Een violist die maar liefst 17 bijna-doodervaringen overleefde, claimt tijdens een coma een bezoek te hebben gebracht aan het hiernamaals.
Paul Robertson, een beroemde violist, overleed op 26 juli jongstleden aan hartziekte, maar had de dood al veel vaker in de ogen gekeken. De terminaal zieke musicus, die op 63-jarige leeftijd stierf, schrijft in zijn memoires over het leven na de dood.
In het boek bespreekt Robertson een aantal bijna-doodervaringen die hij had toen hij acht jaar geleden na een gesprongen aorta in coma raakte. Drie weken lang lag hij bewusteloos in St George’s Hospital in Londen.
Aziatische godin

In die periode had de violist een aantal visioenen die volgens hem bewijs zijn voor leven na de dood. Tijdens één van de bijna-doodervaringen werd hij naar eigen zeggen tegengehouden bij de hemel door een groep lachende engelen die naar aftershave roken.
Vervolgens baadde hij in de aura van een ‘Aziatische godin’ en zag hij zichzelf als een husky in het Noordpoolgebied. Hij was ook getuige van een middeleeuwse varkensslachting en lag onder water in een ‘schip van de doden’.
Atoomaanval op Hiroshima
Tijdens de operatie stond het hart van Robertson 34 minuten lang stil. “Terwijl ik daar lag, voelde ik hoe ik stierf – prachtig, extatisch, transcedentaal.”
Eerder sprak de musicus zich openlijk uit over een visioen waarin hij de atoomaanval op Hiroshima meemaakte en een pijnlijke dood stierf als gevolg van de explosie. Robertson wilde nog één boek schrijven om zijn visioenen met de wereld te delen.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Professor Amsterdam UMC spreekt zich uit: ‘Ik kan niet meedoen aan een systeem dat leidt tot vaccinatiedwang’
Bill Gates en George Soros financieren abortuslobby bij de EU: ‘Een heel kwalijke zaak’
Minister Van Weel over politiegeweld in Loosdrecht: ‘Er is geen aanleiding om dit buitensporig te vinden’
Farage: Over 10 jaar is er geen Europese Unie meer
Journalisten en Eerste Kamerlid (D66) verspreiden nepnieuwsfoto waarop Oekraïne in het donker gehuld is
Timmermans beweert stellig dat hij geen miljonair is: ‘Ik woon in een rijtjeshuis’
Kritiek op KRO-NCRV-directeur, die Ongehoord Nederland van de buis wil: ‘Het volk moet monddood gemaakt worden’
Aantal gevallen van vaccinatieschade schiet als raket omhoog: ‘Zeer alarmerende cijfers’
Geest waart rond door politiebureau in Christchurch