Demissionair minister van Volksgezondheid Ernst Kuipers beweert in een filmpje op social media dat de impact van klimaatverandering op de volksgezondheid ‘enorm’ is.
Hij heeft daarom op een ministersconferentie in Boedapest aangekondigd dat Nederland het voortouw neemt in het vernieuwen van de World Health Assembly-resolutie over klimaatverandering en gezondheid.
“Klimaat en klimaatverandering zal een enorme impact hebben op de volksgezondheid wereldwijd,” claimt Kuipers. “En ook daarbij de manier waarop we onze volksgezondheid hebben ingericht.”
De impact van klimaatverandering op de volksgezondheid is enorm. Op de @WHO_Europe conferentie in Boedapest heb ik daarom aangekondigd dat Nederland het voortouw neemt in het vernieuwen van de World Health Assembly-resolutie over klimaatverandering en gezondheid. Meer weten? 👇 pic.twitter.com/0EOOFoLvS9
— Ernst Kuipers (@ministerVWS) July 7, 2023
Hoe ver wil je gaan?!
Volgens de demissionair minister heeft onze gezondheidszorg een ‘enorme ecologische voetafdruk, een enorme bijdrage aan klimaatverandering’. “Dus dat betekent dat wij ons in de gezondheidszorg moeten voorbereiden, maar dat we ook moeten acteren.”
Hij zegt vanuit Nederland te hebben aangekondigd dat ‘wij’ in de komende maanden gezamenlijk willen werken aan een internationale resolutie.
Kuipers wordt overladen met kritiek. “Iets ongrijpbaars aan de volksgezondheid ophangen. Hoe ver wil je gaan?!” zegt onderzoeksjournalist Marc van der Vegt.
Ze worden steeds gekker in Den Haag
“Als de dag komt dat mijn kinderen op de basisschool dit soort vergif ingespoten krijgen, dan worden ze per direct van school gehaald en gaan we wel over op home schooling,” zegt fractievoorzitter van FVD in Zuid-Holland Ewald Kegel.
Statisticus Fritsander Lahr schrijft: “Wat een onzinverhaal!”
“Ze worden steeds gekker in Den Haag. Het erge is dat ze er nog in geloven ook. Want het is een kerk, een sekte zogezegd. Ongeloof leidt tot excommunicatie en verlies van baan, status en privileges bij de WEF-woke-sekte,” stelt privacyexpert Bas Filippini.






‘Zo bizar’: Pensioen van politici verandert niet met nieuwe wet
Zelfs de mainstream media stellen nu grote vragen over de coronaprikken
Telegraaf-journalist: Klaus Schwab zal er niet in slagen een wereldregering te vormen
Heeft RTL soms een geheime agenda? Ontdek hier de link met Bilderberg, Bertelsmann en… Soros
Dit is de reden waarom witbrood je depressief maakt
Kijk: Trumps ex-vrouw klapt uit de school over ‘zigzagsporen’ in de lucht en dodelijke prikken
Achtergehouden studie bewijst dat homeopathie werkt. Er wordt een heel vies spelletje gespeeld
Canada euthanaseert mensen met autisme: ‘Mengele zou trots geweest zijn’
Chaos in Brussel: waarom ook Spanje en Polen de EU dreigen te verlaten