De strijd tegen de Amerikaanse biotechreus Monsanto breekt los als nooit tevoren.
Kort na de wereldwijde Mars tegen Monsanto kondigde de zadenfabrikant aan te zullen stoppen met lobby-activiteiten in Brussel voor de verkoop van genetisch gemanipuleerde zaden in Europa.
Je hoeft geen raketgeleerde te zijn om erachter te kunnen komen dat de genetische manipulatie van de voedselvoorraad door Monsanto een aanslag is op de wereldgezondheid. Zoals de Amerikaanse tiener Birke Baehr laat zien hoef je alleen maar op onderzoek uit te gaan.
Zelfs een 11-jarige kan inzien dat er problemen zullen ontstaan wanneer de wereldvoedselvoorraad in handen komt van een bedrijf dat tijdens de Vietnamoorlog het ontbladeringsmiddel Agent Orange produceerde. In een korte video ontmaskert de thuisgeschoolde Baehr de grote spelers op de zadenmarkt.
Door een groot advocatenleger in te zetten weet Monsanto onder veel rechtszaken uit te komen. Dankzij de nauwe banden tussen het bedrijf en de overheid, zoals Michael Taylor van de voedselveiligheidsdienst FDA en rechter van het Hooggerechtshof Clarence Thomas, komt de chemiereus overal mee weg.
Bron: Naturalsociety.com
Gerelateerd:
- Miljoenen lopen mee in ‘Mars tegen Monsanto’
- Monsanto: Seeds of Death (film)
- Amerikaanse senator wil ‘Monsanto Protection Act’ terugdraaien
- Agressieve lobby voor genetisch gemanipuleerd voedsel
- Beroemdheden steunen protest tegen voedselgigant Monsanto
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.




Kijk uit met deze zonnebrandcrèmes
Vertegenwoordigde premier Jetten Nederland of zichzelf op de Bilderbergconferentie? Zeg het maar na het zien van dit debat
Doorbraak: Europese wetenschappers isoleren bestanddeel van THC dat tumoren doet krimpen
Onze leiders zijn psychopatische leugenaars en er is een revolutie nodig. Deze politiek commentator knalt erin
‘Afschuwelijk’: ziekenhuizen halen organen uit patiënten die tekenen van leven vertonen en daar komt nu verandering in
‘Ze zijn in paniek, inclusief verrader Rutte, Ursula von der Leyen en de drie leiders Macron, Merz en Starmer’
De Jonge: de bijwerkingen nemen toe naarmate je meer prikken hebt gehad
David Icke zet tv-zender op om mensen te verenigen
Zoetstof in ijs, pasta en gehakt blijkt uitermate schadelijk. Wetenschappers vinden link met deze besmettelijke bacterie