Mens en Dier

Longarts David Prins komt op voor Maurice de Hond: ‘Dit past niet in een gezonde democratie’

Help mee door dit met kennissen op je social netwerk te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

Het account van Maurice de Hond op LinkedIn is geblokkeerd. Hij merkte vorige week al dat zijn berichten op het sociale medium waren verwijderd. Hij plaatste onder meer links naar artikelen op zijn website waarin hij kritisch is op het coronabeleid van het kabinet. LinkedIn liet in een reactie weten dat het bedrijf alleen met een gebruiker zelf communiceert over acties tegen een account.

Longarts David Prins uit in een bericht op LinkedIn zijn zorgen over de beperking van de vrijheid van meningsuiting en mogelijke censuur. “Volgens sommigen een complot en iets wat in ons land niet zou gebeuren, voor anderen ondertussen een waarheid.”

---Lees verder na dit advertentieblokje---

Hij merkt op dat in de afgelopen maanden al verschillende personen en kanalen zijn verdwenen van social media die een ‘ander geluid’ brachten. Daar komt nu Maurice de Hond bij. Daarnaast werd bekend dat bepaalde wetenschappers niet meer door de media worden uitgenodigd of moeten zwijgen omdat hun geluid niet past bij de boodschap.

Zorgelijke ontwikkeling

Prins spreekt van een zorgelijke ontwikkeling. “Ik geloof dat in een gezonde democratie vrijheid van meningsuiting een groot goed is en dit soort taferelen passen daar niet bij. Ook is het ongezond, want wie bepaalt uiteindelijk welk verhaal wel of niet gehoord mag worden?”

Huisarts Marije Berkelaar voegt toe: “Als je nu nog niet doorhebt dat er dingen niet kloppen, zit je echt in een bubbel.”

5 1 stem
Artikel waardering

Interessant

Vind je dit waardevol?
Deel het met kennissen op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

22 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
ProAsfalt
ProAsfalt
4 jaren geleden

Youtube, LinkedIn, Facebook zullen dat wel doen in opdracht van De Cabal.

Andre Schoutsen
Andre Schoutsen
4 jaren geleden

A former insider who worked at YouTube / Google, Zach Vorhies shares his story about what he uncovered while working for the tech giant.
https://www.youtube.com/watch?time_continue=6&v=haaxr3Z8MJs&feature=emb_logo

het leugentijdperk
het leugentijdperk
4 jaren geleden

Maurice de Hond manipuleert verkiezingscijfers en is m.i. iemand die door de corrupte politici en overheid daarvoor wordt betaald, hij is een soort van Peter Rotting de Vries. Deze man is één van de vele, totaal onbetrouwbare personen en met argusogen te betrachten.

Teun
Teun
4 jaren geleden

In de (Nederlandse) media wordt dan wel weer melding gemaakt van vliegende objecten. Ik ben benieuwd wat ons in het najaar te wachten staat…….

Mikkel
Mikkel
4 jaren geleden

Ook deze mensen die dit ondervinden/ondergaan, komen maar niet tot de kern van de zaak: De democratie bestaat niet en we zitten in een wereldwijde machtsgreep via de coronahoax.

salvar
salvar
4 jaren geleden

nergens op reageren.
1). geen muilkorf
2). geen vaccinatie.
3). geen 1,5 meter.
4). gewoon een hand geven.
5). gewoon weer leven.
als iedereen dit doet wil ik de reactie uit het leger der psychopaten wel eens zien?
wat moeten ze dan doen de hele bevolking opsluiten of een bekeuring geven die je natuurlijk niet aanpakt.
geen ID of paspoort bij je en als ze vragen wie ben je dan zeg je:
voornaam : jan met de korte achternaam.
achternaam l*lhannes.
woonplaats l*llestad.
land van de zotte.

we nemen je mee hoor?
oke doe maar.

:adrianus-johannes..
:adrianus-johannes..
4 jaren geleden

Artikel 19 van de Universele Verklaring van de Rechten van de Mens

Eenieder heeft recht op vrijheid van meningen en meningsuiting. Dit recht omvat de vrijheid om zonder inmenging een mening te koesteren en om door alle middelen en ongeacht grenzen, inlichtingen en denkbeelden op te sporen, te ontvangen en door te geven.

lees ook de preambule die behoort bij de mensen rechten.. dit om ter begrijpen dat het een recht is van jou niet van een vereniging of samenkomst dat zit weer heel anders in elkaar..

art.19 heeft geen beperkingen als zij over jou mening gaan dit in een krant of op media plaatsen is wat anders als jij zelf die krant uitgeeft of eigenaar ben van dat medium..
ingewikkeld ja maar lees wat art. 19 inhoud.. het is jou recht op art 19 niet zo ik eerde schrijf van een vereniging demonstratie of samenkomst..
jij mag met een protest bord in een BLM demonstratie gerust gaan lopen met de tekst ik hou van witte mensen.. dat is je recht..

graag andersg
graag andersg
4 jaren geleden

Iedereen opsluit,dat alleen Bil en Rockefeller overblojven

Bas van Stapelberg
Bas van Stapelberg
4 jaren geleden

YT, Google, FB, Link, inderdaad werkzaam voor Deep State en zeker voor Soros.

Maarten
Maarten
4 jaren geleden

Zoals George Carlin al ze: Rechten die je zo afgenomen kunnen worden, zijn geen rechten, maar privileges

Strijdervoorvrijheid
Strijdervoorvrijheid
4 jaren geleden

Gewoon nu direct iedereen allemaal massaal je account opzeggen bij youtube, linkedin,facebook, en dergelijke moet je kijken hoe het heel snel zal opknappen.

Vendetta
Vendetta
4 jaren geleden

Sinds vandaag een criticasters minder op link… is dat jullie ook opgevallen? Toch de vorige reactie maar volgen?

Back to top button
22
0
We lezen graag je reactie!x