De eigenaar van deze verloren gewaande foto was bezig een inventarisatie te maken van de bezittingen van zijn overleden vader toen hij op een foto stuitte die door een vriend was verstuurd.
Het gaat om een foto van een vliegende schotel die de bewuste vriend in de zeventiger jaren had genomen in het Alleghenygebergte in de staat Pennsylvania.
De eigenaar zegt zelf in boeken meerdere foto’s te hebben gezien van gelijksoortige schepen in hetzelfde gebied, maar nooit vanuit een dergelijke positie met bergen en bomen op de achtergrond.
De foto van de vliegende schotel is afgedrukt op Konica 100 papier. Met behulp van de iPhone App Photogene2 heeft iemand details van de foto duidelijker weten te maken waardoor bijvoorbeeld is te zien dat het schip ook voorzien is van een koepel.
Op de achterzijde van de foto is de volgende tekst te lezen: U.F.O. (vliegende schotel), circa 1970, foto genomen in Alleghenygebergte, Pennsylvania.



Bron: Abovetopsecret.com
Gerelateerd:
- De stille revolutie – wezens uit de ruimte (video)
- Vliegende schotel met bolvormig object vastgelegd boven Milaan (video)
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Onderzoeksjournalist: “Geheimzinnige Bilderberggroep heeft wereld in zijn macht”
And so it begins: “De aanslagen in Parijs worden gebruikt om een politiestaat in te voeren”
Spike-eiwit en mRNA aangetroffen in placenta: ‘Je geeft het door aan je baby’
World Economic Forum wil ‘misinformatie’ bestrijden en dit verstaat het ‘praatclubje’ eronder
Nederland is het Europese bolwerk van kinderporno: zo erg is het gesteld
Sterke twijfels bij officiële verhaal over MH17-ramp. Onafhankelijk onderzoeker en filmmaakster komen met documentairereeks
Filmpje: voorzitter onderbreekt Van Meijeren zodra hij de perverse belangen achter de transgenderindustrie blootlegt
Timmermans haalt zich woede internet op de hals: ‘Schaamteloze opportunist’
De New Reality Show met Lilou Mace