De eigenaar van deze verloren gewaande foto was bezig een inventarisatie te maken van de bezittingen van zijn overleden vader toen hij op een foto stuitte die door een vriend was verstuurd.
Het gaat om een foto van een vliegende schotel die de bewuste vriend in de zeventiger jaren had genomen in het Alleghenygebergte in de staat Pennsylvania.
De eigenaar zegt zelf in boeken meerdere foto’s te hebben gezien van gelijksoortige schepen in hetzelfde gebied, maar nooit vanuit een dergelijke positie met bergen en bomen op de achtergrond.
De foto van de vliegende schotel is afgedrukt op Konica 100 papier. Met behulp van de iPhone App Photogene2 heeft iemand details van de foto duidelijker weten te maken waardoor bijvoorbeeld is te zien dat het schip ook voorzien is van een koepel.
Op de achterzijde van de foto is de volgende tekst te lezen: U.F.O. (vliegende schotel), circa 1970, foto genomen in Alleghenygebergte, Pennsylvania.



Bron: Abovetopsecret.com
Gerelateerd:
- De stille revolutie – wezens uit de ruimte (video)
- Vliegende schotel met bolvormig object vastgelegd boven Milaan (video)
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Als je 10 minuten in iemands ogen staart, kun je een buitenlichamelijke ervaring opwekken. Zo werkt het
Afgezette Oekraïense ombudsman geeft toe: ik loog over massaverkrachting door Russen om meer wapens te krijgen
NOS is de Nederlandse versie van CNN. In dit filmpje wordt onze staatsomroep vakkundig gefileerd
Kijk: Wopke Hoekstra gespot op Bilderberg, Nederlandse journalisten ‘geïntimideerd door undercover-politie’
Man zegt geest te hebben vastgelegd aan boord van oorlogsschip. Heeft hij gelijk?
Kaag deze maand naar World Economic Forum: ‘Niets aan de hand mensen, gewoon doorlopen!’
Kolonel vertelt waarom je weinig waarde moet hechten aan nieuwsberichten over Oekraïne
Boeren nemen Brussel in: Europees Parlement volledig omsingeld
Wybren van Haga maakt gehakt van het World Economic Forum: ‘Het is allemaal onzin, we worden belazerd’