CoronaBuitenland

17.000 artsen eisen: stel verantwoordelijken coronaramp aansprakelijk voor schade

Help ons door deze info met je vrienden op je socials te delen!

Maar liefst 17.000 artsen en medici hebben de handen ineengeslagen. Ze vinden dat het tijd is om spijkers met koppen te slaan. Onder hen zijn medeontwikkelaar van de mRNA-technologie Robert Malone, cardioloog en internist Peter McCullough en patholoog Ryan Cole.

De 17.000 artsen en medisch specialisten hebben tijdens de Global Covid Summit een verklaring uitgebracht waarin ze de balans opmaken van twee jaar coronabeleid. Opmerkelijk: ook veel artsen die zich nog niet eerder kritisch hebben uitgesproken over het beleid, hebben hun handtekening onder de verklaring gezet.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

In de verklaring valt te lezen dat de coronamaatregelen een rampzalige impact hebben gehad en dat er sprake is van een corrupte alliantie tussen organisaties die werkzaam zijn in de farmaceutische sectoren en de gezondheidszorg.

Illusie van medische consensus

Ze zijn op elk niveau in ons gezondheidszorgsysteem geïnfiltreerd en worden gesteund door Big Tech, media, academici en overheidsorganisaties die allemaal hebben geprofiteerd van deze georkestreerde ramp, stellen de ondertekenaars.

De corrupte alliantie ‘wekt de illusie van medische consensus’ en ‘heeft de waarheid vervangen door propaganda’. Zij blijft onwetenschappelijke beweringen steunen door informatie te censureren en artsen te bedreigen of te ontslaan die niets anders hebben gedaan dan het publiceren van onderzoeksresultaten of het behandelen van patiënten met middelen waarvan bewezen is dat ze levensverlengend zijn.

In veel gevallen hebben patiënten geen toegang tot levensreddende medicijnen. In plaats daarvan krijgen ze experimentele coronaprikken aangeboden die veilig noch effectief zijn, aldus de 17.000 medici.

Reset

Dit alles is onderdeel van een reset van de mondiale samenleving, haar cultuur, politieke structuren en economie, zoals wordt beschreven in het boek ‘Covid-19: The Great Reset’, zeggen ze.

De artsen willen een einde maken aan deze georkestreerde crisis en duidelijk maken dat de corrupte alliantie die hiervoor verantwoordelijk is, zich schuldig heeft gemaakt aan misdaden tegen de menselijkheid.

Ze komen na twee jaar onderzoek, het behandelen van miljoenen patiënten en het uitvoeren van honderden onderzoeken met een aantal eisen, waaronder:

  • Het stopzetten van de vaccinatiecampagne
  • Dat het niet langer verboden is om levensreddende medicijnen voor te schrijven
  • Een einde maken aan de noodsituatie die het mogelijk maakt om de pandemie te verlengen
  • Dat alle sociale en reisbeperkingen worden opgeheven en dat de medische autonomie nooit meer wordt geschonden
  • Het opzetten van fondsen om vaccinatieschade te compenseren en het lijden te verlichten
  • Dat de vrijheid van meningsuiting niet langer wordt beperkt door regeringen of mediabedrijven
  • Fraudezaken tegen Pfizer, Moderna, BioNTech, Janssen en AstraZeneca wegens het opzettelijk achterhouden van informatie over de veiligheid en effectiviteit van hun gentherapieën
  • Dat regeringen en medische instanties verantwoordelijk worden gehouden

De 17.000 artsen en medici zijn onderdeel van een veel grotere medische gemeenschap die zich heeft verenigd en durft op te staan tegen de corrupte medische alliantie om de gezondheid van patiënten te beschermen.

[Wochenblick]

Interessant

Vind je deze info interessant?
Deel het met kennissen op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
4.9 154 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

85 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Jaco
Jaco
3 jaren geleden

We gaan het meemaken hoop ik.

Annette
Annette
3 jaren geleden

EINDELIJK begint de medische wereld zich luidkeels te roeren!

Het zal tijd worden. Maar 17.000 artsen en wetenschappers is natuurlijk nog véél en véél te weinig. Dat moet een veelvoud hiervan worden.

Maar…. jullie weten dat ik gek op spreekwoorden ben, dus: Als er één schaap over de dam is, dan volgen er meer.

Alleen is het woord “schaap” in dit verband natuurlijk niet zo goed gekozen.

Ik wil natuurlijk nog wel even een lans breken voor DIE artsen en wetenschappers, die zo ongeveer vanaf dag 1 zich duidelijk hebben uitgesproken tegen de complete waanzin van deze hele zogenaamde pandemie, beter gezegd: plandemie.

Maar…. WAT gaat er dan nu concreet veranderen, ná deze uitgesproken stellingname?

Naar mijn mening zal dit alles voorlopig niets veranderen aan de uitrol van de plannen van de Khazariaanse Maffia. Daarvoor zijn ze op dit moment nog té machtig.

Pas op het moment, dat de ECHTE ongekozen leiders wereldwijd zowel van hun vrijheid als van hun kapitaal worden ontdaan, dan kunnen de wereldbewoners weer opgelucht adem halen. Niet eerder.

Voor mij is het nog altijd onbegrijpelijk, dat er zo vreselijk veel artsen, zowel hier in Nederland als daarbuiten, zich hebben laten verleiden om mee te doen met dit duivelse spel, dat natuurlijk allerminst een spel is.

Het wil er bij mij nog steeds niet in, dat een arts, die niet voor niets toch minimaal ZES jaar medicijnen heeft gestudeerd, zich zó heeft laten bedotten.

Eén ding is wél zeker: wat er de laatste 2 jaar wereldwijd heeft plaatsgevonden, is nog NOOIT eerder voorgekomen.

Toch is de strijd, denk ik, nog allerminst gestreden.

De kwaadaardige machthebbers zullen als een stelletje katten in het nauw, hun klauwen gebruiken om de macht, die ze NU nog hebben, niet te verliezen.

Zoals ik er naar kijk, is het een strijd op leven en dood. Met de gehele mensheid als inzet.

Rob Bentvelzen
Rob Bentvelzen
3 jaren geleden

Klinkt als een goede zaak. Echter de msm zal dit wel weer afdoen als “wappie”
Toch zie ik om mij heen het verzet toenemen, het gaat niet heel snel maar toch…

Marie
Marie
3 jaren geleden

De kruik gaat zolang te water tot hij barst.

Dit is het begin.
Ik omarm deze geweldige artsen die trouw zweren aan hun eed.

Nu begint ook het kankergezwel van de corrupte Staatsmedia wereldwijd te barsten.
Deze volksverraders zullen ook dit nieuws zoveel mogelijk proberen stil te houden. Maar het volk heeft nog de alternatieve media.
De etter wordt zichtbaar.

De eisen leggen de misdaden van de criminelen bloot.
De schuldigen zullen uiteindelijk zwaar gestraft worden.
Het kwaad overwint niet.

Mijn gedachten zijn bij alle mensen die zwaar geleden hebben onder de misdrijven van het schrikbewind van de globalisten: geen of zeer matige zorg in verpleeghuizen, revalidatiecentra en ziekenhuizen, geen afscheid van geliefden, opgesloten in eenzaamheid, psychische gevolgen soms met zeer triest einde, noem het maar moord.

H.J
H.J
3 jaren geleden

En nu doorpakken, dit hele Corona gebeuren is een gespeeld spel, van de rijken der aarde.
Natuurlijk is Corona iets, maar Griep is ook iets en Zweetvoeten ook.
Pak ze aan deze verantwoordelijke personen.

Leroy Smith
Leroy Smith
3 jaren geleden

Werd een keer tijd. En waar blijven die tribunalen waar dr. Reiner Fulmich het steeds over had? Horen we helemaal niets meer over.

AIDLNZSDWAHW.
AIDLNZSDWAHW.
3 jaren geleden

Eindelijk….

Maar kunnen hun de mondiale machtsgreep van de WHO tegenhouden?! 🥺

Marie
Marie
3 jaren geleden

“Het enige wat nodige is voor de triomf van het kwaad is dat goede mensen niets doen,” schreef Edmund Burke eens.

De goede mensen komen in opstand. Massaal.
17.000 goede mensen.
Dit is het begin van de ondergang van het kwaad: van Schwab, Soros, Gates, Biden, Trudeau, Macron, Rutte, Kaag, Ardern, Scholz en alle andere globalisten.

eautiful nature
eautiful nature
3 jaren geleden

Heel mooi dat dit gebeurt. Dat moeten ze hier in Nederland en/ of samen met andere Europese landen ook gaan doen.

Flivo
Flivo
3 jaren geleden

Eindelijk?

Eric Scholte
Eric Scholte
3 jaren geleden

Eindelijk hopelijk worden het er nog meer.

En nu?

Wlliam
Wlliam
3 jaren geleden

Je vecht alleen tegen een verschrikkelijk monster (die met de dag rijker wordt en daardoor meer macht krijgt) het uitschakelen van deze psychopaten zal niet makkelijk zijn.. maar steeds meer mensen worden wakker.. burgerlijke ongehoorzaamheid is op dit moment het sterkste wapen.. wij zijn met miljarden.. zij misschien 5000 ???

Joyce Ramgatie
Joyce Ramgatie
3 jaren geleden

Elk mens op aarde is het slachtoffer want dit illegale coronamaatregelen beleid… SCHADEVERGOEDING BETALEN MOETEN ZE AAN ELK BURGER OP AARDE !!
IEDER ZIJN LEVEN IS KAPOT GEMAAKT DOOR DEZE OPLICHTERS EN MOORDENAARS!!

Christien
Christien
3 jaren geleden

Laten wij ons massaal achter deze artsen scharen.

HET IS DE HOOGSTE TIJD EN DIE TIJD IS NU.

Ton
Ton
3 jaren geleden

tja …zolang de msm die artsen kwakzalvers noemt en andere weldenkende wappies zal men doorgaan met het vernietigen van levens.

Zonnebloem
Zonnebloem
3 jaren geleden

Ik hoop en wil dat die vuillakken eindelijk aan het kortste eind trekken.
En dat hun leven eindelijk kapot wordt gemaakt
Zoals ze het met ons doen
Maar dan 10000 X erger.!!!!!

Deug-Nietje
Deug-Nietje
3 jaren geleden

🙏🙏🙏🕊🤍✌️💪

Marrob BE
Marrob BE
3 jaren geleden

Helaas, véél en véél te laat.
Gisteren nog een artikel op deze site gelezen dat geprikten binnen 3 of 5 jaar dood zijn.
Of voelen jullie nattigheid en proberen zo straf te ontlopen?

Hamala
Hamala
3 jaren geleden

Nu in Nederland geen vaccinatieplicht en sluitingen van winkels/bedrijven!
Dit is hemelschreiend wat een satanusche machten beheersen ons: strijd voor de WAARHEID! HALLELUA👍🙏

jan
jan
3 jaren geleden

Bill zal jaloers worden op die lange witte jassen. Hij had graag de dokter willen zijn. Helaas pindakaas, kwakzalver!

Anja
Anja
3 jaren geleden

Dit is fantastisch, maar de vraag is of het bij een eis in het algemeen blijft, of dat er ook daadwerkelijk (juridische) stappen worden ondernomen! Ik ben heel blij hiermee, begrijp me niet verkeerd. Maar aan woorden (op schrift of uitgesproken) alleen hebben we niet zo heel veel. Het bereikt namelijk niet de mensen die het zou moeten bereiken, want de MSM gaan hier geen aandacht aan besteden. Die zetten liever idioten in het zonnetje, die nog altijd meewerken aan een mondiaal corrupt systeem!

Verzet is niet zomaar
Verzet is niet zomaar
3 jaren geleden

Dus ze bespreken opnieuw de 10 punten van de code van Neurenberg!

weledelhooggeborene met zijwieltjes
weledelhooggeborene met zijwieltjes
3 jaren geleden

Helemaal mee eens. Maar dit is dus precies WAAROM die bedrijven zich op voorhand hebben laten VRIJWAREN van iedere vorm van rechtsvervolging. Ze zagen de bui al hangen.

john
john
3 jaren geleden

eindelijk ze durven op te staan het werd tijd om dit een halt toe te roepen wordt wakker

Stenley
Stenley
3 jaren geleden

Hé hé gelukkig hoop dat ze dit met succes kunnen voortzetten.

En dat er snel een einde komt aan deze distopie

Peter
Peter
3 jaren geleden

Deze oprechte artsen en wetenschappers worden door onze criminele politici gewoon ter zijde geschoven en zullen totaal geen gehoor krijgen.

Deze criminele politici hebben de macht al over z’n 65% van de domme angstige schapen.

Deze domme schapen sterven binnen 3 tot 5 jaar aan de overheid opgelegde gifspuit.

Maar de 35% van de bevolking die deze criminele politici doorhebben zullen NOOIT MEER DIE CRIMINELE NAZI REGERINGEN VERTROUWEN…… NOOIT MEER.

Ze kunnen internet voor ons afsluiten maar dat gaat niet meer helpen ….. het kwaad is al geschiedt.

De mensen die nu over zijn dat zijn de mensen waar angst geen vat op heeft. Dat zijn de mensen die instinct matig aanvoelen dat regeringen liegen.
Deze mensen weten wat regeringen met hun willen …. tot slaaf maken.

Deze criminele politici zijn allemaal dr. Mengele nazi’s en deinzen nergens voor terug.

Maar ik zal mij nooit aan hen onderwerpen …. over mijn lijk.

Toine
Toine
3 jaren geleden

dat werd een keer tijd

T,A
T,A
3 jaren geleden

HOPELIJK BREEKT DIT NIEUWS DOOR NAAR DE SLACHTOFFERS HIERVAN.

EN HOPELIJK VALT DE SCHADE MEE.

Vlinder
Vlinder
3 jaren geleden

Dit had ik wel verwacht! Eindelijk is het dan zover,en er gaan er steeds meer volgen!

Kans
Kans
3 jaren geleden

En komt deze verklaring ook in de media met koeien letters, denk het niet, dus kunnen de schapen dit niet lezen en worden ze niet wakker.

Arjen Veninga
Arjen Veninga
3 jaren geleden

Een bekeerde arts die jouw na de vaccinatie beter wil maken met reguliere medicijnen. Denk na ga zelf op onderzoek neem zelf de regie over je gezondheid.

A. Lien
A. Lien
3 jaren geleden

Jup…ik en velen onder ons roepen dit al sinds het begin van deze waanzin. Probleem is: WAAR moeten we naar toe met onze klachten, eisen en bevindingen? Als iedereen in de regering CORRUPT is of een LANDVERRADER is, gaat er duidelijk niets gebeuren. Ik zeg jullie: hak de kop van de slang eraf, die klanten die BOVEN de regeringen, de WHO, GAVI en VN staan. Die wezens waar we niets over horen, maar meer dan de halve wereld bezitten.

joop
joop
3 jaren geleden

Eindelijk krijgen de wappies meer gelijk wij hebben al meer dan een jaar de bevolking gewaarschuwd eindelijk en dat die smeerlappen die misdaden hebben gepleegd tegen de menshijd die zouden voor het trubinaal moten verschijnen

cieleke
cieleke
3 jaren geleden

als de vaccins in toekomst nog meer ziekte geeft of vaker bij gevaccineerden
dan is het kwaad toch al geschied
je kunt het wel willen stopzetten maar dit stopzetten is eigenlijk al te laat
te veel zijn al gespoten
ik snap ze wel je moet opkomen voor je rechten en strijden tegen onrecht
maar voor de gevaccineerden komt dit stopzetten misschien wel te laat
en eerder het stopzetten lukte helaas niet dus we hebben misschien veel
slachtoffers in toekomst dat is meestal in een vorm van oorlogvoering
met propaganda en censuur

Vrijheid is ver te zoeken
Vrijheid is ver te zoeken
3 jaren geleden

En nu? Nog meer rechtzaken die verloren worden? Ik zie, lees, hoor nergens een plan om een einde te maken aan deze waanzin. En de klimaatwaanzin en de terrorismewaanzin- hoax en de oorlogswaanzin etc etc. Voordat er echt VRIJHEID is moet er nog heeeeeeel wat gebeuren op deze planeet.

waterman
waterman
3 jaren geleden

En als Kuipers nou tekent hoe verder.

Els
Els
3 jaren geleden

Yes eindelijk. 👍

Boulie
Boulie
3 jaren geleden

Reken maar nergens op. ook zij zullen niets geregeld krijgen, wat ze ook eisen.
Pak Fuelmich met Neurenberg 2. Lukt ook niet, omdat hij dit keer geen rechters mee krijgt. En dan is het einde oefening en zal het volk het zelf moeten zien te regelen.

Fransdo
Fransdo
3 jaren geleden

Ik heb de film van een uur niet bekeken want daarvoor ontbreekt mij nu de tijd. Wel sla ik de link even op. Robert Jensen heeft het al gezegd: Alleen als wij met zijn allen opstaan tegen deze criminaliteit dan is het zo afgelopen en dat kunnen wij prima doen door simpele burgerlijke ongehoorzaamheid.

Kuipers komt 1 dezer dagen ook met de mededeling dat er weer een nieuwe variant in aantocht is, uiteraard pas in het najaar want dan begint elke Griep. Die nieuwe golf kan volgens Kuipers zo maar 10 miljoen nieuwe besmettingen opleveren. En dat is prima reageer ik dan want hoe meer nieuwe Griepbesmettingen des te sneller is er sprake van Groepsimmuniteit. Dat is ook de reden dat de Griep doorgaans maar een paar maanden duurt en daar komt ook het woord Golf vandaan. Want na een paar maanden is er sprake van Groepsimmuniteit. Dat niet iedereen daar ook ziek van wordt komt natuurlijk doordat elk individu zijn eigen leeftijd, lichamelijke gezondheidsstatus en kracht afweersysteem heeft.

En dus, als die nieuwe Griepgolf, want dat is Cojona hergedefinieerd, optreedt dan kunnen we het beste niets doen en gewoon doorgaan met ons leven. Oh maar het ging toch om de ouderen en om de zorg? (https://youtu.be/zTlVSw_w3So) Prima, schaal dan de Zorg op en / of sluit de ouderen op en niet mij.

Ik ben niet geprikt en nimmer getest (en dat gaat niet gebeuren ook), ben hartstikke gezond en hoop dat nog lang te blijven. Wel heb ik af en toe een mondcondoom moeten dragen want anders kwam ik bepaalde winkels niet in.

Leest u mee overheid? Prima maar neem dan 1 advies van mij ter harte. Probeer uw werk zo low profile te doen als mogelijk want anders loopt u een geheide kans dat straks die dagvaarding ook bij u op de mat valt waarbij u zich voor een tribunaal mag verantwoorden voor uw aandeel in deze misdaden tegen de mensheid en de menselijkheid alsmede DEMOCIDE.

Jan
Jan
3 jaren geleden

Niet alleen Bill speelt voor dokter. Bejaarde Schwab (van Young leaders bullshit) speelt zelfs voor chirurg! Hij wil een chip in de hersenen van (gezonde) mensen laten implanteren om ze te kunnen bespioneren.
Deze mensen weten totaal niet hoe geneeskunde werkt en wat het betekent.
En het merkwaardige hiervan is dat er altijd chriurgen te vinden zijn die dit willen doen net als met de vaccins.
Geld maakt ook respectabele mensen gestoord (als ze dat al niet waren).

Jeff
Jeff
3 jaren geleden

Wow, wat een geweldig statement is dit. Ik kan het haast niet geloven, maar put hier wel weer hoop uit.

Piet Kuipers
Piet Kuipers
3 jaren geleden

Dat 17.000 artsen en medici de handen hebben ineengeslagen is natuurlijk prima. Op zich is dit niet helemaal nieuw want in de USA hadden zich al 16.000 verenigd onder de naam ‘America’s Frontline Doctors’. Maar ook in Duitsland, Nederland en andere landen gebeurde iets soortgelijks. Echter, tot dusverre heeft dit niet geleid tot ingrijpende veranderingen omdat deze artsen en medici worden gedemoniseerd en ongeloofwaardig worden gemaakt. Bovendien worden deze groeperingen doodgezwegen door de MSM.
Dus, wat gebeurt er nu met de verklaring van deze 17.000 artsen en medici? Hoe kunnen zij iets afdwingen en kunnen ze hiermee naar een ‘internationaal gerechtshof’? 

Pots
Pots
3 jaren geleden

In de lijst van eisen staat o.a. ook : Het opzetten van fondsen om vaccinatieschade te compenseren en het lijden te verlichten.

Wat ik mis in de lijst is: Het opzetten van fondsen om ONGEVACCINEERDEN te compenseren en het lijden te verlichten van jaren achtervolging, dwang en drang ! En toen tot overmaat van ramp het QR-code toegangsbewijs ingevoerd werd, werden ze overal buitengesloten en gediscrimineerd.
Toen ze gingen demonstreren werden ze geslagen, en door honden gebeten.

Deze tweedeling in de maatschappij was vreselijk voor de ongevaccineerden !
Opvallend is dat nu NIEMAND hier met een woord over spreekt !

De ongevaccineerden zullen dit NOOIT vergeten.
Dit mag beslist niet in de doofpot !!

En nogmaals wanneer worden de MASSA AANGIFTES tegen Hugo de Jonge behandeld ???????????????

Grens
Grens
3 jaren geleden

Mark Rutten in de boeien ,dan is Nederland weer vrij en gezond zo eenvoudig is het.

Virologica
Virologica
3 jaren geleden

De inflatie die we nu meemaken hebben we aan het wereldwijde criminele overheidsbeleid van de afgelopen 2 jaar te danken. Productieketens raakten ernstig verstoord doordat iedereen met de meest geringe klachten en vaak zelf zonder klachten maar met een positieve nep test moest binnen blijven. Hierdoor is aan alles een tekort ontstaan.

Ik vind dat het wanbeleid onder de noemer oorlogsmisdrijven valt. Het is een destructieve samenzwering tegen de bevolking.

In het najaar mogelijk opnieuw boosteren. Ik verdom het.

Ben totaal kapot na de laatste booster. En ik ben niet de enige.

Altijd kern gezond geweest. Ik kan nu nachten niet meer slapen vangwege de spierpijn in rug armen en handen.

Onbegrijpelijk dat de daders tot nu toe vrijuit zijn gegaan.

Ik bid voor de gerechtigheid die vroeg of laat zeker zal komen. Het wordt eens tijd dat politici persoonlijk aansprakelijk worden gesteld. Ze zien dat zo graag bij bedrijven als er sprake is van wanbeleid. Voor politici zou hetzelfde moeten gelden. Sluit ze op en pluk ze kaal!

Claim het geld dat we aan reis testen moesten uitgeven terug. De testen werken niet. Wij lieten onze huilende clienten na een positieve test gewoon doortesten. En steeds volgde dan na de positieve, een negatieve Corona test. Wat een hel!

Elise
Elise
3 jaren geleden

Over klimaat hysterie gesproken. Mensen die zonnepanelen hebben, die hebben ze stop moeten zetten ivm teveel zon energieopbrengst. Net kon het niet aan.(zie krantbericht) Hoe zot wil je het hebben? Over die warmte waterpompen zullen we het niet eens hebben, want dat zijn echt gedrochten. Niet eens 2 personen kunnen achter elkaar douchen. bv.

govert
govert
3 jaren geleden

nu telaat, de halve wereld heeft al 1 of div. spuitjes gehad terwijl ze ervan wisten.

Mars
Mars
3 jaren geleden

Goed dat er zoveel mensen zich nog bezig houden met de waarheid.
Al is er nog veel meer waarheid waar men zich allang bezig mee had moeten houden.
Men zou al jaren moord en brand moeten schreeuwen over de duizenden medicijndoden ieder jaar, een hoeveelheid slachtoffers dat het hele corona verhaaltje overtreft.
Geen woord, geen drukte, geen crisis bij deze slachtoffers.

Hoe serieus moet je de medische wereld nog nemen als men een mondkap komedie staat op te voeren terwijl een kleuter nog weet dat je eigen asem inademen slecht is voor de gezondheid?
De omgekeerde eed?
Voegt niets toe, schijnveiligheid, moeten we niet willen…..en daarom moet het opgedrongen worden?

Dat men een experimenteel middel veilig noemt getuigt ook niet echt van zuivere intenties of gezond verstand van de medische wereld.
Er is in de medische wereld ook helemaal geen discussie over de mensen die het risico van een experimentele en dus niet veilige spuit niet eens kunnen nemen zonder een soort van zelfmoord te plegen.
Geen woord , geen drukte, geen crisis en zelfs geen discussie.

Ook bij het volk niet wat al twee jaar liegt het allemaal voor anderen te doen.

semper amici
semper amici
3 jaren geleden

De onzichtbare vijand van de socio – en psychopaten is iets waar zij geen druk op uit kunnen oefenen. Het geweten van de mens!

Hans Vollenbroek
Hans Vollenbroek
3 jaren geleden

Ik ben het volledig eens met wat ze vertellen

salvar
salvar
3 jaren geleden

ik ga aan de kale (kuipers) vragen wat hij ervan denkt.
ik lees de kranten niet zou het op de voorpagina komen?

ik wens de artsen etc. veel succes.

even een suggestie draag wel een kogelvrij vest.

salvar
salvar
3 jaren geleden

yep

Ben
Ben
3 jaren geleden

Het ‘Weten’ komt echt terug in de wetenschap ? Ik hoop het .

wolfman
wolfman
3 jaren geleden

zoals de hele gezondheidszorg niks met gezondheid te maken heeft weet ook niemand iets over wat gezond uberhaupt betekend. Buiten dat zijn de meest gezonde voedsels al jaren geleden uit de winkels verbannen en vervangen voor allemaal chemische samenstelling die net als medicijnen als blokkers en stimulanten dienen. de agriculturele revolutie gaat hand in hand met de menselijke degeneratie. Mede ook de rede dat zoveel mensen verblind zijn. mijn diesel loopt ook niet zo lekker op benzine.

Heike Wellen
Heike Wellen
3 jaren geleden

Eindelijk spreken de Artsen de Waarheid, Respect

Bernie
Bernie
3 jaren geleden
Back to top button
85
0
We lezen graag je reactie!x