Mens en Dier

Staatssenator VS: geaborteerde baby’s mogelijk naar de hel

Help door deze informatie met iedereen op je social netwerk te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

Een Amerikaanse staatssenator wil vrouwen het recht op abortus ontnemen omdat de Bijbel bewijst dat een foetus ‘leven in een moeder is’. De Republikein is niet zeker of ‘geaborteerde baby’s’ naar de hemel of de hel gaan.

In een interview met de The Daily Sentinel legde Shadrack McGill uit dat het leven volgens hem begint op het moment van bevruchting.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

“Ik vraag me af of geaborteerde baby’s naar de hemel of de hel gaan,” zei de Republikeinse staatssenator. Of hij zijn wetsvoorstel erdoor weet te drukken is nog maar de vraag. Eerdere wetsvoorstellen van McGill werden van tafel geveegd uit angst dat vervolgens rechten zouden worden toegekend aan embryo’s die in IVF-klinieken worden gecreëerd waardoor in-vitrofertilisatie en bepaalde vormen van contraceptie verboden zouden worden.

De Republikeinse beleidsmaker hoopt dat artsen van IVF-klinieken in de toekomst worden gedwongen om alle bevruchte eitjes in te brengen in de baarmoeder. Nu worden meestal alleen de drie sterkste ingebracht. “Waar het sperma en het eitje samenkomen begint het leven en plaatst God mogelijk zijn geest in het kind,” hield McGill vol. “Daarom hoop ik dat ons wetsvoorstel ervoor zorgt dat in de toekomst alle bevruchte eitjes in de baarmoeder moeten worden ingebracht.”

In onderstaande video spreekt staatssenator voor Alabama Shadrack McGill tijdens Stand for Life 2013 in Huntsville het aanwezige publiek toe.

Bron: Rawstory.com

Gerelateerd:

 

Interessant

Vond je deze info belangrijk?
Deel het met iedereen op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
0 0 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

74 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Hunting Wolf
Hunting Wolf
13 jaren geleden

Tjong wat een stukje dom IQ alle bevruchte eicellen terug plaatsen kan de dood van de moeder zijn.Conservatieve Republikein de hel bestaat niet, en als ie zou bestaan, is er plaats genoeg voor je.Zieke kip!!

Jürgen
Jürgen
13 jaren geleden

Nu ben ik het echt kotsmoe met deze mensen
Wat kunnen ongeboren baby’s eraan doen dat hun moeders babymoord plegen , ik ben het kotsbeu met deze wereld, echt kotsmoe
Ik vervloek deze planeet met al hun inwoners.

Aart Bakkebaard
Aart Bakkebaard
13 jaren geleden

Weer zo’n holbewoner die in sprookjes gelooft.
Sowieso moeten ze eens leren om geloof en politiek van elkaar gescheiden te houden.

diamond
diamond
13 jaren geleden

Vreemde stelling, daar kunnen geaborteerde baby’s volgens mij niets aan doen, als het zo is zou de moeder zich hiervoor moeten verantwoorden, je zou vraag dus anders moeten formuleren…
Deze man zou de bijbel toch eens beter hierop moeten nalezen

Vonzie
Vonzie
13 jaren geleden

Die gast is niet goed in zijn koker. Moeten ze opsluiten. Levensgevaarlijk.

Herman Bosman
Herman Bosman
13 jaren geleden

Kennelijk heeft McGil nooit van het voorgeborchte gehoord, voor wat het waard is. Ik meen me te herinneren dat kinderen (en ik neem aan ook embryo’s) die niet gedoopt zijn, naar het voorgeborchte gaan.

dymphna
dymphna
13 jaren geleden

Gewoon niet zoveel eitjes bevruchten, whalla!

Het leven begint inderdaad bij de bevruchting, hoe anders kan het groeien ?

Frits
Frits
13 jaren geleden

Volgens het Boeddhisme kan een ziel kiezen wanneer het een leven ingaat; dat kan tijdens de bevruchting zijn, tijdens het verblijf in de baarmoeder, maar ook na de geboorte. Belangrijk is te beseffen dat er verschil is tussen lichaamlijk leven en de geest (ziel). Eenmaal verbonden met een lichaam is het voor de geest erg moeilijk om weer los te komen: een gedeelte zit in het heiligbeen en een ander gedeelte in het donkere gebied van de hersenen dat naast de pijnappelklier ligt. Bij de dood komen beiden (uit het heiligbeen en het donkere gebied) samen in het hart en verlaat via het wervelkanaal het lichaam: bij diepe medtatie onstaat er een soort gaatje in de schedel. Het aborteren van een leven is geenzins goed te noemen. Je kunt er geen defintie op maken het is aan de omstandigheden over te laten en het inzicht van de mens.

Dreamfall
Dreamfall
13 jaren geleden

Tja je hebt extremisten en extremisten.

Ik snap ook niet waarom Niburu dit plaatst? Misschien kunnen jullie dit verduidelijken?

Vrijheid van meningsuiting mag van mij oneindig ver gaan, dus dit betekend dat iedereen de grootste nonsens kan verkondigen en anderen kan kwetsen.

voor mij geen probleem ik sta er ver boven.

iep
iep
13 jaren geleden

[quote name=”Herman Bosman”]Kennelijk heeft McGil nooit van het voorgeborchte gehoord, voor wat het waard is. Ik meen me te herinneren dat kinderen (en ik neem aan ook embryo’s) die niet gedoopt zijn, naar het voorgeborchte gaan.[/quote]
Ja, maar per decretie ( heet dat zo) is het voorgeborchte afgeschaft

S0M30N3
S0M30N3
13 jaren geleden

Wederom een Amerikaan met aandacht tekort!

Elem
Elem
13 jaren geleden

Dergelijke uitspraken kunnen verwarring en verdeeldheid te zaaien. Maar dat lukt alleen als er op die manier ook op wordt gereageerd.

Verdeel en heers is een eeuwenoud machtspel van zowel politiek als diverse geloofstromen, en blijkbaar nog steeds succesvol.

Ik kan zeggen: ‘ik deel de mening en geloofsovertuiging van die man niet’.
Dat is al duidelijk genoeg, zonder dat emoties de overhand nemen. Verder doe ik mijn best om samen met mijn netwerk een beter leefklimaat op te bouwen, ook al heeft iemand een andere visie of geloof.

Het gaat erom hoe we met elkaar om willen gaan en hoe we samen de maatschappij willen vormen, dat begint met elkaar, die verantwoordelijkheid ligt bij iedereen.

Slecht/goed/idioot/genie. het zijn stickers die ieder van ons vanuit zijnhaar referentiekader op de ander en zichzelf plakt. Logisch gevolg van groei en beeldvorming door de jaren heen.

Grote uitdaging om minder stikcers te plakken en dialogen aan te gaan.
Ook met de muren.

Rene.H
Rene.H
13 jaren geleden

#1 Het lijkt me iets te makkelijk om het bestaan van de hel te ontkennen. Er zijn ook genoeg negatieve bijna dood ervaringen, (ook op you tube). Daarnaast zijn de satanische seances van rozenkruisers e.a. genoegzaam bekend. Verder zijn de exorcistische seances ( lees en zie Father Armoth niet te ontkennen
Het ontkennen van het fysieke bestaan van het kwaad is de vrucht van de encyclopedisten, die alles dat niet met de vijf zintuigen direct kon worden waargenomen ( het bovennatuurlijke), ontkenden. Er zijn genoeg mensen op deze site die weten dat de wereld anders in elkaar steekt.

Red Skywalker
Red Skywalker
13 jaren geleden

Wat een waanzin. Heeft dit figuur echt een overheidstaak?? Acuut opsluiten en lobotomie (scheiding van hersenhelften) toepassen. Ik zie, zolang er hordes van dit type blijven rondlopen, echt geen toekomst. Ik wou dat ik van deze beschimmelde planeet kon vertrekken. BTW, aan de planeet ligt het niet, maar aan de woekering van idioten op haar oppervlak.

charlino
charlino
13 jaren geleden

Amerikanen..80 tot 90% is gewoon een zielig volk…verstand is ver te zoeken daar en het verstand wat er is komt uit Europa of de rest van de wereld aan opgeleiden.

T R Hunter
T R Hunter
13 jaren geleden

[quote name=”Rene.H”]#1 Het lijkt me iets te makkelijk om het bestaan van de hel te ontkennen. Er zijn ook genoeg negatieve bijna dood ervaringen, (ook op you tube). Daarnaast zijn de satanische seances van rozenkruisers e.a. genoegzaam bekend. Verder zijn de exorcistische seances ( lees en zie Father Armoth niet te ontkennen
Het ontkennen van het fysieke bestaan van het kwaad is de vrucht van de encyclopedisten, die alles dat niet met de vijf zintuigen direct kon worden waargenomen ( het bovennatuurlijke), ontkenden. Er zijn genoeg mensen op deze site die weten dat de wereld anders in elkaar steekt.[/quote]
Nee dat is niet moeilijk om te onkennen, het is een door de kerk verzonnen concept evenals Satan – Duivel en dat staat vast ! Sceances zijn sceances satanisch bestaat niet want Satan bestaat niet. ! Dat er een evt andere dimensie is waar onze geest doorleeft na de ´´overgang´´ so be it daar heeft de kerk niets mee te maken ! De kerk is gebaseeerd op de bijbel, nergens iets over die dimensie in de bijbel. Tis alles een verzinsel van de kerk.

stefko
stefko
13 jaren geleden

Check regressie therapie!

Dan zul je zien, nog voordat je geboren bent je al bij je moeder was (als ziel)
en op het moment van de daad treed je binnen in de moeder en 9 maanden later kom je er uit als een baby!
Abortus is dus moord op een potentieel leven!
wil je geen kinderen? gebruik dan voorbehoedsmiddelen of hou je gewoon in!

Dus dat iemand leeft na de geboorte is onzin..
want zo zijn wij allen geboren

T R Hunter
T R Hunter
13 jaren geleden

[quote name=”dymphna”]Gewoon niet zoveel eitjes bevruchten, whalla!

Het leven begint inderdaad bij de bevruchting, hoe anders kan het groeien ?[/quote]
Waar het om gaat is op wat voor punt in de ontwikkeling zit er een ziel in, als er een ziel in zit dan zou je inderdaad van moord kunnen spreken is het stadium echter nog te vroeg dan is dat ´´leven´´´ nog ´´leeg´´ De kerk moet zich er niet mee bemoeien, ze moeten zowiezo hun mond houden want ze weten niet waar ze het over hebben.

T R Hunter
T R Hunter
13 jaren geleden

[quote name=”Herman Bosman”]Kennelijk heeft McGil nooit van het voorgeborchte gehoord, voor wat het waard is. Ik meen me te herinneren dat kinderen (en ik neem aan ook embryo’s) die niet gedoopt zijn, naar het voorgeborchte gaan.[/quote]

Voorgeborchte wanneer niet gedoopt ? Ha ha wat een onzin. Sinds wanneer is dopen van nut ? Dopen is de grootste flauwekul die er bestaat, ja en de rest van de kerk.

T R Hunter
T R Hunter
13 jaren geleden

[quote name=”iep”][quote name=”Herman Bosman”]Kennelijk heeft McGil nooit van het voorgeborchte gehoord, voor wat het waard is. Ik meen me te herinneren dat kinderen (en ik neem aan ook embryo’s) die niet gedoopt zijn, naar het voorgeborchte gaan.[/quote]
Ja, maar per decretie ( heet dat zo) is het voorgeborchte afgeschaft[/quote]
Tja alleen het concept in de kerk dat je dingen kan aanwijzen en afzetten per decreed bewijst al dat het een grote onzin en fraude bende is

ras
ras
13 jaren geleden

En wat als je verkrachtings slachtoffer bent ga je dan ook naar de hell???
Geloof is net sneeuwwitje het blijft een sprookje en dat zal het altijd blijven.

Kuipers
Kuipers
13 jaren geleden

Hoi,
Iedereen gaat naar de hemel.
Dus ook deze baby s.
Wat een onzin wat deze meneer zegt van ze gaan naar de hel.
Die bestaat niet. De hemel wel daar ga je heen.
Een ieder.
Gr Roos.

Red Skywalker
Red Skywalker
13 jaren geleden

Emotioneel of niet, MOET het nou weer een KEREL zijn die bepaalt wat VROUWEN wel en niet mogen? Waar gebeurt dat ook al weer nog meer? Wanneer gaan mannen vrouwen eindelijk eens echt respecteren?

Rik
Rik
13 jaren geleden

Laat hij eerst eens bij zijn grote baas het leven killing oorlogje voeren stoppen….. dat spaart heel wat meer levens.
Trouwens wie zijn grote baas is mag je zelf invullen……

Rasecht Berensiroop
Rasecht Berensiroop
13 jaren geleden

Spacefuture-exopolitiek vanuit Vlaanderen-Antwerpen
space scientific politics and monetary systems
Exopolitics.org
Waar het sperma en het eitje samenkomen, begint het leven en plaatst God mogelijk zijn geest in het kind, omdat de bijbel bewijst dat een foetus ‘leven in een moeder is en zoveel eicellen en spermazoiden sterven af tijdens een normale bevruchting. Waarom bestaat spontane abortus en foetusafwijkingen, waar wie niet en wel verantwoordelijk is, geen ouder heeft hier een misdaad gepleegd, een prachtige God in elk geval die dat allemaal laat gebeuren. Wat laat die vaticaanse god zijn geest zijn evenbeeld en gelijkenis na in een neonatus, op de Aarde leven in armoede, creveren van de pijn en leven in ziekte en ellende o.a. sexueel kindermisbruik door priesters, ouders….. satanstreken????
Het beschavingspeil van bosjesmannen die eigen pasgeboren kinderen opeten….
Wat geschiedenislessen uit het Engelse koloniale tijdperk

Jeroen
Jeroen
13 jaren geleden

Laat ze nu eerst maar eens begrijpen wat hemel en hel is…Er word in de bijbel ook “zo boven zo beneden” aangeduid…Al dat soort verhalen hebben te maken met symboliek en is voor ieder individu anders…Dat moorden waardoor je naar de hel gaat en al die andere redenen waardoor je naar de hel gaat heeft alleen met innerlijke conflicten te maken.. voorbeeld: tegen jezelf in gaan, weten dat iets niet goed is maar toch doen… dit is wat met moord en zelf moord te maken heeft… als je dus een conflict met je zelf krijgt werkt je geweten op en kom je in de hel met vuur… dat vuur staat voor de noodzaak om schoon schip met jezelf te maken… er staat ook geschreven dat er negen ringen in de hel zijn waar je door moet om bij god te komen… dus de hel is helemaal zo slecht nog niet…

Paquita
Paquita
13 jaren geleden

[quote name=”Kuipers”]Hoi,
Iedereen gaat naar de hemel.
Dus ook deze baby s.
Wat een onzin wat deze meneer zegt van ze gaan naar de hel.
Die bestaat niet. De hemel wel daar ga je heen.
Een ieder.
Gr Roos.[/quote]
Ik meen me te herinneren dat de vorige paus (Johannes Paulus II) ooit gezegd heeft dat de hel niet bestaat en dat het begrip hel een bedenksel van de mens is.

ss
ss
13 jaren geleden

[quote name=”Kuipers”]Hoi,
Iedereen gaat naar de hemel.
Dus ook deze baby s.
Wat een onzin wat deze meneer zegt van ze gaan naar de hel.
Die bestaat niet. De hemel wel daar ga je heen.
Een ieder.
Gr Roos.[/quote]
Als de hel niet bestaat ,dan de hemel is ook niet bestaat!!!

Paquita
Paquita
13 jaren geleden

“… gedwongen om alle bevruchte eitjes in te brengen …” Ik vraag me af wat deze man wil doen met alle “niet gebruikte en/of verspilde” zaadcellen (denkend aan o.a. spermabanken, …)!

Plien
Plien
13 jaren geleden

Als mijn vader zijn kwakkie op de kachelplaat had gespoten dan was het met een sisser afgelopen.

Kortom allemaal geneuzel van die reli fanaten.

Odette
Odette
13 jaren geleden

[quote name=”Rene.H”]#1 Het lijkt me iets te makkelijk om het bestaan van de hel te ontkennen. Er zijn ook genoeg negatieve bijna dood ervaringen, (ook op you tube). Daarnaast zijn de satanische seances van rozenkruisers e.a. genoegzaam bekend. Verder zijn de exorcistische seances ( lees en zie Father Armoth niet te ontkennen
Het ontkennen van het fysieke bestaan van het kwaad is de vrucht van de encyclopedisten, die alles dat niet met de vijf zintuigen direct kon worden waargenomen ( het bovennatuurlijke), ontkenden. Er zijn genoeg mensen op deze site die weten dat de wereld anders in elkaar steekt.[/quote]
Nee, ik ben niet zo bekend met satanische seances van Rozenkruizers, jij? Vertel er dan eens wat over met bronvermelding graag. Men wijst erg snel en babbelt graag de massa na. Ik ben heel benieuwd met wat voor bewijzen je komt, puur uit nieuwsgierigheid.

Boon
Boon
13 jaren geleden

“In een interview met de The Daily Sentinel legde Shadrack McGill uit dat het leven volgens hem begint op het moment van bevruchting.”

Onzin, het leven begint in de bijbal en de eierstok,dat weet toch iedereen. 🙂

“De Republikeinse beleidsmaker hoopt dat artsen van IVF-klinieken in de toekomst worden gedwongen om alle bevruchte eitjes in te brengen in de baarmoeder. Nu worden meestal alleen de drie sterkste ingebracht”

O ja? En als voor 1 vrouw nou behoorlijk veel eitjes zijn bevrucht, moeten die dan allemaal in een keer die baarmoeder in?
Lekker een voetbalelftal werpen?

silversurfer
silversurfer
13 jaren geleden

Hij heeft wel gelijk dat een eitje en een sperma cel leven is en een bevrucht eitje ook.
Maar de ziel treed pas het embrio binnen na de derde maand.
Dan pas kan er gesproken worden van een kindje.
Een door een spermacel bevrucht eitje dood maken staat gelijk aan het doden van een vlieg.
Wel ligt de gevoels waarde even anders als het eitje aan de baarmoeder wand vastzit.
Een bevrucht eitje uit je lichaam laten halen is een zwangerschap afbreken.
Behalve dat je hele hormoon huishouding overhoop ligt. Kan het een emotionele gebeurtenis zijn die je je hele leven niet meer vergeet.

Als er iets is dat god gegeven heeft is dat vrije wil. En zeker dat van “eigen baas in buik” mag als heilig beschouwd worden.

Toch denk ik er zelf niet licht over, De gunst van een kind krijgen is het mooiste wat er is in deze wereld.
Voor mij is alles wat hiermee te maken heeft iets moois.

silversurfer
silversurfer
13 jaren geleden

Ik ben tijdens een bijna dood ervaring in een helle wereld geweest en geloof me daar wil je liever niet zijn.
Gelukkig is de hemel er ook.
En er zijn er van elk meerdere.

Je hoeft trouwens niet bang te zijn, je kiest zelf waar je heen gaat.

Je hoeft ook niet bang te zijn voor het laaste oordeel. Het is gewoon het laaste oordeel. en de gene die oordeeld ben jij.
jij, bent de meest rechtvaardige rechter die er is.

Daarom, sta in je kracht, want straks kan je niet zeggen ja maar hij…

En dit soort moraal ridders als in het filmpje? Geen waarde geven aan iets dat geen waarde heeft.

silversurfer
silversurfer
13 jaren geleden

[quote name=”T R Hunter”][quote name=”Herman Bosman”]Kennelijk heeft McGil nooit van het voorgeborchte gehoord, voor wat het waard is. Ik meen me te herinneren dat kinderen (en ik neem aan ook embryo’s) die niet gedoopt zijn, naar het voorgeborchte gaan.[/quote]

Voorgeborchte wanneer niet gedoopt ? Ha ha wat een onzin. Sinds wanneer is dopen van nut ? Dopen is de grootste flauwekul die er bestaat, ja en de rest van de kerk.[/quote]
Ben ik helemaal mee eens. Dopen is eigenlijk een heel oud ritueel, je werdt (vrijwillig)net zo lang onder water gehouden tot je bijna stikte en zo in een andere wereld terecht kwam. de gene die dat deed moet heel goed opgeleid zijn, want het luisterde nauw. Het waren specialisten. Jhanes de doper was z,on spcialist.
Je was echt een ander mens na zo,n doop.

Leg dit even naast zo,n doop als die de kerk er van gemaakt heeft,en je weet dat het niets om het lijf heeft.

Linda
Linda
13 jaren geleden

[quote name=”Rene.H”]#1 Het lijkt me iets te makkelijk om het bestaan van de hel te ontkennen. [/quote]
Wat ik in de loop der tijd begrepen heb is, dat als je lichaam sterft, je ziel het absoluut zuivere geweten krijgt en zijn eigen leven daarmee beoordeelt. Aan gene zijde zijn er veel niveaus. Je bepaalt zelf tot welk niveau je behoort. Dat kan ook het laagste zijn.

Overigens zijn velen (soms denk ik allemaal) die tegen abortus zijn, totaal niet tegen oorlogen, waar pas echt echt leven verknald wordt. En ook niet vies van agressie.

Peter Meijer
Peter Meijer
13 jaren geleden

Jezus heeft ooit gezegd:
“Laat de kinderen tot mij komen en verhinder ze niet, wan hunner is het koninkrijk der hemelen”. Dat lijkt me duidelijk genoeg! Wij hebben deze tekst laten zetten op de grafsteen van ons doodgeboren kindje – zonder te weten hoe het allemaal precies zit, geloven we absoluut dat ze helemaal goed terecht is gekomen! Consequenties, verbonden aan doop zijn bedenksels van mensen, daar is in de Bijbel niets over terug te vinden. Wel dat doop een geloofsstap is van degene die zich laat dopen (hoe kan dat bij een zuigeling?).

Hunting Wolf
Hunting Wolf
13 jaren geleden

[quote name=”Peter Meijer”]Jezus heeft ooit gezegd:
“Laat de kinderen tot mij komen en verhinder ze niet, wan hunner is het koninkrijk der hemelen”. Dat lijkt me duidelijk genoeg! Wij hebben deze tekst laten zetten op de grafsteen van ons doodgeboren kindje – zonder te weten hoe het allemaal precies zit, geloven we absoluut dat ze helemaal goed terecht is gekomen! Consequenties, verbonden aan doop zijn bedenksels van mensen, daar is in de Bijbel niets over terug te vinden. Wel dat doop een geloofsstap is van degene die zich laat dopen (hoe kan dat bij een zuigeling?).[/quote]
De bijbel zegt heel iets anders dan wat er in de kerken gebeurd, VOOR de ZEKERHEID ALVAST maar DOPEN.Dit zegt de bijbel: Gaat daarom heen de mensen onderwijzende, hen dopende, hen onderhoudende, al wat ik u geleerd heb.Dus de kinderdoop is farce!!!Maar ja dat kerkje volk kan slecht lezen kennelijk.

Andries
Andries
13 jaren geleden

Als er een plaats is die als de Bijbelse hel moet worden omschreven, komt de planeet Mars wat mij betreft daarvoor in aanmerking. Er wonen daar Draconians die mensen constant martelen en vermoorden. En dat op industriële schaal. Maar er is een spankeltje hoop, want ik heb hoogst persoonlijk een paar van die creeps afgemaakt. En dat op een manier die niemand voor mogelijk hield. Dit heeft mij beroemd gemaakt in het hele heelal. Als een Draconinan of een Grey mij ziet, springen ze in de lucht, en vluchten hard weg. Als ik ze te pakken krijg, scheur ik ze helemaal uit elkaar, of ik verbrand ze levend. Dat maakt een troep, joh. Hun ingewanden en anatomie is heel anders dan die van een mens. Ze hebben ook een ziel. Als ik ze afmaak, zie ik hun rotgekleurde ziel via hun hoofd het lichaam verlaten. Even wat info voor de MK ULTRA remote viewers van het leger: Ik heb bij Draco Huppeldepup (het tweede deel van zijn naam is onuitspreekbaar) zijn nek gebroken, en daarna zijn “huisdieren” mishandeld. Ja jongens, Controleer dat maar even, en ga daarna in je broekje plassen van angst. Angst voor wat er nog komen gaat. In angst is ook Draco gestorven. En dat was jullie beruchtste en beste krijger.

Op die amerikaanse clown ga ik niet eens reageren.

Hunting Wolf
Hunting Wolf
13 jaren geleden

Kijk eens onder de microscoop dan is de zaadcel toch zeker ook al leven????

jan
jan
13 jaren geleden

[quote name=”Andries”]

Ja jongens, Controleer dat maar even, en ga daarna in je broekje plassen van angst.

[/quote]

Dat is het grote probleem met al die Andries de superheld verhalen.
Ze vallen niet controleren, omdat er nul bewijs is.

kengai
kengai
13 jaren geleden

Stefko, dat is lekker kort door de bocht, als je geen kind wil moet je maar voorbehoedsmiddelen gebruiken.
Je hebt zeker nog nooit gehoord hoeveel vrouwen er in de wereld verkracht worden.
Ik kan mij heel goed voorstellen dat je geen kind wil van zo,n ploert.

j
j
13 jaren geleden

Veel kinderen die wel geboren worden komen in de aardse hel, verzoorzaakt door oorlog, armoede, honger, criminaliteit en vul zelf maar aan met allerlei ellende. Wat wil deze meneer daar aan doen?

Peter ♥
Peter ♥
13 jaren geleden

Ach de angstkaart word weer eens ingezet. Zo jammer dat mensen dit soort chantage middelen gebruiken om hun zielige willetje door te drukken, maar goed dat gebeurd al eeuwen. Ook jammer dat mensen nog steeds vatbaar zijn voor dit soort onzin, er is geen hel in ieder geval niet zoals in de bijbel staat of door fanatici wordt beweerd. Tijd dat mensen eens voor zichzelf gaan kiezen en zich niets meer aantrekken van dit soort onzin.

T R Hunter
T R Hunter
13 jaren geleden

[quote name=”Peter Meijer”]Jezus heeft ooit gezegd:
“Laat de kinderen tot mij komen en verhinder ze niet, wan hunner is het koninkrijk der hemelen”. Dat lijkt me duidelijk genoeg! Wij hebben deze tekst laten zetten op de grafsteen van ons doodgeboren kindje – zonder te weten hoe het allemaal precies zit, geloven we absoluut dat ze helemaal goed terecht is gekomen! Consequenties, verbonden aan doop zijn bedenksels van mensen, daar is in de Bijbel niets over terug te vinden. Wel dat doop een geloofsstap is van degene die zich laat dopen (hoe kan dat bij een zuigeling?).[/quote]
Jesus heeft nog nooit geleeft ten tweede dat dopen is een veel oudere heidense ritueel. Johannes de Doper bestond helemaal niet. Hij is de waterman van de zodiac gepersonificeerd in een mens net als Jesus de Zon is en Maria Virgo. de 12 apostelen zijn de zodiac zelf. Allemaal flauwekul in de bijbel.

T R Hunter
T R Hunter
13 jaren geleden

[quote name=”silversurfer”][quote name=”T R Hunter”][quote name=”Herman Bosman”]Kennelijk heeft McGil nooit van het voorgeborchte gehoord, voor wat het waard is. Ik meen me te herinneren dat kinderen (en ik neem aan ook embryo’s) die niet gedoopt zijn, naar het voorgeborchte gaan.[/quote]

Voorgeborchte wanneer niet gedoopt ? Ha ha wat een onzin. Sinds wanneer is dopen van nut ? Dopen is de grootste flauwekul die er bestaat, ja en de rest van de kerk.[/quote]
Ben ik helemaal mee eens. Dopen is eigenlijk een heel oud ritueel, je werdt (vrijwillig)net zo lang onder water gehouden tot je bijna stikte en zo in een andere wereld terecht kwam. de gene die dat deed moet heel goed opgeleid zijn, want het luisterde nauw. Het waren specialisten. Jhanes de doper was z,on spcialist.
Je was echt een ander mens na zo,n doop.

Leg dit even naast zo,n doop als die de kerk er van gemaakt heeft,en je weet dat het niets om het lijf heeft.[/quote]
Vergeet die Johannes maar die heeft nooit geleeft evenmin Jesus, Maria, Joseph etc. Astrotheology . geen theologie..

Conen
Conen
13 jaren geleden

[quote name=”Andries”]Als er een plaats is die als de Bijbelse hel moet worden omschreven, komt de planeet Mars wat mij betreft daarvoor in aanmerking. Er wonen daar Draconians die mensen constant martelen en vermoorden. En dat op industriële schaal. Maar er is een spankeltje hoop, want ik heb hoogst persoonlijk een paar van die creeps afgemaakt. En dat op een manier die niemand voor mogelijk hield. Dit heeft mij beroemd gemaakt in het hele heelal. Als een Draconinan of een Grey mij ziet, springen ze in de lucht, en vluchten hard weg. Als ik ze te pakken krijg, scheur ik ze helemaal uit elkaar, of ik verbrand ze levend. Dat maakt een troep, joh. Hun ingewanden en anatomie is heel anders dan die van een mens. Ze hebben ook een ziel. Als ik ze afmaak, zie ik hun rotgekleurde ziel via hun hoofd het lichaam verlaten. Even wat info voor de MK ULTRA remote viewers van het leger: Ik heb bij Draco Huppeldepup (het tweede deel van zijn naam is onuitspreekbaar) zijn nek gebroken, en daarna zijn “huisdieren” mishandeld. Ja jongens, Controleer dat maar even, en ga daarna in je broekje plassen van angst. Angst voor wat er nog komen gaat. In angst is ook Draco gestorven. En dat was jullie beruchtste en beste krijger.

Op die amerikaanse clown ga ik niet eens reageren.[/quote]

lol

kenn
kenn
13 jaren geleden

[quote name=”T R Hunter”][quote name=”Peter Meijer”]Jezus heeft ooit gezegd:
“Laat de kinderen tot mij komen en verhinder ze niet, wan hunner is het koninkrijk der hemelen”. Dat lijkt me duidelijk genoeg! Wij hebben deze tekst laten zetten op de grafsteen van ons doodgeboren kindje – zonder te weten hoe het allemaal precies zit, geloven we absoluut dat ze helemaal goed terecht is gekomen! Consequenties, verbonden aan doop zijn bedenksels van mensen, daar is in de Bijbel niets over terug te vinden. Wel dat doop een geloofsstap is van degene die zich laat dopen (hoe kan dat bij een zuigeling?).[/quote]
Jesus heeft nog nooit geleeft ten tweede dat dopen is een veel oudere heidense ritueel. Johannes de Doper bestond helemaal niet. Hij is de waterman van de zodiac gepersonificeerd in een mens net als Jesus de Zon is en Maria Virgo. de 12 apostelen zijn de zodiac zelf. Allemaal flauwekul in de bijbel.[/quote]

Als je door Satan ingehuurd bent,dan tuurlijk allemaal in de bijbel flauwekul vindt!!

kenn
kenn
13 jaren geleden

[quote name=”T R Hunter”][quote name=”silversurfer”][quote name=”T R Hunter”][quote name=”Herman Bosman”]Kennelijk heeft McGil nooit van het voorgeborchte gehoord, voor wat het waard is. Ik meen me te herinneren dat kinderen (en ik neem aan ook embryo’s) die niet gedoopt zijn, naar het voorgeborchte gaan.[/quote]

Voorgeborchte wanneer niet gedoopt ? Ha ha wat een onzin. Sinds wanneer is dopen van nut ? Dopen is de grootste flauwekul die er bestaat, ja en de rest van de kerk.[/quote]
Ben ik helemaal mee eens. Dopen is eigenlijk een heel oud ritueel, je werdt (vrijwillig)net zo lang onder water gehouden tot je bijna stikte en zo in een andere wereld terecht kwam. de gene die dat deed moet heel goed opgeleid zijn, want het luisterde nauw. Het waren specialisten. Jhanes de doper was z,on spcialist.
Je was echt een ander mens na zo,n doop.

Leg dit even naast zo,n doop als die de kerk er van gemaakt heeft,en je weet dat het niets om het lijf heeft.[/quote]
Vergeet die Johannes maar die heeft nooit geleeft evenmin Jesus, Maria, Joseph etc. Astrotheology . geen theologie..[/quote]
Tja,wie volgens je dan in de geschiedenis
heeft ooit geleeft dan,KARL MARX???

T R Hunter
T R Hunter
13 jaren geleden

[quote name=”kenn”][quote name=”T R Hunter”][quote name=”Peter Meijer”]Jezus heeft ooit gezegd:
“Laat de kinderen tot mij komen en verhinder ze niet, wan hunner is het koninkrijk der hemelen”. Dat lijkt me duidelijk genoeg! Wij hebben deze tekst laten zetten op de grafsteen van ons doodgeboren kindje – zonder te weten hoe het allemaal precies zit, geloven we absoluut dat ze helemaal goed terecht is gekomen! Consequenties, verbonden aan doop zijn bedenksels van mensen, daar is in de Bijbel niets over terug te vinden. Wel dat doop een geloofsstap is van degene die zich laat dopen (hoe kan dat bij een zuigeling?).[/quote]
Jesus heeft nog nooit geleeft ten tweede dat dopen is een veel oudere heidense ritueel. Johannes de Doper bestond helemaal niet. Hij is de waterman van de zodiac gepersonificeerd in een mens net als Jesus de Zon is en Maria Virgo. de 12 apostelen zijn de zodiac zelf. Allemaal flauwekul in de bijbel.[/quote]

Als je door Satan ingehuurd bent,dan tuurlijk allemaal in de bijbel flauwekul vindt!![/quote
Satan = uitvinding van de kerk zelf en bestaat helemaal niet. Ben niet ingehuurd, ben iemand die zijn verstand gebruikt en niet laat hersenspoelen door kerk ongein. Van de kerk niets dan pure leugens.!

kenn
kenn
13 jaren geleden

[quote name=”T R Hunter”][quote name=”kenn”][quote name=”T R Hunter”][quote name=”Peter Meijer”]Jezus heeft ooit gezegd:
“Laat de kinderen tot mij komen en verhinder ze niet, wan hunner is het koninkrijk der hemelen”. Dat lijkt me duidelijk genoeg! Wij hebben deze tekst laten zetten op de grafsteen van ons doodgeboren kindje – zonder te weten hoe het allemaal precies zit, geloven we absoluut dat ze helemaal goed terecht is gekomen! Consequenties, verbonden aan doop zijn bedenksels van mensen, daar is in de Bijbel niets over terug te vinden. Wel dat doop een geloofsstap is van degene die zich laat dopen (hoe kan dat bij een zuigeling?).[/quote]
Jesus heeft nog nooit geleeft ten tweede dat dopen is een veel oudere heidense ritueel. Johannes de Doper bestond helemaal niet. Hij is de waterman van de zodiac gepersonificeerd in een mens net als Jesus de Zon is en Maria Virgo. de 12 apostelen zijn de zodiac zelf. Allemaal flauwekul in de bijbel.[/quote]

Als je door Satan ingehuurd bent,dan tuurlijk allemaal in de bijbel flauwekul vindt!![/quote
Satan = uitvinding van de kerk zelf en bestaat helemaal niet. Ben niet ingehuurd, ben iemand die zijn verstand gebruikt en niet laat hersenspoelen door kerk ongein. Van de kerk niets dan pure leugens.![/quote]
Ker,Kerk,Kerk…
heb je geen een andere liedje of .. ?

Lotte
Lotte
13 jaren geleden

Hallo beste mensen, je hebt in de wereld mensen die geloven in God en mensen die niet geloven in God. Weet echter dat Hij wel in U gelooft. Het is zo dat wanneer men tegenwoordig over Jezus spreekt de mensen voor gek versleten worden en dat anderen een ongemakkelijk gevoel krijgen. Voor wat betreft Zijn bestaan, daarvoor krijgen wij binnenkort het bewijs geleverd. En een ding is zeker en dat is dat Jezus nog nooit gelogen heeft (want Hij is de waarheid). Als U meer wil weten en een beetje wil lezen kijk dan eens op onderstaande sites.
Oh ja voor die mensen die niet in de duivel en geloven en denken dat de hel niet bestaat…. , kijk en luister eens om je heen in de wereld van nu. Er wordt ons elke dag het bewijs gegeven dat duivel en hel bestaan. Steeds meer en steeds grovere ellende stormen de woonkamers binnen via de media. God zal niet langer meer toekijken en Hij zal orde op zaken gaan stellen.
Doe U en uw geliefden een groot geschenk
en lees!

http://www.dewaarschuwing.nl/index.htm
http://www.thewarningsecondcoming.com/
http://www.internetgebetskreis.com/

Leentje
Leentje
13 jaren geleden

We worden ALLEMAAL geboren met een vrije wil, dat is een heel belangrijke wet in dit aardse spel.
Waarom zou dan alleen een baby mogen beslissen of hij een lichaam, èn het bijbehorende leven wil verderzetten of niet (lees: spontane abortus), en niet de moeder? Heeft zij geen vrije wil meer eens ze zwanger is dan?
Het gaat hier, in de dualiteit, om het inzicht krijgen in onszelf, om te leren keuzes maken die naar een harmonisch leven leiden…en dat gebeurt door fouten te maken en eruit te leren…
Er wordt niet ‘gestraft’… we straffen misschien wel onszelf door de schuldgevoelens over een gemaakte keuze vast te houden, schuldgevoelens die dan ook weer voortkomen uit de brainwash van godsdiensten die hel en verdoemenis prediken, en mensen zo graag (ver-)oordelen. Trouwens, wie zei er: Oordeelt niet, en gij zult niet geoordeeld worden…?

Paquita
Paquita
13 jaren geleden

Zo te concluderen zijn er maar weinig vrouwen die dit soort berichten lezen c.q. erop reageren!

silversurfer
silversurfer
13 jaren geleden

[quote name=”T R Hunter”][quote name=”silversurfer”][quote name=”T R Hunter”][quote name=”Herman Bosman”]Kennelijk heeft McGil nooit van het voorgeborchte gehoord, voor wat het waard is. Ik meen me te herinneren dat kinderen (en ik neem aan ook embryo’s) die niet gedoopt zijn, naar het voorgeborchte gaan.[/quote]

Voorgeborchte wanneer niet gedoopt ? Ha ha wat een onzin. Sinds wanneer is dopen van nut ? Dopen is de grootste flauwekul die er bestaat, ja en de rest van de kerk.[/quote]
Ben ik helemaal mee eens. Dopen is eigenlijk een heel oud ritueel, je werdt (vrijwillig)net zo lang onder water gehouden tot je bijna stikte en zo in een andere wereld terecht kwam. de gene die dat deed moet heel goed opgeleid zijn, want het luisterde nauw. Het waren specialisten. Jhanes de doper was z,on spcialist.
Je was echt een ander mens na zo,n doop.

Leg dit even naast zo,n doop als die de kerk er van gemaakt heeft,en je weet dat het niets om het lijf heeft.[/quote]
Vergeet die Johannes maar die heeft nooit geleeft evenmin Jesus, Maria, Joseph etc. Astrotheology . geen theologie..[/quote]
Als je de inweidingen van de vrij metselaars hanteerd dan is de bijbel inderdaat een astronomisch werk
Dan zijn namen en verhalen, constelaties of de werking daar van.
Maar vergis je niet deze constalaties creerde/maakte nieuwe menselijke ervaringen mogenlijk en in die zin hebben deze mensen wel degelijk bestaan. Want alle veranderingen die plaats moeten vinden, moeten door actie van mensen plaats vinden.
Deze mensen waren grote zielen en hebben door hun transformatie deze wereld van licht en liefde voorzien en dat is nog steeds voelbaar.

Bewustzijn, zichtbaar maken door handelen.

Wat zet jij neer in deze wereld?

Delfia
Delfia
13 jaren geleden

[quote name=”Jürgen”]
Ik vervloek deze planeet met al hun inwoners.[/quote]
Precies…denk dat God helemaal met je eens is 🙂

geloof
geloof
13 jaren geleden

Ik ben van gedachten dat 99% van nederlandse autochtone vrouwen ongelovige zijn,vrouwen kunnen namelijk helaas makkelijk door satan verleid worden,vergeet niet dat Eva de eerste van die verboden vrucht gegeten heeft toen zij met Adam in de paradijs waren!!

Elisa
Elisa
13 jaren geleden

[quote name=”geloof”]Ik ben van gedachten dat 99% van nederlandse autochtone vrouwen ongelovige zijn,vrouwen kunnen namelijk helaas makkelijk door satan verleid worden,vergeet niet dat Eva de eerste van die verboden vrucht gegeten heeft toen zij met Adam in de paradijs waren!![/quote]

Alle gekheid op een stokje, geloof je dat echt zelf??? En als Adam dan echt heeft bestaan, dan was Eva niet de eerste vrouw in het paradijs hoor. De eerste vrouw van Adam is, volgens de mensen die er verstand van hebben Lilith. Lilith is daar uitgezet omdat ze niet onderdanig wilde zijn aan een man.

Boon
Boon
13 jaren geleden

[quote name=”geloof”]Ik ben van gedachten dat 99% van nederlandse autochtone vrouwen ongelovige zijn,vrouwen kunnen namelijk helaas makkelijk door satan verleid worden,vergeet niet dat Eva de eerste van die verboden vrucht gegeten heeft toen zij met Adam in de paradijs waren!![/quote]
Deze reactie is vast niet door een vrouw geschreven,vermoed ik zo….

geloof
geloof
13 jaren geleden

[quote name=”Boon”][quote name=”geloof”]Ik ben van gedachten dat 99% van nederlandse autochtone vrouwen ongelovige zijn,vrouwen kunnen namelijk helaas makkelijk door satan verleid worden,vergeet niet dat Eva de eerste van die verboden vrucht gegeten heeft toen zij met Adam in de paradijs waren!![/quote]
Deze reactie is vast niet door een vrouw geschreven,vermoed ik zo….[/quote]
En de schrijver van het artikel in wikipedia is ook niet door een vrouw toch?
http://nl.wikipedia.org/wiki/Adam_en_Eva

Paquita
Paquita
13 jaren geleden

[quote name=”geloof”]Ik ben van gedachten dat 99% van nederlandse autochtone vrouwen ongelovige zijn,vrouwen kunnen namelijk helaas makkelijk door satan verleid worden,vergeet niet dat Eva de eerste van die verboden vrucht gegeten heeft toen zij met Adam in de paradijs waren!![/quote]
Tjonge, jonge, jij bent ECHT beet genomen door de Katholieke Kerk!

geloof
geloof
13 jaren geleden

[quote name=”Paquita”][quote name=”geloof”]Ik ben van gedachten dat 99% van nederlandse autochtone vrouwen ongelovige zijn,vrouwen kunnen namelijk helaas makkelijk door satan verleid worden,vergeet niet dat Eva de eerste van die verboden vrucht gegeten heeft toen zij met Adam in de paradijs waren!![/quote]
Tjonge, jonge, jij bent ECHT beet genomen door de Katholieke Kerk![/quote]
Ik ben een GELOOF en niet van de katholiek kerk noch protestant enzo.

Boon
Boon
13 jaren geleden

[quote name=”geloof”][quote name=”Paquita”][quote name=”geloof”]Ik ben van gedachten dat 99% van nederlandse autochtone vrouwen ongelovige zijn,vrouwen kunnen namelijk helaas makkelijk door satan verleid worden,vergeet niet dat Eva de eerste van die verboden vrucht gegeten heeft toen zij met Adam in de paradijs waren!![/quote]
Tjonge, jonge, jij bent ECHT beet genomen door de Katholieke Kerk![/quote]
Ik ben een GELOOF en niet van de katholiek kerk noch protestant enzo.[/quote]
Nee, jij bent van het geloof dat vrouwen van nature zondig zijn en mannen heilige boontjes.
je moet een nieuwe kerk oprichten,in de biblebelt van amerika is vast nog wel plaats voor hardliners zoals jij.
Ik wacht je geloofsdogma,s met spanning af. Dat wordt vast lachen….

Jer
Jer
13 jaren geleden

[quote name=”Boon”][quote name=”geloof”][quote name=”Paquita”][quote name=”geloof”]Ik ben van gedachten dat 99% van nederlandse autochtone vrouwen ongelovige zijn,vrouwen kunnen namelijk helaas makkelijk door satan verleid worden,vergeet niet dat Eva de eerste van die verboden vrucht gegeten heeft toen zij met Adam in de paradijs waren!![/quote]
Tjonge, jonge, jij bent ECHT beet genomen door de Katholieke Kerk![/quote]
Ik ben een GELOOF en niet van de katholiek kerk noch protestant enzo.[/quote]
Nee, jij bent van het geloof dat vrouwen van nature zondig zijn en mannen heilige boontjes.
je moet een nieuwe kerk oprichten,in de biblebelt van amerika is vast nog wel plaats voor hardliners zoals jij.
Ik wacht je geloofsdogma,s met spanning af. Dat wordt vast lachen….[/quote]

Ik mag dan wel zelf christen zijn, maar sommige mogen echt ophouden met dat satan dit satan dat. Blijkbaar hebben veel gelovigen een grote duivel en een kleine God. Dat is wat een van mijn broeders uit mijn gemeente zegt, dat ze van de domste kleinste dingen al de duivel erbij betrekken en dat ze een grote duivel hebben en een kleine God.

Inderdaad wat je al zegt. Een nieuwe kerk oprichten.

geloof
geloof
13 jaren geleden

[quote name=”Boon”][quote name=”geloof”][quote name=”Paquita”][quote name=”geloof”]Ik ben van gedachten dat 99% van nederlandse autochtone vrouwen ongelovige zijn,vrouwen kunnen namelijk helaas makkelijk door satan verleid worden,vergeet niet dat Eva de eerste van die verboden vrucht gegeten heeft toen zij met Adam in de paradijs waren!![/quote]
Tjonge, jonge, jij bent ECHT beet genomen door de Katholieke Kerk![/quote]
Ik ben een GELOOF en niet van de katholiek kerk noch protestant enzo.[/quote]
Nee, jij bent van het geloof dat vrouwen van nature zondig zijn en mannen heilige boontjes.
je moet een nieuwe kerk oprichten,in de biblebelt van amerika is vast nog wel plaats voor hardliners zoals jij.
Ik wacht je geloofsdogma,s met spanning af. Dat wordt vast lachen….[/quote]

Pfff. EERSTE:Ik heb gezegd dat 99%van NEDERLANDSE autochtone vrouwen ongelovie zijn ,DUS niet 99% van wereld vrouwen!!
TWEEDE :Ik heb gezegd dat vrouwen makkelijker dan mannen ten prooie door satan kunnen vallen,dat wil niet zeggen dat vrouwen van nature zondig zijn,en ik houd van vrouwen ,en ik heb het alleen tegen de satan de echte vijand van de mensheid.
Derde:Mijn godsdienst is gebasserd op godsdiensten : jodendom,christelijk en islam en zeg niets van mijn eigen gedachten,MAAR als je vindt dat het feit dat 99% van nederlandse vrouwen ongelovige niet waar is ,dan hoor graag van je waarom dit niet waar is,en gelieve wees objectief met uw reactie,en als je niet goed met mijn reactie kunt concenteren,dan liever niet reageren.

geloof
geloof
13 jaren geleden

Aan Jer:begin now niet zo kletsen!!
99% van nederlandse autochtone vrouwen ongelovige zijn WAAR OF NIET WAAR ????

Boon
Boon
13 jaren geleden

Bijgeloof zei:

Pfff. EERSTE:Ik heb gezegd dat 99%van NEDERLANDSE autochtone vrouwen ongelovie zijn ,DUS niet 99% van wereld vrouwen!!
TWEEDE :Ik heb gezegd dat vrouwen makkelijker dan mannen ten prooie door satan kunnen vallen,dat wil niet zeggen dat vrouwen van nature zondig zijn,en ik houd van vrouwen ,en ik heb het alleen tegen de satan de echte vijand van de mensheid.
Derde:Mijn godsdienst is gebasserd op godsdiensten : jodendom,christ elijk en islam en zeg niets van mijn eigen gedachten,MAAR als je vindt dat het feit dat 99% van nederlandse vrouwen ongelovige niet waar is ,dan hoor graag van je waarom dit niet waar is,en gelieve wees objectief met uw reactie,en als je niet goed met mijn reactie kunt concenteren,dan liever niet reageren.
Citeer

Waarom moet ik bewijzen dat jouw stelling niet waar is?
Jij doet hier een bewering,dus kom jij maar met 100% sluitend bewijs dat wat jij zegt waar is. Hoe kom jij aan die 99%?
Heb je onderzoek gedaan en de hele nederlandse vrouwelijke bevolking geinterviewd of zo?
2e: raad ik je aan om eerst eens een cursus fatsoenlijk nederlands schrijven te volgen,daarna mag je gerust terugkomen om rare kromme taliban meningkjes te verkondigen….

Boon
Boon
13 jaren geleden

[quote name=”Elisa”][quote name=”geloof”]Ik ben van gedachten dat 99% van nederlandse autochtone vrouwen ongelovige zijn,vrouwen kunnen namelijk helaas makkelijk door satan verleid worden,vergeet niet dat Eva de eerste van die verboden vrucht gegeten heeft toen zij met Adam in de paradijs waren!![/quote]

Alle gekheid op een stokje, geloof je dat echt zelf??? En als Adam dan echt heeft bestaan, dan was Eva niet de eerste vrouw in het paradijs hoor. De eerste vrouw van Adam is, volgens de mensen die er verstand van hebben Lilith. Lilith is daar uitgezet omdat ze niet onderdanig wilde zijn aan een man.[/quote]
Ja dat krijg je dan he?
Als je als vrouw niet onderdanig aan een man wilt zijn,bega je een zonde en wordt je het paradijs uitgezet. [ironie] 🙂

ss
ss
13 jaren geleden

[quote name=”Boon”]Bijgeloof zei:

Pfff. EERSTE:Ik heb gezegd dat 99%van NEDERLANDSE autochtone vrouwen ongelovie zijn ,DUS niet 99% van wereld vrouwen!!
TWEEDE :Ik heb gezegd dat vrouwen makkelijker dan mannen ten prooie door satan kunnen vallen,dat wil niet zeggen dat vrouwen van nature zondig zijn,en ik houd van vrouwen ,en ik heb het alleen tegen de satan de echte vijand van de mensheid.
Derde:Mijn godsdienst is gebasserd op godsdiensten : jodendom,christ elijk en islam en zeg niets van mijn eigen gedachten,MAAR als je vindt dat het feit dat 99% van nederlandse vrouwen ongelovige niet waar is ,dan hoor graag van je waarom dit niet waar is,en gelieve wees objectief met uw reactie,en als je niet goed met mijn reactie kunt concenteren,dan liever niet reageren.
Citeer

Waarom moet ik bewijzen dat jouw stelling niet waar is?
Jij doet hier een bewering,dus kom jij maar met 100% sluitend bewijs dat wat jij zegt waar is. Hoe kom jij aan die 99%?
Heb je onderzoek gedaan en de hele nederlandse vrouwelijke bevolking geinterviewd of zo?
2e: raad ik je aan om eerst eens een cursus fatsoenlijk nederlands schrijven te volgen,daarna mag je gerust terugkomen om rare kromme taliban meningkjes te verkondigen….[/quote]
Ha bonen,als je die bewering niet kunt bevestigen of ontkenen,waarom bemoei je zich ermee dan?die bewering is bedoeling aan wie hierover wat weten.
Dus ben ik voor hardliners,bijgeloof en nog een terroriste,ik ben benieuwd naar je leeftijd,hoe oud ben je???

Boon
Boon
13 jaren geleden

[quote name=”ss”][quote name=”Boon”]Bijgeloof zei:

Pfff. EERSTE:Ik heb gezegd dat 99%van NEDERLANDSE autochtone vrouwen ongelovie zijn ,DUS niet 99% van wereld vrouwen!!
TWEEDE :Ik heb gezegd dat vrouwen makkelijker dan mannen ten prooie door satan kunnen vallen,dat wil niet zeggen dat vrouwen van nature zondig zijn,en ik houd van vrouwen ,en ik heb het alleen tegen de satan de echte vijand van de mensheid.
Derde:Mijn godsdienst is gebasserd op godsdiensten : jodendom,christ elijk en islam en zeg niets van mijn eigen gedachten,MAAR als je vindt dat het feit dat 99% van nederlandse vrouwen ongelovige niet waar is ,dan hoor graag van je waarom dit niet waar is,en gelieve wees objectief met uw reactie,en als je niet goed met mijn reactie kunt concenteren,dan liever niet reageren.
Citeer

Waarom moet ik bewijzen dat jouw stelling niet waar is?
Jij doet hier een bewering,dus kom jij maar met 100% sluitend bewijs dat wat jij zegt waar is. Hoe kom jij aan die 99%?
Heb je onderzoek gedaan en de hele nederlandse vrouwelijke bevolking geinterviewd of zo?
2e: raad ik je aan om eerst eens een cursus fatsoenlijk nederlands schrijven te volgen,daarna mag je gerust terugkomen om rare kromme taliban meningkjes te verkondigen….[/quote]
Ha bonen,als je die bewering niet kunt bevestigen of ontkenen,waarom bemoei je zich ermee dan?die bewering is bedoeling aan wie hierover wat weten.
Dus ben ik voor hardliners,bijgeloof en nog een terroriste,ik ben benieuwd naar je leeftijd,hoe oud ben je???[/quote]
Oud genoeg om er een zinnigere logica op na te houden dan deze ook weer gemankeerde reactie. Je logica raakt kant noch wal,dus ga ik er ook niet verder op in.
En ook voor deze reactie geldt wederom: kromme meningkjes te over, maar correct nederlands schrijven. ho maar….

Paquita
Paquita
13 jaren geleden

[quote name=”geloof”][quote name=”Paquita”][quote name=”geloof”]Ik ben van gedachten dat 99% van nederlandse autochtone vrouwen ongelovige zijn,vrouwen kunnen namelijk helaas makkelijk door satan verleid worden,vergeet niet dat Eva de eerste van die verboden vrucht gegeten heeft toen zij met Adam in de paradijs waren!![/quote]
Tjonge, jonge, jij bent ECHT beet genomen door de Katholieke Kerk![/quote]
Ik ben een GELOOF en niet van de katholiek kerk noch protestant enzo.[/quote]
Dan ben ik eens benieuwd wat JOUW GELOOF inhoudt: Verklaar je eens nader als je wilt!

geloof
geloof
13 jaren geleden

[quote name=”Paquita”][quote name=”geloof”][quote name=”Paquita”][quote name=”geloof”]Ik ben van gedachten dat 99% van nederlandse autochtone vrouwen ongelovige zijn,vrouwen kunnen namelijk helaas makkelijk door satan verleid worden,vergeet niet dat Eva de eerste van die verboden vrucht gegeten heeft toen zij met Adam in de paradijs waren!![/quote]
Tjonge, jonge, jij bent ECHT beet genomen door de Katholieke Kerk![/quote]
Ik ben een GELOOF en niet van de katholiek kerk noch protestant enzo.[/quote]
Dan ben ik eens benieuwd wat JOUW GELOOF inhoudt: Verklaar je eens nader als je wilt![/quote]
Wat maakt het uit schatje,ik heb het volgende bewering:99% van autochtone nederlanders vrouwen(niet van reste wereld) zijn ongelovige of voor hen God niet bestaat:
Wie die kan die bevestigen of ontkenen? punt uit.

Jer
Jer
13 jaren geleden

[quote name=”geloof”]Aan Jer:begin now niet zo kletsen!!
99% van nederlandse autochtone vrouwen ongelovige zijn WAAR OF NIET WAAR ????[/quote]

Ja dat is wel waar. Mijn reactie bedoelde ik eigenlijk meer in het algemeen. Niet alleen over abortus, maar over meerdere dingen.

geloof
geloof
13 jaren geleden

[quote name=”Jer”][quote name=”geloof”]Aan Jer:begin now niet zo kletsen!!
99% van nederlandse autochtone vrouwen ongelovige zijn WAAR OF NIET WAAR ????[/quote]

Ja dat is wel waar. Mijn reactie bedoelde ik eigenlijk meer in het algemeen. Niet alleen over abortus, maar over meerdere dingen.[/quote]
Dank voor uw antwoord,en mij niet in het verkeerd begrijpen,of kwalijk nemen,en heb niets tegen de vrouwen of mannen en die vrouwen zijn niet verantwoordelijk voor zijn ongeloof, ieder mens is verantwoordelijk voor zijn eigen daad,en heb alleen tegen de satan die de mensheid wil vernietigen.

Back to top button
74
0
We lezen graag je reactie!x