Mens en Dier

Louis Farrakhan haalt uit naar Bill Gates & Fauci: wat geeft jullie het recht om de aarde te ontvolken?

Help anderen door dit artikel met jouw kennissen op je socials te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

Nation of Islam-leider Louis Farrakhan waarschuwde bijna precies een jaar geleden voor de coronavaccins die op dat moment werden ontwikkeld. Hij beschuldigde Bill Gates en dr. Anthony Fauci ervan de ‘aarde te willen ontvolken’ door vaccins te ontwikkelen tegen het coronavirus.

Op het hoofdkwartier van de Nation of Islam in Chicago riep Farrakhan Afrikaanse leiders en zijn talloze volgers op om vaccins en medicijnen die zijn ontwikkeld door westerse wetenschappers te weigeren.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

“Ik zeg tegen mijn broeders en zusters in Afrika: als ze met een vaccin komen, wees dan op je hoede. Laat je niet vaccineren. Ze hebben een lange geschiedenis van verraad,” zei hij tijdens zijn speech. “Neem hun medicijnen niet.”

Wie zijn jullie om te bepalen wie mag leven en wie moet sterven?

De 88-jarige Farrakhan stelde voor om de vaccins die in ontwikkeling waren te laten inspecteren door een team van virologen en epidemiologen.

“Ze verdienen nu geld. Ze zijn van plan om 7,5 miljard mensen een vaccin te geven,” zei hij. “Dr. Fauci, Bill Gates en Melinda, jullie willen de aarde ontvolken. Wat geeft jullie in vredesnaam het recht? Wie zijn jullie om te bepalen wie mag leven en wie moet sterven?”


Inmiddels zijn er talloze sterfgevallen na coronavaccinatie gemeld. Alleen al in Europa zijn er meer dan 18.000 overlijdens gemeld die rechtstreeks gelinkt zijn aan het coronavaccin, zei WHO-klokkenluider Astrid Stuckelberger eerder deze maand. Er zijn ook 1,8 miljoen gevallen van ernstige bijwerkingen geregistreerd. Ze zei dat slechts één tot 10 procent van alle gevallen wordt gemeld.

Interessant

Vond je dit artikel waardevol?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
4.8 84 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

69 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Frank
Frank
4 jaren geleden

Precies WIE ZIJN JULLIE

Geen schaap
Geen schaap
4 jaren geleden

Volgens geruchten op youtube zijn er in L.A. in 3 dagen 45.000 doden geteld. Uiteraard komt dit niet naar voren, want dan willen de mensen die ‘verlossende’ spuit niet meer.

Ik heb mijn 2e uitnodiging voor een spuitje binnengekregen. En die brief ligt ongeopend in het archief. Doe ik nog niks mee, tot de tijd rijp is en ze aan te klagen wegens misdaden tegen de mensheid.

Iedere minister van ‘volksgezondheid’ heeft lopen drammen over een vaccin, maar nooit over een gezonde manier van leven, met veel bewegen, groenten en fruit. En waar nodig aan te vullen met een multivitamine, vit C, vit D, Echinacea, kelp, zeegroenten en noem maar op.

Voor een flutvirus waar 99.95% geen last van heeft.

jan
jan
4 jaren geleden

het is één begin.nu de rest nog. Murder with vaccine genocide vaccin. Corrupte media nog.

serieuze aangelegenheid
serieuze aangelegenheid
4 jaren geleden

Ik denk dat dit een boodschap was voor de gehele mensheid. Gezien het gevolg van de inentingscampagne en het mysterieuze rond de gehele inentingscampagne, kan ik niet anders concluderen dat Louis zijn huiswerk had gedaan en niet aan de praktijken van de NWO wilde meewerken.

Dit is dus compleet in tegenstelling met regeringen en landen die wel naar de pijpen dansen van de NWO.

Masolijn
Masolijn
4 jaren geleden

Eindelijk is iemand die uithaalt naar die criminelen met hun moord plannen

Ron
Ron
4 jaren geleden

Trek dat gordijn omlaag en rook die zieke geesten uit! Weg ermee!!!

Gezondheid (MGTOW)
Gezondheid (MGTOW)
4 jaren geleden

Bill Gates, toen ik veel jonger (kind) was, dacht ik dat het een geweldige man was die heel verstand had van computers. Zo onder de indruk geweest dat hij Windows uitgevonden zou hebben.
Ik had het toen echt nooit kunnen bedenken wat voor een gestoorde gek dat was, een massamoordenaar. Was de wereld maar zo mooi als wat ik als kind had gedacht.

mensenmens
mensenmens
4 jaren geleden

Ik heb zelf (nog) geen vaccinatie gehad. Kort samengevat, ben ik er nog niet echt van overtuigd, gebaseerd op dezelfde statistieken die de meeste mensen juist wel overtuigen blijkbaar.

Uberhaupt vind/vond ik de meeste maatregelen erg raar in elkaar zitten, veel tegenstrijdigheid. Aan de andere kant, tja, elk sterfgeval is er 1 teveel.. maar dat geld voor veel ziektes. Ik kan er lang over doorgaan.

Ik heb een vraagje naar aanleiding van het lezen van veel reacties hier. Waarom zouden de “allerrijksten” baat hebben bij het uitroeien van mensen? Ik vind dat nogal een heftige aanname en zou geen reden kunnen bedenken. Om te zeggen “voor macht”, vind ik nergens op slaan.

Ik sta er redelijk neutraal in, maar ik heb wel behoefte aan iets concreets, met een goede beargumentatie.

Simon
Simon
4 jaren geleden

Als er een schaap over de dam is …….
Kippenvel??

Hans
Hans
4 jaren geleden

Ben geen fan van de islam, met een bloedige geschienis, maar hij heeft wel gelijk!

The lonely one.
The lonely one.
4 jaren geleden

Eindelijk iemand die de beesten bij naam noemt. Ik had dit overerigens al veel eerder verwacht, juist vanuit de Moslimgemeenschap.Juist van deze groep had ik niet verwacht dat zij zich zo als makke schapen lieten besodemieteren! Maar goed petje af voor deze Imam.En dan Israël…wie had ooit kunnen voorspellen dat die nb.hun eigen leider de “gaskraan” nog eens voor zichzelf zouden opendraaien!

Underground
Underground
4 jaren geleden

Deze gasten zijn nog minder waard, dan stront onder me schoenen. Maar ze komen er echt niet mee weg !!

Tungsten
Tungsten
4 jaren geleden

Het is natuurlijk omvolken.. want moslims nemen die spuit niet.

Piko
Piko
4 jaren geleden

Heel maar dan ook heel langzaam komt er beweging in de groep die zich uitspreken tegen deze waanzin. Kom op gas geven met die club.

Eleonora
Eleonora
4 jaren geleden

Hoe luider de waarschuwingen worden, hoe meer mensen wakker worden, hoe groter de kans dat het tij nog gekeerd kan worden.

de Bruin
de Bruin
4 jaren geleden

Jullie zouden er niet eens aan denken om zo’n spuit te zetten. Waarom denken jullie meer te zijn dan ons??! Is het geld en macht wat jullie zo absurd laten handelen!? Ja, meer en meer willen jullie hebben. Laat ons met rust!!!! En stop met deze waanzin!!!

Mickey
Mickey
4 jaren geleden

Deze uispraak heeft ook Moamer el Gadaffi paar jaar voor z’n dood verteld°! Nog erger, hij heeft deze complete scenario voorspeld en verteld! CIA heeft hem niet voor terrorisme of iets anders opgeruimd, maar omdat ie wist te veel. Zelfde verhaal met Ansange.. noem maar op.

Caesar Lion Cachet
Caesar Lion Cachet
4 jaren geleden

LS…

Wat heeft de mens zo achterlijk gemaakt dat deze Criminele Corona Satans Knechten de vrije hand hebben en de schapen volgen ? Is het Religie ? Monsanto ? Coca Cola ? Mac Donalds ? E Nummers ? G5 ? Nucleaire vervuiling ? Vult U maar in …

Unknown
Unknown
4 jaren geleden

Tijd dat de gelovigen onderling de strijdbijl begraven en gezamenlijk optrekken. De strijd die er overigens heerst tussen de verschillende religies zou ook best eens georkestreerd kunnen zijn… mooi moment in de geschiedenis het probleem op te lossen en de gezamenlijke vijand te bestrijden.

Te triest voor woorden
Te triest voor woorden
4 jaren geleden

DUIVELS

Lange Fries
Lange Fries
4 jaren geleden

Hij is zeker bang dat islam met z’n 274 miljoen doden z’n status van meest moordzuchtige ideologie verliest aan de NWO.

twist
twist
4 jaren geleden

Israel effectieviteit pfizer 39% iedere week gaat omlag. Ben je gespoten dan kun je niet af van deze troep.

Gerbrand
Gerbrand
4 jaren geleden

Eindelijk een geestelijk leider die zijn stem verheft. Waar blijft de Paus etc. etc.

salvar
salvar
4 jaren geleden

wie zijn er nu dom?

Burger
Burger
4 jaren geleden

En al die hazelnoot journalisten komen ook gewoon aan de beurt en mogen hun deel gaan uitleggen…en krijgen dan veel tijd om dat in stilte te overdenken

Peter
Peter
4 jaren geleden

Meneer Farrakhan is nou niet echt het boegbeeld op het schild te hijsen. Meneer Farrakhan is helemaal niet zo tegen ontvolking als hier zou blijken……een wereld zonder Joden of Israel zou heel niet gek zijn zonder deze meneer. Deze man is een enge racistische moslim-fundi die we niet aan onze kant zouden moeten willen hebben. (als je weet waar “nation of islam” voor staat)

Peukie
Peukie
4 jaren geleden

Wie zijn jullie om te bepalen wie mag leven en wie moet sterven?Mee eens! Maar ja dat geld net zo goed
ook voor de moslims zelf mmm!
Takia dit misschien. Listig dit.

Henk
Henk
4 jaren geleden

Ik verdedig en ben eens met de uitspraak van Louis Farrakhan .

Henk
Henk
4 jaren geleden

We moeten een vuist maken tegen elke regering die de corona gebruikt als macht misbruik.

Back to top button
69
0
We lezen graag je reactie!x