Buitenland

Deze satanische act bij de Grammy Awards wordt u aangeboden door Pfizer

Help mee door deze informatie met vrienden op je socials te delen!

In Los Angeles zijn op zondag voor de 65e keer de Grammy Awards uitgereikt. Beyoncé verzilverde vier van haar negen nominaties en daarmee kan ze zichzelf recordhouder noemen. Andere winnaars waren onder anderen zangeres Adele en zangeres en rapper Lizzo.

Tijdens de Grammy Awards voerde de non-binaire popster Sam Smith een satanische act op. Hij won samen met Kim Petras de award voor beste popduo voor zijn nummer ‘Unholy’.

Ritueel

Petras, transseksueel, en Smith waren net als hun dansers in het rood gekleed. Petras danste in een kooi, Smith droeg duivelshoorns. Ondertussen werd er een soort ritueel opgevoerd. Het nummer ‘Unholy’ gaat over ouders die hun kinderen thuis achterlaten om overspel te kunnen plegen.

Petras zei dat ze ‘de eerste transvrouw is die deze award heeft gewonnen’. Vervolgens deed presentator Trevor Noah alsof hij zijn moeder belde en zei dat alles goed met hem ging ondanks de satanische act.

Pfizer

De Grammy Awards worden gesponsord door Pfizer.

Columnist Benny Johnson vraagt zich hardop af: “Zijn er ook duivelse bijeenkomsten die Pfizer niet sponsort?”


Stew Peters, presentator van de Stew Peters Show, voegt toe: “Raad eens door wie deze satanische act tijdens de Grammy Awards u wordt aangeboden? Pfizer. Wie anders.”


4.6 75 stemmen
Beoordeel dit artikel

Interessant

Vind je dit interessant?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
guest
128 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Reint
Reint
1 maand geleden

Ziekelijk.

Jessedepesse
Jessedepesse
1 maand geleden

Ik ben deze wereld kots beu

Karin
Karin
1 maand geleden

Walgelijk dat ze ook nog massaal blijven zitten onbegrijpelijk

ludo
ludo
1 maand geleden

ik heb juist gegeten en heb alles overgeven!!!

Back to top button
Waarom Doneren?

Grote adverteerders, zoals Google, Microsoft, Taboola en anderen wilden steeds meer bepalen wat wij wel en niet op onze site plaatsten. Zij zijn onmiskenbaar verbonden aan de elite die ziekmakende censuur toepast. Om die reden hebben wij alle samenwerking met dat soort criminele adverteerders per direct gestopt.

Om te kunnen blijven bestaan hebben wij financiële hulp nodig van de lezer. NineForNews is er vóór jou. Zonder jouw steun is er geen NineForNews.

Help ons financieel met een vrijwillige bijdrage, zodat we je kunnen blijven informeren over dingen die op social media en de mainstream media zwaar gecensureerd worden.

Help ons! Help jezelf! En help je medemens! Doe nu een vrijwillige bijdrage.

Waarom Telegram?

Overheidscorruptie wordt steeds erger. Websites en domeinen worden in beslag genomen, omdat de criminele regering geen tegengeluid duldt.

Ons Telegram kanaal staat los van onze websites. Daar krijg je een overzicht van onze berichten, ook als we 'ineens' verdwijnen en met een andere nieuwe domeinnaam/website terugkomen.

Blijf onafhankelijk! Weet ons altijd te vinden! Abonneer je nu gratis en vrijblijvend op ons telegramkanaal.

Waarom Pushmeldingen?

Facebook en Twitter censureren steeds meer. Het nieuws dat NineForNews brengt wordt steeds vaker door ze geblokkeerd.

Met pushmeldingen informeren we je rechtstreeks, zonder risico op deze censuur.

128
0
We lezen graag je reactie!x