Hier volgt een feel good-bericht! Een inwoner van de Saoedische stad Hail heeft naast zijn huis een koelkast geplaatst voor daklozen. Hij heeft buren gevraagd de koelkast te vullen met eten voor de armen. Het bericht ging de wereld over toen sjeik Mohamad al-Arefe, de imam van een lokale moskee, zijn lof uitsprak over de weldoener op Twitter.
“Ik heb altijd geweten dat de mensen uit Hail zeer vrijgevig zijn, maar nu heeft iemand dat ook bewezen. Een koelkast voor de minderbedeelden, dat is een bewijs van gulheid. Wat houd ik toch veel van Hail,” schreef de imam onder de foto. Arefe heeft bijna 10 miljoen volgers op Twitter.

Zijn tweet is inmiddels duizenden keren gedeeld, aldus de Saoedische nieuwssite Akhbar 24. Mensen zijn de imam dankbaar dat hij de goede daad heeft gedeeld. Op sociale media riepen burgers massaal op om naast elke moskee zo’n koelkast te plaatsen.
Eén iemand zei zelfs dat mensen vers voedsel in de koelkast moeten achterlaten in plaats van kliekjes. De inwoners van Hail krijgen complimenten voor hun liefdadigheid en men hoopt dat het concept vaker gebruikt gaat worden.
De anonieme weldoener wil vooral dat de schaamte die gepaard gaat met armoede geen drempel is om aan eten te komen, zo meldde de krant Gulf News.
أنا من زمان أقول: إن أهل #حائل كرماء رجل وضع أمام بيته ثلاجةً لفائض الطعام صدقة غير مباشرة للمحتاج يا بعد حيي يا حائل pic.twitter.com/fMYpLU4T2R
— د. محمد العريفي (@MohamadAlarefe) 1 mei 2014
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Politiek wil opheldering over buitensporig politiegeweld tijdens coronademonstratie: ‘Het zoveelste voorval’
Woede over OMT-advies: ‘Het is misdadig om constant de burgers te straffen met lockdowns’
Ziehier de verborgen waarheid achter de nieuwe pensioenwet
“Verdwijning Boeing maakt Lord Rothschild eigenaar van nieuw patent”
Interview met Lloyd Pye over Sterrenkindschedel (video)
Data medicijnonderzoek vaak niet gepubliceerd
In Schotland schrijven artsen vanaf nu natuur voor als medicijn. Hier helpt het tegen
Epstein had banden met het World Economic Forum en kon personen nomineren als “Young Global Leader”
Deze drie planten zuiveren de lucht in je huis het best