Buitenland

Vaccinatie in Oostenrijk: verpleegster (49) overleden, collega (35) keek dood in de ogen

Help anderen door dit artikel met iederen die je kent op je social media te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

In Oostenrijk wordt tijdelijk gestopt met het prikken met een batch vaccins van AstraZeneca, nadat een verpleegster is overleden en een andere ziek werd. De ene vrouw overleed aan ernstige stollingsstoornissen. De ander kreeg een levensbedreigende longembolie en is herstellende.

Gezondheidsautoriteit BASG zegt dat er ‘geen bewijs is van een oorzakelijk verband met de prik’ en dat ‘bloedstollingen niet bij de bekende bijwerkingen horen’. De gevallen worden momenteel ‘grondig onderzocht’. AstraZeneca zegt het onderzoek ‘te steunen’.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

Microbioloog Sucharit Bhakdi waarschuwde eerder al dat de nieuwe coronavaccins ervoor kunnen zorgen dat ons bloed gaat stollen. Een Amerikaanse arts vergeleek de bloedwaarden van patiënten voor en na de inenting. De foto’s die hij zag, waren alarmerend. Bij ruim de helft van de mensen die na toediening van de prik op de IC belandden, waren de stollingsfactoren sterk verhoogd. Als het bloed gaat samenklonteren kan dat leiden tot verlamming, beroertes, blindheid en sterfte, legde professor Bhakdi uit.

Geïntimideerd

Heel Zwettl rouwt om het overlijden van de 49-jarige verpleegster, wier roeping het was om zieke mensen te helpen. Ze laat een dochter en echtgenoot achter. Internetkrant Wochenblick sprak met verschillende medewerkers van het ziekenhuis waar ze werkte, maar die zeiden dat ze niet op details konden ingaan. Zo bang waren ze om hun baan te verliezen.

Er gaan geruchten dat medewerkers van het ziekenhuis zijn geïntimideerd, schrijft de krant. De vrouw werd twee dagen na de inenting ziek en overgebracht naar een ziekenhuis in Wenen. Daar konden artsen niets meer voor haar doen. Ze overleed een dag nadat ze was binnengebracht.

Een 35-jarige collega van de verpleegster kreeg een prik uit dezelfde batch, waarna ze een levensbedreigende longembolie kreeg.

Vaccinatiestop

FPÖ-leider Norbert Hofer heeft gepleit voor een vaccinatiestop. Zolang een verband niet kan worden uitgesloten, moeten vaccinaties met deze werkzame stof ‘met onmiddellijke ingang’ worden gestaakt omdat het aantal meldingen van ernstige bijwerkingen anders zal toenemen. We moeten niet de autopsie afwachten, aldus Hofer.

Het duurt namelijk meer dan een week voordat de resultaten bekend worden gemaakt, terwijl in de tussentijd duizenden mensen worden gevaccineerd met het vaccin van AstraZeneca. “Dat moet de minister van Volksgezondheid voorkomen!”

[Wochenblick]

Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek

Interessant

4.9 45 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

50 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
ProAsfalt
ProAsfalt
5 jaren geleden

In Iran was het lichaam ten minste nog heilig (behoudens de doodstraf).
https://www.youtube.com/watch?v=gXcZZZ-DYpM Shohreh Feshtali – Auteur BPOC2020

Casper
Casper
5 jaren geleden

Ik heb er geen medelijden meer mee. Zowel toediener als nemer van dit experiment zullen zich af moeten vragen waar ze mee bezig zijn. Het meest pijnlijke komt voor de familie van de nemers, en voor de toediener zelf. Waarom gaf je dit aan je patiënt? Wat was ook alweer die super gegronde noodzaak om dit te doen? Heb je wel de patiënt vooraf goed geïnformeerd? Kreeg je extra bonus om dit te doen? De NWO schiet zichzelf in de voet. De schapen gaan mogelijk dood of krijgen bijwerkingen. De medeplichtigen zullen gewetens kwesties krijgen. Ruimt lekker op!

Schrander
Schrander
5 jaren geleden

Hoe fucking stupid ben je als medicus/verpleegster om vaccins te nemen.

Schrander
Schrander
5 jaren geleden

https://www.bitchute.com/video/YOHVOHX68Z8F/

Hier een achtergrond waarom het gebeurt.

Ertje
Ertje
5 jaren geleden

het is heel triest wat er nu allemaal gebeurt in de wereld. de meeste mensen weten niet eens dat het vaccin niet veilig is, zo jammer!

Elfin
Elfin
5 jaren geleden

Zo hee, hoe helder moet het worden?!

Peter
Peter
5 jaren geleden

Zo vreemd, het lijkt wel of alle landen gezamelijk hebben afgesproken, om altijd te ontkennen dat er een verband is met de toediening van de “”Prik”” en daarna optredende ernstige verschijnselen tot zelfs de dood!
Mensen worden op grote schaal opgeofferd door hun regeringen!

Nehemia
Nehemia
5 jaren geleden

Die vaccins zorgen nu al voor veel slachtoffers, moet je eens kijken wat voor een slachting ze na een half jaar en of een jaar na toediening gaan veroorzaken. Die doden worden dan natuurlijk afgewenteld op een nieuwe corona-variant.

Dennis
Dennis
5 jaren geleden

Murder in a syringe

levitas
levitas
5 jaren geleden

het is toch onvoorstelbaar hoe hier mee omgegaan wordt.het spuiten op zich wordt
in die satanskringen al gewoon gevonden(DAT IS HET NIET).maar ze willen dan wel even stoppen als er teveel doden vallen die niet weg te moffelen zijn.
Ze moeten gestopt en veroordeelt worden tot de zwaarste straffen.

Ron
Ron
5 jaren geleden

Vankrunkelsven een Belgische arts heeft klacht in gediend tegen artsen die bedenkingen hebben bij de huidige vaccins. Dat een professor zo laag kan vallen en idioter nog dat zovele mensen met een diploma hoger onderwijs zich lenen voor de propaganda van virologen stemt tot nadenken. Of toch niet sinds zijn vrouw gestorven is verzet hij zich tegen alles wat niet met zijn denken overeenstemt. Homeopathie is door hem in samenwerking van de pharma eveneens naar het verdomhoekje gewezen. Door zulke mensen wordt de kans op genezen aan andere mensen ontzegd.

Patrick
Patrick
5 jaren geleden

De genocide is bezig, maar niemand wil of durft te reageren..
Degene die wel reageren worden het zwijgen opgelegd

serieuze aangelegenheid
serieuze aangelegenheid
5 jaren geleden

Op de verpakking van Astra Zeneca staat dat de vaccinatie ChAdOx1-S[recombinant] bevat.

Recombinant DNA staat voor een combinatie van genetisch materiaal die met behulp van recombinant-DNA-technologie door de mens op kunstmatige wijze in een laboratorium is verkregen en niet als zodanig in de natuur voor komt.

Hierbij wordt kunstmatig een fragment vreemd of synthetisch DNA gecombineerd met een bestaand molecuul. Zo wordt het gebruikt voor het creëren van genetisch gemodificeerde organismen (GGO’S) die hierdoor gericht bepaalde eigenschappen meekrijgen die zij van nature niet bezitten.

MRC-5 is een recombinant dat in het Astra Zeneca vaccin zit.

Het DNA dat in dit vaccin zit kan zich mengen met het eigen DNA van kind of mens, waardoor er auto-immuunziektes, kanker en autisme kan ontstaan.

Kinderen met autisme-stoornissen hebben antistoffen tegen menselijk DNA in hun lichaam, die niet-autistische kinderen niet hebben.

Zie Stichting Vaccinvrij, Corvelva – Italiaanse analyses luiden de noodklok over aanwezigheid lichaamsvreemd DNA in vaccins.

Daarnaast kan ik mij niet voor stellen dat er momenteel ook maar 1 vaccin is dat goed is voor de mens.

Het plan van Bill Gates en de NWO, moet hierbij toch wel duidelijk zijn!

remi
remi
5 jaren geleden

dit is ook een mRNA producerende vaccinatie, en niet zoals de naam vector doet vermoeden, deze term word ook elders gebruikt.(zie stukje tekst)
gemaakt van een vector. Dit is een circulair stuk DNA waarin het vreemde gen als het ware opgesloten zit. De vector met toegevoegd genetisch materiaal wordt bij bacteriën binnen gebracht door de celmembraan korte tijd doorlaatbaar te maken.(uit deze link)

https://www.nemokennislink.nl/publicaties/genetische-modificatie/

dit artikel laat zien dat deze vaccinatie ongeveer net zo werkt als moderna en phizer vaccinaties.

https://www.nytimes.com/interactive/2020/health/oxford-astrazeneca-covid-19-vaccine.html

wat dus betekent dat het een gigantische verstoring oplevert tussen de cel communicatie onderling en de exosomen, die in de huidige wereld zogenaamd een virus is, die reparatie RNA overbrengen naar cellen die in moeilijkheden verkeren.

https://exopharm.com/what-are-exosomes-and-why-are-exosomes-important/

https://www.technologynetworks.com/cell-science/articles/exosomes-definition-function-and-use-in-therapy-334117

net als in de gmo plantenwereld worden we zwakke zieke, of doodgaande onvruchtbare plantjes.

Endymion
Endymion
5 jaren geleden

zo erg.. er wordt meteen geroepen dat er geen verband is zonder dat eerst onderzocht te hebben.. is in mijn ogen stemmingmakerij

Andrea
Andrea
5 jaren geleden

Heel veel verpleegsters worden onder druk gezet heb ik gehoord!

Arnold
Arnold
5 jaren geleden

Wanneer worden de verantwoordelijken wereldwijd opgepakt??

Vlinder
Vlinder
5 jaren geleden

De enige reden die ik kan verzinnen is dat de ziekenhuizen giga veel geld krijgen om aan deze holocaust mee te doen. Ik neemaan dat ze het niet doen om mensen te behoeden voor een redelijk onschuldig virus!

janwebx
janwebx
5 jaren geleden

Uiteindelijk is het de bedoeling om iedereen wereldwijd te vaccineren (naar alle waarschijnlijkheid ook middels de pcr-testen (!), zodat iedereen via 5G en straks 6G gevolgd kan worden en ieders gedachten gelezen kunnen worden. Ze kunnen dan ook je DNA en lichaamsfuncties manipuleren. Dan is het definitief gedaan met je privacy (en je vrijheid).Nu liegen de ziekenhuizen, de media en regering dat het gedrukt is en schuiven de doodsoorzaak door naar corona en/of onderliggende ziektes. Bij controle in diverse landen bleek dit niet zo te zijn!
Hoofdoorzaak zijn de vaccins, die overigens geen vaccins zijn, maar genetische modificatie. Het verandert je DNA.
Bill Gates. de WEF, de Bilderbergers en de satanische organisaties zoals de vrijmetselaars, willen meer dan 7 miljard mensen vermoorden. Het lijkt voor velen misschien niet te bevatten, maar het is helaas een (aantoonbaar) feit.
ps: Laat je absoluut niet testen!!

Het internet is nog steeds actief(ze hebben het zelf nog nodig voor hun agenda), maar zodra de Great Reset van start gaat, ben ik bang dat het gebeurt is met het internet in de huidige vorm. De MSM is al volledig in hun handen en de waarheid zal dan nog maar sporadisch te vinden zijn.

Sjefke
Sjefke
5 jaren geleden

Het is geen vaccin en het zorgt er niet voor dat je niet besmet raakt en als je het hebt niet over kunt dragen!!!
Dit is een soort genetische manipulatie waarvan niemand de gevolgen kent.
Het gaat ons ook niet uit de maatregelen helpen.
Ook de PCR test kan niets aantonen. Dus heeft een andere reden!!!
In de handel noemen ze mensen die zoiets verkopen oplichters. In de politiek zijn het deskundigen!
Mensen houd hier rekening meen in het stemhokje, de huidige partijen gaan ons hier echt niet uithelpen.
Die hebben het te druk met het creëren van hun communistische maatschappij, in opdracht van het WEF en Klaus Schwab.

Wim bierman
Wim bierman
5 jaren geleden

Sputnik vaccin blijkt gewoon water te zijn.

Geen variatie
Geen variatie
5 jaren geleden

En ondanks al deze vaccinatiedoden gaan ze dat paspoort er dus door drukken.
Je dwingen om hun genocidespuit te nemen om je vrijheid terug te krijgen. Voor deze hoax begon hadden we vrijheid.
Ook met dat nazi paspoort krijg je je vrijheid niet terug!
Hoe gaan we deze psychopaten stoppen?

Wilde Westen
Wilde Westen
5 jaren geleden

Het is bekend dat mensen ziek kunnen worden na een vaccinatie, dat komt omdat het immuunsysteem in werking treedt.

Onderzoek toont aan dat trombose gelinkt is aan corona, en dat zorgt nou juist voor dat zuurstofgebrek die patiënten ervaren. Wanneer het vaccin in het lichaam gespoten wordt en het immuunsysteem reageert daarop, dan is het verschijnsel wat zich kan voordoen datgene wat het virus ook doet en dat is een overreactie van het immuunsysteem waardoor de bloedstolling wordt geactiveerd. In feite is het niet het virus die de bloedstolling veroorzaakt, maar het opruimingsmechanisme van het immuunsysteem die in overdrive modus is geraakt.

https://www.mumc.nl/actueel/nieuws/werkingsmechanisme-immuunreactie-bij-covid-19-ontrafeld

Marco
Marco
5 jaren geleden

Dat hoort wel bij de bijwerkingen, bij sommige mensen veroorzaakt de prik tromboze.

Lucky
Lucky
5 jaren geleden

Astra Zeneca staat al heel lang bekend om zijn onbetrouwbaarheid. Hugo Mengele weet dat ook, maar houdt zijn bek stijf dicht en wil NIETS weten van eventuele complicaties. Ik zou hem persoonlijk de doodstraf geven, nu al. Smerige volksverrader.

Back to top button
50
0
We lezen graag je reactie!x