In Taiwan zijn inmiddels meer mensen na de coronavaccinatie gestorven dan door het virus zelf, meldt NTD News. De Taiwanese gezondheidsautoriteiten lieten weten dat er tot maandag 865 mensen waren overleden na het vaccin. Het aantal coronadoden lag op dat moment op 845.
Mensen worden in Taiwan gevaccineerd met AstraZeneca, Moderna, Pfizer/BioNTech en het in eigen land ontwikkelde vaccin Medigen.
Proefkonijn
De politieke oppositie hekelde de snelle goedkeuring van Medigen. Volgens de Kuomintang, de partij die decennialang de macht had, gebruikt de regering de bevolking als ‘proefkonijn’.
In het Aziatische land heeft bijna 60 procent van de bevolking minstens één prik gehaald. Slechts een vijfde van de inwoners is volledig gevaccineerd.
Van de 865 sterfgevallen na vaccinatie zijn meer dan 600 terug te voeren op het AstraZeneca-vaccin en bijna 200 op de Moderna-prik.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Kuipers bevestigt hier dat hij elke maatregel die hij zou willen gebruiken alsnog kan invoeren
Bestuurders buitenparlementaire onderzoekscommissie (BPOC) gearresteerd: ‘Regime slaat weer toe’
Open Mind Conference Amsterdam: “9/11 was Israëlische staatsgreep”
Deense journalist deelt schokkende beelden: gemaskerde agenten beuken zijn deur in nadat hij de premier een appje stuurt
Charlie Kirk zei 24 uur voor zijn dood tegen meerdere mensen: “ze” gaan me vermoorden
Steeds meer Amerikaanse staten zetten vraagtekens bij uitslag presidentsverkiezingen
De Jonge ontkent dat hij ic-chef onder druk heeft gezet: ‘Nee joh, natuurlijk niet’
Geloven in jezelf en narcisme. Wat geldt voor jou?
Belgische arts over coronavaccin: ‘Ik zou het zelf nóóit nemen’