Mens en DierCorona

Belgische arts over coronavaccin: ‘Ik zou het zelf nóóit nemen’

Help anderen door deze informatie met iederen die je kent op je socials te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

Het is niet bewezen dat het coronavaccin veilig of effectief is, zegt de Belgische arts Johan Denis in een video waarin diverse artsen waarschuwen voor het vaccin. De video is inmiddels weggehaald door Facebook en YouTube, maar kan hier nog wel worden bekeken. “Er is geen medische noodtoestand. Het is een neppandemie,” stelt dr. Denis.

Het coronavirus is volgens de Belgische arts ongeveer net zo gevaarlijk als de griep. Hij vindt de maatregelen die onze overheden nemen om het virus in te dammen dan ook disproportioneel.

---Lees verder na dit advertentieblokje---
https://www.ninefornews.nl/wp-content/uploads/2025/04/NFN-donatie-banner.png

“Er is geen noodtoestand. Dit alles is georkestreerd om je bang te maken zodat je het vaccin neemt,” benadrukt Denis. “Dit vaccin is te haastig ontwikkeld. We hebben geen idee wat de langetermijneffecten zijn. Er moet veel meer onderzoek naar worden gedaan.”

Willoze marionet

De arts wijst er verder op dat het coronavaccin mogelijk je DNA verandert. “Dit is onomkeerbaar en onherstelbaar; een experiment op de mensheid. Ik zou het zelf nooit nemen en ook niet aan mijn patiënten geven. Wij zijn geen proefkonijnen.”

Denis zegt verder dat het vaccin gebaseerd is op nanotechnologie. “Nanobots in hydrogels zijn ontwikkeld voor militaire doeleinden. Er zijn sterke aanwijzingen dat het je verandert in een willoze marionet.”

“Informeer jezelf voordat je een keuze maakt.”

4.6 76 stemmen
Artikel waardering

Interessant

Vond je dit goed?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

89 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Anders
Anders
4 jaren geleden

Hoeveel nieuws heb jij nog nodig om te beseffen dat wij, het volk, in oorlog zijn met de volksvertegenwoordigers?

Hoe lang blijven we nog in de koplampen van rutte en de jonge staren? Als NU we niets doen worden we overreden!

Zij zijn met duizenden, wij met miljoenen. Wij hebben de macht! We moeten de macht alleen terugpakken!!

Johan
Johan
4 jaren geleden

Uiterst positief dat meer & meer artsen en zorgverleners zich verzetten tegen het coronavaccin.

Marleen
Marleen
4 jaren geleden

Gevaarlijk voor de niet gevaccineerden want die “willozen” zouden de andere wel eens kunnen “liquideren” !!! Vreselijk !

Veterans_Resistance
Veterans_Resistance
4 jaren geleden

Na Vaccinatie 5 x vaker zwaar ziekteverloop.

-“Jüngere Menschen und „Zweitgeimpfte“ besonders gefährdet.”

-“bei 44 von etwa 44.000 Probanden lebensbedrohliche Nebenwirkungen zeigte, die ein dringendes medizinisches Eingreifen erforderten.”

-“bis zu 84 Prozent der Probanden unerwünschte Reaktionen auf die Impfung zeigten. Dies ist besonders bei jüngeren Menschen und Teilnehmer der zweiten Impfdosis der Fall.”

http://www.pi-news.net/2021/01/nach-corona-impfung-fuenfmal-so-haeufig-schwere-krankheitsverlaeufe/

En deze Nederlandse partijen hebben er geen enkel probleem mee om u deze ellende aan te doen:

“VVD, CDA, D66, CU, SP, PvdA, GL en 50-plus scharen zich achter vaccinatiepaspoort en daardoor indirecte vaccinatieverplichting – Regering wil nog steeds niets weten van bewezen medicijnen tegen Covid-19, zoals Ivermectine.”

https://www.xandernieuws.net/uncategorized/who-past-regels-misbruikte-pcr-test-aan-om-vaccins-succesvol-te-doen-lijken/

Dirk
Dirk
4 jaren geleden

De zoveelste arts/medicus die een waarschuwing geeft over het vaccin. Deel dit zoveel mogelijk. De overheden hebben het volk plooibaar gekregen en willoos, zelfs zover dat er door een aantal om het vaccin wordt gesmeekt. Dat heet manipuleren op grote schaal en dat is in mijn beleving een grove misdaad.

serieuze aangelegenheid
serieuze aangelegenheid
4 jaren geleden

Deze arts zegt het duidelijk en dat sluit goed aan bij wat mensen als Dr. Carrie Madej en Andrew Kaufman de mensen in de wereld al lange tijd proberen duidelijk te maken. De website van Robert Kennedy Jr. is natuurlijk ook een aanrader.

Het wordt tijd dat mensen met echte medische kennis en een ruimere blik t.o.v. de Coronasituatie het voor het zeggen hebben en de macht overnemen van mensen die doen alsof zij het beste met de bevolking voor hebben, maar in werkelijkheid een heel andere agenda (Rockefeller Lockstep 2010) nastreven.

Het naar voor schuiven van de vaccinaties deze week in Nederland is bewust, want het wordt Hugo de Jonge heet onder de voeten. Ook het RIVM verliest aan realiteit en waardigheid, het wordt met de minuut minder. Er is geen respect voor de burger in Nederland en mensen worden daadwerkelijk als proefkonijn gebruikt om idealen van onethische mensen te verwezenlijken. Dat zijn dus geen mensen, maar gewetenloze wezens die door boze krachten beheerst worden. De blik in hun ogen zegt genoeg. Zij zijn behoorlijk afgedwaald.

Hoeveel mensen moeten er ten onrechte ziek worden of worden bewust de dood ingestuurd. Op termijn zal er duidelijk sprake zijn van volkerenmoord, maar die weg is natuurlijk al lang ingeslagen.

Mensen moeten zich gewoon niet laten inenten, want er is geen noodzaak om dit te laten plaatsvinden.

Ik heb gelezen dat Ad Melkert samenspant met de directies van diverse ziekenhuizen, dat zegt genoeg. Daar ligt de oorzaak om sneller te beginnen met het vaccinatieprogramma. Het is dus ook Ad Melkert die invloed heeft op het vaccinatieprogramma en dat is geen goede zaak. Hugo heeft dus zijn hulptroepen.

Chapeau, Dr. Johan Denis.

Dubito
Dubito
4 jaren geleden

Deze dokter is homeopathisch en holistisch huisarts. Niks mis mee. Maar bereid je voor op kritiek als je de video doorstuurt naar sheeple vrienden en kennissen en ze de man even googelen: ze zullen niet naar de boodschap luisteren maar vertellen dat ze de homeopathie niet vertrouwen en niets hebben met holistische toestanden. Ze gaan liever naar hun eigen ‘gewone’ huisarts die lafhartig zijn eed van Hippocrates schendt.
Dappere man – hij zal heftig aangevallen worden door het wanhopige great-reset-tuig.

Anti-Rutte
Anti-Rutte
4 jaren geleden

Alle censuur zegt toch genoeg!

Gerben
Gerben
4 jaren geleden

Mogelijk worden de Nederlandse huisartsen eerder gevaccineerd. Ik ben benieuwd hoeveel artsen zich daadwerkelijk laten vaccineren. Aan de andere kant is deze stunt een marketing stunt voor de twijfelaars. Als de huisarts het doet, dan doe ik het ook??? Mijn kleuterjuf zei vroeger altijd “Als Jantje in de sloot springt, dan doe jij dat toch niet’?

Weetniet
Weetniet
4 jaren geleden

Ik heb in 2020 meerdere mails naar mijn huisarts/apotheek en zelfs in de beginperiode naar de (inmiddels corrupte) GGD gestuurd en gevraagd om die informatie te delen met hun collega’s en te waarschuwen voor de gevaren. Daar zaten wetenschappelijke rapporten/video’s van artsen bij en zowaar kreeg ik van de GGD een antwoord met bevestiging van delen. Frappant genoeg hebben ze daarna wel het mailadres verwijderd, dus toen gingen er al alarmbellen rinkelen. Van de huisarts heb ik nooit iets vernomen, maar als ik straks een uitnodiging krijg voor die gifspuit, dan weet ik genoeg. Geen kans dat ik me laat inspuiten met die troep. Ben ik een anti-vaxxer? JA (!), want mijn lichaam heeft die rotzooi niet nodig. Ik heb een bloedhekel aan messen/naalden in mijn lijf en laat me niet gebruiken als proefkonijn voor de geldhonger van bepaalde idioten.

Edward
Edward
4 jaren geleden

Nu de vaccinatie agenda’s gaan draaien zal het aantal besmettingen gaan afnemen, de RIVM heeft de richtlijnen van de PCR test daarop aangepast. Dit is gedaan om het zogenaamde “succes” van de vaccinaties te onderstrepen.

Edward
Edward
4 jaren geleden

Beste gemuilkorfde schapen, vraag je jezelf een af, waarom de overheid zo graag

  • wil dat iedereen zich moet laten testen ?
  • wil dat iedereen zich moet laten vaccineren ?
  • wil dat iedereen een mondkapje moet dragen ?
  • 5G uitgerold wil hebben ?

Een overheid die helemaal niks met burgers heeft, maar toch alle macht en controle zal opeisen door:

  • pcr testen, verzamelen van DNA gegevens.
  • vaccinatie, controle van depopulatie door genetische-modificatie (gene drive).
  • mondkapjes, verzwakken van het imuunsysteem en gedrags-manipulatie.
  • 5G, onderdeel van crowd control programma’s.
Pontius
Pontius
4 jaren geleden

Mensen, weten jullie wel hoe vaak in de geschiedenis ons DNA al is veranderd? De opkomst van de ene beschaving en de ondergang van een andere beschaving heeft vaak te maken gehad met een verandering van DNA. Dus ja, voor sommigen zal het een ramp zijn, voor anderen een zegen. Nostradamus heeft dit al voorspeld.

Philip
Philip
4 jaren geleden

Het is ook geen vaccine, het is een cocktail om je immuunsysteem minder heftig te laten reageren als je besmet zou raken. (aanmaak van T cellen)
Het is dus niet de oplossing, het is alleen een oplossing om heel veel geld te verdienen.
Het is gewoon genetische manipulatie-stimulatie, ons DNA-RNA word rechtstreeks kunstmatig aangepast-gestimuleerd.
Daarom dat big farma jaren geleden een patent hebben gevraagd op het menselijke DNA-RNA.

Men kan nog steeds besmet raken en ja zelfs zwaar ziek worden en ja zelfs andere besmetten….dus het is geen oplossing.

De meeste mensen zijn ondertussen al besmet geweest, sommige (minderheid) zijn er aan overleden.
De anderen zijn ondertussen immuun en zullen zo heftig niet meer reageren met een eventuele volgende besmetting. (op een natuurlijke wijze)
De mensen die overlijden zijn vaak ouderen en zieke mensen met een dozijn kwalen onder de leden…de meeste haalden zelfs het einde van het jaar niet.

“er is een groot verschil om te sterven door Covid19 en met Covid19”

August Piccard
August Piccard
4 jaren geleden

Dr johan Denis is een held, hij heeft mij sinds kindsbeen af al geholpen. Deze man verdient een standbeeld.

Dubito
Dubito
4 jaren geleden

Toch nog maar weer even:
de eerste ‘prik’ is het aanbrengen van de ‘hardware’, de tweede is de installatie van de ‘software’. De jaren daarna steeds ‘updates’ krijgen.
Waar kennen we dat toch van?

R.A.
R.A.
4 jaren geleden

Er zijn overal onnozelaars, zelfs onder de dokters !

Aardmans
Aardmans
4 jaren geleden

Er zijn enkele theorieën zoals:
De Illuminati wil ons slaaf maken.
Er is echt een dodelijke virus in omloop.
De aarde warmt te snel op.
Er moet een reset komen.
Aliens komen eraan.

Waarom zou de Illuminati ons slaaf willen maken wanneer wij al lang hun (loon)slaven zijn? Als ze de bevolking tot een half miljard willen reduceren, waarom dan niet gewoon water, lucht en voedsel vergiftigen?

Een dodelijke virus in omloop? Als je de mensen thuis houdt zodat ze weinig bewegen en dik en vet worden, dan gaat elke virus uiteindelijk dodelijk worden.

De aarde warmt snel op? Bill Gates strooit stof in het rond. Maar wat als de aarde van binnenuit opwarmt? Dan kan de warmte juist niet ontsnappen door zijn stof.

Er moet een reset komen? De banken schijnen allemaal failliet te zijn en de economie moet wereldwijd opnieuw opgestart worden. Maar ditmaal met gelijke kansen voor alle landen.

Persoonlijk hou ik het op het laatste. Het Westen is failliet, al decennia lang. China manipuleert de cijfers en is zgn welvarend en wil deze schijn ophouden door iedereen te monitoren en te straffen of belonen. Mensen en bedrijven beconcurreren elkaar op leven en dood.

Ik hou het op het laatste. Dat alle economieën al lang kunstmatig in het leven worden gehouden en dat daarom een reset nodig is. Door de virus zouden bedrijven sluiten, de economieën wankelen en een reset uiteindelijk komen. Maar waarom dan vaccineren? Want dit werkt een reset juist tegen…

Aliens komen eraan? Zij zouden onze lichamen willen overnemen en door onze DNA enigzins aan te passen kan dit verholpen worden? Hoe helpen de mondkapjes en de 1,5 meter tegen Aliens?

Allemaal verwarrend hoor. Langzamerhand valt het kaf niet meer te scheiden van de koren.

Johan
Johan
4 jaren geleden

het moet toch overduidellijk zijn dat deze artsen en specialisten wereldwijd een eerlijk en oprecht verhaal weergeven.
waarom worden anders you tube en facebook gedwongen door de machthebbers om dit prachtige filmmateriaal te laten verdwijnen. dictators voeren dit ook uit om hun onderdanen nog verder te terroriseren.

t de vries
t de vries
4 jaren geleden

Op xander nieuws staateen aardig stukje van een belgiese arts .Hij beschrijft hier in wat er werkelijk in dat vaccin zit en waardoor men bijwerkingen krijgt .Ook dat het zeer schadelijk blijkt .Het is bekent dat de producenten van deze vaccins zich al igedekt hebben tegen de bijwerkingen zowel op de korte als lange termijn.dat is in elezenal aangenomen de E U volgt .Dit houd dus in dat u zelf erantwoordelijk bent voor eventuele gevolgen na vaccinatie .Nu indien u het stukje gelezen heeft op XANDER NIEUWSbedenkt u zich wel twee maal .

P B
P B
4 jaren geleden

Ik geef de arts groot gelijk en zal als 63 jarige nooit dit vaccin laten inspuiten daar een vaccin wordt gemaakt van personen die imuum en zo worden vaccins gemaakt ?

Peter
Peter
4 jaren geleden

Gelukkig bestaan er nog slimme en eerlijke artsen die snappen dat je mensen niet voor de gek mag houden en met respect moet behandelen ipv wat het rivm en de regering uithaalt met ons door zo’n lelijke spuit af te dwingen om hun doelstelling van een nieuwe orde er doorheen te rammen. Gaan we terug naar nazitijd? Hebben we niets geleerd? Gaan we in op befehl ist befehl. Laat die spuit niet in je lijf komen ondanks dat wij een politiestaat aan het worden zijn ipv democratie. Waar is de grondwet gebleven of . . . heeft de regering zijn eigen grondwet? Het schrijven van deze arts moeten we heel serieus nemen en hij is niet de enige arts die er zo over denkt. Laat ons niet de les lezen door de regering of wie dan ook en houdt die valse Bill Gates in de gaten, die het brein achter deze zieke aanpak is!!

Peter
Peter
4 jaren geleden

Hugo de Jong heeft gezegd dat we niet zo moeilijk moeten doen over zo’n spuitje. Hij zei: Als je een frikandel eet, weet je ook niet wat er in zit. Deze uitspraak zou mijns inziens kunnen vergelijken met Joden in WW2 die bang waren om geporteerd te worden en een nazi, die geen rumoer wilde hebben onder de Joden, hun aansprak met: Stap maar gewoon in de wagons, want er gebeurt niets, want jullie gaan gewoon naar een werkkamp om te werken. Maar . . . verzuimt erbij te zeggen, dat zij direct de gaskamers zouden ingaan ipv te werken. Zo komt Hugo de Jong over mbt de spuit, die minstens zo gevaarlijk is en hij dit afdoet als een onschuldig spuitje. Zo’n regering verdient het niet om te regeren omdat zij er voor zichzelf zijn en niet voor het land en hun eigen zakken vullen. Wees gewaarschuwd mensen!!

Peter
Peter
4 jaren geleden

Waarom moeten gezonde mensen worden ingeënt? En waar is de griep gebleven? Ik sprak een winkeleigenaar, die zwaar geïrriteerd mij meedeelde, dat zijn moeder afgelopen juni 2020 is overleden aan een hartinfarct, maar kreeg papieren thuis gestuurd dat zij aan corona was overleden. Hij wilde dit aanvechten omdat corona totaal misplaatst was maar krijgt geen voeten aan de grond omdat corruptie leidt in ons land. Alle griep verschijnselen worden op de coronahoop gegooid, zo ook de dode mensen die aan griep of andere oorzaak zijn gestorven. Het zou mij niets verbazen, als er miljoenen doden te betreuren zijn straks na het injecteren van mensen en dat die doden ook als corona doden worden weggezet. In Israël zijn honderden gezonde mensen gevaccineerd met pfizer vaccin en kregen na deze spuit allemaal corona. Wat een zootje is het toch aan het worden in deze wereld.

Sinnik
Sinnik
4 jaren geleden

“Er zijn sterke aanwijzingen dat het je verandert in een willoze marionet.”

De mensen die deze gen-therapie vrijwillig laten inspuiten zijn so-wie-so al willoze marionetten! Daar hoef je dus niet veel DNA voor te veranderen!

Michel
Michel
4 jaren geleden

Volledig mee eens, wakker worden mensen het vaccin is overbodig het is bewezen, wetenschappelijk onderbouwd, onze politiek heeft zijn volk bedrogen, misleid in angst gebracht, verdeeldheid, agressie onder de mensen, verklikken enz………..

Jazzmanblues
Jazzmanblues
4 jaren geleden

I am sencing the same thing. It’s like the sheepsherde is getting bigger al around me. wolves in sheepclothing lurking around us to vaxxinate the lambs. Most strange trip I never taught I would ever be in!! But looking around in reality it’s totally gone wayhire !!!! 1984 LIVE_VERSION

alexander
alexander
4 jaren geleden

De meeste mensen zijn nu al willoze marionetten.Ze zijn gewoon dat andere voor hun denken, je ziet het al in china kijk het chinees leger is al geprogrameerd

Ate Hoeksma
Ate Hoeksma
4 jaren geleden

Ik neem hem ook niet, het is voor een heel ander doel gemaakt, niet voor een griepje.

oxana
oxana
4 jaren geleden

110 percent akkoord!

ron
ron
4 jaren geleden

vaccineren betekend 6 planken,

Back to top button
89
0
We lezen graag je reactie!x