Huisarts Rob Elens behandelde aan het begin van de coronacrisis 10 coronapatiënten met onder andere hydroxychloroquine. Zij waren allemaal binnen 4 dagen beter. “Mijns inziens kan dat geen toeval zijn,” zegt Elens, die onlangs getuigde voor de buitenparlementaire onderzoekscommissie. De inspectie vertelde hem echter ‘dat hij moest ophouden met deze kwalijke zaak’.
Elens legde aan de inspectie uit dat hydroxychloroquine cellen van zink voorziet. Zink remt een enzym dat nodig is voor virusvermenigvuldiging. De inspectie bleef bij haar standpunt. “Het is mij niet officieel verboden om dit geneesmiddel te gebruiken. Ik heb alleen in juridische zin een dreigbrief ontvangen,” licht hij toe.
Ik vraag mij af of Big Pharma hier achter zit
Volgens huisarts Elens is er meer aan de hand. “De ziekenhuisopnames met corona zijn aan het afnemen. Het aantal positieve testen stijgt echter. Dat is onlogisch. Er is sprake van een zogenaamde casedemic.”
“Ziekte is een verdienmodel. Ik insinueer dat er ontzettend veel geld wordt verdiend aan deze epidemie. Ik vind het opmerkelijk dat bepaalde microbiologen verbonden zijn aan bepaalde laboratoria en geld verdienen aan het testbeleid. Ook aan vaccins wordt veel geld verdiend. Ik probeer te begrijpen waarom ik van de inspectie mijn therapie niet mag gebruiken. Ik vraag mij af of Big Pharma hier achter zit. Ik vraag me ook af waarom er een vaccin nodig is voor een virus dat gewoon behandelbaar is met therapie. Minister De Jonge zegt al sinds maart dat een eventueel vaccin de enige mogelijke therapie is. Ik denk dat er helemaal geen vaccin nodig is.”
Burgerlijke ongehoorzaamheid
“Ik heb nog nooit van mijn leven meegemaakt dat ik werd afgestraft voor het genezen van mensen,” zegt de huisarts. “Ik probeer de motivatie hierachter te ontdekken.”
“Ik hoop dat alles snel teruggaat naar normaal en dat er burgerlijke ongehoorzaamheid ontstaat. Ik zie weinig protest in Nederland. Daarover maak ik mij een beetje zorgen,” verzucht Elens. De maatregelen moeten nu echt ophouden.”
Bekijk hier de getuigenis van huisarts Rob Elens.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.




Arts roept Kuipers tot de orde: ‘Dit kan niet. Dit mag niet’
Massale ophef nadat Amazon boek over vernietiging van westerse beschaving door massamigratie in de ban doet
Daar is de EU-app voor leeftijdsverificatie: ‘Digitale gevangenis!’
De RKI Files bevatten ‘schokkende informatie’: wat je moet weten
Baking soda, de nachtmerrie van de farmaceutische industrie
Britse Jaap van Dissel: geen lockdowns meer, behandel corona als griep
Syrische president Assad: “Gifgasaanval 100 procent verzonnen”
Advocaat dient Woo-verzoek in over politiedocument herkennen van complottheorieën: ‘Hier maak ik mij enorme zorgen over’
School dicht nadat ‘groot aantal’ leraren last krijgt van bijwerkingen boosterprik