De CIA heeft de Amerikaanse president John F. Kennedy, zijn broer Robert F. Kennedy en Martin Luther King vermoord. Dat stelt een Amerikaanse schrijver en politiek analist.
Stephen Lendman reageerde met deze uitspraak op de openbaring van documenten over de moord op JFK in november 1963.
Donderdag gaf president Trump zo’n 2800 documenten vrij, maar hij hield gevoelige informatie achter op verzoek van de CIA en de FBI.
Onleesbaar
De president gaat nu toch alle geheime stukken vrijgeven, maar een gedeelte van de tekst zal onleesbaar zijn.
Volgens Lendman is het juist de CIA die John F. Kennedy, RFK en Martin Luther King heeft vermoord.
“Sirhan Sirhan is nog in leven en zit in de cel, maar hij had niets te maken met de moord op Robert F. Kennedy,” zei hij in een interview met PressTV.
Doofpot
“Lee Harvey Oswald had niets te maken met de moord op John F. Kennedy. De CIA vermoordde Jack Kennedy,” voegde hij toe.
Kennedy is niet twee keer van achteren beschoten zoals in het officiële rapport wordt gesteld, aldus Lendman. “Hij werd tenminste vier keer beschoten. Twee keer van voren en twee keer van achteren.”
“Er zat ook een kogelgat in het raam van zijn limousine, maar dat werd in de doofpot gestopt,” merkte hij op.
Vernietigd
Volgens de analist zijn de JFK-files waardeloos omdat al het bewijs dat richting de CIA wijst al lang is vernietigd.
Lendman zei dat Oswald de zondebok was en werd vermoord door Jack Ruby, die vervolgens ook werd uitgeschakeld.
“Het moraal van dit verhaal is dat dode mensen niet kunnen praten,” zei hij.
Foto: Scewing Wikimedia Commons
[PressTV]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





‘Dit gaat al lang niet meer over een virus, maar over totale controle’
Zal de cover-up rond UFO’s ter sprake komen tijdens het laatste Amerikaanse verkiezingsdebat?
Brabantse boer ontdekt buitenaardse sjablonen op zijn weiland
Laatste geheime deur van Grote Piramide ‘in 2012 geopend’
Als je 10 minuten in iemands ogen staart, kun je een buitenlichamelijke ervaring opwekken. Zo werkt het
Terwijl alle ogen gericht zijn op de oorlog in het Midden-Oosten stort het front in Oekraïne in
‘Hugo de Jonge gedroeg zich als een tiran die geen tegenspraak duldde’
‘Fauci is de grootste oorlogscrimineel uit de Amerikaanse geschiedenis’
Lareb verbergt bijwerkingen coronavaccinaties op website: ‘Dat hebben ze goed weggestopt’