Het Complot

Moslimjongeren weten het zeker: “De Illuminati, die bepalen wat er gebeurt. Wie dat zijn? De familie Rothschild”

Help anderen door dit artikel met anderen op je social media te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

Veel moslimjongeren zijn van mening dat achter de aanslagen in Brussel grotere krachten schuilen. Dat schrijft Trouw. “IS, daar zitten de Amerikanen achter,” zegt de 19-jarige Redouan uit Utrecht.

De 24-jarige Faisal, ook woonachtig in Utrecht, legt uit: “Toen Kadafi op goud wilde overgaan, in plaats van op dollars, kwamen de Verenigde Staten gelijk in actie. Bang dat andere landen dat ook wilden. Het gevolg? Kadafi viel. Dat is hoe de Amerikanen te werk gaan. Dat is hoe ze de wereld manipuleren.”

---Lees verder na dit advertentieblokje---
https://www.ninefornews.nl/wp-content/uploads/2025/04/NFN-donatie-banner.png
Rothschild

Volgens de twee Marokkaanse Nederlanders zijn de jongens die voor IS aanslagen plegen in steden als Parijs, Istanboel en Brussel, gehersenspoeld door Amerika. Veel moslimjongeren in Nederland geloven dat de aanvallen op de Twin Towers in scène zijn gezet en ook in de aanslagen op Charlie Hebdo zien velen een samenzwering, bedoeld om moslims in een kwaad daglicht te stellen.

“De Illuminati, die bepalen wat er gebeurt in de wereld,” zegt Faisal. “Wie dat zijn? De familie Rothschild.” Redouan voegt daar aan toe: “Een superrijke Joodse familie. Ze kunnen alles bepalen met macht en geld.”

Satan

Ze stellen dat IS, de zionisten, Amerika en de Illuminati in dienst staan van satan. “Als je gaat samenwerken met de duivel kun je lekker geld verdienen,” zegt Faisal. “Kijk naar Beyoncé, naar Rihanna. Die hebben hun ziel verkocht, in ruil voor een mooi leven.”

Niet alle moslimjongeren zijn overtuigd van de samenzweringen. Nabila (17) is sceptisch. “Ik snap wel hoe ze er op komen: het kúnnen geen islamieten zijn. Die mogen niet zomaar onschuldige mensen doden,” zegt ze. “Dus dan ga je je afvragen: wie dan wel?”

Bij het woord Illuminati begint ze te lachen. “Dat zijn gewoon jonge jochies die elkaar napraten.” Eén ding weet ze wel: “Ik denk ook dat IS, en wat er is gebeurd in Brussel, een plan van de duivel is.”

[Trouw]

5 1 stem
Artikel waardering

Interessant

Vond je deze info belangrijk?
Deel het met anderen op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

76 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
ET contactee
ET contactee
9 jaren geleden

Tja, Trouw doet zijn best om die jongeren voor schut te zetten. En dat doen ze door te stellen dat wat ze zeggen zowieso onzin is. Het woord “complottheorie” wordt dan ook met grote letters gedrukt.
Bovendien noemen ze het moslim jongeren. Dat is discrimineren in pure zin. Want alle jongeren denken er zo over.
En alle ouderen die de zwetspraat van de Trouw, Volkskrant en Telegraaf prut journalisten, de perstituées, niet geloven.
Het wordt dan ook hoog tijd om die lui tot de grond af te branden. Uiteraard kan je geen commentaar geven bij het originele artikel in Trouw.
De realiteit zoals bovengenoemde kranten schetsen is zo ver van de waarheid vewijderd, dat het gewoon zielig wordt om hun artikeltjes te lezen.

exegese
exegese
9 jaren geleden

Na verdeeldheid moet er ook twijfel gezaaid worden, mensen moeten zo in verwarring raken dat ze door de bomen het bos niet meer zien zodat men ze uit pure vertwijfeling echt alles op de mouw kunnen spelden. Mensen moeten weg bij hun bron, mensen moeten beroofd worden van hun energie die met gretigheid wordt geconsumeerd door de satanisten en al wat de ziel daaraan verpand heeft.

Maar steeds meer mensen krijgen het door en de duisternis krijgt steeds meer te kampen met het licht wat het uiteindelijk toch gaat overwinnen. Mensen zullen uiteindelijk weer in contact komen met hun bron hetgeen de voorwaarde is om het kwaad echt te kunnen weren. Als we in contact staan met onze bron is de rest kansloos. En dat weten ze, ze voelen het en ze zijn volledig in paniek.

Ron Blauw
Ron Blauw
9 jaren geleden

Niet alleen dat. Wat Trouw doet is het laagste van het laagste. Nl. profiteren ten koste van de slachtoffers.
Trouw benut hun dood om racisme te verheerlijken.

Het giftige spel van de nazi’s: ‘Blame the Moslims’.
Nou, ik ben een blonde Nederlander – en van dit soort hufterige journalistiek ben ik niet gediend. Deze krantenbazen en journalisten zijn terroristen.

Ga maar na. Ze dekken toe. (dus – van tevoren waren ze al op de hoogte van doel en middelen, wat, waar, wie, hoe en waarom).
Een kwartiertje! na ‘het gebeuren’ kwamen de corrupte media al met hun racistische diarree – incl. beelden. zgn. van beveiligingscamera’s.

Dat is wettelijk onmogelijk. Privacy wetgeving vereist vooraf toestemming van de luchthavenbeveiliging. Ook moet een officier van Justitie nog toestemming geven voor het opvragen van mogelijk bewijsmateriaal.

En nog voor ook maar een begin gemaakt is kunnen worden met forensisch onderzoek is de conclusie al ‘bekend’: Blame the moslims.

Kijk naar die beelden. Je ziet dat veel niet klopt. Opvallend weinig materiele schade. (controlled bombing? Puur gericht op het doden van burgers – ipv. de luchthaven in puin leggen)
Echte bomaanslagen blazen gevels en daken eruit.
Ook is gebleken dat de beelden uit de archieven komen. Uit 2011 – een bomaanslag op een vliegveld in Rusland.

Dit alles bewijst duidelijk dat – net als 9/11 en MH17 – de media werken met een script. De ‘Story telling’ ligt al klaar. En gaat á la minuut wereldwijd.

Je hoeft niet eens journalist, redacteur, defensiespecialist, diamanthandelaar, of drugscrimineel te zijn om te weten dat Brussel, en dus Zaventem een reputatie heeft als epicentrum van:
– geheime diensten
– diamantzwendel
– witwassen
– clandestiene wapenhandel
SOLVAY (Chemische multinational) zit vuistdiep in klandestiene export (gifgassen, Biowapens, e.d.)
Laten de corrupte media nu eens serieus nieuws verzamelen.

En net als 9/11, MH17, CH – roepen de corrupte regeringsleiders, zelfs vanuit andere continenten! (Kerry, Obama, Bibi ’the Bomber’) in drastisch opvoeren van de jacht op terroristen, opschalen van de politiestaat. Ook in die industrie is een kartel ontstaan, dat explosief groeit. Een kartel dat ook de media controleert. Angst cq. terreur zaaien legt hen geen windeieren.

Skull&Bones Kerry (IS-suikeroom) komt zich meteen bemoeien met interne aangelegenheden in de EU. Plan!
http://4nieuws.nl/binnenland/1714833/kerry-spreekt-steun-uit-in-het-nederlands.html

IS – toch die oorlogsmacht in 3 jaar tijd uit het niks sterker en slimmer dan alle NAVO-landen bij elkaar?!!
Denk toch us na mensen, laat je geen leugens verkopen.
IS loopt met wapens uit – hé, uit m.n. U.K, D, B. Fr. Izrhell, JoeSA, ook Oekranie, Kosovo en Georgië leveren wapentuig aan IS. We hebben de NAVO nog geen serieus werk zien maken van het afsnijden van de wapen pijplijn. Integendeel. Toen Rusland IS decimeerde, pas toen kwam de NAVO in actie – om Rúsland daarin te stoppen!

Ook in ons land wemelt het nog van de nazi’s. Het leger profiteert schaamteloos van de moorden op burgers op Zaventem; roept om meer (belasting-)geld. Zo ook de nazi-burgemeester van Den Haag. De nazi’s achten de kust nu veilig, en roepen nu uit alle hoeken en gaten van bestuurlijk nazi-Nederland.

Je hoeft geen joernalist, defensiespecialist, diplomaat, wapen-, drugshandelaar, diamantzwendelaar of andere georganiseerde misdadiger te zijn om te weten:
Brussel-Antwerpen-Zaventem grossiert in al die dingen.

De corrupte media lopen er wijd omheen (dekken toe). Er is toch een indrukwekkende schat aan justitiele onderzoeken, rapporten, verslagen en zelfs literatuur over!

http://www.sott.net/article/315020-SOTT-Exclusive-Who-is-Bombing-European-Civilians#
https://www.middleeastmonitor.com/news/europe/24626-israeli-minister-blames-brussels-attack-on-eu-labelling-of-settlement-goods
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=511573635699146&set=gm.523571981179464&type=3&theater
http://www.hln.be/regio/nieuws-uit-antwerpen/-diamantwijk-is-moeder-van-alle-misdaad-a1931062/
http://fjo.be/nieuws/1096/66/Israel-had-Belgie-gewaarschuwd-over-onvoldoende-veiligheid-in-luchthaven-van-Zaventem

Net kwam nog een bericht langs van ‘Brookings-teerling’ Verhofstad. Die ‘bruikbare idioot’ cq. gevaarlijke gek toetert: De EU-lidstaten moeten hun geheime diensten opgeven en onderbrengen in één centrale EU geheime dienst. Naar voorbeeld van de CIA. . . . .
Duidelijker kan niet. De corruptie/terreur zit binnenin onze overheidslagen.

J@n
J@n
9 jaren geleden

Gaat tijd worden voor goede bestuurders met een visie en die niet gaan voor het geld van de EU maar opkomen voor de inwoners van het land. Over een aantal jaren zijn er geen pensioenen meer, is de zorg niet meer te betalen en hebben we algemene werkloosheid. Oorzaak, het huidige “lach weg” kabinet.

trackback
Moslimjongeren weten het zeker: “De Illuminati, die bepalen wat er gebeurt. Wie dat zijn? De familie Rothschild” | Silvia's Boinnk!!!
9 jaren geleden
Angel
Angel
9 jaren geleden

Martijn van Staveren laat het hele plaatje zien tijdens zijn mind-blowende lezingen door heel Nederland. Zalen zitten helemaal vol! Op de link hieronder kun je lezen waar zijn lezingen (series van 4 lezingen) over gaan. Helemaal onderaan vind je 3 filmpjes….je weet niet wat je hoort!:
http://www.earth-matters.nl/14/11033/media-en-agenda/lezingenserie-martijn-van-staveren-in-de-biotoop-in-haren.html

Hij vertelt vanuit zijn eigen ervaringen, en die zijn indrukwekkend!! Ben naar een lezing van hem geweest….wist niet wat ik ervan moest verwachten, maar opeens, tijdens de lezing, vielen alle puzzelstukjes in elkaar!! Ik dacht al veel te weten over de illuminati en de geheime agenda, de Bilderbergkliek, de mindcontrol, de Rothschilds, de media met hun leugens, de leugens van de NASA enz….maar dit sloeg alles! De moslimjongeren zitten er echt niet ver naast! Alleen is het nog veel enger….er is een strijd gaande tussen goede en slechte buitenaardsen….de slechte, de reptilians, zitten achter de geheime agenda en de illuminati, hebben ALLES in hun macht en bepalen wat er gebeurt op aarde. Wij zitten met de hele massa aardebewoners in een soort hypnose-toestand, en zijn totaal niet vrij, alleen beseffen veel mensen dat niet!! Pas als je DOORHEBT hoe het zit, en doorhebt dat je IN die hypnose-toestand zit (en “ze” dus alles met ons kunnen doen wat ze willen!!), kun je ook eruit stappen….uit die hypnose-toestand en mindcontrol. Maar daarvoor moet je wel moeite doen…..gaat niet zomaar…..door je bewustzijn te verhogen kun je eruit komen….een hogere trilling in je bewustzijn maakt dat “ze” geen controle meer over je hebben….en dat kan o.a. door los te komen van je angsten!! Waarom denk je dat “ze” zoveel angst zaaien??? Alleen maar ellende op de tv en andere media?? Juist, dan zijn we ZWAK…..ze willen juist dat we pijn hebben, angsten hebben, boos zijn, haat voelen enz! Al die negatieve emoties maken ZWAK!! Trap er niet in. We worden pas sterk als we ons niet meer laten leiden door negatieve emoties…..ga in de positieve emoties zitten, voel blijdschap, liefde, dankbaarheid enz, want er zijn ook minstens evenveel MOOIE en GOEDE dingen die er dagelijks gebeuren, alleen laten “ze” dat natuurlijk liever niet zien. Focus je DAAROP, en je trilling gaat omhoog….je maakt dan een bewustzijnsgroei mee en dat maakt STERK. Daar zijn “ze” ontzettend bang voor, dat wij zelfstandig gaan denken en ons niet meer laten leiden door al die BEWUSTE negatieve berichten (waarvan veel verzonnen, verdraaid of opgezet is!). Daarom maken ze vaccinatieprogramma’s (meisjes worden onvruchtbaar o.a.), bespuiten ze groenten en fruit met zwaar gif, zit ons voedsel in de supermarkten vol E-nummers, geur-kleur- en smaakstoffen en conserveermiddelen, zit half Nederland aan de medicijnen tegen een te hoog cholesterol, hoge bloeddruk enz., wat een hoop chemische rotzooi is! Als je goed zou begrijpen waarom half Nederland aan die troep zit, dan weet je dat het puur en alleen maar gaat om zware vitamine-en mineralentekorten, omdat ons huidige voedsel zwaar tekort schiet. Neem extra vitamine-C (en niet wat “ze” voorschrijven aan adh want dat is het MINIMALE wat je nodig hebt om net geen scheurbuik te krijgen (ja, zo erg is het!! Ze willen ons NET NIET ziek laten worden!)….per kg lichaamsgewicht heeft een mens 30 Mg vitamine-C nodig, dus als je bijv. 60 kg weegt heb je 1800 Mg nodig! En niet de 80 Mg die “ze” voorschrijven! Neem ook calcium/magnesium tabletten, want praktisch ieder mens komt dit tekort. En zo kan ik nog wel even doorgaan…..maar ik stop. Doe je eigen onderzoek en wees wijs….neem niet zomaar aan wat je allemaal leest, ook niet wat ik nu schrijf, maar onderzoek zelf en zoek naar je eigen waarheid. Maar kom uit die hypnotische toestand waarin we met z’n allen zitten….kijk eens GOED naar de reclame’s overal om je heen…..als je opeens zou doorhebben en beseffen dat ze je CONSTANT hersenspoelen daarmee, dan word je er gewoon misselijk van en wil je er NIETS meer mee te maken hebben…langzaam kun je dan loskomen van die mindcontrol en word je STERKER en STERKER, en ben je niet meer afhankelijk…..en heb je je eigen wil weer terug 🙂

J. Hofmans
J. Hofmans
9 jaren geleden

Ik ben geen moslim, mijn vader (professor) ook niet en ook mijn vrienden (hoogopgeleid) zijn het niet. Toch weten we het zeker: het vuile werk is afkomstig van de Zionisten (dus niet de ‘gewone’ Joden). Dat hebben wij niet in een aantal weken ontdekt. Uitleg daargelaten.

Daarvoor hoef je echter geen ‘complotdenker’ te zijn en ook niet per se hoogopgeleid. Ik weet ook niet zo goed wat voor betekenis ik aan dat woord moet geven. Zodra je dus anders denkt ben je ‘gek’? Naar mijn mening ben je achterlijk, indien je alles maar aanneemt en niet in staat bent om zelf na te denken.

Elise49
Elise49
9 jaren geleden

Van mij mogen ze nog wel een stapje verder. De drie geloven stammen af van abraham/Ibrahim. Puur uit handel/macht ontstaan. Wat ook interessant is het verschil tussen sjiieten en soennieten. Sjiieten stammen af van van Abraham(bloedlijn). Soennieten niet. Die zijn vermengd, omdat Aisja(tweede vrouw) trouwde met Mohammed. Zijn eerste vrouw(khadija) was overleden. Aisja was de dochter van Aboe Bakr. Werd ook wel Abdullah of kameelveulen genoemd. Hij werd de leider na Mohammeds dood. De koran werd geschreven door Oethman ibn Affan. Hij was een schoonzoon van Mohammed. Dus de verzen van de Koran kunnen niet in zijn geheel geschreven zijn vanuit Mohammeds gedachtegoed.
Frappant detail. Mohammeds neef en schoonzoon Ali waren niet bij de huldiging van Aboe Bakr als opvolgend leider(ook wel 1ste kalief genoemd) Er waren dus toen al mensen die hier niet mee eens waren. Wat ik hier mee wil zeggen is dat het allemaal puur uit macht is voltrokken. En dat de scheidslijn hier is begonnen tussen joden/christenen/moslims. En dat veel huidige machthebbers feitelijk familie zijn.
Wat is het verschil tussen sjiieten en soennieten?
Sjiieten geloven dat de imam al Mahdi al is geboren als kleinzoon v d profeet Mohammed en op 5 jarige leeftijd is verdwenen in Samarra. Bij zijn terugkeer zal hij worden vergezeld door Isa(jezus).
Soennieten geloven ook in zijn terugkomst, maar zien al mahdi niet als kleinzoon van de profeet Mohammed. Zo’n soort tweedeling in gedachtegoed heb je ook bij de Joden/zionisten.
Als je dit in het nu trekt. Dan staan sjiieten(Iran bv.) dicht bij Jezus gedachtegoed. En de soennieten niet. Als je de landen bekijkt wie meer sjiiet of soenniet(oorlog) is, dan zie je vanzelf al een patroon van strijdt. Maar goed, die kan ook bewust door een buitenstaander zijn opgestookt. En dan kan het verhaal van deze kinderen wel eens geheel de waarheid zijn.

John H Baselmans-Oracle
John H Baselmans-Oracle
9 jaren geleden

Het is veel dichter bij ieders bed als dat men zou willen. Want wie zijn de illumunati? Dat zijn de freemasons in uw straat die als heilige boontjes kinderen offeren via hun rituelen, verkrachten en vele doden op hun naam hebben staan Wil je meer weten met de namen wat het werkelijk allemaal is lees deze dikke pil bam over de 800 paginas
Title: The Hidden world part 1. ISBN 978-1-326-03644-7
http://www.johnbaselmans.com/Downloads/Books/Hidden1.pdf
File size 2.8 MB

Title:The Hidden world part 2. ISBN 978-1-326-03645-4
http://www.johnbaselmans.com/Downloads/Books/Hidden2.pdf
File size 3.7 MB

Ph
Ph
9 jaren geleden

Ik ga hier twee quotes neer zetten, dat zou al meer dan genoeg moeten duidelijk maken.

“Zaai haat, tweedracht en heers”

“Het doel heiligt de middelen”

Bij deze is dan alles gezegd en geschreven!!

ferrimassi
ferrimassi
9 jaren geleden

Het vmbo om een generatie falende allochtonen te verstoppen, zie hier het resultaat.. triest. En dat gaat ons de kont wassen in het bejaardenhuis?

atomnics
atomnics
9 jaren geleden

namen als illuminati, rothschild, bilderberg, isis, etc etc tuurlijk is allemaal waar. maar als je er dieper op in gaat en zelf ff in hun schoenen gaat staan. kom je echter bedrogen uit en dan ga je zien dat het geesten zijn die ons continu proberen te beinvloeden, aanvallen in ons mind. ze hebben een bepaalde mentaliteit en zij vinden dat iedereen zo moet zijn, en naar moet leven.

hoe ik het zou doen om de massa in slaap en dom te houden. dan ga ik niet de echte naam(en) bekend maken in welke groeperingen ik zit, beroemdheid is niet mijn doel en wil dat ook nooit worden. waarom omdat ik als crimineel in het duister leef en totaal geen behoefte heb om mijzelf te laten zien in het licht. al die namen gebruiik ik voor afleidingen (zwarte schapen) het zijn mijn heilige kerk huisjes die het doel(en) heiligt. je kan me niet vinden, ik ben een geest die ervan houdt om mensen tegen elkaar op te zetten. door middel van het verdeel en heers spel wat zich afspeelt in de mind(pijnappelklier) in jullie hersens en het doet zijn werk heel goed. zodat ik uiteindelijk orde uit chaos kan uitoeren. dit lukt ons al duizenden jaren hier op aarde. jullie zijn degenen die ons iedere keer maar weer toestemming geven om chaos te veoorzaken sterker nog jullie geven ons de energie om door te gaan met wat wij doen. velen geven hun eigen macht uit hun handen en dat gebeurt op vele manieren en neemt allerlij vormen aan. politiek stemmen bijvoorbeeld of je nou ja of nee stemt maakt bij deze helemaal niet uit. het feit dat je naar ons toe komt en een keuze maakt tussen ja of nee wat het onderwerp ook is. geef je dus in principe je macht aan ons. waar wij volledige controle over heb is jullie mind. wat is daar te vinden, het hele universum hebben wij op een kunstmatige manier nagemaakt, virtueel reality kun je het wel noemen en we spelen dus allerlij simulaties (programma`s) af om te kijken hoe dat afloopt en hoe jullie erop reageren en daar gaan we dan op een bepaalde tijd op in spelen. het geloof programma systeem is 1 van onze beste wapen afleiding programma ooit. we hebben daardoor veel planeten, sterrenstelsels, universums over kunnen nemen, veroveren ja daar houden we van en we zullen nooit stoppen. dank jullie wel voor het geven en weg geven van jullie eigen machten. groetjes wij komen van orion sterrenstelsel, The Babylonian constellation. aristocraties. waar de grote namen vandaan komen zoals in de tijden van heersende goden, faraos. we zijn er altijd geweest voor alle duidelijkheid.

zo mensen dat was ff een sneak preview, hoe het duister in mij te werk gaat.

mijn advies luidt dan ook, ontplug je mind. en leef, luister weer naar je innerlijk hart. maak de verbinding weer met jezelf het diepe gevoel van weten in plaats van geloven. daar hebben zij namelijk helemaal geen vat (controle) op jouw als individu zijnde.

met ontplug je mind bedoel ik te zeggen, laat je niet meeslepen door verschillende gedachtens wat in principe gewoon programma`s zijn die zich in de mind afspelen en alleen daar echt zijn. aardse realiteit vertelt je wat anders namelijk dan wat in de mind afspeelt. luister naar je eigen hart die weet als het beste wat goed is voor jouw, wat authentieke zekere zelfvertrouwen heeft. de mind werkt als een zender en ontvanger van verschillende frequenties net zoals een tele-visie die op verschillende frequenties werkt op verschillende kanalen die met zijn eigen programma komt die zich afspeelt.

Ger
Ger
9 jaren geleden

Wow… Zij snappen het helemaal. Mooi dat ook meer en meer jongeren van allerlei afkomst ontwaken en zich uit durven spreken. Weet dat drie dingen niet verborgen kunnen blijven: dat zijn de zon, de maan en de waarheid – Buddha

tsjaaa
tsjaaa
9 jaren geleden

The holy quran experiment op youtube bekijk die maar eens voor de gene die kritiek op de islam hebben….zo zie je maar weer hoe mensen oordelen zonder kennis…en by the way wat in de heilige boek van de joden staat dat is pas schrokkend.fijne avond meer woorden heb ik er niet voor over voor mensen zoals rob en dergelijke

an argie
an argie
9 jaren geleden

Inderdaad. We worden aan alle kanten genept waar we bij staan….
Deze (Marokkaanse) jongeren hebben mijns inziens in elk geval een betere kijk op de wereld dan de gemiddelde Nederlander.

De top40 zaken waarvan je dacht dat ze echt waren, maar die helaas niet echt zijn….

http://beforeitsnews.com/alternative/2016/03/everything-is-fake-40-things-you-thought-were-real-but-arent-3328699.html

Elise49
Elise49
9 jaren geleden

Als de huidige mens gecreëerd is dmv dna mixen(lang geleden), dan zegt dat nog niet dat diegene het goed met ons voor hebben. De wereld is verdeeld in 3 groepen. 1ste groep houdt controle/bloedlijnen/vrijmetselarij enz. 2de is controle middel/krijsmacht. 3 zijn wij. Aangezien dat we door de eeuwen zelf slimmer zijn geworden en onszelf hebben ontwikkeld tot zelf denkende mensen wordt het tijd dat we ons ontslaven van onze creators. Het bijbel verhaal sluit daar op aan. Slaven die vluchten(exodus), maar steeds weer onderdrukt worden. Vraag is: hoe doen we dat gezamenlijk? En is dat wel mogelijk? Huidige technologie verstoort onze vrijheid.

Rob ter Horst
Rob ter Horst
9 jaren geleden

Ik heb al een tijdje het vermoeden, dat hier bij ninefornews meerdere personen meerdere nicknames hebben, en zo de boel aan het trollen zijn…

tsjaaa
tsjaaa
9 jaren geleden

Nee rob ik ben geen moslim , als je het zo graag wil weten.en als je boeken in je kast heb staan, betekend niet dat je de inhoud ervan kent.en mij kan je niet wijs maken dat je het gelezen heb.lees vooral lekker verder met de groep van ontwetenheid.fijne avond rob.p.s. heb je nieuwe reacties gelezen n man man man

Back to top button
76
0
We lezen graag je reactie!x