Paul McCartney en Ringo Starr zijn uitgenodigd om op te treden op Alien Woodstock, een festival dat door UFO-expert Michael Luckman wordt georganiseerd in Malibu om buitenaardse wezens te lokken.
Volgens Luckman, voorzitter van het New York Center for Extraterrestrial Research, zit vlak voor de kust van Malibu een onderzeese basis van buitenaardsen. Hij noemt deze plek ‘de Heilige Graal voor ufologen’. Door popsterren die geloven in het bestaan van buitenaards leven te laten optreden, wil hij proberen de wezens te lokken.

Luckman wil een expeditie organiseren om op zoek te gaan naar de onderwaterbasis. Voor zijn onderneming heeft hij al verschillende geldschieters weten te strikken. Het is de bedoeling dat onder meer Shirley MacLaine, Steven Spielberg, Star Trek-icoon William Shatner en Russell Crowe meegaan. Die laatste zag vorig jaar mogelijk een UFO, wat veel tongen losmaakte.
De Amerikaan heeft ook Yoko Ono, de weduwe van John Lennon, hun zoon Sean Lennon en Dahni Harrison, de zoon van wijlen George Harrison, uitgenodigd. Lennon zou buiten een penthouse in Manhattan eens een vliegende schotel hebben gezien.
Luckman heeft ook Robbie Williams, Mick Jagger, Sting, Matthew Bellamy van Muse en gitaarlegende Joe Satriani gevraagd om op te treden. Satriani schreef het nummer ‘Surfing with the Alien’, wat het themalied moet worden van het concert.
Luckman hoopt tijdens Alien Woodstock contact te leggen met de buitenaardsen. Hij wil tijdens het concert een aantal boten sturen naar de plek waarvan hij vermoedt dat er buitenaardse wezens kunnen worden gevonden.
Could aliens invade California? New York City UFO crusader Michael C. Luckman sure thinks so http://t.co/tRABPVSiMp
— Page Six (@PageSix) 5 augustus 2014
[AD]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Global warming: feit of fictie? Twee gerenommeerde natuurkundigen helpen u uit de brand
Besproken op het WEF: technologie waarmee je gedachten kunnen worden gemonitord
Kijk: Bij Eva wordt gesproken over het sturen van troepen naar Oekraïne alsof het de gewoonste zaak van de wereld is
De Eerste Kamer is opzettelijk verkeerd geïnformeerd over orgaandonatie. Zo werd het wetgevingsproces beïnvloed
Neuroloog doet dringende oproep aan OMT: ‘Neem ontslag en treed terug’
Zeldzame redding 30 gestrande dolfijnen (video)
Marion Koopmans krijgt ‘acute gastro-enteritis-aanval’ na monsterzege Wilders
Camilla van der Burgt vlamt op de Koekamp: ‘Wij zijn geen onderdanen van Nederland, wij zijn Nederland!’
Frankrijk eist coronapas voor restaurant en winkelcentrum: ‘Volgende versnelling van medische dictatuur’