De 61-jarige Ethel Hoover werkte 22 jaar als verpleegster in een Amerikaans ziekenhuis. In al die jaren meldde ze zich maar 4 of 5 dagen ziek. Ze werd begin dit jaar ontslagen omdat ze weigerde een griepprik te nemen.
Dit is mijn lichaam, ik heb het recht om het vaccin te weigeren, aldus Ethel. Geen prik, geen baan, aldus het Indiana University Health Goshen Hospital.
Ethel staat niet alleen. Veel Amerikaanse verpleegsters en andere ziekenhuismedewerkers worden op straat gezet of krijgen een speciale badge waarmee ze worden gebrandmerkt omdat ze de griepprik hebben geweigerd.
De Amerikaanse gezondheidsdienst CDC geeft toe dat de griepprik gemiddeld slechts in 50 procent van de gevallen werkt en dat het vaccin in het geval van complicaties kan leiden tot permanente schade.
Een arts van de Vanderbilt-universiteit die de vaccinatiecampagne overziet merkte op dat vooral verpleegsters de prik weigeren. De verpleegsters geloven niet meer in de mythen die de farmareuzen en artsen met belangrijke titels proberen te verkopen. Ze geloven niet in de mythe dat de griepprik risicovrij is. Ze weten dat het griepvaccin kan leiden tot de verspreiding van influenza of andere luchtweginfecties. Ze weten dat 70 tot 80 procent van de influenza-achtige aandoeningen niet wordt veroorzaakt door influenza type A of B.
Het is jouw gezondheid. Het is jouw keuze.
Bron: Nvic.org
Gerelateerd:
- Piers Morgan laat zich live op tv vaccineren… en wordt ziek
- Vaccinatie-rechtbank keert miljoenen uit aan kinderen met autisme
- Vaccin GlaxoSmithKline gelinkt aan sterfgevallen baby’s
- Italië verbiedt griepvaccins Novartis
- EU-agentschap: aantoonbaar verband narcolepsie en griepvaccin
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Filmpje: Rutte verspreekt zich over macht WEF
Wybren van Haga: iedereen die deze terroristische actie van Oekraïne heeft verzwegen moet gestraft worden
Grootschalig misbruikschandaal in doofpot gestopt door politici, media en hulpverleners. Waarom zweeg de NOS dagenlang?
We worden geboren als creatief genie, maar school maakt ons dom. NASA-wetenschappers doen schokkende ontdekking
Gaat buitenaards leven het menselijke begripsvermogen te boven?
Bryan Roy ergert zich groen en geel aan Jinek: ‘Iedereen aan die tafel is echt oliedom’
Obama zegt dat aliens bestaan: ‘Ze zijn echt’
Oekraïense leger ‘gedecimeerd na dramatische verliezen’
Italiaanse natuurkundigen gaan experimenteren met tijdreizen via wormgaten