Buitenland

Amerikaanse verkiezingen: ‘Er is sprake van massale fraude’

Help mee door deze informatie met vrienden op je social media te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

Het lijkt erop dat de Democratische Partij de verkiezingen probeert te stelen in Michigan, Wisconsin en Pennsylvania, schrijft The Federalist. In alle drie de staten stond president Trump op een comfortabele voorsprong, in tegenstelling tot wat de peilingen hadden voorspeld. Toen gebeurde er iets vreemds: in zowel Michigan als Wisconsin ging opeens 100 procent van de stemmen naar Biden en nul procent – dus geen enkele stem – naar Trump. In Michigan kreeg Biden 138.339 stemmen en Trump kreeg er nul.

Sean Davis van The Federalist maakte hier melding van op Twitter, waarna zijn tweet werd gecensureerd. Ook veel anderen werden het slachtoffer van de censuurmachine van Twitter. BuzzFeed berichtte later dat de stemmen als gevolg van ‘een fout’ naar Biden waren gegaan.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

Ook in Wisconsin gingen zogeheten vote dumps voor de volle 100 procent naar Biden. De Trump-campagne eist dan ook een hertelling van de stemmen in Wisconsin.

Het is een puinhoop

Uri van As, adjunct-hoofdredacteur van OpinieZ.com, laat op Twitter weten dat er volgens zijn Amerikaanse contacten sprake is van ‘massale fraude’. “Er worden her en der honderdduizenden stemmen gevonden die gek genoeg allemaal, niet 1 uitgezonderd, naar Biden gaan. Trump-stemmers schijnen expres verkeerde pennen te hebben gekregen waardoor hun stembiljet ongeldig wordt verklaard.”

Van As bevestigt de censuur op social media: “Het is een puinhoop. De Democraten zijn bezig de uitkomst van de verkiezingen op alle mogelijke wijzen te keren. Heftig is ook dat ze daarbij gesteund worden door de media en Big Tech. De censuur op Twitter is op dit moment ongekend.”

Twee weken geleden ‘versprak’ Biden zich over stemfraude:

Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek

Interessant

4.5 32 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

43 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Marie-Jeanne
Marie-Jeanne
5 jaren geleden

En dit soort fraude is hier ook al jàren aan de gang. Ik kan je nu al op een briefje geven dat volgend jaar met de nederlandse verkiezingen VVD (weer) wint. En dat de Jonge zich kandidaat stelt als MP. Ik stem al tig jàren niet meer en dan ook niet. Ik wil mijzelf nog wel in spiegel durven aankijken.

michel1969
michel1969
5 jaren geleden

zou me niks verbazen….hoop dat er mensen zijn die filmen en op zoek gaan in plaatselijke dumpsters, ook bij de waren op de pagina van hillery clinton stemlocaties aan gegeven die niet gemeld stonden bij de officiële lijst.

weet wel zeker dat er flink gefraudeerd is dus als trump verliest dan kan hij gelukkig putten uit zijn eigen zak en hij zal wel een heel aantal eigen advocaten hebben die snel reageren en hertellingen en degene gaan zoeken die de fraude georganiseerd heeft en/of gefinancieert.

kan voor geen meter biden is half seniel eñ zijn bijeenkomsten waren gewoon alleen maar beeld van biden en een paar mensen en hoop soundeffects ze lieten bijna nooit de mensen zien, die waren er niet.

Trump daartegen vulde hele stadions met mensen…..no way in hell dat Trump verliest er moet gewoon fraude gepleegt zijn. (net als in NL gaat gebeuren….dat betwijfel ik niet..)

marcel
marcel
5 jaren geleden

LIGHT WORKERS UNITED???

Edward
Edward
5 jaren geleden

Ook genoeg fraudemogelijkheden voor de Nederlandse verkiezingen. VVD gaat hier winnen ook al zal geen hond meer stemmen op deze leugenpartij. Bij de Tweede Kamerverkiezingen van 17 maart 2021 kunnen kiezers van 70 jaar en ouder per brief hun stem uitbrengen. Ook gaan de maandag en dinsdag voor de verkiezingsdag in alle gemeenten een beperkt aantal stemlokalen openen om eerder stemmen mogelijk te maken. Dat laat minister Ollongren van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties weten in een brief aan de Tweede Kamer.

Thom
Thom
5 jaren geleden

Tragisch maar het was te verwachten dat er met de stemmen geknoeid zou worden.
De demo(n)craten moeten wel winnen want anders gaan ze de bak in.
maar wat helemaal erg is het diep trieste geleuter van z.g. Journalisten die met hun politieke overtuiging ons proberen in te kleuren.
Ik hoop dat Trump een beroep gaat doen op het 14h Amendement en zijn gelijk zal halen.

MdeFilosoof
MdeFilosoof
5 jaren geleden

Niet maar CNN, CBS of alles met een C kijken (staat voor clinton) ook niet naar de NOS. Infowars.com doet goed live verslag. In sommige staten zijn ze gewoon gestopt met tellen omdat Trump teveel stemmen kreeg. Zo proberen ze de boel te saboteren en opeens komen er nog miljoenen duistere stembiljeten per post die geteld moeten worden. Maar ondanks dat waren al veel staten compleet rood Trump gekleurd.

A. A
A. A
5 jaren geleden

Het is 1 groot toneelstuk, de nieuwe president was al half jaar geleden bekend.

Melder
Melder
5 jaren geleden

Breaking:
https://www.youtube.com/watch?v=rQzQY-p3X4c
LIVE BREAKING: Trump campaign URGENT Press conference in Philadelphia
Observed voters fraud in 3 states already >> filmed! Rudy Guiliani speech>>
Arizona, Nevada and Michigan: ballot counting frauded
125.000 ballots passed uncontroled already in one voting place
‘It was a planned massive voter fraud by the democrat party’
on: golden state times op you tube

MdeFilosoof
MdeFilosoof
5 jaren geleden

Niet maar CNN, CBS of alles met een C kijken (staat voor clinton) ook niet naar de NOS. Infowars.com doet goed live verslag. In sommige staten zijn ze gewoon gestopt met tellen omdat Trump teveel stemmen kreeg. Zo proberen ze de boel te saboteren en opeens komen er nog miljoenen duistere stembiljeten per post die geteld moeten worden. Maar ondanks dat waren al veel staten compleet rood Trump gekleurd.

Sjazon
Sjazon
5 jaren geleden

Misschien zou men de telling moeten laten doen door mensen uit andere landen die geen belangen hebben bij de uitkomst.

Joris
Joris
5 jaren geleden
Akkafietje
Akkafietje
5 jaren geleden

Nederland of Amerika, de linkse vleugel zijn altijd criminelen.
Hun ideaal is de CCP in China, dat is hun paradijs

Trix
Trix
5 jaren geleden

Als stemmen nut had , was het verboden verklaard

Peter
Peter
5 jaren geleden

Nou, reken maar dat dit tot een zeer bloedige oorlog leidt.
Die ouwe seniele satanist denkt de overwinning al in zijn volgepoepte zak te hebben, nou, vergeet het maar, dit krijgt een heel vervelende staart..
Zijn deugende volgelingen weten niet wat hun te wachten staat, afstraffing, jarenlange frustratie leidt tot een verdiende afstraffing…

RayOflight
RayOflight
5 jaren geleden

Kan niet anders dat er nog een keer verkiezingen komen. Als trump niets doet dan blijkt toch echt dat Trump anders is dan dat hij zich voordoet.

Kelly
Kelly
5 jaren geleden

Is toch duidelijk … Pim Fortuyn.

G van Peet
G van Peet
5 jaren geleden

De vorige verkiezingen hadden ze de moeite niet genomen..de keren daarvoor wel. Het is uiterst vreemd dat zo een staat een opkomstpercentage heeft van 90 %….andere staten halen de 60!
Deze fraude heeft zich ook voorgedaan in NL… uitspraak van profeet John Paul Jackson, overleden in 1995… Ergens op YouTube…
Maar de uitslag hoeft pas op een zekere datum in december vast te staan. Tijd genoeg voor onderzoek…

Gezinusk
Gezinusk
5 jaren geleden

Het zal nog wel even duren voordat we zeker weten wie de winnaar is. Op het moment ziet het er naar uit dat Biden de verkiezingen gaat winnen met 264 kiesmannen achter zijn naam, dus nog maar 6 te gaan. Trump, de president die sinds 1969 de Amerikaanse werkloosheid wist terug te brengen tot 3% zal zoals gezegd naar het hoge gerechtshof stappen om de uitslagen aan te vechten. De zaak moet voor 8 december worden geklaard.

Ome jaap
Ome jaap
5 jaren geleden

Vandaar dat die ollengren zo dol is op stemmen per post in maart !

Alex
Alex
5 jaren geleden

It’s horrible to say the least! If you want to keep updated about the ongoing fraud and the election in general, you can read about it here:

https://www.thegatewaypundit.com/

jenne aakster
jenne aakster
5 jaren geleden

Amerika of the USA is al heel lang geen democratie meer, ? als het er ooit wel één was, nu is het hek van de dam, duidelijker kan het niet dit is een volkomen zionistische staatsgreep, ze hebben verloren de pseudo Democraten, maar door criminaliteit zouden ze gaan winnen, persoonlijk denk ik dat dit niet kan maar ook niet moet het is ook een beetje mijn verenigde staten, het lijkt op de oude Sovjet Republiek, alles Media en zo is al in hun handen, zou zeggen dan maar een revolutie het is te belangrijk voor de huidige wereld !

jenne aakster
jenne aakster
5 jaren geleden

En ik hoop dat het jullie opvalt, het zelfde systeem in Nederland de Medi de Overheid piesen constant in het zelfde potje, vrijheid van denken wordt op die manier vermoord, met voorbedachte rade !

Jasper
Jasper
5 jaren geleden

In ieder geval, degenen (bepaalde onafhanelijke kanalen) die al tijden roepen dat Tump en Q het onrecht gaan bestrijden, zijn nu door de mand gevallen.

Anna
Anna
5 jaren geleden

Zie link hieronder Biden geeft duijdelijk toe dat ze hebben de grootste stem fraude organizatie hebben opgezet in America!

Hij zegt ook dat ze hebben dit (fraude) gedaan voor Obama vorige keer!

https://youtu.be/MA8a2g6tTp0

ronjaspers
ronjaspers
5 jaren geleden

Die george soros rechterhand van de cabal/deepstate zit achter deze stemfraude en sabotage.

Peter
Peter
5 jaren geleden

Whahahaa. Mensen, er is tot op heden geen enkel bewijs van fraude. Geen enkel. Ik ga helemaal stuk om al die reacties hier. Heerlijk, één grote comedie. Ja, als er echt bewijs is dat er gefraudeerd is zal dit onderzocht moeten worden en zullen hier consequenties moeten volgen.

Back to top button
43
0
We lezen graag je reactie!x