De nieuwe Braziliaanse president Luiz Inacio Lula da Silva heeft gezegd dat ouders hun kinderen moeten laten vaccineren om aanspraak te kunnen maken op het zogeheten Bolsa Familia-programma. Dat is een uitkering voor de allerarmsten.
Het is een soort universeel basisinkomen voor tientallen miljoenen mensen, maar ze krijgen het geld pas als ze naar de pijpen van Lula dansen, schrijft de krant The Rio Times.
Lula says Brazilians can receive financial aid only if they have taken the vax. Bolsa Família will require vax certificates from participants & their children: We can’t play, it’s a question of science. If I have 10 covid vaccines to take, I will take all that is necessary. 💉 💰 pic.twitter.com/hqrYq4jO6r
— Geopolitics & Empire (@Geopolitics_Emp) February 7, 2023
(Video verwijderd? Klik hier...)
Een vereiste
“De kinderen moeten gevaccineerd zijn. Als ze geen vaccinatiecertificaat hebben, heeft de moeder geen recht meer op de uitkering,” zei Lula tijdens een bijeenkomst in Rio de Janeiro. Tijdens zijn campagne zei Lula al dat vaccinatie een vereiste zou worden.
Het is niet duidelijk of kinderen ook het coronavaccin moeten halen of alleen de traditionele vaccins. Wel riep hij ouders in één van zijn speeches op hun kinderen te laten vaccineren tegen corona.
Bolsonaro
Onder president Bolsonaro hoefden ouders kinderen tot zes jaar niet te laten vaccineren om aanspraak te kunnen maken op het programma. Ouders die er recht op hebben, krijgen 600 Braziliaanse real (108 euro), plus 150 real (27 euro) per kind tot zes jaar.
In Brazilië is minder dan 70 procent van de kinderen gevaccineerd tegen polio.
Goh door wie zou hij toch op die positie terecht gekomen,zijn als het nog niet duidelijk was is het dat nu wel geworden.
van de gevangenis naar het presidentschap het kan zomaar als het WEF er achter zit.
laat klaver het maar niet horen of kutje kuiken past precies in hun straatje past eigenlijk in ieders straatje behalve van FVD
Das crimineel!
Die is niet goed wijs die vent.