
Steeds meer leerlingen en ouders krijgen genoeg van de indoctrinatie in het Nederlandse onderwijs.
Leerlingen en studenten worden aan de lopende band geïndoctrineerd met de politieke opvattingen van hun leraren. Dat gebeurt op subtiele, maar ook op minder subtiele wijze.
“Bijna dagelijks krijgen we berichten binnen van ouders en leerlingen die zich zorgen maken over indoctrinatie in het Nederlandse onderwijs,” zegt FvD’er Rob Rooken.
Op het matje
Een docent van het ROC van Twente, locatie De Gieterij in Hengelo, hield bijvoorbeeld een minutenlange tirade over FvD-leider Thierry Baudet. Leerlingen noemden de uitspraken van de docent linkse indoctrinatie.
Het ROC zei de uitspraken van de docent af te keuren en heeft de man op het matje geroepen.
De leraar sprak over een ontmoeting van Baudet met iemand met ‘extreem-rechtse denkbeelden’ en beweerde (onterecht) dat Baudet gezegd had dat er een verschil is in IQ tussen verschillende rassen.
Heftige discussie
“Ik wilde dit even genoemd hebben, want heel veel mensen weten niet dat Baudet dit gedaan heeft. Alle studenten die ik in mijn klas heb zitten, wil ik het gezegd hebben: dat je híer op stemt…”
Na de uitspraken ontstond er een heftige discussie in het klaslokaal.
“What the fuck is dit voor linkse indoctrinatie? Je mag toch zelf weten waar je op stemt?” zei een scholiere.
Meldpunt
Om de omvang van dit probleem in kaart te brengen heeft Forum voor Democratie een meldpunt geopend waar iedereen voorbeelden van indoctrinatie naartoe kan sturen.
Er zijn al scholieren en studenten die zelf meldingen verzamelen en FvD wil deze initiatieven steunen.
Het Renaissance Instituut, het wetenschappelijke instituut van FvD, gaat onderzoek doen naar de omvang, achtergronden en oorzaken van deze beïnvloeding van nieuwe generaties, en voorstellen doen om het onderwijs structureel te verbeteren.
Je kunt je ervaringen met vooringenomen toetsen, politiek gekleurde examenvragen, eenzijdige lesboeken en partijdige docenten sturen naar: [email protected].
Bekijk ook onderstaande video:
Tja, nou walgelijk vindt de VVD dit plan……..Nou is die indoctrinatie al zolang aan de gang, dat de gemiddelde leerling al lang niet meer weet of het indoctrinatie is….
Nou ben ik niet zo’n voorstander van kinderen/ jongeren te gebruiken., voorbeeld is het klimaat gezeik, natuurlijk zijn die kinderen/ jongeren ook geïndoctrineerd ……..Je kunt pas een oordeel vellen als je alle standpunten kent……..
Het hypocriete is natuurlijk weer……..als je niet voor me bent , ben je tegen me, en dat mag niet……
Een dictatuur in de vorm van democratie……of anders om……
Fail van het onderwijs
nu het niet in het voordeel is van de gevestigde orde is alles geoorloofd volgens hen om de FVD af te branden. Maar ik ben blij dat er onder de jeugd, personen zijn die uit komen voor hun standpunt. ze hebben nu iemand waar ze in geloven.
Linksom of rechtsom: NSB 2.0?