De Brit Gary McKinnon is de beroemdste UFO-hacker aller tijden. Hij werd in 2002 gearresteerd en dreigde uitgeleverd te worden aan de Verenigde Staten.
McKinnon stuitte op bewijs voor een geheim ruimteprogramma en verwijzingen naar ‘niet-aardse officieren’.
Hij ontdekte ook dat er schepen werden bevoorraad die officieel niet bestonden.
Majestic 12
De schepen die onderdeel uitmaakten van de vloot waren voorzien van namen, maar op internet kon de hacker daar niets over vinden.
Enkele namen van de schepen hadden betrekking op leden van Majestic 12, een verondersteld geheim genootschap.
Ongefilterd
Hij opende daarnaast een foto van een glad, sigaarvormig schip die in de ruimte was gemaakt.
De foto stond op een computer van de NASA en was opgeslagen in een map genaamd ‘ongefilterd’.
Straf
Gary praat met onderzoeker Richard Dolan over de straf die de Amerikaanse overheid hem wilde opleggen, zijn depressie, suïcidale gedachten en nog veel meer.
Bekijk het interview hieronder:
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Waarom zonnepanelen letterlijk levensbedreigend kunnen zijn
NASA schakelt weer livestream uit nadat UFO bij het ISS verschijnt
Hugo de Jonge duikt weer op een andere hooggeplaatste positie op en ‘mag nu Zeeland kapotmaken’
Aantal borstkankergevallen EXPLODEERT, artsen “verbijsterd”
VIDEO: Mysterieuze graancirkel ontdekt in Zuid-Rusland
World Economic Forum gaat globalistische Agenda 2030 ‘versnellen’ na ‘onvoorziene tegenslagen’
‘Woedende’ Melinda Gates waarschuwde Bill voor escapades Jeffrey Epstein
‘Het was natuurlijk een superzet van BlackRock om Merz naar voren te schuiven als bondskanselier’
De kamer naar je onschuld en puurheid openen