Een aantal internationale filmmakers, wetenschappers, auteurs, vredesactivisten en leiders van de Occupy-beweging zijn momenteel in de Iraanse hoofdstad Teheran bijeen.
Ze wonen daar de Tweede Internationale Conferentie over Hollywoodisme en Filmtheater bij, meldt nieuwszender Press TV.
De Iraanse president Mahmoud Ahmadinejad pleitte voor een nieuwe orde van landen die gerechtigheid hoog in het vaandel hebben staan. Hij voorzag dat marxisme en liberalisme op het punt staan ineen te vallen. Hij benadrukte de ‘destructieve invloed van Hollywood op het gezinsleven’.
Wereldvrede
Rabbi Ahron Cohen van Joden Verenigd Tegen Zionisme was naar eigen zeggen aanwezig op de conferentie om te laten zien wat de werkelijke benadering zou moeten zijn om wereldvrede te bereiken.
President van het Washington Grove Institute Webster Griffin Tarpley zei dat Hollywood een degeneratief decadent propagandawapen is voor agressieve imperialistische oorlogen. “Iedereen kan zien dat er een grote zionistische en Britse invloed is in Hollywood,” legde Tarpley uit. “Het Pentagon heeft er zelfs een officieel kantoor. Het is een riool. Redeloosheid, racisme, obscurantisme, haat en verachting van het menselijk ras worden er tentoongespreid om mensen gemakkelijker te kunnen manipuleren en domineren. Dat verspreiden ze wereldwijd.”
Verslagen
Rabbi Yiroel Dovi Weiss van Joden Verenigd Tegen Zionisme liet weten dat zionisme een ideologie is die zo’n 100 jaar geleden opkwam en de transformatie inluidde van onderdanigheid aan God naar nationalisme en materialisme en de onderliggende oorzaak is van het eindeloze bloedvergieten en wantrouwen in de wereld.
De Spaanse auteur Mannuel Galiana besloot dat iedereen ten tijde van een crisis psychisch gezien wordt beïnvloed waardoor het oude paradigma onder druk komt te staan en uiteindelijk, naar hij hoopt, wordt verslagen.
{qtube vid:=Z8ebU41hOTA}
{qtube vid:=sZqXosL1Fv0}
Bron: PresstvGlobalNews
Gerelateerd: Beelden overwinning oppositie Tripoli gemaakt in Qatarees Hollywood
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Voormalig vicepresident Pfizer loopt mee in vrijheidsmars: ‘Ik schaam me’
Geheime opnames: functionaris Amerikaanse FDA wil ‘nazi-Duitsland’-register voor ongeprikten
Man ziet tijdens bijna-doodervaring in de hel wat hij anderen heeft aangedaan. Dan gebeurt er dit
Vernietigende kritiek op Von der Leyen nadat rechter haar op de vingers tikt: ‘Dit is gewoon schaamteloos machtsmisbruik’
543.828 mensen roepen op tot onderzoek naar Bill Gates wegens ‘misdaden tegen de menselijkheid’
Aarde koelt nog steeds af als gevolg van Kleine IJstijd. Wetenschappers doen opmerkelijke ontdekking
Ongelooflijk maar waar: een revolutie bij het IPCC. VN-klimaatpanel verbaast met opvallende uitspraak over CO2
San Luis Valley al sinds 17e eeuw hotspot voor UFO’s
Roken: 3 Oorzaken waarom je NIET stopt