Dr. ir. Paul de Groot is onder meer gespecialiseerd in geothermie of aardwarmte, een middel dat gebruikt zou kunnen worden om de CO2-uitstoot terug te dringen.
Om die reden werd De Groot – zonder zijn medeweten – toegevoegd aan de Stuurgroep Regionale Energiestransitie (RES) Twente.
Er was alleen één probleem: De Groot gelooft niet in een klimaatcrisis.
Nutteloos
“Klimaatverandering is van alle tijden,” stelt hij.
Tijdens een bijeenkomst over de energietransitie, waar allerlei klimaatbobo’s bij aanwezig waren, verklaarde De Groot onomwonden: “Er is helemaal geen klimaatcrisis.”
“Het is allemaal zo nutteloos,” zei hij.
Verminken
“We staan op het punt het prachtige Twentse landschap te verminken met zonnepanelen, de prachtige vergezichten te verpesten met windmolens en onze schone lucht te vervuilen met biomassacentrales,” voegde hij toe.
Dat dit ten koste gaat van oerbossen elders in de wereld vinden we blijkbaar normaal, aldus De Groot, die zich inmiddels heeft teruggetrokken uit de groep.
Weggemoffeld
De expert zei zich er verder aan te ergeren dat zijn boodschap wordt weggemoffeld.
Zo werd zijn afscheidsmail, met daarin zijn kritiek, niet verspreid onder de leden.
Volgens De Groot is er maar één oplossing die genoeg energie levert om de ‘onwetenschappelijke klimaatdoelstellingen’ te realiseren, en dat is kernenergie.
[Tubantia]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Negatieve reacties op ‘superdom’ plan om Oosterscheldekering af te breken: ‘Wij willen nooit meer een Watersnoodramp’
Japanse tv-show: Bill Gates gebruikt vaccins tegen de mensheid
‘De overheid wist dat 70 procent van de geprikte kinderen zou worden gesteriliseerd’
Kijk: de speech van David Icke waarvan burgemeester Femke Halsema niet wil dat je hem ziet
131.000 gevaccineerden vermist? ‘Dit baart mij zorgen’
Wat is ‘normaal’?
Verloren stad Atlantis bevond zich mogelijk aan Marokkaanse kust
‘De gevolgen van deze James Webb-telescoop-inzichten zijn gigantisch’
UFO-klokkenluider beweert dat ‘niet-menselijke intelligenties’ mensen hebben gedood