Vooraanstaand PvdA-politica Hedy D’Ancona noemde de huidige regering in talkshow Bar Laat ‘extreemrechts’ en daarnaast zette ze de PVV op één lijn met Hitler.
We moeten ons volgens haar wapenen tegen deze bron waaruit ‘racisme, antisemitisme en discriminatie’ voortkomt. Frits Barend bracht daar tegenin dat deze regering door het volk is gekozen. Waarop D’Ancona, minister van Volksgezondheid onder Lubbers, zei: “Hitler was ook gekozen op een democratische manier.”
Wel iets minder democratisch, mompelde Barend, die erop wees dat SS’ers de huizen langsgingen.
It’s always in the eyes:
Dat deze Marco Borsato van Huize Avondrood nog immer podium krijgt zonder ooit een kritische vraag over haar erotiek met kinderen is een schande. https://t.co/58KSfuNaO1. Dat ze de PVV op één lijn zet met Hitler is ronduit absurd. pic.twitter.com/AhlxYmKfPj
— Geert Dales (@DalesGeert63675) May 2, 2025
(Video verwijderd? Klik hier...)
Schande
Hij zette de voormalige Europarlementariër voor het blok: “Dus jij vindt dat deze regering bij wijze van spreken een fascistische regering is?” Ze ontweek de vraag: “Spreek voor jezelf.” Om eraan toe te voegen: “Je kunt wel spreken van een extreemrechtse regering. En dat zit heel dicht in de buurt van neofascisme.”
Oud-politicus en -bestuurder Geert Dales haalt op sociale media vernietigend uit naar D’Ancona. “Dat deze Marco Borsato van Huize Avondrood nog immer podium krijgt zonder ooit een kritische vraag over haar erotiek met kinderen is een schande,” vindt hij. “Dat ze de PVV op één lijn zet met Hitler is ronduit absurd.”
Slechts enkele jaren oud
Dales schreef eerder een stuk waarin hij onthult dat ze kinderen misbruikte voor haar eigen erotische genot en daar nimmer verantwoording over aflegde.
Hij verwijst daarin naar een interview op 12 mei 1973 met de PvdA-coryfee in NRC Handelsblad. In een dubbelgesprek met haar toenmalige echtgenoot Guus de Boer vertelde ze openhartig hoe lekker ze het vond om met kinderen te vrijen. “Ik ben erg erotisch, ik vrij vaak met ze, ook samen met Guus, of met anderen. Dat vind ik heerlijk,” citeert Dales haar.
Uit de context viel op te maken dat ze het niet alleen over haar eigen koters had – op dat moment slechts enkele jaren oud – maar ook over het vrijen met kinderen in het algemeen, welke praxis zij ook daadwerkelijk beoefende, aldus Dales.
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Buitenaardsen ‘gaven oud-vlieginspecteur informatie over tijdreizen’
De media schrijven dat Bill Gates na 27 jaar gaat scheiden, maar dit is veel belangrijker
“Je bent geen doemdenker als je gevaren ziet in tandpasta”
Pak je financiële autonomie terug met privacy cryptocurrency
Arts: ‘In Scandinavië worden ouderen letterlijk geëuthanaseerd, er gebeuren verschrikkelijke dingen’
De opvallendste punten uit het verkiezingsprogramma van Pieter Omtzigt
Hoppa: 4,2 miljard euro aan zuurverdiend belastinggeld naar Oekraïne, één van de meest corrupte landen in Europa
Arts spreekt zich uit tegen 2G: ‘Onaanvaardbaar en in strijd met de eed die ik heb afgelegd’
Oudere coronapatiënten mogen niet aan de zuurstof, onthult Zweedse arts. ‘Schending van de mensenrechten’