Mens en Dier

Omtzigt maakt zich niet populair: ‘Mooie praatjes en ondertussen is het gewoon CDA in nieuw jasje’

Help ons door deze info met je kennissen op je social media te delen!

Pieter Omtzigt is na zijn gesprek met verkenner Plasterk op de foto gezet met een vel papier onder zijn arm waaruit opgemaakt kan worden dat hij niet wil regeren met de PVV. Op het vel staat ‘ondergrens’ en daaronder staan de woorden ‘niet in PVV/NSC/BBB’. Volgens de voorman van NSC stelt de PVV maatregelen voor die indruisen tegen de grondwet.

Omtzigt was eerder onderwerp van de inmiddels beruchte notitie waarmee toenmalig verkenner Ollongren kort na de verkiezingen van 2021 op de foto werd gezet. Voor Omtzigt, die toen nog Kamerlid was namens het CDA, zou een ‘functie elders’ moeten worden gezocht.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

In een verklaring zegt Omtzigt dat het niet de bedoeling was dat de aantekeningen zichtbaar waren. Hij voegde eraan toe dat die aantekeningen ‘trouwens gewoon in lijn zijn met de inzet van de brief die ik vorige week namens Nieuw Sociaal Contract aan de verkenner overhandigd heb’. Hij zegt dat ze wel een bestemming elders hebben gekregen.

Toneel

Het Kamerlid maakt zich niet populair. De reacties zijn niet mals. “Dit is toneel. Ik zeg het al langer: alles is al in kannen en kruiken. De bedoeling is om de boel zo te vertragen en saboteren dat men uiteindelijk in gesprek gaat met PvdA-GroenLinks. Resultaat: kabinet-Timmermans 1 met VVD, NSC en eventueel D66,” stelt FVD-fractiemedewerker Annelies Strikkers.

“Wat we hiermee in ieder geval te weten zijn gekomen is dat ‘functie elders’ ook nep was,” merkt jurist Sietske Bergsma op.

Walgelijk

Huisarts Els van Veen is boos: “Walgelijk. Mooie praatjes over de grondwet en ondertussen is het gewoon CDA in een nieuw jasje. Nederland heeft integere bestuurders nodig. Zodat we echte problemen kunnen oplossen.”

Fractievoorzitter van FVD in Zeeland Martin Bos spreekt van ‘politieke spelletjes’. “Maar de vlag hangt er in elk geval goed bij. Blauw, wit, rood – Nederland in nood!”


“Wat een kneuzerige manier van doen dit. Het is gewoon een gluiperd,” zegt Patrick Savalle nog.

Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.

Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek

Interessant

4.9 152 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

153 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Rinus
Rinus
2 jaren geleden

Zeg ik al vanaf dag 1 van die omtzicht, een kartel rat maar dan nog erger dan de bbb

wolfje168
wolfje168
2 jaren geleden

Onbegrijpelijk dat de mensen nog gaan stemmen.

mister nexit
mister nexit
2 jaren geleden

Het is een linkse rat. Pietertje is feitelijk linkser dan timmerfrans.
Pietertje had en heeft mooie praatjes maar wil niets doen aan de tsunami van vluchtelingen, niets doen aan de stikstof idioterie, niets aan de CO2 leugen en niets voor eigen mensen die zorg een woning of scholing nodig hebben.

Stem Wilders of FvD !

Joop Visser
Joop Visser
2 jaren geleden

Vanaf het begin had ik mijn wantrouwen tegen Omtzigt. De man is ´gemarket´ om voldoende stemmen te trekken om de boel te saboteren.

Mokumer
Mokumer
2 jaren geleden

Allemaal opzet, toneelspelers bennuhut.

Peter van B
Peter van B
2 jaren geleden

Geen enkel respect voor de keuze van de bevolking! Dit zijn nou onze zogenaamde volksvertegenwoordigers die lak hebben aan elke vorm van democratie. En dan nog gaan lopen klagen dat de mensen het geloof en vertrouwen in de politiek kwijt zijn geraakt. Dat steeds meer mensen zich uit laten schrijven en als vrij persoon gaan leven. Vindt de AIVD zorgelijk!

Het klakkeloos volgen van wat er in Davos (WEF) wordt beslist, dat moet doorgaan ten koste van alles!

Van der Burg die gewoon doorgaat met dwang opvang, terwijl de bevolking duidelijk heeft gezegd dat het genoeg is met het binnenhalen van nog meer mensen. Lekker lang demissionair blijven als kabinet, dan kan je er snel nog honderdduizenden binnenhalen en zeggen dat je er niets aan kunt doen. Dan wordt het vanzelf wel geaccepteerd denken ze!

Opstand is helaas nog de enige optie vrees ik!

Greet Resist
Greet Resist
2 jaren geleden

er kan geen sprake zijn van een ‘nieuw’ contract want je hebt het oude gebroken

Julia
Julia
2 jaren geleden

Mooie praatjes, van een persoon in een leeg omhulsel, WEF gelieerd had iemand anders verwacht van Omtzigt? Hij is net zo verraderlijk en veranderlijk als de hele kliek, hij wilt ook geen echte democratie en macht vooe ons mensen.

snappie
snappie
2 jaren geleden

WEF rat

ralf
ralf
2 jaren geleden

zoals we meteen al zeiden; cda 3.0 (build back better was er al als cda 2.0)
dat de aantekening zichtbaar was is natuurlijk een bewuste keuze geweest, het zal sowieso de bedoeling zijn om rutte zo lang mogelijk de gelegenheid te geven om met ons geld te smijten, dan de timmermansbende aan de macht. wilders is en was nooit een optie voor het tuig.
maatregelen die indruisen tegen de grondwet, HAHAHA. wilders wil dat deze wetten nou eindelijk eens nageleefd worden, waar het kartel daar al jaren lak aan heeft.
zie vooral de immigranten die wettelijk in een land als belgie of duitsland moeten melden, waar ze dus vandaan komen, maar het kartel geeft ze alles wat de burger zelf nodig heeft maar hierdoor vaak moet missen. onderdak bijvoorbeeld. of een hap eten.
of de coronaprikken die nooit toegelaten hadden mogen worden maar wat men gewoon deed.
nee, wilders blijft binnen de wetten maar vooral gericht op de nederlanders en hun toekomst, waar het kartel zowat iedere wet aan zijn laars lapt.

HonkHonk
HonkHonk
2 jaren geleden

Iedereen die verbaasd is moet voor straf een booooooster nemen!

Nee, ik ben serieus nu:XD

Marc
Marc
2 jaren geleden

Hahaha, juist iemand die zou moeten weten dat bungelende papiertjes zouden kunnen worden gefotografeerd, laat ze zelf bungelen, manmanman, wat een poppenkast, de functie elders was al nep en in scène gezet, nu dus weer door weffertje omtzigt zelf, en de kudde schaapjes gelooft het hele circus weer, dom dom kutvolkje

Crawford
Crawford
2 jaren geleden

Gaan we hier nou weer in trappen. Dit is echt een toneelstuk. Eerst kwam Olongren met dat trucje nu Omtzigt. Voor mij duidelijk genoeg. Hij is onderdeel van een groot…….je mag t natuurlijk niet zeggen……COMPLOT 

Wie dit niet doorheeft is echt blind……

Timmermans is onze eerstvolgende minstens president geloof me.

Nou dan staan we aan ze vooravond van hele slechte tijden vrees ik……

Dacht eigenlijk dat Omtzigt van ander hout gesneden was maar hij komt uit diezelfde verrotten boom…..🤮🤮🤮🤮🤮

Omdenker
Omdenker
2 jaren geleden

Met 3 hersencellen zag je dit toch al aankomen?

Geurtje
Geurtje
2 jaren geleden

Omtzigt is een gladde aal. Nooit duidelijk en altijd een beetje wazig. Wat wil deze man? Hij moet gewoon z’n biezen pakken en stoppen met dit “wefferige” Nieuw Sociaal Contract. En wij moeten ervoor zorgen dat rechts de absolute meerderheid krijgt. Nieuwe verkiezingen desnoods en de landverraders dienen achter de tralies te verdwijnen.

Thom
Thom
2 jaren geleden

Hahahaha Jezus halen ze deze act nu echt weer van stal 🤣😂

Kabonkel
Kabonkel
2 jaren geleden

Tja als mensen nu eens hun huiswerk goed zouden doen dan had men kunnen weten dat Omtzigt gewoon een leugenaar is.
Iemand die namelijk met een nep getuige omtrent MH-17 komt is in mijn ogen gewoon een oplichter.

la vérité
la vérité
2 jaren geleden

het is of mcdonalds is veranderd in jack monalds met nog steeds koude frietjes.

Dikke middelvinger naar de WEF
Dikke middelvinger naar de WEF
2 jaren geleden

Dit noemen ze nou controlled opposition.

Lotte
Lotte
2 jaren geleden

Top punt van arrogantie. Hij zit nog niet eens in de regering, en hij lacht ons al uit. Je kan gewoon de arrogantie in zijn gezicht zien.

Arie N
Arie N
2 jaren geleden

Gewoon nieuwe verkiezingen uitschrijven want dit wordt niets daar niemand met de PVV wil samenwerken.
Ze willen gewoon weer een links kabinet opzetten en op die manier en PVV de grootste partij buitenspel zetten.
Yeşilgöz Heeft van Rutte gewoon te horen gekregen dat hij dan zijn baan bij de NAVO kan vergeten als de VVD met de PVV aan een coalitie gaat deelnemen.
Omtzigt heeft zich even laten horen in die toeslagenaffaire en heeft door geen grote waffel opengetrokken te hebben een populaire minister te zijn geweest.
En PvdA/Groen Links gaat ook niet samenwerken met de PVV.

Dubito
Dubito
2 jaren geleden

Pesten, treiteren, traineren, vertragen, sarren, stoken, lekken, roddelen, saboteren, liegen, bedriegen, valsheid, domheid, dubbele agenda ….. CDA (want dat is NSC) en VVD vol op stoom, net zo lang zuigen totdat je tegenstander gillend wegloopt, waarna je met je vrindjes aan tafel gaat zitten en de hele voorgekookte coalitie binnen een paar dagen in elkaar hangt.

1977 all over again. Voor iedereen die het niet helemaal meer weet: massale winst voor Den Uyl, een tweede kabinet Den Uyl was duidelijk voor het volk de gewenste uitkomst, en toen is het CDA, in de persoon van de katholieke gristen glibber Dries Van Agt, maanden gaan …nou ja, zie mijn eerste zin. Het voorgekookte kabinet Van Agt-Wiegel(VVD) was vervolgens in een paar dagen een feit en creëerde binnen de kortste keren een financiële puinhoop in Nederland (in tegenstelling tot het gelogen VVD-frame: Den Uyl als Sinterklaas ‘en daar zit hij’. had Den Uyl zijn economische zaakjes wel op orde). Ook toen al hadden we in Nederland een deep state van banken, industrieën, media (Telegraaf!) en lobbygroepen – toen nog ‘rechts’ genoemd.

Ze krijgen Wilders ook nog wel zo gek dat hij op gegeven moment alle papieren in het gezicht van de treiteraars smijt, ‘bekijk het maar!’ roept en het ‘overleg’ ziedend van woede verlaat.

En dan leunen zijn pesters tevreden achterover en melden aan de pers dat de PVV altijd wegloopt als het moeilijk wordt en alleen maar aan de zijlijn wat wil schreeuwen. En dat zij wél de verantwoordelijkheid op zich nemen. Voor de ondergang van Nederland.

Het schaterlachen aan de elite-borreltafels is dan door heel het land te horen. Cheers kearel! Well done!

Kans
Kans
2 jaren geleden

Donder toch op met die Omtzigt, het is de zelfde lulu als die teringlijer Rutte met zijn smerige VVD en D666 wat gewoon 1 partij is, wij Nederiglanders worden gewoon zwaar genaaid door alle politici, Wilders incluis, ze horen allemaal tot de zelfde familie en verdelen de penningen onder elkaar en beroven de burgerij tot op het bot, het zijn gewoon de nieuwe roofridders maar dan als zogenaamde bestuurders, nou, sodemieter dat tuig maar het land uit en zet 5 bekwame mannen of vrouwen neer die dit land opnieuw inrichten en de hele zittende elite in de gevangenis gooien, berechtten en al hun bezittingen confisqueren en verdelen onder de bevolking!
🫵🏽🫵🏽🫵🏽🫵🏽🫵🏽🫵🏽🫵🏽🫵🏽🫵🏽🫵🏽🫵🏽🫵🏽👍👍👍🫵🏽🫵🏽🫵🏽🫵🏽🫵🏽🫵🏽🫵🏽🫵🏽🫵🏽🫵🏽🫵🏽

Weg met het gajes in dit land, want nu is het werkelijk genoeg geweest !

👺👺👺👺👺👺👺👺👺👺👺👺☠️☠️☠️☠️☠️👺👺👺👺👺👺👺👺👺

Jaco
Jaco
2 jaren geleden

Ik had dit al verwacht, een ex cda’er blijft een cda’er.
Trieste zooi in ons zieke Nederland.
Dit zullen de deugkneuzen wel oké vinden.
Mensen wordt wakker!!!!!!!!!!

Pistolen Paultje
Pistolen Paultje
2 jaren geleden

Dat kan toch geen verrassing zijn: oude wijn in nieuwe zakken….

Spooked
Spooked
2 jaren geleden

Ons land wordt geregeerd door KINDEREN.

Maarten De Vries
Maarten De Vries
2 jaren geleden

Het is jammer dat de slapende Omtzigt stemmers op hem hebben gestemd. Ze hadden kunnen weten dat hij zo glad als een aal is, een rotte aal!

Eleonora
Eleonora
2 jaren geleden

En zo wordt de Nederlandse bevolking opnieuw verraden en verkocht waar we bijstaan. Wat mij betreft: onmiddellijk nieuwe verkiezingen, zonder manipulatie en “strategisch stemmen” dit keer en zien wat er dan uit komt. Mijn idee: FvD, BVNL en PVV, samen goed voor een meerderheid van de zetels. En dan kan die frisse wind pas echt gaan waaien.

DubbellaagsAluKlaksken
DubbellaagsAluKlaksken
2 jaren geleden

Gelukkig is onze privédata veilig in de handen bij onze volksvertegenwoordigers.

Sjefke
Sjefke
2 jaren geleden

Dit alles was opzet om stemmen bij bijvoorbeeld FVD weg te houden.
Pieter Omtzicht heeft zijn partij nieuw Sociaal Contract al 2 jaar geleden opgericht!
Hieruit blijk dat hij al lang van plan was deze partij op te richten!
bovendien zijn zijn broer en zijn vrouw WEF leden!
zeer waarschijnlijk is Pieter ook een WEF aanhanger!
Pieter Omtzicht is oude wijn in nieuwe zakken! Alles volgens plan!

Marijke
Marijke
2 jaren geleden

Januskop.

Marijke
Marijke
2 jaren geleden

Doorgestoken kaart!

Locke
Locke
2 jaren geleden

Chucky heeft andere plannen.

mark
mark
2 jaren geleden

Ik denk dat een Duits uniform hem heeeeeel goed zou staan, wat een ongelofelijk verraad. Ik denk echt dat hij in een oorlog, zijn eigen moeder, vrouw en kind nog uit zou leveren aan de vijand.

Tham
Tham
2 jaren geleden

Mijn gevoel zegt, gewoon regeren zonder meerderheidskabinet. Dan wordt alles helemaal goed zichtbaar 🙃

fransje2
fransje2
2 jaren geleden

En Rutte is ook nog niet weg wees toch alert mensen .

Wil Obdam
Wil Obdam
2 jaren geleden

De mensen trappen er zelf in, zelfs de stem op pvv. Er was maar 1 goede keus en dat is FvD.

Guus Velraeds
Guus Velraeds
2 jaren geleden

Waarom zou de truc niet een tweede keer lukken Pietertje.

Je ziet duidelijk de hand van de NCTV aka CIA hierin.

Dat zijn de instrumenten van de Westerse deep state die alle fijne kneepjes (met hulp van de gekochte media) van het vak rond mind control, social engineering en Problem, reaction en solution kennen.

Agenda 2030 zal en moet doorgaan en Pieter Omtzigt werd met zijn NSC (Klaus Schwab spreekt ook van een nieuw sociaal contract) de escape route, mocht het met verrader partij CDA (Het was billen knijper Ruud Lubbers die Nederland agenda 21 in rommelde) niet meer lukken.

Als er nog mensen zijn die denken dat we door de Amerikanen bevrijdt werden dan moet ik die teleur stellen.

We werden bevrijdt door de financiers van Adolf Hitler en vanaf 1945 gingen de oude nazi’s achter het gordijn gewoon verder met hun plannen voor het domineren van de wereld en dat is ook de reden waarom onder de dekmantel van economische samenwerking gebouwd werd aan het monster dat nu Europese Unie heet.

Johan Duinkerken
Johan Duinkerken
2 jaren geleden

Waar was Omtzigt toen de grondwet geschonden werd met de lockdowns?
Waar was Omtzigt toen de “vaccinaties” oftewel gifspuit opgedrongen werd?
Waar was Omtzigt toen dokters vervolgd werden omdat ze patiënten beter wilden maken?

En dan nu de mond vol hebben over grondwet schending? Hypocriet tot op het bot.
Ga je gang maar, saboteer de boel maar en neem het verlies.

De geest is uit de fles. Er zijn bikkelharde cijfers bekend over de dodelijkheid van de gifspuiten. Ook jij stond erbij en keek er naar. Met een “Ich habe es nicht gewusst komt je er niet mee toe”.

Guus Velraeds
Guus Velraeds
2 jaren geleden

Als het domme stemvolk gekeken had naar het stemgedrag van Omtzigt in de 2de kamer dan hadden ze kunnen weten dat ze gestemd hebben op een WEF wolf in schaapskleren.

Piet de vries
Piet de vries
2 jaren geleden

Hadden we nu allemaal maar op FVD gestemd, dan zag het er een stuk beter uit.

Verzetskabouter
Verzetskabouter
2 jaren geleden

Dat zng. stukje papier onder zijn arm is net hetzelfde trucje als dat ieder jaar zng. “de miljoenennota lekt”. De mensen alvast wat klaarstomen, zo doorzichtig allemaal! Ik zeg er weer bij; om te kotsen!

Bas
Bas
2 jaren geleden

T*fusvolk, wát een naaibakken zijn het toch he. Gluiperds. Die Omtzigt is een rasechte NSB-er. Bah bah bah.

Eelke Piers
Eelke Piers
2 jaren geleden

Toen Omtzigt zijn partij oprichtte zei hij al dat alles gewoon door zou gaan maar alleen anders

Maria
Maria
2 jaren geleden

Hij is de mol

Gosse
Gosse
2 jaren geleden

Zijn vrouw is lid van het World Economic Schorem en zijn broer werkt er. Hij kan en wil niet anders dan die duivelse agenda 2030 ten uitvoer brengen onder leiding van de zoon van de duivel 👿, Franske Timmermans. De grootste leugenaar die ik ooit in mijn leven heb gezien. De absolute garantie dat Nederland in de afgrond verdwijnt en wij uiteindelijk alles maar dan ook alles kwijt zullen raken, inclusief onze vrijheid. De familie de Rothschild is dan de lachende derde en strijkt alle bezittingen van ons op via Blackrock, daar zijn zij ook eigenaar van.

Ron
Ron
2 jaren geleden

Allemaal op voorbedachte rade, hij kan zijn agenda niet uitrollen, WEF agenda.
Pieter jij bent nog erger dan rutte en franske.
Heel dat oude kartel moet opgeruimd worden.

Erik
Erik
2 jaren geleden

Ach weet je, dit hele politiek is één groot toneelstuk, afleiding, we zitten te kijken naar een formatie en ondertussen drukken ze in Brussel allemaal wetten erdoor die ons nog verder strippen van onze souvereiniteit. Leuk voor Geert deze stemmen maar de ware macht ligt niet in de politiek joh, de verandering zal hier ook niet uikomen, ze nemen ons gewoon weer bij de poot. Dan heb ik het er nog niet over dat het mij zeer bevreemd dat de FVD maar 3 zetels krijgt, ik heb een deja vu momentje met Trump en Biden…..de werkelijke verandering zal echt vanuit de mensen komen, vanuit een hoger bewustzijn, een dieper bewustzijn, het hart…compassie…dit is allemaal verdeel en heers. Het enge is dat zoveel mensen onder een betoverende spreuk lijken te zitten en echt geloven in de matrix, het systeem, de politiek, onderwijs en instanties…het echte kwaad. Ik zelf ben weg gegaan uit Nederland omdat ik denk dat ik het niet meer mee ga maken dat het beter word, ik zie het alleen slechter worden. Ik hoop uiteraard dat ik hier mis ben, graag zelfs!

Schrander
Schrander
2 jaren geleden

Blech.

Ik begrijp niet dat z’n luldebehanger 20 zetels krijgt. Hoe fucking imbeciel is de Nederlander

Mikkel
Mikkel
2 jaren geleden

Hij is een oplichter. Wisten wij hier al lang.

Snappie
Snappie
2 jaren geleden

Je stemt rechts en ook na de verkiezing zie je dat 99 van de 150 zetels in het parlement re hts georiënteerd is, toch zal het een linkse coalitie worden.
Dat is rechtstatelijk nederland, het wordt tijd dat de meerderheid gaat opstaan en de politieke bonsen uitjouwen.

Jos
Jos
2 jaren geleden

Totdat de bevolking er helemaal klaar mee is dan sta ik niet graag in de schoenen van Pietertje Omzigt.

M4rquinh0
M4rquinh0
2 jaren geleden

Met clowns in het schwabinet krijg je een circus.

NietOns
NietOns
2 jaren geleden

Geheel in lijn der verwachting. Hij is geofferd en terug als zogenaamde held. Helaas is het de zoveelste judas…

Hans
Hans
2 jaren geleden

Het krediet dat Pieter Omtzigt zich verworven had na zijn burn out en functie elders is hij behoorlijk aan het verspelen.
Dit is inderdaad CDA 2.0. Dachten we van het CDA af te zijn komt Omtzigt met het nieuwe CDA aan.
Laat hij daar eens mee ophouden en gewoon proberen binnen te halen waar hij zich de afgelopen jaren sterk voor heeft gemaakt. De tijd is er nu rijp voor!

Rotterdammer
Rotterdammer
2 jaren geleden

Alle mensen die weer een winter in de kou zitten en straks hun nog weer hogere energierekening niet kunnen betalen, wanneer worden die eens massaal kwaad?

Rotterdammer
Rotterdammer
2 jaren geleden

FvD loopt zich alvast warm…

roro 237
roro 237
2 jaren geleden

Ieder land krijgt wat het verdient!

nico
nico
2 jaren geleden

Ja ja straks weer een dossier in de trein achtergelaten , per ongeluk.

A van der Klooster
A van der Klooster
2 jaren geleden

Gluiperd

Koekenbakker
Koekenbakker
2 jaren geleden

Omtzigt: hét voorbeeld van “A zeggen en B doen”. Een onbetrouwbare, lege huls, met een gewichtig doend voorkomen als façade. Mensen die daar gevoelig voor zijn trappen er in.

Eppo
Eppo
2 jaren geleden

Judas verloochende ook.

AntiRuttewitteboordcrimineel.
AntiRuttewitteboordcrimineel.
2 jaren geleden

Omtzigt! Die is op gesprek geweest bij de Elite! En die heeft z’n ziel ook al verkocht! Hij is niet meer de omtzigt van 4 jaar terug! Z’n Hart is zwart en dat straalt Die uit!

Piet
Piet
2 jaren geleden

Omtzigt is een WEF lid , maar wil de mogelijk open houden een andere richting te gaan. Omzigt wacht de storm af hoeveel schade die veroorzaakt bij de DS.

droedel
droedel
2 jaren geleden

rutte heeft dit land volledig afgebroken en is pas weg gegaan nadat zijn wef taak volbracht was. die land gaat alleen nog verder achteruit, komt nooit meer goed rip

Puntje puntje.........
Puntje puntje.........
2 jaren geleden

Hij is een WEF mannetje.. !!!!!! Ik kijk er niet van op hoor.

Bufskull
Bufskull
2 jaren geleden

Lieve mensen,

Helaas is het toch NSC=NSB geworden. Velen met mij hadden dit, vanaf den beginne, al voorspeld.
Ik zie het nu echt somber in voor een Wilders kabinet. Mocht er een Timmerfrans kabinet komen dan ben ik bang dat het kleine beetje overgebleven Neerland geheel vernietigd zal worden.
Bereidt u voor op een nagenoeg zwarte toekomst👹😣.

Nu even geen Peace!

Niet bang
Niet bang
2 jaren geleden

Stelletje hedonisten in Den Haag. Lach ze keihard uit.

Willem
Willem
2 jaren geleden

Als het echte aantekeningen waren geweest, had er wel meer tekst onder die twee regels gestaan. Maar je kunt zien dat er niks meer volgt. Deze regels en de foto zijn totaal voor de show gemaakt. Compleet nep. Wat een gluiperd is die Omtzigt toch. WEF-hufter.

Spooked
Spooked
2 jaren geleden

Ik begrijp het doel van dit kinderachtige briefje niet. Kom, schrijf dit op en dan loop jij hiermee naar buiten ok? Waarmee hij zijn populariteit voor de leeuwen gooit.

Het enige doel wat ik hierin zie is dat Omtzigt zich voor de sekte moet bewijzen. Doe dit, gooi je populariteit weg en dan heb je je toewijding aan de sekte bewezen en mag je mee regeren dadelijk met de VVD.

gaafland
gaafland
2 jaren geleden

Wat een amateurs.. zo doorzichtig dit… net als “functie elders” is dit vooropgezet spel. Uiteindelijk frustreren deze puppets van het WEF net zo de formatie tot er “helaas” maar 1 anders optie overblijft en dat is ( tromgeroffel…….) het eerste kabinet Tmmermans met PvdA/groenlinks / BBB/ NSC / VVd en wellicht kan niet missen D66.

En de bevolking blijft dom en onnozel trappen in dit misselijk makend toneelstukje …

apyr
apyr
2 jaren geleden

Omtzigt is er alleen voor zich zelf, wat er met Nederland gebeurd interesseert hem niet.

R.B.
R.B.
2 jaren geleden

Altijd al gezegd…Omtzigt is niet te peilen…..Hopelijk gedraagt hij zich nu professioneel en laat zien dat een kabinet PVV, NSC, BBB en VVD de enige juiste is!!!

Inhetmeer
Inhetmeer
2 jaren geleden

Hij heeft met zijn persoonlijke drama’tjes de aandacht naar zich toe gehaald tijdens dat onderzoek van die toeslagenaffaire. De sp werd in de schaduw van die drama’s weggemoffeld.

Weer zo’n politieke streep stront op een wit stuk papier.

Misselijkmakende schoften hebben dit land geknecht.

Betaal contant en koop bij het MKB
Betaal contant en koop bij het MKB
2 jaren geleden

We worden bespeeld door de gevestigde orde, door allemaal.

Als we contant betalen, bij het mkb kopen, geen spuitjes meer nemen, de apps van onze telefoons halen, kunnen we ze raken.

Maar ja, dat doet men niet. Verslaafd aan gemak.

Totaljoy
Totaljoy
2 jaren geleden

OMTZIGT GAAT NIETS VERANDEREN
HET IS CDA IN EEN NIEUW JASJE.
Pieter wil zo graag weer bij de kliek horen die hem uitgekotst heeft.
Zwak Pietertje…..

Tom Poes.
Tom Poes.
2 jaren geleden

Heb het geweten, dat Omtzigt, een “wolf in schaapsklederen”, is.

Verzet is niet zomaar
Verzet is niet zomaar
2 jaren geleden

SNAP JE NU FUNCTIE ELDERS‼️

gaafland
gaafland
2 jaren geleden

het is 1977 all over again….

Christien
Christien
2 jaren geleden

Is dit willens en wetens een opstand oproepen bij de bevolking?

Waar willen ze naar toe?

Thei
Thei
2 jaren geleden

Deze schijnheilige cda rat is de boel aan het oplichten hopenlijk snel een burn out voor deze linkse hond.

oprecht
oprecht
2 jaren geleden

Was die functie elders toch juist van Ollegron.
Hoe smerig kan je het hebben hier wordt sterk duidelijk wat dit
tuig met de Nederlandse bevolking voor heeft.
Zoals Rutte een dictator in volle glorie,

Carl
Carl
2 jaren geleden

Het zou me niet verbazen dat het bericht ‘functie elders’ destijds bewust is gebruikt om Omtzigt, die toen al moeilijk lag bij het CDA, in deze positie te manoeuvreren, zodat hij bruikbaar is om elke rechtse coalitie te blokkeren. Ten eerste omdat hij kiezers weglokt met zijn rol van kritisch buitenbeentje en ten tweede omdat hij dan met een flink aantal zetels een sleutelpositie krijgt. Ondertussen kan het demissionaire kabinet gewoon doorgaan, want het neemt dezelfde beslissingen als toen het nog niet demissionair was.

H. Tappert
H. Tappert
2 jaren geleden

Deze wef-adept is volstrekt onbetrouwbaar. Zijn halve familie is lid van het wef en hoe toevallig dat hij een wef woorden gebruikt. Nieuw Sociaal Contract = New World Order.

Complot Feiten
Complot Feiten
2 jaren geleden

Wat ik verwonderlijk vind, is dat de bevolking er gewoon steeds maar weer in blijft trappen, gewoon weer massaal naar de ”stembus” gaat en dan verbaasd is dat dit soort dingen gebeuren. Een door en door corrupt systeem, hetzelfde systeem waar de bevolking gewoon weer zijn ”stem” aan geeft dat door drenkt is met corrupte WEF pupets, waar diezelfde bevolking ook weer op gaat ”stemmen” en dan vervolgens verbaasd zijn dat het niet eerlijk verloopt??? Tja nogmaals ik vind het echt verbazingwekkend.

Pieternella
Pieternella
2 jaren geleden

Ze moeten verplicht zijn een kabinet te vormen met degenen die de verkiezingen hebben gewonnen, desnoods moet een externe partij de regering vormen, die de poppetjes neerzet. Dit soort mensen spelen me teveel een stel kinderen op het schoolplein tijdens het speelkwartier.

Jantje1
Jantje1
2 jaren geleden

Omzigt in een tweet: 5:44 PM · Dec 4, 2023·812.5K Views
Deze aantekeningen had ik voorafgaand aan het gesprek met de verkenner opgeschreven.
Dat ze zo zichtbaar waren was niet de bedoeling.
Ze zijn trouwens gewoon in lijn met de inzet van de brief die ik vorige week namens Nieuw Sociaal Contract aan de verkenner overhandigd heb. (harde grens; zin over minderheidskabinet)
De aantekeningen hebben ondertussen wel een bestemming ELDERS gekregen.

“Dat ze zo zichtbaar waren was niet de bedoeling…..
…De aantekeningen hebben ondertussen wel een bestemming elders gekregen.”
“bestemming elders” lijkt teveel op “functie elders” van 2021 en dan wordt “Dat ze zo zichtbaar waren was niet de bedoeling” niet geloofwaardig.
Dan ben je een slechte acteur of komiek die een grap van 2 jaar daarvoor slecht herhaalt.
Nieuw begrip na prikspijt: Omzigtspijt. Spijt dat je hierop gestemd hebt. Veel VVD-kiezers hebben nu ook Dilan-spijt en voelen zich aan de kant gezet ipv dat ze het gevoel hebben dat zij aan hun kant staat. Zowel Omzigt als Dilan is naar politiek volk waar je ook geen bal aan hebt met andere agenda’s.

Julia
Julia
2 jaren geleden

De WEF rat hou hem in de gaten hij zal er alles aan doen om Wilders onderuit te halen. De gluiperigheid straalt van hem af en sympathie straalt hij niet bepaald uit met zijn gezever en onzekerheid.

Gaia
Gaia
2 jaren geleden

Het lijkt mij voor Omtzigt erg van belang om de essentie van rechtvaardigheid door te zetten in al zijn beleid.
Dat betekend dus dat hij mag opmerken over PVV’s anti islam standpunten en tegelijkertijd het gedrag van een onopgevoede groep in de samenleving (kinderen van immigranten) en de rol van de overheid zelf daarin (wegkijken, zielig, zielig) benoemen. Daaruit kan helder beleid komen wat voor dingen we in Nederland wel willen. En dan zal ook blijken dan de NSC en PVV kiezers niet zoveel van elkaar verschillen.
Dus Omtzigt; kies voor het verbinden van de mensen i.p.v. gefrustreerde mensen uitsluiten.

Maan
Maan
2 jaren geleden

Wat een toneelspel. Tis te sneu om te aanschouwen.

Loire
Loire
2 jaren geleden

Als je hem gecheckt zou hebben weet je dat hij bij het WEF zit, dus het spel mee speelt, hij heeft niets goeds voor Nederland gedaan, dat was een afleidingsmanoeuvre.

wappie
wappie
2 jaren geleden

wat een stel ratten tuig van de richel het volk heeft gesproken en krijgen nu een trap in hun lenden kan je zien scheid aan het volk maar niet voor belasting te betalen om ze te onder houden dus stemmen heeft geen zin meer wij leven in een communisme en dictatuur land maar het beter dat ze de puinhopen gaan ruimen die ze veroorzaakt hebben plaats van mekaar zwart maken dit noem men democratie

yvja
yvja
2 jaren geleden

Omzigt blijk dus toch weer een grote gluiperd te zijn!!!

Nas
Nas
2 jaren geleden

Denken jullie dat dit toeval is? Dat wij kunnen zien op een a4tje precies boven het rode velletje. Dit is precies de macht ze laten ons gewoon zien waar ze mee bezig zijn

Monica
Monica
2 jaren geleden

Lees het boek van Kees van der Pijl – Pandemie van de angst > hierin wordt haarfijn uit de doeken gedaan hoe we onder de duim gehouden worden en hoe nu zelfs geaccepteerd wordt dat leger en politie tegen het eigen volk gebruikt wordt.
Kartelvorming is niet landelijk, maar gebeurt wereldwijd in samenwerking met elkaar. Corona kwam als geroepen (lees > werd gelanceerd) om opstandige burgers weer terug in het hok te krijgen.

salvar
salvar
2 jaren geleden

eenmaal een rat blijft altijd een rat maar goed dat hij niet meedoet als dat wel het geval was zou zo het kabinet laten vallen.

wat zal de bevolking doen?
wat zal de stemmers doen van de pvv?

alles moet rekken totdat de klimaatgekken zover zijn dat de plannen uitgevoerd kunnen worden.

op de agenda van rutte staat geen regering , wat er wel staat is van nederland een gevangenis maken.

willen we dat schijnbaar wel er is geen beweging die dit tegen gaat.

ik zou iedereen aanraden die een camper heeft om die te verkopen of verlaat dit k*tland toeren en rondtrekken zal tot het verleden behoren.

Edwin
Edwin
2 jaren geleden

Ik zei toch al tijdens de campagne: oude wijn in nieuwe zakken.

Marianna
Marianna
2 jaren geleden

het was niet de bedoeling dat het briefje leesbaar zou zijn, dat spelletje is eerder gespeeld.

het lijkt de poppenkast wel; kindertjes, zien jullie Katreintje al? oh ja, waar dan??

Nog niet!
Nog niet!
2 jaren geleden

Ik denk niet dat hij het CDA in een nieuw jasje is.
Alle kartel partijen hebben hun eigen achtergrond verloochend.
PvdA is niet meer voor de arbeiders, die bestaan ook niet meer.
CDA is geen bestuurspartij meer.
CU heeft zijn C in de prullenbak gegooid.
GroenLinks vindt oorlog voeren en extreem kapitalisme het mooiste wat er is.
VVD heeft alles wat met Liberaal te maken doorgetrokken.
NSC en BBB zijn duidelijk aangestuurde partijen door WEF en IG-Farbe.
Daar kennen wij nu langzamerhand de geschiedenis wel van.
Maar is PVV wel 100%?

Conclusie: Zolang de bevolking niet weet dat ze aangevallen wordt
of zelfs aan zelfaanval doet gaat Agenda 2030 gewoon door.
Maak uw buren wakker hoe moeilijk dat ook is.

Brigit
Brigit
2 jaren geleden

Mocht blijken dat de stem van het volk er weer eens niet toe doet en men besluit in de wandelgangen en achterkamertjes tot een coalitie te komen die niet gewenst is door ons, dan is het misschien tijd dat wij, de Nederlandse burger, onze stem nog harder laten horen.

Hein
Hein
2 jaren geleden

Stemmen is de grootste onzin die er is

Monique
Monique
2 jaren geleden

Gewoon minderheidskabinet met PVV, BBB, FvD en SGP. Vervolgens nieuwe verkiezingen.

Jaap
Jaap
2 jaren geleden

Omtzigt is een bewuste dwarsligger en voert het WEF Plan uit!

888
888
2 jaren geleden

HIJ KOMTUIT HET KWAADE BLOEDLIJN, EN DIT TYP IK NOG EENKEER ZIJN BROER WERKT BIJ HET WEF NOG EEN KEER ZIJN BROER WERKT BIJ HET WEF, !!!!!!!!!!!!!!!!

Jayem
Jayem
2 jaren geleden

Wie denkt dat die foto met groot geluk gemaakt is omdat er en een aantekening opstaat dat het kabinet met PVV niet gewenst is, zeg ik droom verder.
Net als die foto met tekst functie elders. Dit zijn zeer gewenste en gevraagde foto’s van degene die deze ophef nodig hebben, Dat is politiek. Al zes zetten vooruit gedacht.

Liek
Liek
2 jaren geleden

Omzigt is gewoon WEF. daar kan je niet veel van verwachten dan dat hij WEF plannetjes steunt helaas

Back to top button
153
0
We lezen graag je reactie!x