Er zijn al veel mensen geweest die naar eigen zeggen het Monster van Loch Ness hebben gezien. Op internet nu gaan beelden rond van een wezen dat aan ‘Nessie’ doet denken.
Conall Melarkey en David Lynch waren op een Ierse binnenzee aan het filmen voor een schoolproject toen ze plotseling een groot wezen zagen.
Melarkey plaatste de video op YouTube en schreef eronder: “Het lijkt erop dat we ons eigen Monster van Loch Ness hebben. Zijn er experts aanwezig?”
Er zijn in het verleden al verschillende nepvideo’s verschenen met daarin een soort zeemonster in Loch Ness, maar zelden zijn er ook opnames buiten Schotland gemaakt.
Sommigen denken dat Melarkey een walvis of zeeafval heeft gefilmd. Anderen denken dat het een stunt is geweest. “Ik kan niet geloven dat mensen zeggen dat we op deze manier ons schoolproject willen promoten,” reageerde Melarkey, toevoegende dat zijn project slechts twee minuten lang is. Lijkt dit wezen op Nessie, of gaat het eenvoudigweg om een walvis of een dolfijn?
Bron: Scotsman.com
Gerelateerd:
- Resten van onbekend wezen gevonden in Siberisch ‘Loch Ness’
- Universiteit van Oxford gaat op zoek naar de Yeti
- De zoektocht naar Mokele-mbembe: Het Congolese Monster van Loch Ness
- Wetenschappers: Yeti bestaat
- Onderzoekers: DNA bewijst dat Bigfoot echt is
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Meerdere sterfgevallen na vaccinatie: Italië stelt onderzoek in naar AstraZeneca-baas
VVD-fractievoorzitter Hermans krijgt er flink van langs: ‘Jullie oerdomme energietransitie veroorzaakte dit’
‘Wolf in schaapskleren’ Bontenbal geconfronteerd met eerdere uitspraken: ‘De hypocrisie bij het CDA is niet te harden’
Het is er waarschijnlijk nog steeds. Volgens een onderzoeker kunnen we hier leven vinden op Mars
Sanna ‘zorgvuldig gecast’ om eerste coronaprik van Nederland te krijgen
Aspartaam (E951) verstoort de werking van de hersenen. Dit baanbrekende onderzoek laat het zien
Ex-overheidsfunctionaris onthult wie er achter de arrestatie van Telegram-topman Doerov zit (nee, het is niet Frankrijk)
De Machtspiramide: hoe een klein netwerk op 17 manieren de wereld aanstuurt
Zilverkleurig object gefilmd boven Californië