Buitenland

“Onderzoek Duitse geheime dienst naar vliegramp MH17 is onzin”

Help mee door dit met jouw vrienden op je socials te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

Het onderzoek dat de Duitse geheime dienst BND heeft gedaan naar de vliegramp met vlucht MH17 is onzin. De dienst kwam vorige maand na een gedetailleerde analyse tot de conclusie dat het vliegtuig uit de lucht is geschoten door pro-Russische rebellen.

Zo zeker is dat helemaal niet, zegt directeur Josef Resch van bedrijfsrecherchebureau Wifka tegen Duitse media. Wifka doet zelf ook onderzoek naar de vliegramp en heeft een beloning van 23 miljoen euro uitgeloofd voor wie de daders van de ramp weet te noemen.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

Resch sprak zijn twijfels uit over satellietbeelden die de BND van de Verenigde Staten heeft gekregen, die zouden bewijzen dat rebellen het toestel neerschoten. “Ik vraag me twee dingen af,” aldus Resch in gesprek met het Duitse blad Stern. “Ten eerste: waarom heeft het internationale onderzoeksteam, onder leiding van Nederland, de beelden niet gekregen? En ten tweede: waarom vertelt de BND openhartig over beelden die topgeheim zouden zijn?”

Volgens Resch kan geen enkel scenario worden uitgesloten. Het onderzoek van Wifka is nog in volle gang. “Ik geloof dat alle complotdenkers ter wereld zich bij mij hebben gemeld, maar ook hobbydetectives en mensen die uit zijn op de geldbeloning.”

Van de informatie kan 99 procent echter gelijk worden weggegooid, aldus Resch. Er is volgens hem veel professioneel propagandamateriaal en valse informatie verspreid door zowel Oekraïne als de pro-Russische rebellen.

[ND]

Interessant

Vind je deze info goed?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
0 0 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

19 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Buddy
Buddy
11 jaren geleden

Antwoord:

Petro Poroshenko,
Putin,
Oorlog,
False Flag
Amerika,
Wapenindustrie,
POWER & MONEY!!

Business as Usual

Roy
Roy
11 jaren geleden

Dit is dan weer niet zo vreemd, aangezien de BND nooit een officieel rapport naar buiten heeft gebracht..
Een “anonieme” bron heeft gelekt dat de BND dit gezegd zou hebben, echter is dit nooit bevestigd.

Noppie
Noppie
11 jaren geleden

Ik moet zeggen dat het mij ook verbaast dat we niks meer te horen krijgen en beide kampen angstvallig hun bek dichthouden. Waarom krijgen we bijvoorbeeld geen satellietbeelden van Rusland en de VS?

john oosterom wichers
john oosterom wichers
11 jaren geleden

Dader is : OBAMA

exegese
exegese
11 jaren geleden

Door zaken moedwillig achter te houden, wordt een situatie van wantrouwen gecreëerd.
Waarom worden talloze documenten niet openbaar gemaakt? Is er iets te verbergen? Aan wie legt een regering nu eigenlijk verantwoording af?
Door in een hoge publieke functie, zoals Rutte met zijn onderzoekscommissie iets niet te vertellen, iets moedwillig verzwijgt, zit je glashard te liegen. Iemand is dan strafbaar en dient direct op non-actief te worden gesteld. Of wordt soms iedereen met de dood bedreigd, hetzij door een loden kogel, hetzij door een lange dolk, hetzij door een beker gif?

Bovendien weet men geen verklaring te bedenken, waarom Maleisië volledig buiten alle onderzoeken wordt gehouden.

http://www.elsevier.nl/Politiek/achtergrond/2014/11/Ministerie-weigert-geheime-overeenkomst-MH17-openbaar-te-maken-1647600W/

Laat het criminelenzootje dan dit filmpje maar eens verklaren:

https://www.youtube.com/watch?v=r3-catGF35E

Bron : herstelderepubliek.nl

exegese
exegese
11 jaren geleden

Oekraïne heeft, naast Nederland, Australië en Maleisië, vetorecht bij besluiten over het al dan niet openbaar maken van informatie uit het onderzoek naar het neerhalen van vlucht MH17.

Hoe maf wil je het hebben, één van de twee verdachten achter deze immense ramp heeft het vetorecht op wel of niet vrijgeven van informatie.

http://www.telegraaf.nl/buitenland/23376423/__Oekraine_heeft_veto_over_informatie_MH17__.html

Ellen ABC
Ellen ABC
11 jaren geleden

Geef die info in ruil voor die 23 miljoen euro en je leeft niet lang meer heb ik het idee.
Zo kunnen ze de getuigen mooi opruimen.
Als je info hebt en die openbaart of wilt openbare voor geld leef je denk ik niet lang meer.
Mensen die kunnen aantonen welke landen en welke hoge ooms erbij betrokken zijn tja,,,,

Ellen ABC
Ellen ABC
11 jaren geleden

Waarom worden de Russen geboycot? Omdat ze soldaten bij de grens hebben liggen?
10.000 USA soldaten liggen ook in Polen tegen de grens van Oecraine aan. 70.000 USA soldaten liggen in de EU.
dat ze de Crim graag willen die russen is heel normaal daar ligt enigste de haven die in de winter niet dicht vriest en die is van hele grote belang ivm met de militaire vloten en om het volk in de winter te kunnen voeden.
Wat als USA maar 1 haven had die s’winters niet dicht vroor. Zouden de Russen die mogen inlijven of de Chinezen?
Waarom zou Rusland dan wel moeten toestaan dat de EU die haven inlijft.
Zelfs het volk in de Crim wilde liever bij de EU horen dan bij de EU.

Hitlers natte droom was 1 groot derde rijk en die hebben wij nu genaamt de EU.
Vroeger hadden wij verzet strijders en waren wij heel trots op.
Nu heten ze in Oost Oecraine rebelen pro Russen enz.
waarom moeten de Oost Oecrainse mensen gedwongen worden de natte droom van Hitler te koesteren?
te armen en moeten staan te juigen? Kom op mensen deze mensen hebben meer eergevoel in hun donder dan wij allemaal bij elkaar. Stonden wij op toen wij alle nee stemden?
Wij pikte het egwoon toen de EU door onze strot werd geduwd nu een volk opstaat wordne ze als slecht afgebeeld in de media.
De Russen afgezeikt enz.
Het si egwoon te doen geweest dat ze dat goud konden roven salie gas door hun strot kunnen duwen alles plat kunnen gooien zodat het land schuilden moete gaan maken om het weer op te bouwen enz.
Heel die MH17 is bedoel om oorlogke te kunen starten om de Russen te sarren omdat ze de dollar eruit willen knikkeren.
En Hongkong word op zijn kop gezet (zie zeitgeist 2 in het nLs ondertitels op youtube vanaf 23 minuten)
omdat ie achter de Russen staat en nu goede handel ermee bedrijft.

Candor
Candor
11 jaren geleden

Vind dit wel een mooie Video waar er alles uit de kast wordt gehaald meteen in het begin na de Ramp om zonder bewijs Rusland de schuld te geven , gelukkig zie je hier nog iemand die zijn logische verstand gebruikt en zich niet zo maar weg laat zetten .

https://www.youtube.com/watch?v=oQRvINebeok

Plan is niet helemaal gelukt en nu is het verdacht stil met de verdere beschuldigingen .
De meeste mensen zijn wakker geworden van het feit dat het meeste wat de overheid of Government zegt , iets is wat in hun eigen belang is .

noe Lennertz
noe Lennertz
10 jaren geleden

Dit is waar ze hebben nog meer plannen om de wereld t vervoeren dagelijks ben ik achter hun aan

Back to top button
19
0
We lezen graag je reactie!x