Mens en Dier

Artsen zonder Grenzen aangeklaagd wegens mensensmokkel. Welk bloed kleeft er nog meer aan hun handen?

Help mee door deze informatie met iederen die je kent op je social netwerk te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

Journalist Arnold Karskens heeft aangifte gedaan tegen Frans Timmermans als vicevoorzitter van de Europese Commissie en Artsen zonder Grenzen die bootjes hebben laten varen voor de kust van Libië.

Timmermans en Artsen zonder Grenzen worden dood door schuld en medeplichtigheid aan mensensmokkel verweten.

---Lees verder na dit advertentieblokje---
https://www.ninefornews.nl/wp-content/uploads/2025/04/NFN-donatie-banner.png

“De politiek voert nu een beleid uit waardoor de laatste drie jaar en vier maanden 12.500 mensen zijn verdronken,” zegt Karskens.

Totaal doodgezwegen

“Het is één van de grootste humanitaire rampen voor de grenzen van Europa en iedereen zwijgt erover,” zegt hij.

“Als Trump het heeft over het bouwen van een muur tussen de VS en Mexico is de wereld te klein en hier wordt geen aandacht aan gegeven,” vervolgt hij. “Deze aangifte is totaal doodgezwegen.”

Karskens reisde af naar Mali om namens de Stichting Onderzoek Oorlogsmisdaden onderzoek te doen naar personen die verdacht worden van oorlogsmisdaden.

Bloed aan de handen

“Er zijn mensen verdronken door een politiek die van geen kanten deugt,” aldus de journalist. “De politiek maakt dit mogelijk.”

“Ik beschuldig ze daarom van dood door schuld,” zei hij in Goedemorgen Nederland. “Deze organisaties hebben bloed aan de handen.”

De Italiaanse autoriteiten doen momenteel onderzoek naar contacten tussen mensensmokkelaars en ngo’s als Artsen zonder Grenzen.

Bijna altijd

Karskens wil dat ook de Nederlandse justitie een onderzoek instelt naar samenwerking tussen ngo’s en mensensmokkelaars.

“Ik heb zelf op die bootjes gezeten dus ik weet dat er bijna altijd contact is,” zei hij. Volgens Timmermans is er ‘geen enkel bewijs’ dat ngo’s samenwerken met mensensmokkelaars.

[Café Weltschmerz]

0 0 stemmen
Artikel waardering

Interessant

Vind je dit artikel belangrijk?
Deel het met anderen op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

20 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Derek
Derek
8 jaren geleden

Enigste wat nog kan is de straat op gaan en er niet meer vanaf gaan. Dat is erg lastig want men staat onder controle door het geld. Hoe is dit in godsnaam op te lossen?

henk
henk
8 jaren geleden

Ik ben voor het opvangen van mensen uit oorloggebieden in eigen regio. Binnen hun eigen cultuur.
Dat is voor echte slachtoffers ook beter.

Het Afrikaanse continent los laten.
Alle buitenlandse bemoeienis er uit. Afrika weer voor de Afrikanen
En wij kopen hun grond stoffen in plaats dat we hun beroven.

Ik weet bijna 100% zeker dat elke Afrikaan dit verstaat.

Henk
Henk
8 jaren geleden

Artsen zonder grenzen is, net als het WNF, niet meer dan een pro-joodse belangenvereniging welke ver van objectief is.

faye
faye
8 jaren geleden

Het is een msm mannetje dat zelf altijd goed aan oorlogen verdiend heeft, het hoeft dus helemaal niet waar te zijn wat hij zegt. Hij ziet ook zijn royale broodwinning op de helling gaan, hij heeft alleen maar voordelen bij een oorlog.
Dan is hij ook nog PVV’er, ik vertrouw hem niet.

faye
faye
8 jaren geleden

Iedereen die op oorlog zit te wachten behoort bij de death cult, laten we eerlijk zijn daar is heel veel te verdienen en daar zijn bepaalde mensen nu eenmaal vatbaar voor, wat zo een iemand voor een camera vertelt zegt mij dus niet zoveel. Gespleten tongen. Allemaal.
En hoezo geen msm mannetje als je alleen op de msm te zien bent?
Al hij zich al laat horen in de alt.media is het om ons de andere kant op laten denken anders ben je niet bekend van de msm.

Want het systeem en de politieke partij waar hij voorstander van is deugt i.m.o niet.
De PVV heeft geen leden, nee logisch, een politieke partij die leden heeft registreert zijn leden, kunnen ze bij de PVV niet gebruiken.
Dat doet geen enkele criminele club, want daar lijkt het verdacht veel op in mijn visie en geen leden hebben bevestigd dit alleen maar.

Ik zou ook niet raar op staan kijken als ze allemaal bij de vrijmetselaars zitten, braaf langs het metseltouwtje met ’n allen in de pas lopen, metselen aan de piramide, totdat ze boven zijn.
Een vet salaris had hij in elk geval wel en reken maar dat hij dat het liefst zo zou houden.
Dus is het de bedoeling dat wij de andere kant op denken, daar wordt hij wijzer van.

Death cult fan dus. Of hij dit nu fanatiek aanhangt of niet, wachten op oorlog.
Maar de meeste mensen weten inmiddels dat de oproerkraaiers hun langste tijd gehad hebben, ik kan me er niet meer druk om maken en heb dan eerlijk gezegd het filmpje niet gezien.
Als ik dit soort mensen op de alt.media hoor/zie gaat er bij mij meteen iets gezelligs op, ik heb er absoluut geen zin in.
Ik kijk ook geen tv dus zal ik hier tegen hem aan gaan zitten kijken en hem geduldig aanhoren?

Ik ben ook wel een death cult fan maar dan anders, want bepaalde death cult is best geinig.

https://www.youtube.com/watch?v=9f9pYtOUzeE

exegese
exegese
8 jaren geleden

Ik ben zeer benieuwd of er een rechter is die zijn aanklacht in alle eerlijkheid ren oprechtheid in behandeling wil nemen, zoals een onafhankelijke rechter dat betaamt. Dat is namelijk de volgende verdedigingslinie van het boven ons gestelde tuig, ze hebben zowel Justitie als het O.M. en de Rechterlijke macht volledig in hun broekzak . Daarom kunnen ze doen waar ze maar zin in hebben.

kael
kael
8 jaren geleden

Eindelijk, worden deze gangsters aangeklaagd, niet alleen voor mensensmokkel maar kunnen ze niet aangeklaagd worden voor het importeren van terroristen met alle gevolgen hier.

Laat de gelukszoekers hun geluk zoeken in hun Eigen region, het word vluchteling is hier nauwelijks van tel

faye
faye
8 jaren geleden

Hadden. Hadden zowel justitie als het O.M. en de rechterlijke macht volledig in hun broekzak.
Sinds de U.S. geen corporatie meer is is hier ook een en ander veranderd.

faye
faye
8 jaren geleden

Reken maar dat ze zijn aanklacht in alle eerlijkheid en oprechtheid gaan behandelen, misschien wel eerlijker en oprechter dan hem lief is.

faye
faye
8 jaren geleden

”Artsen zonder grenzen aangeklaagd wegens mensensmokkel”
Iedereen snapt dat al zit er maar een nazi (pro oorlog) in de top van een organisatie, meestal een paar, samen staan ze sterk, dat ook Artsen zonder grenzen dan in een mum van tijd een criminele organisatie is.
Misschien zijn ze daar wel speciaal voor in het leven geroepen, eerst een oorlog opstarten en vervolgens de redder uit gaan hangen, childtrafficking valt daar ook niet op, lekker dubbel en flink verwarring zaaien is key bij ze.
Wat deed hij eigenlijk in dat bootje?
Gespleten tongen, maar inmiddels wordt dat spelletje wel doorzien.
Ik wens hem veel succes in de rechtszaal.
Fijne dag allemaal.

Elise49
Elise49
8 jaren geleden

Verdiep je eens in de ridderordes, dan wordt het allemaal al veel duidelijker hoe de lijntjes verlopen. Die lijntjes/ordes zitten ook in Afrika. Over de gehele wereld zitten ze. Grootmeesters staan boven beroepen(geld/handel/bedrijven) en geloven. De heilige stoel(Vaticaan) bepaalt wie er grootmeester wordt. Zowel van de beroepen/bedrijven, als geloven.
Dus als de witte paus het zielig vindt, dan is dat een schijnheilige preek. (rond 1990 is het geloof en geld samen gegaan) Lees alles bij wiki/pedia. Zie Pomodoro bol Vaticaan.
Het werkt hetzelfde als bij Mac Donalds. Een bedrijf dat geld verdient met producten. Daarnaast heb je de zielige kant: Ronald Mac Donald huis. Beide hebben dezelfde eigenaar. + en – = +
En zo wordt de wereld gestuurd en overgenomen. Als het geldsysteem valt, dan heb je nog altijd over de zielige kant controle.
Ik krijg zo langzamer het idee, dat Judas(de verrader) toch ook Jezus is.
Je weet niet meer wie wie is en/of waar die nu eigenlijk voor staat. Je denkt dat je ergens goed mee bezig bent, maar je weet niet wie nu jouw opperbaas is/voor staat.
Waarom denk ik dat? De ordes hebben lijntjes met de eindtijd theorie.
vb. De orde van de olifant= Deens(koningshuis) Onder deze orde heb je weer ordes oa Jehova orde. Jehova geschiedenis is wazig. Ik bedoel afkomst Naam Jezus. Zo ook de groep die de heilige kerk van Jezus der laatste dagen aanhangen.(ook eindtijd theorie)
Misschien is dit wel de reden dat Rusland de Jehova’s eruit wil hebben. Er is een gevecht gaande via de ordes. Maar dan nog zegt het niks, want alle christelijke geloven staan in verbinding met elkaar via de heilige grafkerk Jeruzalem. Elke christelijke geloofsrichting heeft een apart hoekje in die kerk.(zo ook de Russische orthodoxe kerk) De plattegrond van deze kerk vormt een sleutel/de sleutel.(denk aan de sleutels van Petrus). Die had er 2. 1 om de hemel te openen en 1 om de hemel weer te sluiten.(via technologie)
De vraag is waarom/waarvoor heeft Petrus deze 2 sleutels?
Verschillende redenen heb je hier al vaker geschreven.
Het is dus niet vreemd, dat mensen(armere delen) het christendom haten. Reden: Wat Henk schrijft.
Deze shit/wraak/haat krijgen wij(gewone mensen) over ons heen, als wij iedereen toelaten. Lekker makkelijk voor de elite. Gewone mensen die elkaar afslachten, dan hoeven zij het niet meer te doen. Dit verhaal vertel ik tegen nieuwkomers/andere kleurtjes. Ik maak ze duidelijk, dat het systeem en de leiders achter de schermen zorgen voor de problemen. Dat wij ook slachtoffer zijn/worden. Ik denk, dat deze nieuwkomers uiteindelijk beter af zijn in hun eigen omgeving. Gewoon, omdat daar meer ruimte/land is.
Waar meneer Karskens over spreekt is: De rattenvanger van Hamelen.(zie tekening The Economist) Men trekt de mensen naar hier, maar uiteindelijk krijgen ze het nog slechter. Ook als ze de zeeoversteek behaald hebben. Iedereen weet, dat technologie voor steeds minder werk zorgt. Dus wat moeten al die mensen hier komen doen? Voor gewoon werk wordt amper nog betaald/leven is hier duur/wordt alleen duurder en je hebt schijn vrijheid. Daarnaast is er een dreiging dat het westen een atoombom/flinke oorlog op zijn dak krijgt. Volgens mij ben je dan nog beter af in Afrika. Ook bij een zondvloed/aardveranderingen. Dus ik zou een keer teruggaan, als de boel veilig is. Desnoods bekeren en/of bij de heersende groep aansluiten/liever nog bij primitieve stammen zoals de Dogon. Kennis opdoen hoe je zelf voedsel kunt verbouwen etc. Doen wat de elite al eeuwen doen, maar dan puur om te overleven/uitstel van executie.

Back to top button
20
0
We lezen graag je reactie!x