Buitenland

Orgaandiefstal, nepaanvallen en samenwerking met terroristen. Angstvallige stilte in de media na ontmaskering Witte Helmen door VN-panel

Help anderen door deze info met je kennissen op je socials te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

Een VN-panel deed op 20 december jongstleden de wandaden van de Syrische Witte Helmen uit de doeken. In de mainstream media bleef het oorverdovend stil.

Er waren journalisten aanwezig bij de vergadering, dus daar kan het niet aan gelegen hebben. Het gesprek is hier op YouTube terug te kijken.

De Witte Helmen, een ā€˜hulporganisatie’, werden tot voor kort financieel gesteund door onder andere Nederland. Ook heeft Nederland besloten om een aantal Witte Helmen en hun directe familieleden op te nemen.

Criminele activiteiten

Volgens het VN-panel hebben deze Witte Helmen zich schuldig gemaakt aan criminele activiteiten, waaronder orgaandiefstal, samenwerking met terroristen, het ensceneren van reddingsacties en plunderingen.

In het panel zat onder meer de Britse journaliste Vanessa Beeley, die vertelde over haar jarenlange onderzoek naar de financiering, oprichting en activiteiten van de Witte Helmen.

Ze bezocht verschillende centra van de groep, sprakĀ vele Syrische burgers enĀ nam zelfs een interview af met een leider van de Witte Helmen.

Ook Maxim Grigoriev, directeur van een stichting die lid is van het onderzoeksnetwerk voor terrorismebestrijding van de VN, kwam aan het woord.

Behandeling

Hij vertelde dat zijn stichting interviews had gehouden met honderden ooggetuigen, waaronder 40 Witte Helmen en 15 voormalige terroristen.

Diverse mensen hebben gezegd dat de Witte Helmen betrokken zijn geweest bij orgaandiefstal.

Een hoofdverpleegkundige uit Aleppo zei dat zijn buurman door de Witte Helmen naar Turkije werd overgebracht voor een ā€˜behandeling’.

ā€œIk keek onder de lakens en zag een grote wond van zijn keel tot zijn buik,ā€ zei de verpleegkundige.

Al-Nusra

ā€œIk raakte hem aan met mijn handen en wist dat er geen organen meer in zijn lichaam zaten,ā€ vervolgde hij.

Een andere ooggetuige zei: ā€œEen persoon had een lichte verwonding, werd gered en vervolgens bleken zijn organen eruit te zijn gehaald.ā€

De SyriĆ«r Omar al-Mustafa verklaarde: ā€œVrijwel alle mensen die in de centra van de Witte Helmen werkten waren al-Nusra-strijders. Ik wildeĀ me aansluiten bij de Witte Helmen, maar ik kreeg te horen dat ik niet bij al-Nusra hoorde en dus niet voor ze kon werken.ā€

ā€œIk zag hoe ze levende kinderen op de grond legden en deden alsof zij waren omgekomen bij een gifgasaanval,ā€ voegde hij toe.

Geen aandacht

Mohamed Bashir Biram bracht zijn gewonde vader binnen bij het aan de Witte Helmen gelinkte al-Bayan-ziekenhuis.

ā€œMaar omdat mijn vader geen al-Nusra-strijder was, weigerden de artsen hem te helpen en stierf hij aan zijn verwondingen,ā€ klonk het.

De aanwezige journalisten stelden geen vragen over de orgaandiefstal, geƫnsceneerde reddingsacties of andere criminele activiteiten.

De massamedia hebben besloten geen aandacht te besteden aan de bevindingen van dit VN-panel.

Propaganda

In de afgelopen jaren hebben ze wel veelvuldig propaganda verspreid over de Witte Helmen.

De Russische VN-ambassadeur Vasily Nebenzia vatte het als volgt samen op Twitter: ā€œWe begrijpen waarom de Witte Helmen worden beschermd door westerse landen. Ze hebben deze organisatie gefinancierd en gebruikt om politieke doelen na te streven onder het mom van humanitaire hulp. Het is logisch dat je je eigendommen beschermt.ā€

Onlangs werd bekend dat sterjournalist Claas Relotius van het Duitse magazine Der Spiegel allerlei verhalen uit zijn duim had gezogen.

Eén van zijn verzonnen artikelen ging over een Syrische jongen die dacht dat hij persoonlijk verantwoordelijk was voor de burgeroorlog in zijn land.

Laatste stukje geloofwaardigheid

Kort na publicatie ontving Relotius een journalistenprijs voor deze verzinsels.

Wijlen Udo Ulfkotte, die jarenlang in Duitsland werkzaam was als journalist, onthulde in 2014 dat hij propaganda tegen Rusland moest verspreiden en werd betaald om ā€˜niet de waarheid te vertellen’.

Met de lovende artikelen over de Witte Helmen verspelen de mainstream media ook hun laatste stukje geloofwaardigheid.

Foto: Tan Khaerr Wikimedia Commons

[RT]

0 0 stemmen
Beoordeel dit artikel

Interessant

Vond je deze informatie interessant?
Deel het met kennissen op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
guest
8 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Jeff
Jeff
4 jaren geleden

Het zou mij wederom vooral niet verbazen, als dit door de VN zelf georkestreerd is, om hun eigen ”vredesmissies” te vergoelijken. Zelfs dat de mainstream media stil blijven, lijkt hier doorgestoken kaart; die nemen namelijk altijd klakkeloos VN sh*t over. De VN heeft wat mij betref gewoon de weg naar de alternatieve media gevonden. Ik vertrouw ze voor geen cent.

Marduk's Revenge
Marduk's Revenge
4 jaren geleden

de elite hun organen traffiek
rothschilds kreeg 7 nieuwe harten zo worden die 100j en meer, dit krapuul staan niet op een wachtlijst
https://www.quora.com/How-did-David-Rockefeller-get-7-heart-transplants-at-the-age-of-101

Israel is the organ harvesting and human trafficking global ringleader, with complicit help from US and Turkey

orgaan business

http://www.psychologytoday.com/us/blog/reading-between-the-headlines/201311/body-snatchers-organ-harvesting-profit

infootje
infootje
4 jaren geleden

De “White helmets” hebben de alternatieve Nobel prijs gewonnen, volgens de British Bulsh*t Company (BBC).
Volgens die roversbende hebben ze 60.000 mensenlevens gered, gezien hun reputatie moeten ze dan 60.000
mensen vermoord hebben.

Chrristtgalactic
Chrristtgalactic
4 jaren geleden

Het is echt te triest voor woorden hoe de reguliere media ons tracht te belazeren. Meneer Rothschild heeft deze dan ook merendeels opgekocht.

In lak ‘ech ala k’in

Back to top button
Waarom Doneren?

Grote adverteerders, zoals Google, Microsoft, Taboola en anderen wilden steeds meer bepalen wat wij wel en niet op onze site plaatsten. Zij zijn onmiskenbaar verbonden aan de elite die ziekmakende censuur toepast. Om die reden hebben wij alle samenwerking met dat soort criminele adverteerders per direct gestopt.

Om te kunnen blijven bestaan hebben wij financiële hulp nodig van de lezer. NineForNews is er vóór jou. Zonder jouw steun is er geen NineForNews.

Help ons financieel met een vrijwillige bijdrage, zodat we je kunnen blijven informeren over dingen die op social media en de mainstream media zwaar gecensureerd worden.

Help ons! Help jezelf! En help je medemens! Doe nu een vrijwillige bijdrage.

Waarom Telegram?

Overheidscorruptie wordt steeds erger. Websites en domeinen worden in beslag genomen, omdat de criminele regering geen tegengeluid duldt.

Ons Telegram kanaal staat los van onze websites. Daar krijg je een overzicht van onze berichten, ook als we 'ineens' verdwijnen en met een andere nieuwe domeinnaam/website terugkomen.

Blijf onafhankelijk! Weet ons altijd te vinden! Abonneer je nu gratis en vrijblijvend op ons telegramkanaal.

Waarom Pushmeldingen?

Facebook en TwitterĀ censurerenĀ steeds meer. Het nieuws dat NineForNews brengt wordt steeds vaker door ze geblokkeerd.

Met pushmeldingen informeren we je rechtstreeks, zonder risico op deze censuur.

8
0
We lezen graag je reactie!x