
De Amerikaanse ex-marinier Scott Ritter was als wapeninspecteur van de Speciale Commissie van de VN belast met het opsporen van Iraks arsenaal aan massavernietigingswapens.
Ritter kwam tot de conclusie dat Irak zich had ontwapend en beschreef het land als slachtoffer van misleidende ontwapeningsresoluties, die zo complex waren dat Bagdad er onmogelijk aan kon voldoen.
Hij betoogde dat Irak geen massavernietigingswapens had en dat ze ook nooit gevonden zouden worden.
Negeerden
De meeste mainstream media negeerden hem en zijn grondig onderbouwde verhaal volledig.
“Niemand, niet de Senaat, noch de inlichtingendiensten, noch de regering-Bush heeft ons iets laten zien wat ook maar in de verste verte de beschuldigingen ondersteunt over Iraks bezit van massavernietigingswapens,” zei hij.
Washington sprak Ritters beweringen natuurlijk met klem tegen en de VN moest de Amerikaan uit het inspectieteam verwijderen. Voor kritische geluiden is geen ruimte.
Nepverhalen
Nu er in Syrië een soortgelijke situatie is ontstaan, besloot oud-presidentskandidaat Ron Paul hem uit te nodigen voor een gesprek.
De oud-wapeninspecteur gaat in het gesprek dieper in op nepverhalen die de media over Rusland naar buiten brengen.
Vol fouten
Daarnaast concludeert Ritter op basis van zijn eigen onderzoek dat het VN-rapport over de gifgasaanval in Syrië vol fouten zit en niet moet worden geloofd.
Tot besluit onthult Ritter wat het echte doel van de Witte Helmen in Syrië is.
Bekijk het gesprek hieronder terug:
Gek is dat, jaren lang word alles verzwegen, Letterlijk dood gezwegen en nu, overal word de beerrput open getrokken. Vingers worden gewezen. Doel … dit laat zich volgen mij wel raden.
Bij het einde artikel nog even dit;
“Tot besluit onthult Ritter wat het echte doel van de Witte Helmen in Syrië is?!”
De VS is vergeven van …………..SATANISTEN!
The US has to kick the NAZI`s out ………. Kill people without a reason, stop completely!
Lekker zwart wit artikel. Wederom eenzijdig verhaal waarin de badguys duidelijk nu weer de Amerikanen zijn en de mainstream media.
Joh, geniet van het leven en blijf weg van slechte gedachte