We zijn getuige van economisch zelfmoordbeleid en de Nederlandse industrie staat, na jaren VVD-waanzin over klimaat en CO2, op instorten, zei Thierry Baudet in de Tweede Kamer.
Er ís geen klimaatprobleem. De rampkoers die is ingeslagen door linkse klimaatfanatici moet zo spoedig mogelijk worden gestopt, vindt Baudet.
“De industrie in ons land wordt gewurgd door beleid dat losstaat van de realiteit,” benadrukte hij.
Let ook op de reacties van D66-Kamerlid Ilana Rooderkerk en GroenLinks-PvdA-Kamerlid Joris Thijssen, die eigenlijk vinden dat FVD niet mag meedoen aan het debat:
“We zijn getuige van economisch zelfmoordbeleid en de Nederlandse industrie staat, na jaren VVD-waanzin over klimaat en CO2, op instorten.”
Er ís geen klimaatprobleem. De ramkoers die is ingeslagen door linkse klimaatfanatici moet z.s.m. worden gestopt, vindt @thierrybaudet. pic.twitter.com/HdC6Wgy2w9
— Forum voor Democratie (@fvdemocratie) September 10, 2025
We zijn onszelf de nek aan het omdraaien
Steeds duidelijker wordt dat er geen sprake is van een klimaatprobleem, laat staan een klimaatcrisis, zei de nummer twee van FVD, die daarbij verwees naar een dik rapport van het ministerie van Energie, waarin wordt gesteld dat klimaatverandering geen catastrofale bedreiging vormt zoals vaak wordt gesuggereerd en dat CO2 veel minder impact heeft dan de alarmisten beweren.
Baudet voegde toe dat de rest van de wereld niet meedoet met dit hele beleid. “Dus we zijn onszelf de nek aan het omdraaien, terwijl de rest van de wereld groeit.”
Slaat nergens op
“Het slaat nergens op, het kost ons onze hele industrie, het is een schande en we moeten ermee stoppen,” besloot hij.
Het huidige klimaatbeleid is waanzin en een snelweg naar economische zelfmoord, zegt ook wetenschapper Ferdinand Meeuws. “We kunnen 28 miljard euro klimaatkosten besparen. Baudet spreekt de waarheid.”
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





MSM kunnen er niet meer omheen: artsen zien alarmerend aantal hartaanvallen bij jonge mensen
Europarlementariër veegt de vloer aan met het EU-beleid: ‘Dit kan zo niet langer’
Mediapersoonlijkheid die pedonetwerk van beroemdheden probeerde te ontmaskeren dood gevonden. Wat is er met haar gebeurd?
Rockefellers en Rothschilds slaan handen wanhopig ineen
‘Kaag gaat wel iedere transactie controleren vanaf 100 euro, maar ze weten nog geeneens hoeveel ze zelf uitgeven’
Ongewenste gedachten! Heb jij er last van?
‘Er is geen president of premier op deze aarde die niet achter de schermen geleid wordt door satanische krachten’
Dit verbijsterende artikel over Osama bin Laden verscheen 20 jaar geleden
Arts springt in de bres voor data-speurders en zet wetenschapsjournalist van de Volkskrant op zijn plek