Verbijsterende data afkomstig uit de Canadese provincie Alberta laten zien dat het aantal ziekenhuisopnames en sterfgevallen ‘door corona’ piekt na vaccinatie. De gegevens uit Alberta zijn met name nuttig omdat de provincie het aantal coronagevallen, ziekenhuisopnames en sterfgevallen in de dagen na de eerste en tweede vaccindoses vermeldt.
Uit de meest recente cijfers blijkt dat het aantal ‘besmettingen’, ziekenhuisopnames en overlijdens omhoog schiet in de dagen en weken nadat mensen hun eerste dosis krijgen, schrijft voormalig New York Times-verslaggever Alex Berenson op Substack.
Ziekenhuisopnames:
Sterfgevallen:
Recordhoogte
Eerder bleek al uit gegevens afkomstig uit Israël en Groot-Brittannië dat het aantal coronadoden na de massavaccinatiecampagne steeg naar een recordhoogte.
Voorstanders van de coronavaccins zeggen dat de sterfgevallen in Groot-Brittannië het gevolg kunnen zijn van ‘een wintergolf’.
Maar die vlieger gaat in het geval van Alberta niet op. De provincie met 4,4 miljoen inwoners begon na de coronapiek in de winter van 2020-2021 pas met vaccineren. Halverwege februari 2021 was slechts twee procent van de inwoners ingeënt.
Immuunsysteem onderdrukt
De meest voor de hand liggende verklaring voor de piek is dat de eerste dosis van de vaccins het immuunsysteem onderdrukt, zoals ook blijft uit de data van het klinische onderzoek van Pfizer, schrijft Berenson.
Data uit Groot-Brittannië laten zien dat vier op de vijf recente coronadoden gevaccineerd waren, berichtte The Gateway Pundit. Uit een Brits rapport blijkt daarnaast dat op 29 december 74 procent van de coronapatiënten in het ziekenhuis volledig gevaccineerd was.
[WND]
GEEN vaccinatie voor mij!!! Corona gehad…even een weekje goed ziek…thuisgebleven en afstand gehouden en daarna volledig hersteld en sterker dan ooit!!!
Ja, het moest een keer beginnen.
Waarom houden ze in Nederland het onderzoek naar oversterfte achter, denk je?
Moet je vragen aan de uitvaartondernemers.
Zij draaien overuren zeggen ze!!
Doe maar 2g doe doe doe ..bluf!
De holocaust is in volle gang!