De Amerikaanse techreus Google is nauw betrokken bij de presidentscampagne van Hillary Clinton, zo heeft WikiLeaks-oprichter Julian Assange onthuld tijdens een televisietoespraak.
“Google is direct betrokken bij de campagne van Hillary Clinton,” citeerde persbureau Sputnik hem. De journalist achter ’s werelds meest bekende klokkenluiderwebsite deed zijn uitspraken tijdens het forum ‘Nieuw journalistiek tijdperk: vaarwel aan de internationale mainstream media’ in Moskou.
Assange kan rekenen op bijval van gedragspsycholoog dr. Robert Epstein, die tot de conclusie is gekomen dat zoekmachines de verkiezingen steeds meer beïnvloeden.
Heel geheimzinnige organisatie
Hoe hoger een kandidaat in de zoekresultaten staat, hoe meer stemmen die persoon krijgt, aldus Epstein. Het gaat daarbij niet om een paar stemmen, maar om ‘heel veel stemmen’. “Mensen zijn getraind om te geloven dat hogere plaatsen in de zoekresultaten ‘beter’ zijn ‘meer op waarheid berusten’.
Afgelopen jaar zette voormalig Google-topman Eric Schmidt het bedrijf The Groundwork op, puur en alleen om Hillary Clinton in het Witte Huis te krijgen. “Het is een heel geheimzinnige organisatie en er wordt hoogstwaarschijnlijk gebruikgemaakt van technieken die ervoor zorgen dat de stemmen in november naar Hillary Clinton gaan,” zei Schmidt.
Als Clinton wordt gekozen, zal volgens Assange de vrijheid van meningsuiting in gevaar komen. “We weten wat ze zal doen,” zei de klokkenluider. “We hebben gezien wat ze in Libië heeft gedaan. En ze heeft de Libische wapens vervolgens naar Syrië gestuurd.”
Geheim genootschap
“Google is nauw verweven met de macht in Washington,” ging hij verder. “Google heeft steeds meer de controle over de distributiekanalen en beïnvloedt op die manier het publiek.”
Vorig jaar zei Assange nog dat ‘Schmidt in een geheim genootschap zit dat logistieke ondersteuning geeft aan de presidentscampagne van Clinton’.
“Eric Schmidt staat heel dicht bij Barack Obama en Hillary Clinton,” zei hij. “Hij zit in een geheim genootschap dat logistieke ondersteuning geeft. Schmidt is daar het geheime wapen, dat weten weinig mensen. Obama, Clinton en Schmidt zitten in dezelfde familie.”
Google en Facebook zijn heel machtig, ze bepalen de manier van denken van miljarden mensen, aldus Assange. Hij sprak van digitale kolonisatie. “De internetreuzen bepalen welke informatie doorgegeven mag worden. Wat controversieel is, wordt geweerd.”
Assange noemde Clinton tijdens zijn videotoespraak ‘een havik die graag oorlogen start’. Ze vormt in zijn ogen een bedreiging voor de vrede. Op 8 november kiest Amerika een nieuwe president.
[Sputniknews, RT]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Wij zijn één grote familie: groep die bloedbad in Las Vegas overleefde was óók bij schietpartij in bar Californië. Toeval?
Recordaantal mysterieuze signalen uit de ruimte opgepikt. Zoeken aliens contact?
Mindfulness werkt net zo goed tegen depressie als antidepressiva
Wenen wordt proeftuin voor sociaal kredietsysteem: ‘Zal Nederland volgen?’
Waarom mondkapjes lang niet zo onschuldig zijn als gedacht
Angst voor geld. Hoe weet je of jíj eraan lijdt?
De Bill Gates Files: relatie met Jeffrey Epstein “veel intensiever en diepgaander dan tot nu toe bekend was”
Persconferentie Stichting Recht Oprecht: nieuwe bewijzen in rechtszaak tegen de Staat over COVID-19-vaccinaties
Rechter die avondklok in stand hield en Jaap van Dissel zijn oude bekenden van elkaar