Omroep Ongehoord Nederland wordt strafrechtelijk vervolgd voor ‘discriminatie’ vanwege een oude vacaturetekst waarin een hoofdredacteur ‘man/vrouw, geen X’ werd gezocht.
Directeur Peter Vlemmix, die maandag op het politiebureau werd verhoord als verdachte, merkt op: “De politie in Nederland heeft geen tijd om te acteren in Nieuwegein als buurtbewoners klagen of bij heel veel andere zaken die burgers echt dwarszitten.”
BREAKING – ON! wordt strafrechtelijk vervolgd voor discriminatie vanwege een oude vacaturetekst waarin een hoofdredacteur ‘man/vrouw, geen X’ werd gezocht.
“We worden vervolgd voor iets dat niet bestaat. Er zijn maar twee genders,” zegt algemeen directeur @petervlemmix. pic.twitter.com/GBOT72g7QU
— Ongehoord Nederland TV (@ongehoordnedtv) February 3, 2025
(Video verwijderd? Klik hier...)
Andere prioriteiten
De politie in Nederland heeft andere prioriteiten dan meisjes van 11 beschermen, voegt hij er op X aan toe.
Op het politiebureau kreeg Vlemmix te horen dat mensen zich door deze vacaturetekst ‘zwaar gekwetst voelen’. “Dat is voor ons lastig te begrijpen: waarom voel je je gekwetst over een fictief ‘X’ wat niet eens bestaat,” reageert hij. “Ik denk dat het onderdeel is van een brede cultuuroorlog.”
Ongekend
“We worden vervolgd voor iets wat niet bestaat. Er zijn maar twee genders.”
“Ongekend. Dit land is een open inrichting,” stelt presentatrice van het tv-programma Ongehoord Nieuws Raisa Blommestijn.
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.
Groente-extract helpt beter tegen autisme dan medicijnen
‘Ze bestelen ons’: meisje dat banken ontmaskert is internetsensatie (video)
Rutte geeft je zuurverdiende geld lachend weg: ‘Nederland is opnieuw verraden’
Door mens veroorzaakte klimaatverandering bestaat niet. Broer van Labour-leider Jeremy Corbyn haalt uit
Fleur Agema haalt fel uit naar zorgminister Kuipers: ‘Hij doet niks, nada, noppes’
Brief laat zien: minister Hoekstra (CDA) werkt met World Economic Forum aan Great Reset
VIDEO: Groep legt geest vast in huis uit 16e eeuw
Waarom kampt China met mazelenuitbraken terwijl vaccinatie verplicht is?
Onze eigen premier ‘sluit gewoon een dealtje met de maffia’