Binnenland

Peggy wordt belaagd door een satanisch netwerk dat haar gruwelijkheden laat ondergaan, maar de politie gelooft haar niet

Help door dit met iedereen op je socials te delen!

Yvonne van Riemsdijk brengt een update over haar dierbare vriendin Peggy van Rooij, een overlever van georganiseerd sadistisch seksueel kindermisbruik die te gast was in een eerdere podcastaflevering. Sinds die aflevering is het leven van Peggy aanzienlijk verslechterd. Ze wordt nog steeds belaagd door een satanisch netwerk dat haar voortdurend onder druk zet en ernstige gruwelijkheden laat ondergaan.

Peggy verkeert in een zeer kwetsbare en kritieke toestand: ze is fysiek en mentaal zwaar aangetast, heeft al meerdere keren een hartstilstand gehad en is zelfs gereanimeerd. Haar lichaam en geest zijn uitgeput door de voortdurende aanvallen en martelingen, die gecombineerd worden met drugsmisbruik dat haar onder dwang doet meewerken aan vreselijke opdrachten binnen het netwerk.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

Veiligheid is een groot probleem. Peggy gaat nooit meer alleen naar buiten en wordt zoveel mogelijk begeleid door een klein, toegewijd groepje mensen dat haar probeert te beschermen. Ondanks veiligheidsmaatregelen, zoals een alarminstallatie, lukt het het netwerk toch om haar huis binnen te dringen, vooral wanneer ze alleen is. Haar kinderen lopen hierbij geen gevaar omdat ze er niet zijn tijdens deze inbraken.

Peggy ervaart veel gevoelens van leegte en wanhoop. Ze kan niet meer zelfstandig functioneren, laat staan schrijven op LinkedIn of andere kanalen onderhouden, zoals ze eerder deed. Het constante bedreigen en mishandelen breekt haar steeds meer. Ze vlucht vaak uit haar eigen huis wanneer haar kinderen bij hun vader zijn, omdat ze zich daar niet veilig voelt.

Ondanks alles probeert Peggy te vechten en vast te houden aan kleine lichtpuntjes, maar de situatie breekt haar op. Ze is veel afgevallen en geeft aan bijna geen energie meer te hebben om verder te gaan. Er is sprake van een ernstige mentale en fysieke tol die het netwerk haar oplegt, terwijl ze ook kampt met het gebrek aan steun van instanties en politie, die haar niet geloven.

Yvonne benadrukt dat Peggy niet de enige is die dit meemaakt; er zijn vele anderen die in stilte lijden en niet de moed of mogelijkheid hebben om naar buiten te treden. Het doel van deze update is om bewustzijn te creëren over de ernst van de situatie en de omvang van het probleem, dat zich achter gesloten deuren afspeelt.

Ten slotte wordt de hoop uitgesproken dat Peggy in 2026 rust, vrijheid en veiligheid zal vinden, en dat ze kan herstellen van haar trauma’s. Yvonne roept op om niet zomaar goedbedoelde adviezen te geven zoals “onderduiken”, omdat Peggy zelf heeft aangegeven dat het leven zonder haar geliefden voor haar geen optie is.

De video eindigt met een oproep om stil te staan bij het leed van Peggy en vele anderen, en met dankbaarheid voor degenen die haar proberen te steunen en beschermen.

Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack voor exclusieve content.

Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek

Interessant

4.8 55 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

68 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Nowhere to be found.
Nowhere to be found.
4 maanden geleden

De sadistische satanisten gaan over lijken en genieten elk moment daarvan. Het zijn zieke imbecielen die niets op deze mooie wereld te zoeken hebben.

Via de lodges van de vrije metselaars worden zij verleid om verder te worden geselecteerd om in de hogere rangen te komen en dan is er geen weg terug.

Mensen die dan bewust willen stoppen, zijn ten dode opgeschreven en krijgen een klap op hun hoofd met een hamer.

De omstanders vinden dit blijkbaar heel normaal, wat een zieke gasten zijn het toch, totaal geen respect voor het leven van een ander, zolang zij zelf er maar beter van worden.

Zij zitten gevangen in een systeem en kiezen voor zelfbehoud en dat is de grote valkuil voor mensen die waarschijnlijk als intentie hadden om iets goeds voor de mensen te doen.

Moge al die gebouwen waar dit plaats vindt maar snel in de fik vliegen en dan nog het liefst tijdens hun rituelen, met de deuren op slot.

Waarheid verdienen wij.
Waarheid verdienen wij.
4 maanden geleden

Met alle respect, het wordt nu toch echt tijd dat er namen genoemd gaan worden door meerdere personen.en slachtoffers.

Helga
Helga
4 maanden geleden

De gedoog en wegkijkmoraal van de nederlander is waar deze degenerees op vertrouwen. Daarom kunnen zij al zo lang hun gang gaan.

De ware schuldigen zijn diegenen die oogluikend toekijken en met hun telefoontjes blijven filmen tot het slachtoffer vermoord is, zonder hulp te bieden.

Eelke Piers
Eelke Piers
4 maanden geleden

…….dat haar voortdurend onder druk zet en ernstige gruwelijkheden laat ondergaan…..

Gaarne wat nader omschreven zou het artikel zin geven.

Joost
Joost
4 maanden geleden

Kennelijk laat de Politie zich liever gebruiken om vreedzame demonstranten inelkaar te slaan of als je een paar kilometer te hard op de snelweg een boete uit te schrijven.

Robb
Robb
4 maanden geleden

Als een organisatie, hierbij dan de politie, die het niet gelooft, het toch dient te onderzoeken, ze moeten het juist geloven dat het waar kan zijn, maar ze gaan vanuit dat het onzin ergers is, of niet waar is,, dan behoort deze organisatie het toch onderzoekend te kijken of het waar is of niet waar is, doen ze dat niet dat schuilt er zeker van wat ze zegt,een waarheid in,,en om er achter te komen dient de de politie het te onderzoeken,,of ze nou overdrijft,met een psygologisch verbeelding,of het dat toch niet IS..

Niet bang
Niet bang
4 maanden geleden

Het is zo gruwelijk dat mensen het niet kunnen geloven. Lieve Heer, laat de blinden zien, alstublieft.

Rene
Rene
4 maanden geleden

Waar, wanneer gebeurt dit? Kan ze geen camera’s plaatsen? Waar zijn de namen, bewijs?

Kitty
Kitty
4 maanden geleden

Alleen Christus Jesus van nazareth kan haar helpen, laat ze zich bekeren en Hem om hulp vragen. Waar licht is kan geen duisternis zijn. De Heer Jesus Christus van nazareth is haar enigste redding in deze moeilijke tijden voor haar. Alleen Hij kan haar helpen als ze om zijn hulp vraagt en zich naar hem toewend .

Judith
Judith
4 maanden geleden

Ik sta nergens meer van te kijken maar om dit verhaal geloofwaardiger te maken zijn er toch wel mogelijkheden?
Vul je huis met bewakingscamera’s. Voor mijn part 25 stuks en ook de buitenkant van je huis.
Zet alle soorten opname -apparatuur neer en ja, kom met namen als dat mogelijk is.
Ze heeft dan een groepje toegewijde mensen. Laat die, verborgen, de nachten doorbrengen zodat er bij onraad en inbraak gelijk stevig op getimmerd kan worden.
Naar de politie lopen heeft geen zin, dat weten we zo langzamerhand wel.

Lijst 2030
Lijst 2030
4 maanden geleden

Weet niet uit mijn hoofd welk nummer van de Andere Krant uit 2025, maar in 1 daarvan staat een artikel hierover met contactgegevens van meerdere hulporganisaties die hierin gespecialiseerd zijn.

Iemand die gelooft in een betere wereld
Iemand die gelooft in een betere wereld
4 maanden geleden

De rol van de politie wordt kwalijker en kwalijker. Zo langzamerhand kan ik niet meer denken dat het ook mensen zijn die gewoon hun werk doen. Blij dat ik niet bij die groep lafaards hoor. Beter je baan kwijt dan medeschuldige aan alles wat er nu gebeurt.

Nr.1
Nr.1
4 maanden geleden

Minicamera met geluidsopname kan uitkomst bieden als bewijs.

peeters
peeters
4 maanden geleden

Ik bid voor je Peggy. Ik stuur je mijn hart-energie naar je om je te verwarmen. Hou van je lichtsterretje diep in je hart. Je bent niet verantwoordelijk voor de demonische invloed die je ondergaan hebt en blijkbaar nog steeds ondergaat. Ik hoop dat je een weg vind naar zelfvertrouwen en dat liefde jou toekomt om een nieuw leven te beginnen. Vanaf nu stuur ik je al mijn mentale kracht, hou van je, je bent een mooi mens.

Henk Huitsing
Henk Huitsing
4 maanden geleden

Ah, had Femke Halsema nog geschokt op gereageerd, het netwerk aansprekend om te stoppen? Nee natuurlijk niet. Is er nog boos gereageerd door de zogeheten geëmancipeerde vrouwenclubs? Nee natuurlijk niet. Niks hoor je van ze. Als het er op aankomt een ware misdaad te bestrijden, dan zijn ze nooit thuis. De moord op dat laantje in Amsterdam toen, dat was geen gewone moord. Ook daar wijzen de feiten op iets heel anders.

Marian
Marian
4 maanden geleden

De satanisten proberen het onder de pet te houden, maar meer en meer komt boven water. Alles is gezien en niemand ontloopt zijn straf.de deep state is bang erg bang

Daantje
Daantje
4 maanden geleden

Er is (zogemaamd) nooit bewezen dat satanisch ritueel misbruik bestaat, daarom onderzoekt de politie haar claims niet, en het resultaat is dat er daarna nog steeds nooit bewezen is dat het bestaat. Slim he? Zelfde redenering als met vaccinschade.

Realist
Realist
4 maanden geleden

Ow ja, drugs…!

Bas van Stapelberg
Bas van Stapelberg
4 maanden geleden

Nationale recherche weet dat dit gebeurt door de machthebbers.

Eppo
Eppo
4 maanden geleden

Sterkte Peggy laat je niet door Gaslighting verdwalen.

Poekie
Poekie
4 maanden geleden

Oh zeker geloof ik haar, en vrouwen/meisjes die dit onder dwang moeten ondergaan, absoluut.
Zeker ok hier in Nederland.
Nederland schijnt een van de grootste netwerken van de wereld te zijn zelfs.

Geurtje
Geurtje
4 maanden geleden

Waar hebben we eigenlijk nog politie voor?

Juul
Juul
4 maanden geleden

Die gasten hebben vast DNA achter gelaten, dus ik snap niet dat er geen aangifte is gedaan van inbraak/insluiping, zonder over de geschiedenis te hebben. Politie moet te allen tijde sporenonderzoek doen. Ik heb een neef die rechercheur is die zou wel onderzoek hebben gedaan. Ze kan ook een privédetective inschakelen. Blijf van mijn lijf huis ook een mogelijkheid. Ex-man? Alleen als kinderen niet aanwezig zijn, is verdacht. Huisarts niet gezien na lichamelijke verwondingen? Oom had ze het over, is nog in leven? Ex-man heeft contact met oom? Haar kinderen veilig met zo’n sado pedo oom? Zedenpolitie zou toch hier bovenop moeten zitten. Wordt haar telefoon getapt soms, door Dem… zijn netwerk? Want tja, hoe weet men dat ze alleen was, geen vrienden of vriendinnen of buren op bezoek had. Yvonne vind ik een naïef persoon, je moet alles uit de kast halen en niet alleen en luisterend oor, maar ook daadkracht. Ik weet hoe stalkers te werk gaan, ik ben zelf door zwaar ziek figuur ernstig gestalkt. Ja, politie kan niet veel klopt, komt pas in actie als je dood bent. Ik heb mijzelf uit die situatie moeten trekken door te verhuizen 400 km verderop, en aan niemand nieuw prepaid kaart telefoonnummer en adres gegeven. Eenzaam, maar ik heb me eruit geworsteld zonder hulp van vrienden /familie / kennissen. Vertrouw op jezelf want anderen gaan je niet helpen uit dergelijke situatie.

prikkinie
prikkinie
4 maanden geleden

Voor Peggy de Rooij vind ik het verschrikkelijk wat deze vrouw moet meemaken, en dat ze nog steeds niet met rust gelaten wordt! Ze wordt psychisch en lichamelijk helemaal kapot gemaakt!! Tot de satanisten hun doel hebben bereikt! Dit is een vreselijk lijden, en bij niemand aan kunnen kloppen voor professionele hulp!!
Maar nu nog iets anders over Yvonne van Riemsdijk! Zij kwam op de TV bij het programma van de EO, dat ging over Ritueel Satanisch Misbruik!! ( SRM )
Tot mijn grote grote verbazing ging het over Joost Knevel, dat hij ook in zijn kinderjaren zo misselijkmakend is misbruikt, en wat hij heeft mee moeten maken in Bodegraven!!
Hij heeft nu een spreekverbod, (maar zit nu al weer een tijd in de gevangenis, voor de zoveelste keer) hij kwam ook in het EO programma aan het woord, maar mocht weinig of niets zeggen! Maar Yvonne van Riemsdijk ging alles van Joost Knevel op de TV, in dat EO programma ontkrachten, en dat het niet waar was van Joost Knevel wat hij verteld had???
Het was tenenkrommend om dit aan te horen, en dat door Yvonne van Riemsdijk, die zelf ook is misbruikt!! Ongeloofwaardig kwam deze dame over, je laat je lotgenoten niet vallen en niet in de steek!!
Joost Knevel heeft lichamelijke en psychische klachten, en woont in Spanje of Portugal al jaren, en leefde een teruggetrokken bestaan, maar hij kreeg flashbacks toen hij Jaap van Dissel op de TV zag, met de corona tijd!! Hij zei gelijk dat is die rooie, en is er mee naar buiten gekomen!! Toen gingen velen uit het hele land naar de begraafplaats in Bodegraven omdat daar kinderen zijn begraven, die omgebracht zijn door RSM!!!! Hier is snel een eind aangekomen, want er kwam een verbod van de burgemeester dat ze daar niet gewenst waren, want het moet zo snel mogelijk in de doofpot gestopt worden, en alles werd in twijfel getrokken, dat die mensen niet goed bij hun hoofd waren, want zoiets idioots kan toch niet bestaan immers!!
En nu deze video verbaasd mij van Yvonne!

Naam
Naam
4 maanden geleden

Peggy heeft een dappere frisse ‘stand in’ nodig, die goed voorbereid is. Helaas kan ik het als man niet doen…

Bas van Stapelberg
Bas van Stapelberg
4 maanden geleden

Nationale recherche weet alles van de satanische groeperingen, De groeperingen waar GW en zijn afschuwelijke PVVV tegen een motie betreft onderzoek naar deze satanische groeperingen heeft gestemd.

Jayah
Jayah
4 maanden geleden

Waarom word zij niet geloofd?
Zijn er geen videobeelden?

KlaasM
KlaasM
4 maanden geleden

Klokkenluidster en ex politieagente Alice Bosman (Besselink) maakt momenteel hetzelfde mee. Wanneer je dichtbij de top komt, dan wordt het gevaarlijk.

Bas
Bas
4 maanden geleden

Verschrikkelijk wat deze vrouw moet en heeft moeten doorstaan, ongelooflijk zeg.
Ik mag alleen maar hopen dat de verantwoordelijken zwaar, zwaar gestraft worden…

Mikkie
Mikkie
4 maanden geleden

Neem een pitbul!

Back to top button
68
0
We lezen graag je reactie!x