CoronaMens en Dier

Pfizer-baas: ‘Covid was een repetitie’ en ‘onze beste dagen komen nog’

Help ons door deze info met je vrienden op je social media te delen!

Pfizer-baas Albert Bourla deed eerder bij The Economic Club of Chicago enkele opmerkelijke uitspraken die destijds grotendeels onopgemerkt voorbij gingen, maar die nu de tongen losmaken.

“Ik denk echt dat de beste dagen van Pfizer nog moeten komen, omdat Covid voor mij een soort repetitie was,” zei Bourla.

---Lees verder na dit advertentieblokje---
https://www.ninefornews.nl/wp-content/uploads/2025/04/NFN-donatie-banner.png

“Hoe je een organisatie kunt mobiliseren en het onmogelijke mogelijk kunt maken [in de strijd tegen] een belangrijke ziekte,” voegde hij toe.

(Video verwijderd? Klik hier...)

Buitengewoon verontrustend

Bourla liet weten dat zijn bedrijf zich de komende jaren zal bezighouden met kanker ‘en vele andere dingen’.

“Zoals we steeds hebben gezegd: Covid was een oefenronde voor een nog groter tiranniek project,” zegt arts en advocaat Simone Gold. “Dit is buitengewoon verontrustend.”

‘Kanker is ons nieuwe Covid’

Onlangs zei Bourla op Fox Business te verwachten dat hij flink gaat scoren met kankermedicijnen. Hij nam zelfs het woord ‘kaskraker’ in de mond.

“Oncologie is ons nieuwe Covid,” zei hij. Eind vorig jaar nam Pfizer voor 43 miljard dollar het biotechbedrijf Seagen over, dat gespecialiseerd is in medicijnen die tumorcellen doden.

Er verschijnen ook steeds meer wetenschappelijke onderzoeken die de mRNA-vaccins van Pfizer tegen corona linken aan kanker.

Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.

4.9 131 stemmen
Artikel waardering

Interessant

Vind je deze informatie goed?
Deel het met kennissen op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

118 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Wlliam
Wlliam
10 maanden geleden

Dus de cabal ontwikkeld een biowapen die miljoenen mensen besmet (miljarden) vervolgens spuiten ze de mensen in met een kankerverwekkend middel om weer een volgende ronde spuiten te leveren tegen kanker… wat een kankerzooi

julesk
julesk
10 maanden geleden

Kom maar ik heb behoefte aan die strijd. Ik heb er van genoten, oorlog is het. En wanneer komt Hugo aan mijn voordeur, ik wacht nog steeds op hem.

Realistische
Realistische
10 maanden geleden

Heerlijk he , dat verdeel en heers , en chaos creëren , lukt alleen niet bij mij , en velen niet ( meer ) droom lekker verder zou k zeggen , stink ratten van de richel !

Realistische
Realistische
10 maanden geleden

Mensen zijn nu de lab muizen !

Soit
Soit
10 maanden geleden
John
John
10 maanden geleden

ik begrijp niet dat regeringen, politie of wie dan ook op enig niveau geen actie ondernemen.Met dergelijke opmerkingen hadden u en ik allang achter de tralies gezeten.
MOORD met voorbedachte rade.

Marrob BE
Marrob BE
10 maanden geleden

Zou Bourla zijn eigen vaccin gebruiken als hij kanker kreeg???

Helga
Helga
10 maanden geleden

Dat wij deze criminelen hun gang laten gaan….

We zijn met zn allen minstens zo gek als deze mannen. Want wij geven ze carte blanche….

Loekie
Loekie
10 maanden geleden

de persoon die mij ervan kan overtuigen dat dit normaal is op te lossen moet nog geboren worden

Joe Dementia
Joe Dementia
10 maanden geleden

Eerst veroorzaak je kanker door je vaccins. Vervolgens kom je met vaccins tegen kanker op basis van dezelfde MRNA-techniek die, hoe kan het anders, nog meer gezondheidsproblemen veroorzaken. Dan ga je daar ook weer levensgevaarlijke vaccins tegen ontwikkelen, etc. En de bevolking? Die lijdt massaal aan het Stockholm-syndroom en wil zijn ogen niet openen. Overheden? Die doen alles wat je wil, want hun leden maken deel uit van dezelfde geheime genootschappen. En zo niet, dan worden ze een kopje kleiner gemaakt of gechanteerd. Jij wast je handen in onschuld, lacht je te barsten en wordt steenrijk. Appeltje, eitje toch?

Leo
Leo
10 maanden geleden

Hij zoekt het maar uit met z’n gezever … IK DOE ER NIET AAN MEE !!!!!!

Er is in dit land geen plek voor censuur
Er is in dit land geen plek voor censuur
10 maanden geleden

Deze mislukte circusclown heeft maar 1 taak en dat is de winst/beurswaarde van pfizer optimaliseren, dat doet hij dus door dit soort dingen te roepen.

Dat zal er voor zorgen dat de beurswaarde inderdaad weer omhoog gaat (het afgelopen jaar was niet al te best vergeleken met de coronaprikjaren, dus nu is het aandeel “lekker goedkoop”) OMDAT er heel veel “investeerders” nu zullen gaan denken ; Laat ik toch maar (weer) pfizer aandelen kopen.

Vergeet niet tijdens die prikcampagne “verdiende” pfizer op een bepaald moment doodleuk meer dan 2000 Dollar per SECONDE en toen was die prik nog niet eens verplicht, iets wat “ze” met de volgende prikronde wel van plan zijn.

Wanneer de overheid het volk tot gebruik van een product verplicht dan is dat voor de leveranciers van dat product en de aandeelhouders van zo’n bedrijf dus gegarandeerde winst, winst die door de belastingbetalers opgehoest wordt.

Ja de mens is inderdaad verworden tot een proefkonijn, een proefkonijn dat ook nog eens moet betalen voor de proeven die er op hem/haar gedaan worden.

Wat zijn we toch ontzettend ontwikkelt hè, met z’n allen.

Bentwood
Bentwood
10 maanden geleden

En Seagen was maar 2 miljard waard…. Idioot om er dan het twintigvoudige voor neer te leggen. Tenzij je wéét dat er veel kankerpatienten bij gaan komen.

Kiekedief
Kiekedief
10 maanden geleden

Mooi weten we dat ook weer,heb er toch al niet in gelooft.

Pelleboer
Pelleboer
10 maanden geleden

Na het uitrollen van het covid vaccin. Gaat nu de kast rinkelen door ziektes die dit vaccin gaat veroorzaakt. En iedereen weeer in de rij en dankbaar dat ze mss een vaccinatie hebben tegen deze ziektes. En zo blijft die cirkel al eeuwen draaien.

José D.
José D.
10 maanden geleden

Eerst allemaal kanker krijgen (door middel van MrnA injecties -dus geen vaccInaties want dat is het niet!) en dan lekker scoren met een duur medicijn er tegen. Wát een tuig is het toch!!.

Bezorgde burger 🌺🌺
Bezorgde burger 🌺🌺
10 maanden geleden

Met hun medicijnen 💊 en met hun mRna prikken de mensen nog meer zieker maken en uitroeien : dat is HUN doel!

Er is een geheime oorlog bezig, eigenlijk al jaren, begonnen met de chemtrails eind jaren negentig, ons voedselvergiftiging met additieven zoals aspartaam, welke allen kankerverwekkend zijn, ons drinkwater met teveel fluoride en ga zo maar door….

Er is geen oorlog aan de gang met kogels en wapens, maar met geheime wapens om het aantal mensen op aarde wat uit te dunnen, want ZIJ vinden dat we er met teveel rondlopen : het gepeupel !

En ja, ook een fysieke oorlog staat op t punt uit te breken, allemaal georkestreerd door de machthebbers achter de coulissen.

Maar er is iemand die wel wil dat JIJ er mag zijn, wel iemand die heel veel van jouw en mij houdt en die wil dat er velen, velen zijn. Hoe meer zielen, hoe meer vreugd. En dat is God de Vader , de God van Israël die Zijn Zoon gaf voor jouw en mij ; De Here Jezus Christus.

Om het eeuwigheidsleven te beërven en om altijd met zijn velen in harmonie en in vrede te leven. Dat wil God de Vader heel graag ; JIJ mag er ZIJN !!! ❤️❤️

Je bent in Zijn Ogen gewild en geliefd

Zie Gods liefdesbrief

https://m.youtube.com/watch?v=Be2AakAXMLs&pp=ygUdZ29kcyBsaWVmZGVzYnJpZWYgdGlyc2F2YW5lbGs%3D

si naturelle
si naturelle
10 maanden geleden

Hoogmoed komt voor de val.

exegese
exegese
10 maanden geleden

Het zal mij benieuwen hoeveel mensen er opnieuw instinken bij deze moordzuchtige bedriegers. Als ze me 1 keer zouden bedriegen zouden zij zich moeten schamen……..Als ze me 2 keer bedriegen moet ik mezelf gaan schamen……..diep schamen ! Pfizer is aantoonbaar een criminele organisatie, zij hebben inmiddels miljarden aan strafsancties af moeten rekenen. Dat soort lieden laat je absoluut niets in je lichaam spuiten…..helemaal niets !

roro 237
roro 237
10 maanden geleden

Het lijstje wordt steeds groter!
Bovenaan staan Gates, Schwab, Fauci, Tedros en Bourla!

Verzet is niet zomaar
Verzet is niet zomaar
10 maanden geleden

De beste dagen van pfizer komen nog hoezo brand de hele kolerezooi af dan❓

eindhoven
eindhoven
10 maanden geleden

Albert Bourla is geboren en getogen in Thessaloniki, Griekenland. Zijn ouders, die Sefardische Joden waren, behoorden tot de 2.000 van de 50.000 Joden in Thessaloniki die de Holocaust overleefden;

Jan leef van de geef
Jan leef van de geef
10 maanden geleden

Problem, reaction , solution .
Hegel had het bij het juiste eind .

Julia
Julia
10 maanden geleden

Donder maar op om de misdaad tegen de menselijkheid een repititie te noemen en met mensenlevens te spelen verdiend de hoogste straf achter de tralies. Wat een gewetenloze schoften het is werkelijk te ziek voor woorden. Ik denk of weet wel zeker dat elk weldenkend mens hier keihard de strijd aan zullen gaan om tot de finale te komen namelijk voor dat schorem van Pfzider zelf. Dat welke politici of arts of wie dan ook met dit schorem samenwerkt en er vaccins van afneemt en toedient is net zo strafbaar. Het is pure moord met voorbedachte rade ben benieuwd hoelang het nog duurt voordat dit corrupte misdadig Pfizer schorem keihard wordt afgestraft.

Rose
Rose
10 maanden geleden

Jaja, tumorcellen doden en je kan geen nieuwe goede cellen meer aanmaken…..en de genocide loopt verder

Baardstaart
Baardstaart
10 maanden geleden

De beste dagen voor Pfizer is de dag dat het failliet gaat.

Grens
Grens
10 maanden geleden

Geen één spuit komt in mijn lichaam Bourla laat dat heel duidelijk zijn voorjou en dat klootjes bedrijf van jouw.
Je bent één misselijk irritant ventje .

Hoogmoed komt voor de val kloothommel !!!

Duinsnip
Duinsnip
10 maanden geleden

En bijna de gehele medische wereld collaboreert met deze “tovenaars”. Geen enkele reflectie, op een paar dappere artsen en wetenschappers na. Eigenlijk beangstigend.
Hitler is dood, maar zijn ideeën zijn springlevend.

Steven
Steven
10 maanden geleden

Tuurlijk..eerst GIF inspuiten, chemtrails sproeien die kanker veroorzaken en dan jezelf richten op kankerbehandelingen. Tjing Tjing!!

Thoughtful
Thoughtful
10 maanden geleden

Ik ken ook een experiment met dat gedrocht.
Tot z’n nek toe ingraven naast een nest trekmieren, kijken hoe lang dat ie dat volhoudt.

Jesus is LORD
Jesus is LORD
10 maanden geleden

De mensen verslaaft maken aan chemische rotzooi en besmetten met chemische wapens… om nog meer “medicijnen” te kunnen verkopen voordat ze dood gaan aan de ziektes

Joyce
Joyce
10 maanden geleden

De artsen verdienen goud geld aan kanker. Ik heb al diverse malen van fout positieve uitslagen gehoord. Wanneer deze mensen voor alternatieve geneeswijzen kozen waren ze vlot genezen vreemd genoeg. Dat zegt mij genoeg!
chemokuren zijn fucking killing good.
excuse les mots!

Snappie
Snappie
10 maanden geleden

Wie kanker zaait zal kanker oogsten.
Bourla en consorten per direct achter slot en grendel zetten en Pfizer is een hoax.
Het zijn roerige tijden maar het ontbreekt aan journalisten die kritische verslagen schrijven. Echt een gemiste kans voor de nieuwsfeiten. De waarheid is voor het volk het belangrijkste, terwijl bourla met de leugens regeert.

koddebeier
koddebeier
10 maanden geleden

Trap die crimineel de gevangenis in.

snappie
snappie
10 maanden geleden

Liever betrekkingen met Amerika stoppen , alleen macht en geld daar

Elise
Elise
10 maanden geleden

De vax is een biowapen en een experiment. Dat men zelfs grafeen mag gebruiken bij anti biotica zie rivm. We worden van alle kanten volgedouwd met geleidingsspul om maar frequenties op te nemen, die men van een afstand stuurt via wifi, satellieten en andere zend en ontvang apparaten. Het gevaar: als je continu aan staat, dan word je ziek en ga je dood. Je lichaam kan niet meer zelf herstellen, omdat je niet meer ontlaadt. Heb je ruststand/0 punt energie voor nodig. Chronische stress veroorzaakt al kanker. Ook mensen die niet gevaxt zijn, kunnen ziek worden. Ik word er moedeloos van om maar uit te leggen, dat we al heel lang in die vieze smerige matrix zitten. Ook als je er bewust van bent, je word van alle kanten bestraald!

Draak
Draak
10 maanden geleden

De figuur is het produkt van de money, money, macht, macht cultuur
Ik ken wel een paar mensen die hem bewonderen, groot gelijk geven.

De rat race is er altijd al geweest maar is volledig aan het ontsporen.
Eruit stappen door zelfmoord, verslaving wordt een steeds groter probleem. Diepe minachting, verbittering voor de top, maar ook voor het gepeupel.

Als de bom barst is hij een van degenen die niet snapt waar hij alle agressie aan verdiend heeft. Zal meneer weinig helpen. Karma is a bitch.

Leonid
Leonid
10 maanden geleden

Mega corrupte moordende figuren zoals Bourla, Gates en het hele zootje nep-”vaccin”idioten, hebben zichzelf weliswaar super stinkend rijk weten te zwendelen, maar een echt leven hebben ze nooit kunnen bereiken. Ze worden wakker en gaan naar bed met maar één gedachte onder hun smerige hersenpan: de ”vaccinatie”spuit.
Die gifspuit bepaalt hun leven, en alleen maar om met die spuit zoveel mogelijk èchte(!) mensen te vergiftigen.
Er komt nooit een zinnig woord uit de ”mond” van zulke lieden, zij kennen maar één soort gedachte: wereldmacht, dwz meer macht voor zichzelf en dus minder ’lastige’ echte mensen op aarde.
Hoe kan je als zogenaamd superrijk wezen zo’n in feite onvoorstelbaar armoedig leven lijden? Dat kan alleen als je in de klauwen van de Satan zit, vermoed ik.

salvar
salvar
10 maanden geleden

“Zoals we steeds hebben gezegd: Covid was een oefenronde voor een nog groter tiranniek project,” zegt arts en advocaat Simone Gold. “Dit is buitengewoon verontrustend.

waarom pakken we die lui niet op?
omdat de top ( politiek , politie, leger , bedrijven etc.) overal totaal verziekt is en er alleen nog psychopaten zitten overal op de wereld.

daarom moeten we de komende tijd (als burger) , een tijd die heeeeeel gevaarlijk wordt de hakken in het zand en overal niet aan meedoen.

samen staan we sterk en we kunnen winnen als we het maar doen.

we moeten ons leven zoals wij willen terugpakken.

voor ons niks geen oorlog dat vechten de idioten samen maar uit

wat willen wij:
geen oorlog
geen chantage
willen werken als mens (geen slaaf)
wij willen een gewoon gezin
wij willen ontspannen maar het lijkt bijna dat niet meer kan want je wordt constant door de elite/wef eraan herinnert wat er op ons afkomt.

daarom moeten wij ons leven terugpakken want niemand heeft iets te vertellen over ons als je je normaal gedraagt.

wie zijn zij?
het duister en die zullen nooit veranderen maar wij kunnen hen wel verwijderen uit ons leven.

dus nogmaals samen staan we sterk.

Realist
Realist
10 maanden geleden

Pfizer, het meest corrupte farmaceutisch bedrijf!

https://truthcomestolight.com/the-story-of-pfizer-inc/

Top 10 grootste rechtszaken Pfizer:

https://lawyerinc.com/biggest-pfizer-lawsuits/

Steven O
Steven O
10 maanden geleden

😂😂😂😂😂

Tom Poes.
Tom Poes.
10 maanden geleden

Regelrecht uit Satans keuken!

Marianne
Marianne
10 maanden geleden

Hij woont deels in Griekenland. Weet je nog dat gepensioneerden gekort werden als ze geen vaccin namen?
https://www.nu.nl/coronavirus/6170592/griekenland-gaat-ongevaccineerde-zestigplussers-iedere-maand-beboeten.html

Kans
Kans
10 maanden geleden

Nou als ik naar de snollebollekers kijk en naar de hossende Nederlanders, is er geen hoop meer voor de mensheid hoor, de volgende prik gaat er gewoon weer komen en de nederiglanders staan weer hossend in de voorste rij, een gehersenspoelde samenleving is niet te redden !

En een lol dat ze met z’n allen hebben, this geweldig hoor, ik zou zeggen prik maar raak voor een knaak, ik heb er geen medelijden meer mee, men zoekt het maar uit in deze verderfelijke wereld met gifmengers en proleten aan het bewind, en dit, laten de domme mensen allemaal gewoon gebeuren zonder in opstand te komen, tja, hoe dom ben je dan eigenlijk wel niet !
😈🤮👿🤮👿🤮👿🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮👿🤮👿🤮👿🤮👿🤮👿🤮👿🤮

malion
malion
10 maanden geleden

Het zal wel mensen infecteren zijn met kankercellen, of met andere worden de mensen vol spuiten met parasieten, door deze te verwerken in het voedsel, NIET beter te maken maar erger dan krijg je als bonus kankerpillen voorgeschreven.
Vooral nergens aan mee doen, dat maak ze razend want het sterfgehalte is niet hoog genoeg.
Kijk hoe ver ze al gekomen zijn met het bedenken van manieren om van de mensheid af te komen. Toch worden nog relatief weinig mensen bewust van wat er gebeurt, onbegrijpelijk!
Maar mensen zijn veel sterker dan we denken.

tobe
tobe
10 maanden geleden

labratten zijn we, ook wat betreft straling/emv wat nooit veilig is bevonden! ook wel het nieuwe asbest genoemd. 25 juni de veiling (iedereen is afgeleid: bezig met vakantie, voetbal) van 5 G en daarna de uitrol, de masten zijn er al klaar voor, berg je maar. Het beste advies: smash your smartphone enz. ALLES moet verdwijnen voor en door de techniek. https://www.rijksoverheid.nl/actueel/nieuws/2024/05/28/veiling-nederlandse-landelijke-5g-netwerken-begint-25-juni-2024

Henk Albarda
Henk Albarda
10 maanden geleden

Inhoudsloze grote bek.

Zowel westerse regeringen als Big Pharma dachten met de Covid waanzin wel degelijk DE vinding te hebben voor totale controle.

Zowel de regeringen als Big Pharma zijn zich kapot geschrokken hoe de publieke opinie is omgedraaid.
In plaats van totale controle te krijgen, is de westerse bevolking wakker geworden en laat NU wantrouwen blijken tegen zowel de regeringen als Big Pharma.

In Denemarken zijn de socialisten een compleet afwijkende koers gaan volgen, met een door die socialisten aangepaste strenge immigratie wetgeving.

Daarna bleken de decennia lang door en door socialistische Zweden het zat te zijn en stemden de socialisten weg.

Nu heeft eerst Nederland en vervolgens de Fransen de heersende kliek de wacht aangezegd.

Zowel in Nederland als in Frankrijk is de heersende kliek aan het proberen koste wat kost te redden wat te redden is.In Nederland heeft NSC kiezers bedrog gepleegd en is de VVD een ruzie partij geworden.

In Frankrijk heeft Macron direct nieuwe parlements verkiezingen uitgeschreven. Waarom? Naar alle waarschijnlijk wordt RN de grootste partij van Frankrijk. ‘Paniek-Verkiezingen’ door Macron in een poging te verijdelen dat LePen een coalitie kan vormen met 3 andere rechts of rechts achtige partijen.
Had Macron verkiezingen aangekondigd voor tweede helft dit jaar, dan had LePen zeer waarschijnlijk een coalitie kunnen hebben gevormd. Nu is dat onzeker, TIJDGEBREK.

Piet
Piet
10 maanden geleden

Dat is BIG PHARM creeër een ziekte, maak een geneesmiddel onder patent . Patent is de eerste opbrengst, handel in patenten. Vervolgens schrijf je het geneesmiddel voor en het geld stroomt binnen tweede opbrengst. Er wordt door BIG PHARM gekozen welk medicament het meeste rendement oplevert

longrider1919@hotmail.com
10 maanden geleden

Zijn bedrijf houdt zich inderdaad bezig met kanker. Alleen niet hoe dit te bestrijden maar hoe dit te bevorderen. Alles wat hij in het artikel zegt moet omgekeerd worden en dan weet u wat hij werkelijk bedoeld. Het kwaad keert alles om en presenteert de leugen als waarheid.

Hij zegt dit allemaal openlijk omdat hij ervan overtuigd is dat mensen te bang zullen zijn om iets te doen. ( Ze zullen bang zijn en niks doen, staat letterlijk in het geheime convenant.) Het is verder ook bedoeld om de mensheid te vernederen want hij weet ook dat u weet hoelaat het is maar uit angst niks zal doen. Hij heeft macht over u en laat dat op die wijze zien.

Albert heeft bedacht om runderen hun eigen ingewanden te geven als veevoer en daar komt de gekke koeien ziekte vandaan die schadelijk is voor mens en dier.

Albert is ook dierenarts die leiding geeft aan een bedrijf welke medicijnen maakt voor mensen. U wordt gezien als een dier. Menselijk vee. Dat kan u zelf nalezen in de Talmoed of het geheime convenant. Daarom geeft een dierenarts leiding aan een bedrijf welke medicijnen maakt voor mensen. U wordt niet gezien als mens, een wezen met hoger bewustzijn, maar als een dier.

En als laatste onze Albert is lid van de stam. Een groep die beschermd en verdedigd wordt door alles en iedereen. Ook Albert valt daaronder en ondertussen ondermijnt Albert de mensheid met ziekte. Dat zijn uw vrienden en uw beschermelingen.

Een beproefde taktiek is beschuldig de ander van hetgeen jezelf doet. Dat schept verwarring en leidt af van hetgeen jezelf doet. Concreet in deze. Diegenen die anti mensheid zijn beschuldigingen iedereen en alles van anti semitisme. De waarheid wordt steeds meer anti semitisme.

Just for the record. Ik ben anti geen enkel ding alleen pro de waarheid.

Albert doelt op de spars pandemie (2025 – 2028). Dat document bestaat al, keurig in pdf formaat. Zogenaamd een theoretische bureau oefening precies als met covid, welke toevallig daarna precies plaatsvindt zoals theoretisch is geoefend ( toeval bestaat niet). De bedoeling is om enorme aantallen mensen en dieren te doden .

Er zijn zij die zich joden noemen maar dat niet zijn, zij zijn de synagoge van satan. Van het Christus bewustzijn 2000 jaar terug. De voortdurende aanvallen op alles wat met die man te maken heeft komen daar vandaan.

De mensheid wil voor een deel echter niet luisteren en is voor een deel volledig mentaal geprogrammeerd. Die programmering verloopt via vermaak, gemak en angst. Via de liefde voor materie is de mens weggeleid van zijn ware aard.

De vader en ik zijn 1 en alles wat ik kan kunt gij ook en zelfs meer dan dat indien gij slechts gelooft. Dat is de ware aard van de mens en van die waarheid wordt de mens weggehouden. Georganiseerde religie, de eerste laag van misleiding, doet daar ook aan mee.

Waarheid, objectieve waarheid, maakt vrij

Maak ervan wat u zelf wil

Take Care 💓 💓 💓 👊

Rop
Rop
10 maanden geleden

Natuurlijk word het een kaskraker eerst de mensen vergiftigen met injectie s ,met vaccin s die juist de kanker heeft op doen bloeien ,zodat ze nu weer een mecicijn ontwikkelen voor de kankers die daaruit voort komen,dat zegt al genoeg over de handelswijze die deze industriële farmaceutische reus,die juist onder de mom van gezondheid , geheel psygologisch de MENS DOEN MIDLEIDEN

Tom Poes.
Tom Poes.
10 maanden geleden

Het ultieme doel: de wereldbevolking te decimeren! Er mogen van deze door demonen bezeten personen, slechts 500 miljoen mensen overblijven!

Gosse
Gosse
10 maanden geleden

Het zijn en blijven onze grootste vijanden, het zijn gewoon krankzinnige massamoordenaars, die eigenlijk levenslang opgesloten dienen te worden.

!!!strijder!!!h
!!!strijder!!!h
10 maanden geleden

Als Nederland oh Nederland nu is(voetbal en eenheid)zogenaamd..is het slim dat willempie nu juist in deze tijd van ellende met een vechtpakje komt…zeer slim opgezet?

Hans
Hans
10 maanden geleden

Sloten op de deuren van Pfizer;
Bordje boven de deur : GEVANGENIS
klaar.

Brigit
Brigit
10 maanden geleden

Het moorden gaat door zolang wij, de Mensheid, hen blijven accepteren als “autoriteit” over ons\ en onze gezondheid. We zullen heel hard NEE moeten zeggen en stoppen met meewerken. Tegen kanker zijn er vele alternatieve benaderingen en behandelingen waar je uiteindelijk kan genezen in plaats van dood gaan aan de behandeling.

Henk
Henk
10 maanden geleden

Every Single Time, hetzijn altijd dezelfden die de ellende veroorzaken.
In hun overmoed kunnen ze het niet laten om meer valse daden aan te kondigen.
Uiteindelijk gaat iedereen het ook zien.

Anne
Anne
10 maanden geleden

Wanneer worden die griezels eens opgepakt???

gast
gast
10 maanden geleden

Gaat ze niet lukken.

Thamm
Thamm
10 maanden geleden

No way “froggy Bourla” 😂

Ongepriktdekistin.
Ongepriktdekistin.
10 maanden geleden

Eerst veroorzaken, en dan nog erger maken.

!!!strijder!!!h
!!!strijder!!!h
10 maanden geleden

Onze beste dagen ook..jjullie zullen niet vrij zijn!!!

Kundalini
Kundalini
10 maanden geleden

Ze deden eerst zaaien om vervolgens te oogsten.

Pieter1
Pieter1
8 maanden geleden

Als mensen die helaas te laat wakker zijn geworden en de gifspuit hebben gehad, nu eens kwaad worden op dit tuig.

Back to top button
118
0
We lezen graag je reactie!x