Josh Yoder van US Freedom Flyers krijgt telefoontjes van rijke zakenlieden en directeuren van bedrijven die rondgevlogen willen worden door een ongevaccineerde bemanning. Die onthulling deed voormalig Jetstar-piloot Alan Dana in een interview met Maria Zeee.
Deze mensen hebben de luxe om te kiezen wie hun vliegtuig bestuurt, zei Dana, die erop wees dat er nog steeds veel piloten zijn die zich niet hebben laten vaccineren. Die rijke zakenlieden willen alleen worden rondgevlogen in hun privéjet door een ongevaccineerde bemanning, benadrukte Dana.
Davos
Unvaccinated pilots wanted for WEF attendees. pic.twitter.com/4uKi6rlFyl
— Muchemi Kimani (@MuchemiKimani1) January 10, 2023
(Video verwijderd? Klik hier...)
Davos
Passagiers die een vliegticket kopen en met een gewone luchtvaartmaatschappij vliegen, hebben die luxe niet, aldus de piloot.
Waarschijnlijk worden veel WEF-deelnemers dus door een ongevaccineerde piloot naar Davos gevlogen.
Onverklaarbare sterfgevallen
In de maanden november en december vorig jaar hebben zich een aantal onverklaarbare sterfgevallen voorgedaan in de luchtvaartwereld.
Er overleden twee piloten, een steward, twee stewardessen en een copiloot. De groep Airliners for Humanity, waar ook het Luchtvaart Collectief bij is aangesloten, vindt dat deze incidenten nauwkeurig moeten worden onderzocht.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Het onvertelde verhaal over de concentratiekampen uit de Tweede Wereldoorlog
Beste knock-out in de parlementaire geschiedenis? Kijk hoe D66-leider Jetten genadeloos op zijn plek wordt gezet
Jan Paternotte keihard aangepakt na uitspraak over stikstof: ‘Hou toch op, ontzettende volksverlakker’
WEF-minister Brekelmans hard aangevallen na jubelbericht over versterking van onze krijgsmacht: ‘Je spoort niet’
Gigantische prijsstijgingen maken leven onbetaalbaar, maar kabinet heeft andere prioriteiten: ‘Totale waanzin!’
Onteigening Groningen: BBB blokkeert boerenfamilie én deelt sneer uit
Nieuwe vorm van hersenactiviteit ontdekt
XR-activist ‘heeft trauma overgehouden’ aan arrestatie: ‘Wanneer worden we verlost van dit soort zwakzinnigen?’
Minister Hugo de Jonge zei het echt: ‘Vrijheid is niet vrijblijvend’