De Indonesische politiechef generaal Sutarman beweert dat hij weet wat er is gebeurd met vlucht MH370 van Malaysia Airlines, die al zes maanden vermist is. De uitspraak voedt de complottheorie dat de autoriteiten altijd al geweten hebben wat de oorzaak van de verdwijning van het toestel met 239 passagiers is geweest.
Sutarman deed de opmerkelijke uitspraak tijdens een bijeenkomst van hoge politie- en luchtvaartafgevaardigden. “Ik sprak met de Maleisische politiechef Tun Mohammed Hanif Omar,” zei Sutarman. “Ik weet precies wat er gebeurd is met vlucht MH370.”

De Indonesische nieuwssite Kompas.com meldt dat Sutarman dit zei tegenover hooggeplaatste politie-officieren en vertegenwoordigers van luchtvaartmaatschappij Lion Air. De Maleisische inspecteur-generaal van de politie Khalid Abu Bakar zei geschokt te zijn door de uitspraak van Sutarman en beloofde hem op het matje te zullen roepen.
Het is de bedoeling dat de zoektocht naar het vermiste toestel volgende maand opnieuw van start gaat. De Boeing 777 was op weg van Kuala Lumpur naar Peking toen het vliegtuig plotseling van de radar verdween.






‘Opnieuw wordt bevestigd dat Femke Halsema een dubbele standaard hanteert en haar vergaande bevoegdheden misbruikt’
Roep om terugtrekking oversterfterapport: ‘Hiermee wordt de Nederlandse bevolking willens en wetens verkeerd ingelicht’
Geen enkele journalist durft het verhaal van deze arts te publiceren: ‘Denk dat ik dan mijn baan verlies’
Boer plet politieauto’s na arrestatie wegens cannabisbezit (video)
Zal de waarheid over het UFO-complot van Roswell ooit naar buiten komen?
Rutte gezien als beste premier, aldus wc-eend. ‘De propaganda moet door’
Globalisten creëren doelbewust voedseltekorten en dit is het doel
Het is pure diefstal. De Europese Centrale Bank berooft haar burgers. Europarlementariër zegt waar het op staat
Betrapt: NOS past artikelen stiekem aan. ‘Retedom, zo ondermijn je jezelf’