Halit Safin, een beroemde fotograaf uit de Russische stad Oefa, maakte op 23 januari jongstleden een video van een ongewone gloed aan de hemel.
Hij belde een vriend van hem dat vanaf 20.00 uur lokale tijd in de lucht boven zijn straat iets opmerkelijks was te zien.
Halit is van kinds af aan al gefascineerd door het UFO-fenomeen. De vriend, die naar hem toe was gekomen, bleef in zijn auto om het object in de gaten te houden terwijl Halit naar huis ging om te zoeken naar een speciale lens. Hij kocht deze lens vier jaar geleden om naar de sterren te kijken.
Toen Halit weer bij de auto kwam was de gloed nog altijd te zien, al nam de helderheid inmiddels af. In 2007 is bij Niburu een soortgelijk object of soortgelijke poort gemeld boven Groningen. De melding is in deze video te zien.
{qtube vid:=Y75oBtbky4M}
Bron: Thetruthbehindthescenes.org







Juridisch expert: ‘Rutte had geboeid de zaal moeten verlaten’
Ethos: een oplossing voor het corrupte systeem (video)
VIDEO: Staflid Democratische partij vermoord om lekken e-mails Hillary Clinton?
Kijk: Kaag krijgt vraag over banken, geeft een wel heel opmerkelijk antwoord
Aanslagen 9/11 waren een false flag. Oud-drummer van Pearl Jam onthult waarom
Bergingsbedrijven weigeren trekkers weg te slepen: ‘Steeds meer mensen krijgen genoeg van de milieuterreur van D66’
De dag dat tientallen Zimbabwaanse kinderen ‘buitenaardse wezens’ zagen landen bij het schoolplein
De Jonge beweert dat sneltesten voor 80% betrouwbaar zijn, maar weigert het te bewijzen: ‘Ga zelf op zoek!’
Ze verwoesten het platteland op basis van leugens