Mens en Dier

Politieke proces tegen Gideon van Meijeren wordt voortgezet: ‘Deze georkestreerde aanval vormt een groot gevaar’

Help mee door deze info met kennissen op je socials te delen!

Op woensdag 28 en donderdag 29 januari dient het hoger beroep in de strafzaak waarin Tweede Kamerlid Gideon van Meijeren wordt verdacht van opruiing. In eerste aanleg veroordeelde de rechter hem tot een taakstraf van 200 uur, of 100 dagen hechtenis voor het uitspreken van zijn zorgen over de rechtsstaat.

Van Meijeren zal zich in het hoger beroep weer uitvoerig verdedigen tegen de valse aantijgingen aan zijn adres. “Deze georkestreerde aanval op een lid van de oppositie vormt een groot gevaar voor de vrijheid van meningsuiting en ondermijnt de democratie,” stelt hij.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

Het Kamerlid waarschuwt al jaren voor de totalitaire neigingen van de overheid. Hij benadrukt daarbij consequent dat mensen uitsluitend op een vreedzame manier in verzet moeten komen. Desalniettemin slaagde het Openbaar Ministerie erin om zijn waarschuwingen te framen als ‘opruiing’.

Je kunt deze zaak op genoemde dagen bij het gerechtshof Den Haag vanaf de publieke tribune volgen.

Gerechtshof weigert getuigen te horen

Tijdens de regiezitting in het hoger beroep kreeg Van Meijeren te horen dat het gerechtshof weigert drie door hem aangevoerde getuigen te horen.

De getuigen die Van Meijeren aandroeg – journalist Naomi Wolf, rechtsfilosoof Christiaan Alting en hoogleraar Andreas Kinneging – kunnen volgens hem onderbouwen dat er in Nederland sprake is van ‘een zodanig ernstige aantasting van de democratische orde, dat vreedzaam verzet daartegen een legitieme en noodzakelijke reactie vormt’.

Het gerechtshof wil de deskundigen niet horen omdat Van Meijeren onvoldoende zou hebben aangetoond dat ze ‘in juridische zin een bijdrage kunnen leveren’ aan de zaak.

“Dit is tekenend voor de tijd waarin we leven: wie kritisch is op de macht, wordt niet inhoudelijk weerlegd, maar monddood gemaakt,” klaagde Van Meijeren.

Je kunt de regiezitting hieronder terugkijken:

Ondertussen wordt een dierenactivist die dreigde het kantoor van de BBB ‘in de fik’ te steken níet vervolgd door het OM. Dan is er opeens “onvoldoende bewijs”.

BBB-voorvrouw Van der Plas stelde dat de activist al vaker mensen heeft bedreigd en betrokken was bij meerdere aanslagen. “Zo word je dus vogelvrij.”

Als je hier iets van vindt, ben je een “anti-institutioneel extremist” en wordt de togadriehoek boos.

Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack voor exclusieve content.

Interessant

Vind je dit artikel goed?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
4.9 61 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

60 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Joop
Joop
3 maanden geleden

Openbaar ministerie wil natuurlijk niet dat ze zelf aan de schandpaal gaan met hun pedofielen club van justitie en de nazi’s schoften Rutte en co met hun gifspuit genocide depopulatie deze moordenaars roepen de rechtstaat welke rechtstaat die ze zelf hebben verziekt.

Je moeder
Je moeder
3 maanden geleden

De togadriehoek is onderdeel van het systeem. Ook zij worden van bovenaf aangestuurd.

Dwarsje
Dwarsje
3 maanden geleden

Nieuwe comedie in de schouwburg. Gezien? “U bent aangeklaagd wegens moord!”. “Ik heb 3 getuigen die kunnen getuigen dat ik onschuldig zal zijn” ….Niks mee te maken wij accepteren die getuigen niet. Deze rechtbank wordt zelf nu opgesloten. Kan niet want wij zijn de baas.

Ron
Ron
3 maanden geleden
Andre Breems.
Andre Breems.
3 maanden geleden

Mensen, mag ik weer!
En dat kan alleen in een corrupte dictatuur cq politiestaat in bananen monargie Nederland.
En van Meijeren staat daar niet alleen in.
Kijk naar de politieke gevangenen Arno van Kessel.

Robb
Robb
3 maanden geleden

Duidelijke genoeg,de politiek en het rechtsysteem is een gezamenlijke hand op Een buik,,mensen die zoals van meijeren die een waarheid spreekt, of preekt dat moet de Kop ingedrukt worden,waarschijnlijk zien ze dit als een GIF voor het rechtsysteem,die xijn eigen kromheid liver vasthoud

Hugo
Hugo
3 maanden geleden

Je vraagt je inmiddels af, wie zijn nou de criminelen in Nederland…ik weet het antwoord wel, en het is zeker niet Gideon van Meijeren, of Willem Engel of Jeroen Pols of Advocaat van Kessel…het zijn de figuren in zwarte jurken met witte befjes in samenwerking met Justitie en OM.TUIG dat hard aangepakt moet worden.

AdelaarRobin
AdelaarRobin
3 maanden geleden

Is er wel vrije meningsuiting in Nederland?

jackie
jackie
3 maanden geleden

Ik sta achter Gideon van Meijeren, omdat ik de Waarheid liefheb

NooT
NooT
3 maanden geleden

Willem Engel in coronatijd, ook aangeklaagd wegens opruiing.

Wat deed hij? Hij vertelde de mensen dat ze niet bang hoefden te zijn.

Opruiing.

Geen angst
Geen angst
3 maanden geleden

Gideon is een groot gevaar voor de machtswellustelingen van de eu die de cbdc willen doordrukken.
Burgerlijke ongehoorzaamheid is een plicht, als je het eenmaal door hebt hoe we belazerd worden.

J J
J J
3 maanden geleden

Alleen met Viagra wordt het nog een rechtstaat!!!

Geurtje
Geurtje
3 maanden geleden

Wat een walgelijke vertoning. Ja, zo blijven de leugens wel overeind. De leugens van het gerechtshof welteverstaan. Vertrouwen in deze corrupte bende? Nooit meer.

tuigje
tuigje
3 maanden geleden

tuig vermomd in zwarte toga’s

Malle Pietje
Malle Pietje
3 maanden geleden

Show me the man, i will tell you his crime is een oud Soviet gezegde dat hier wel op zijn plaats is.

Extreem linkse bende daar bij het OM. We gaan namen en rugnummers noteren en onthouden.

Amsn11ts
Amsn11ts
3 maanden geleden

Er is helemaal geen rechtstaat

Dwarsje
Dwarsje
3 maanden geleden

“…..Van Meijeren onvoldoende zou hebben aangetoond dat ze ‘in juridische zin een bijdrage kunnen leveren’ aan de zaak.”……Hoe verzinnen ze het…

Overlever van toen..
Overlever van toen..
3 maanden geleden

Het is heel simpel!
Een “democratie” die niet bestaat kan je niet ondermijnen!
Ik heb in mijn …. leven hier nog nooit iets van democratie gevonden;
Het was en is nog steeds:
De wil van het opperhoofd moet en zal geschieden!

Defender
Defender
3 maanden geleden

FVD is het gevaar voor de regerings partijen ze zitten om hun zakken te vullen dus moet je wel FVD uitschakelen

Klara Egberts
Klara Egberts
3 maanden geleden

Zou het misschien iets te maken dat Gideon heeft meegewerkt over een documentaire over satanisch ritueel misbruik?

Jack Schlangen
Jack Schlangen
3 maanden geleden

De rechtspraak gedraagt zich al voor langere tijd als maffiagangsters. Wat een krapuul. Met het wetboek in de hand de zaken tot diep in het bot belazeren. Het lijkt wel de oude ‘christelijke’ kerkbende die met de Bijbel in de hand hetzelfde deden. En maar met die Nase vorne, brrr

Michelle
Michelle
3 maanden geleden

Ik zal wel weer tegen schenen schoppen. Maar Gideon van Meijeren is een ftm.Ik ben zo goed geworden in bones. BOTTEN. There is no Way.

Richard L.
Richard L.
3 maanden geleden

De Rechtspraak in Nederland is inmiddels Linksspraak geworden, gij zult gehoorzamen aan het dominante narratief ander wordt u gecensureerd of geïntimideerd.

Fred
Fred
3 maanden geleden

De rechters zijn niet politiek onafhankelijk meer in nederland ,ook al wordt er anders beweerd
Iedereen die kritich is op het systeem wordt de mond gesnoerd.
En van meijeren is daarvan een van de voorbeelden
Democratie is een grote illusie waarin ik niet meer geloof.
Alleen de partijen die EU gezind zijn en er voor de globalistiche organisaties zitten zijn onschendbaar en krijgen een podium

Orwellia
Orwellia
3 maanden geleden

Hij is te goed, daarom!

Guus Velraeds
Guus Velraeds
3 maanden geleden

Communistische show processen om een politiek tegenstander uit te schakelen. De NCTV speciaal opgericht om het verloop van agenda 2030 in de gewenste banen te leiden kijkt mee en stuurt de uitspraak.

Rob
Rob
3 maanden geleden

Het patroon is duidelijk, de verraders van het volk zij doodsbang voor mensen die in staat zijn om grote groepen mensen te organiseren en achter zich te scharen. Dat geldt voor Gideon van Meijeren, maar ook voor Willem Engel, de Canadese truckers, Reiner Fulmich, Scott Ritter enzovoort. Dat zie je aan de reactie van de verraders van het volk op deze mensen, die reactie is gerechtelijk vervolgen, bankrekeningen blokkeren, burgerrechten ontnemen, allemaal met de meest vage aantijgingen.
De verraders van het volk willen ons verdeeld houden in de wetenschap dat als wij ons kunnen organiseren zij het onderspit delven.

Ier
Ier
3 maanden geleden

Door de ongeziene elite, geen aandachttrekkers, de democratie bestaat niet meer en is vergelijkbaar met die van Iran of Rusland. Dat iedereen zich voorbereid op de waarschuwing.

Henk Huitsing
Henk Huitsing
3 maanden geleden

Ik zeg het nog maar een keer: In 1581 gebruikte Nederland nog voor het bestond het zelfbeschikkingsrecht om zich als volk af te keren van de Spaanse tiran Philips II. Dat deed het bij de ‘Acte van Verlatinghe’. Toen was het al oorlog. Ook nu is het oorlog en wordt het volk door de tiran onderdrukt. Het wordt hoog tijd dat wij de overheid verlaten. Het wordt hoog tijd. Zelfs een gematigd politicus als Pieter Omzigt wees in april 2023 tijdens de Thorbeckelezing op het: In een dictatuur laat een dictator zich niet controleren!

Sjef
Sjef
3 maanden geleden

Als rechters getuigen weigeren, dan is de vraag of het wel rechters zijn. In mijn opinie totaal niet. Heb al teveel meegemaakt met het systeem en kan niet meer zeggen dat we rechters hebben. Als men getuigen weigert dan ging ik niet eens meer. Hoe kun je respect opbrengen voor zo’n theater. Er is maar een Rechter die een oordeel kan vellen. De Schepper, al het andere is gepruts in de ruimte.

ikke zelf Jeroen
ikke zelf Jeroen
3 maanden geleden

verontrustende ontwikkeling.

kijk omhoog want de het zijn bijzondere tijden.

de Wederkomst is nabij!

deze periode is zo krankzinnig dat het de voortekenen van de Grote Verdrukking zijn.

Yorianne
Yorianne
3 maanden geleden

Twee dagen? Om een onwelgevallige uitspraak? Clownworld…

Henk de tank.
Henk de tank.
3 maanden geleden

Het is toch vreemd dat er geen professionele opnames meer gemaakt mogen worden. Met iemands telefoon begrijp ik maar dit zou toch als ruggengraat van een rechtstaat voor iedereen openbaar moeten zijn.

Mark
Mark
3 maanden geleden

We staan achter jouw Gideon. D666 rechters kunnen de stront krijgen linkse landverradenden wandluizen en bedwantsen..!

Judge Nobody
Judge Nobody
3 maanden geleden

Deze rechters kunnen alleen maar krom praten omdat zij niet weten wat echte rechtspraak is. Allemaal D66, dan weet U het wel.

Ron
Ron
3 maanden geleden

OM en de rechters zijn corrupt tot op het bot, maar het tij gaat keren.
Vluchten kan niet meer.

JanKees
JanKees
3 maanden geleden

Lijkt mij door WEF omgekochte poppetjes bij het OM en rechterlijke macht die geïnstrueerd zijn om politieke ideologie koste wat het kost door te drukken, scheitersbang zijn ze eigenlijk dat hun papieren tijger verfrommeld wordt.

Onrechtvaardig
Onrechtvaardig
3 maanden geleden

Gerechtshof weigert getuigen te verhoren…..noem ik onrecht.

Theo Kainos
Theo Kainos
3 maanden geleden

Wat je over de hele wereld ziet is een vervolging van dissidenten die zich verzetten tegen Agenda 21

Naast vervolging zijn er ook vele microbiologen die plotseling spoorloos zijn verwenen of plotseling een hartaanval krijgen

Het begon al met
Dr. Francis Boyle (wiens identiteit onvindbaar is op internet). Hij was een onderzoeker. Hij is gevlucht en spoorloos verdwenen. Hij was microbioloog in dienst van de Amerikaanse overheid en onthulde de ontwikkeling van dodelijke, genetisch gemanipuleerde biologische wapens, als onderdeel van een doorlopende agenda die werd geïnitieerd en doorgedrukt via de Amerikaanse militaire inlichtingendienst, de farmaceutische industrie en de militaire inlichtingendiensten van vele landen.

Agenda 21.Is dat niet een andere term voor das vierte Reich?

https://www.ellaster.nl/2019/12/28/agenda-21-is-dat-niet-een-andere-term-voor-de-nieuwe-wereld-orde/

Gelukkig bestaat er bij God(=Jezus)ook een soort van tegenhanger van de derde wet van Newton omschreven als “actie is reactie” namelijk “vernedering” is “verhoging”.

Net zoals Christus eerst vernederd moest worden voordat hij verhoogd kon worden geldt die wet ook voor alle vervolgden op aarde die op God’s tijd verhoogd zullen worden op een aarde waar eindelijk gerechtigheid zal heersen…

de buurman
de buurman
3 maanden geleden

Het OM zet zich zelf in het helse licht van de democratie, en ondanks dat
blijf zij het verkeerde pad volgen de glibberige weg van totalitaire neigingen.
Welke toga handelt volgen het Nederlands recht
In de afgelopen jaren hebben wij alle hun verrichtingen kunnen zien.
De fakkel drager een half jaar gevangenis, een een dierenactivist vrij spraak
waar is dit vast gelopen ??

Koos werkeloos
Koos werkeloos
3 maanden geleden

Het FVD stijgt in de nieuwe peiling van Maurice de Hond van 7 naar 14 zetels, en ze zullen nog verder stijgen want vele zijn wel klaar met de PVV die niks doet.
Dus de aanval op het FVD zal daardoor ook toenemen helaas.

zwerver
zwerver
3 maanden geleden

Rechtstaat?, vergeet het maar.

Charlotte
Charlotte
3 maanden geleden

Het is weer Ongekend hoe het OM omgaat met eventuele getuigen!.. Zoiezo geen eerlijk proces maar politiek proces!..💯🧐👿🤮

Man on the moon
Man on the moon
3 maanden geleden

Nederland is nooit een democratische rechtsstaat geweest

Eulali
Eulali
3 maanden geleden

Dictatoriaal Nederland en met uitbreiding EU en dan maar zeveren over de Russische dictatuur, ze zijn hier nog slechter.

Gerr
Gerr
3 maanden geleden

D666 rechters

Ted
Ted
3 maanden geleden

Het rechtsysteem is verrot tot op het bot. Houd moed er gloort Licht aan de horizon. Zij die ons land naar de filistijnen helpen ons financieel opzettelijk kapot makent censuur toepast, schieten zeer binnenkort in eigen voet. Lhistoire se repetere.
Het Romeinse rijk ging ten onder, het nazidom ging ten onder ussr ging ten onder. Dit staat ok de EU en Nato te wachten.

Back to top button
60
0
We lezen graag je reactie!x