Mens en Dier

Professor: ‘Bill Gates heeft wereldwijde gezondheid meer schade toegebracht dan wie ook’

Help ons door deze info met iederen die je kent op je social netwerk te delen!

Bill Gates heeft de wereldwijde gezondheid meer schade toegebracht dan wie ook. Dat zei de Britse professor Angus Dalgleish in de podcast van chirurg Ahmad Malik.

Hij werd daarbij geholpen door Anthony Fauci, zei Dalgleish.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

Het is ongelooflijk hoeveel schade die drang naar vaccinatie heeft aangericht, met name in de derde wereld en Afrika, vervolgde de professor.

Schoon drinkwater, voeding en vitamine D zijn volgens hem veel beter voor de volksgezondheid dan een ongetest vaccin dat je in iedereen prikt.

(Video verwijderd? Klik hier...)

Brandbrief

Eerder schreef de oncoloog een brandbrief aan de hoofdredacteur van het medische tijdschrift The BMJ over kanker bij mensen die een booster hebben genomen. Hij zag dat mensen met een stabiele ziekte na het halen van een booster hard achteruit gingen.

Eén van zijn persoonlijke contacten kreeg na de prik leukemie, twee collega’s non-hodgkinlymfoom en een oude vriend kreeg na zijn booster uitzaaiingen.

Er is geen sprake van toeval, schreef Dalgleish, die erop wees dat hetzelfde patroon wordt waargenomen in Duitsland, Australië en de Verenigde Staten.

Hier moet onmiddellijk een publiek debat over gevoerd worden, zei hij.

Interessant

Vond je deze informatie belangrijk?
Deel het met iedereen op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
4.8 194 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

79 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Bezorgde NL'er
Bezorgde NL'er
2 jaren geleden

Goeie foto en hij heeft ook nog de goede arm omhoog,die nazi

roro 237
roro 237
2 jaren geleden

Hij is een moordenaar!

tray de pum
tray de pum
2 jaren geleden

Ja geloof het ook,volgens mij al een oude foto van “Billy” vraag me af hoe ie er nu uitziet……

Jojo
Jojo
2 jaren geleden

ER MOET VOORAL GEEN DEBAT GEVOERD WORDEN!!! ZE MOETEN VOORAL ALLEMAAL OPGEPAKT EN GEPRIKT WORDEN MET HUN EIGEN WONDERMIDDEL! IS MAAR EEN MENING

Fransdo
Fransdo
2 jaren geleden

Ook ik heb vrienden en kennissen gehad die na de prik vrij vlot achter elkaar overleden, weliswaar met reeds bestaande kwalen welke kwalen echter heel snel uit de hand liepen met als gevolg De Dood..

hoogtijd
hoogtijd
2 jaren geleden

Het is raar dat zulke moordenaars als KILL gates en velen met hem nog vrij rondlopen.Opsluiten al deze moordenaars. De rechters hebben ze op hun hand en anders worden ze omgekocht met een zak geld. De moordenaars van deze sektegroep kunnen doen en laten wat ze willen. Een groot schandaal gaat de geschiedenisboeken in.

Liek
Liek
2 jaren geleden

Hij heeft gelijk, maar dat hoor je niet op de MSM. Straks staan er weer veel mensen in rij om hun zoveelste booster te halen dit najaar als het griep seizoen weer gaat beginnen…

Pixel
Pixel
2 jaren geleden

tsja, volgens mij wordt het meer tijd voor tribunalen dan voor een debat. Daar ben ik 2 jaar geleden al mee gestopt. Nutteloos. Ik ben het zat uitgescholden te worden, om bronnen gevraagd te worden ed.

Vlinder
Vlinder
2 jaren geleden

Tsja,hoeveel bewijs is er nog nodig.

tray de pum
tray de pum
2 jaren geleden

Aangenaam Billy Gates,loch–ness van de U-ss-off A………

Wap
Wap
2 jaren geleden

De WHO zou verboden moeten worden per direct , nu!! Vreselijk deze wereld. Hoop dat het binnenkort klaar is met al die shit van big pharma & big tech.

koddebeier
koddebeier
2 jaren geleden

In de gevangenis met dat figuur.

Rinus
Rinus
2 jaren geleden

Komt geen debat, criminelen willen niet praten over de misdaden die ze begaan hebben, laat staan over genocide

Daan
Daan
2 jaren geleden

Bill Gates….. waarom word dat zwijn niet opgepakt? Waarom mag hij zijn gang gaan?
MONEY!!!! Rijkste man ter wereld dus men blijft eraf omdat hij veel invloed uitoefent!
Ik zeg oppakken dat zwijn en aan het spit, daarna de rest van zijn vrienden en dat zijn er veel! Maar nee niemand doet er wat aan NIEMAND het is walgelijk MOORDENAAR

Eric Stairs
Eric Stairs
2 jaren geleden

Denk dat “Dr” Fauci nog erger is…. Lees het boek van Robert Kennedy jr… Je komt tot de conclusie dat verreweg de meesten die we in de jaren ’80 en ’90 hebben zien overlijden aan AIDS helemaal niet hadden hoeven sterven en dat Fauci daarin een dominante rol heeft gespeeld…

Het is ook griezelig dat de modus operandi van destijds zo’n beetje 1 op 1 terug te zien is in het corona-bedrog. En net als het HIV -virus komt ook het Covid virus NIET uit de natuur… Niks chimpansees en vleermuizen; mensenwerk. En opnieuw Fauci die daarin een hoofdrol speelt…

Steven O
Steven O
2 jaren geleden

Fijn dat steeds meer professionals hun mond open durven te doen.

Gezondheid (MGTOW)
Gezondheid (MGTOW)
2 jaren geleden

Geen haar beter dan Hitler.

Mark
Mark
2 jaren geleden
Er is in dit land geen plek voor censuur
Er is in dit land geen plek voor censuur
2 jaren geleden

“Hier moet onmiddellijk een publiek debat over gevoerd worden”.

NOU zeg, wat een goed idee van die professor.

Probleem is alleen dat DAT al 3 jaar gebeurd, op allerhande alternatieve nieuwssites WERELDWIJD.

En daar wordt ook al decennialang over het wangedrag van Billie -Eugenics is Fun- Gates gedebatteerd.

En die sites worden nu door achterlijke fascistoïde wetgeving WERELDWIJD waarschijnlijk het zwijgen opgelegd.

Omdat debatten voeren over de corona “vaccins” nu eenmaal de moderne vorm van ketterij is.
Net als debatten voeren over “klimaatverandering”.

Zucht.

bezorgde burger
bezorgde burger
2 jaren geleden

Bill Gates is een WEF fascist. Korter gezegd een vuile nazi.

T gendraads
T gendraads
2 jaren geleden

Ik vind dat Microsnot mannetje meer en meer op een mislukte pastoor beginnen gelijken. Maar ja het kan ook aan mijn ogen liggen, die zijn ook niet meer je dat.

Margie
Margie
2 jaren geleden

Zelfs de duivel gaat er nog gillend vandoor.

Fran
Fran
2 jaren geleden

Het zijn echter de eigen politici, ambtenaren, artsen, zorgpersoneel die de misdaad verder uitgerold hebben en nog steeds doen. De politieorganisatie en individuele agenten hebben zich ingezet om de Befehlen und Mandaten af te dwingen.
En waar is de Justitie???
Wegkijken en cognitieve dissonantie zijn nog nooit groot geweest.

Cathja
Cathja
2 jaren geleden

Als je dit over enige tijd hier zou zeggen in het openbaar zou je wel eens een hele forse boete tegemoet kunnen zien!
Goed dat deze arts zich uitspreekt. Miljoenen mensen wereldwijd hebben dit aan den lijve ondervonden, maar mochten er niet over praten.
Trek die smerige Gates-rioolput maar open. Die kerel moet damen met Fauci levenslang achter de tralies!

Ron
Ron
2 jaren geleden

Bill is een ongediplomeerde rijke zak die alles koopt met geld.Duizenden levens heeft hij al verwoest en nog steeds niet in de gevangenis. Hoelang mag een paljas met geld vrij rondlopen?

Carola
Carola
2 jaren geleden

Kill Gates is ook ngeen arts he.
Mensen met common sense weten dat!!!!

johan
johan
2 jaren geleden

Gates (from Hell) is een Megalomaan met een heel ziek “verdienmodel”.
Verlos ons van de boze, ofwel verlos ons van deze gek!

Rose
Rose
2 jaren geleden

Fauci en Gates zouden al lang achter de tralies moeten zitten, sleutels weg, op water en brood, voor wat ze de Mensheid op deze planeet aangedaan hebben.

Marie
Marie
2 jaren geleden

Lees “De gevaarlijkste dr. op aarde” van Robert F. Kennedy jr. over dr. Fauci.

Misdadigers zijn het: Fauci, Gates, Big Pharma en al die andere intens slechte genocide-plegers. Erger dan de nazi’s van de vorige eeuw.

Grens
Grens
2 jaren geleden

Als een psychopaat heel veel macht en geld heeft dan wordt de geest er krankzinnig ziek van en dat is bij Bill Gates aan de orde .
Verachtelijk en belachelijk voorkomen.
Voor de zoveelste keer wanneer komt die boevenwagen!

Marc
Marc
2 jaren geleden

Hij word ook niet teveel dwars gezeten door het slaafse volk dat zich met liefde laat muilkorven en zich vol laat spuiten met experimentele middelen en anderen met gezond verstand ook nog helpt verketteren en uitsluiten.

Guus Velraeds
Guus Velraeds
2 jaren geleden

Dat heb je als je een biowapen uitrolt met directe werking, vertraagde werking op midden termijn en vertraagde werking op lange termijn.

Het enige dat je dan nog behoeft is een mix met zoutoplossingen voor een substantieel deel van de overige batches en je hebt de ideale situatie gecreëerd om de lethale shots in alle rust uit te delen terwijl slachtoffers pas iets in de gaten krijgen als het te laat is.

Alles aangevuld met een corrupte media die de grootste cover up campagne uitrolt rondom de vroeg overlijdens zoals nog nooit gezien.

malion
malion
2 jaren geleden

Wie heeft de kerel tot professor gebombardeerd. Nu voelt hij zich nog meer verheven, hahaha! Hier kun je toch alleen maar om lachen! Zal Trump even langs sturen.

Mokumer
Mokumer
2 jaren geleden

Toepasselijk, podcast aflevering 6

AntiSoof
AntiSoof
2 jaren geleden
Furious Anger
Furious Anger
2 jaren geleden

Gates…. aka Josef Mengle

Jeff
Jeff
2 jaren geleden

Een Britse meneer Angus, een Jan Bonte … noem ze maar op. Wie luistert ernaar? Ja, wij hier … en dus? Resultaat 0 let wel nul, nuppa, nada niks. Conclusie? nou zeg het maar. Het gaat toch niet gebeuren.

Eelke Piers
Eelke Piers
2 jaren geleden

De bedoeling van Bill is ook niet om de mensen beter te maken maar op ze op te ruimen.
Op naar de 500 miljoen

Jonas
Jonas
2 jaren geleden

Sorry, Adolf Hitler, niet langer meer op de eerste plaats, da’s Bill Gates nu.

Leonid
Leonid
2 jaren geleden

Vergeleken met massamoordenaar Killy Billy Gates is de doorsnee nazi een koorknaapje.
Killy is zelfs Killary Killton gepasseerd qua kwaadaardigheid, en heeft zelfs kans gezien om ondanks zijn massamoordzuchtige praktijken all over the world, door de MSM beschouwd te worden als ‘filantroop’.
Die ongelofelijke leugen heeft voor de duivelse kwakzalver de weg vrijgemaakt om ongestoord zijn smerige massamoorden te plegen alsof hij ‘de wereld heelmeester’ is.

dna
dna
2 jaren geleden

hij bemoeid zich ook de hele tijd met ons eten, kijk uit voor chocolade hij heeft een geld injectie in dat rainforest logo, dat groene kikkertje, gezet. dat dit figuur nog rondloopt zegt werkelijk alles. voor mij dan…..

dna
dna
2 jaren geleden

jeffrey epstyn zn vrind. lopen gewoon nog rond. allemaal.

Steven
Steven
2 jaren geleden

Deze vent kan gewoon zijn gang gaan en niemand doet er iets aan of laat deze vent opsluiten!
Hij wil de zon blokkeren, hij wil bomen omhakken en begraven…hij zit achter het vaccineren van de gehele wereldbevolking….hij laat gemodificeerde muggen los die zijn vol gepropt met ziektes om deze te verpreiden. In Africa en India heeft deze malloot al een spoor van ellende achter gelaten met zijn polio spuitjes…nu doet hij dat wereldwijd!

Deze kerel behoort in het rijtje waar anderen de doodstraf voor hebben gekregen!

jop
jop
2 jaren geleden

Gelijk starten met di debatten Fascisten zijn het allemaal

Henk
Henk
2 jaren geleden

Gates beste firma is firma listig en bedrog.

Alex Shao
Alex Shao
2 jaren geleden

Professor? Niks Professor!

Barry
Barry
2 jaren geleden

Van computertechnologie naar volksgezondheid. Logisch toch? Hij voert uit waar zijn vader van droomde. Eugenetica, deed de Oostenrijkse schilder ook.

Chris
Chris
2 jaren geleden

Vandaag staat er een artikel op de Belgische VRT website dat aantoont dat “den Biill” toch niet zo goed een onderscheid kan maken tussen wat echt en wat onecht is.
https://www.vrt.be/vrtnws/nl/2023/08/31/kunstenaar-uit-kluisbergen-haalt-slag-thuis-in-chinese-plagiaatz/

Erik
Erik
2 jaren geleden

Als je Bill Gates vrijelijk vertaald dan staat er rekening poorten, dus we moeten een rekening betalen om door de poort te mogen gaan? Meneer Bill laat de mensheid nogal een rekening betalen..ik zeg Bill for president, hij heeft Amerika toch al in zijn zak als groot grondbezitter en het witte huis laten verplaatsen naar Epstein Eiland.

Blijft staan, zolang de mensheid het systeem blijft dienen zal er niets veranderen…Maar de honger komt er aan..
Als het volk genoeg te eten heeft dan hebben ze vele problemen, als ze honger hebben is er maar 1 probleem.

Julia
Julia
2 jaren geleden

Dat deze smeerlap nog leeft mag een wonder heten. Gates is puur gif en schadelijker dan roken en drinken. Ik hoop dat hij zijn langste tijd heeft gehad.

Baardstaart
Baardstaart
2 jaren geleden

Dito met Windows op de computers. nuf said.

Gaia
Gaia
2 jaren geleden

Luister naar de podcast van 31 aug. jl. van John Campbell
Natuurlijke immuniteit 13 en 27 keer beter dan de vaccins.
John is altijd uitermate voorzichtig in zijn uitspraken en de wijze hoe hij verzoekt de officiële instanties voor eerlijkheid en bescheidenheid laat mij huilen en lachen op hetzelfde moment. Zeker met de verwijzing naar het enorme wantrouwen in de gezondheidsinstituten.
Ik zou heel graag willen dat meneer Pieter Omtzigt deze video van hem bekijkt en hierover uitlatingen gaat doen. Voor de verkiezingen aub.
En dat mensen weg gecensureerd worden die op basis van deze degelijke studies uitspraken doen over de vaccins, zal in mijn ogen het vertrouwen van de burger in de overheid niet echt doen toenemen.
De parallellen hoe de overheid tijdens de coronacrisis heeft gehandeld t.o.v. toeslagen, stikstof, Groninger gas e.d. vind ik te groot voor hem om te negeren wanneer het op de winstmodellen van pillenfabrieken aankomt.
Verder het advies aan FvD en BBB; Bayer/ Monsanto e.d. met Roundup, gen.tech (zie 5-7-2023 EC goedkeuring gen.wet) laten m.i. teveel parallel zien met Big Pharma.

Speelman .lj
Speelman .lj
2 jaren geleden

Ik begrijp niet dat die Bill GATES nog niet opgepakt wordt en voor het gerecht is gesleept , hij zal nog teveel beschermers om hem heen lopen net zo als SCHWAB .

Meine
Meine
2 jaren geleden

Op slechts 23 mensen is het vaccin getest….
https://www.thegatewaypundit.com/2023/09/judicial-watch-records-reveal-pfizer-tested-safety-covid/

En het mod-RNA principe is getest op 4 Rhesus-aapjes…
https://www.nature.com/articles/s41551-019-0378-3

aar om men in engeland
aar om men in engeland
2 jaren geleden

Hij mag al in diverse landen in afrika niet meer komen er zijn zelfs al arrestatiebevelen uitgevaardicht in verband dat hij mer zijn vaccinatie ,s duizenden kindren zwaar ziek heeft gemaakt en er sommige zijn overleden .

Back to top button
79
0
We lezen graag je reactie!x