De overheid is een nieuwe campagne gestart: bereid je voor op een ramp. Ben jij voorbereid op een noodsituatie? Krijgen we komende winter te maken met stroomuitval? Schrik niet als maandag de stroom even uitvalt: Nederland moet wakker worden geschud.
Je moet bang zijn voor een noodsituatie. Onze overheid zit overal oorlogje te spelen en nu vragen ze aan jou: ben je klaar voor de reactie?
De noodsituatie 👀 pic.twitter.com/J3BLk4Ch8V
— Jay Francis (@JayFrancisNL) November 18, 2025
Hartstikke gevaarlijk
Mocht de pleuris echt uitbreken, dan veranderen onze leiders weer in bootvluchtelingen, grapt stand-upcomedian Jay Francis. De reden dat de stroom moet uitvallen, is omdat je in het donker niet goed kunt zien wie je echt aan het naaien is.
Eerst pusht de overheid de agenda: alles moet duurzaam, we moeten koken op stroom, betalen op stroom en rijden op stroom, en nu ‘poef’ stroom weg. Vijf jaar geleden was contant geld hartstikke gevaarlijk, daar werd je ziek van. En preppen was voor mafketels. En nu adviseert diezelfde overheid je om contant geld en een noodpakket in huis te hebben.
“Ineens zijn de rollen omgedraaid,” aldus Francis. “Nog even en ze gaan ons waarschuwen over chemtrails en dat we ons water moeten filteren. Het verschil tussen een complottheorie en de waarheid is meestal een jaar of twee.”
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





De NPO, een bolwerk van linkse propaganda en indoctrinatie
De New Reality Show met Ed Vos over orbs en andere lichtfenomenen
Bestonden er voor de geboorte van het heelal al buitenaardse beschavingen? Natuurkundige deelt zijn ontdekkingen
Waarom houdt het WEF overal ter wereld archeologische opgravingen tegen?
Pepijn van Houwelingen stelt Kuipers kritische vragen over mRNA-vaccins: ‘Heel benieuwd naar de antwoorden’
Oude tempelresten opgegraven in Zuidelijke Oeral
In heel Nederland demonstraties tegen Monsanto: “Wurgakkoord TTIP helpt democratie om zeep”
Bomaanslag in Teheran op kerngeleerde
‘Euthanasie heeft gevolgen voor een volgend leven’