Klaus Schwab is per direct opgestapt als voorzitter van de raad van toezicht van het World Economic Forum. Vicevoorzitter Peter Brabeck-Letmathe is benoemd tot interim-voorzitter, meldt het WEF.
De oud-topman van voedselgigant Nestlé toonde ons eerder hoe de grote corporaties naar de wereld kijken.
Brabeck deed in een openhartig interview voor de documentaire We Feed the World de opmerkelijke uitspraak dat water volgens hem geen mensenrecht is. “Ik ben trouwens ook geen voorstander van biologische landbouw, genetische modificatie is beter,” zei hij.
Kijk:
Beinhart: 👹 So denkt der neue WEF-Chef
Das menschliche Recht auf Wasser ist für den Ex-Nestlé-Boss und jetzigen Vorsitzenden des World Economic Forum, Peter Brabeck-Letmathe, „eine Extremlösung“. In diesem 1:31-minütigen Video legt der Globalist seine Gesinnung schonungslos… pic.twitter.com/PmDKdVYt5M
— AUF1 (@AUF1TV) April 22, 2025
(Video verwijderd? Klik hier...)
Extreem standpunt
Er zijn volgens hem twee manieren om met water om te gaan. “De eerste is de wijdverspreide mening van ngo’s. Namelijk dat water een fundamenteel recht moet zijn voor iedereen. Dat is natuurlijk een erg extreem standpunt. Nestlé is ervan overtuigd dat men moet beseffen dat water een waarde heeft en om die waarde duidelijk te maken, plakken we er een prijs op. Voor iedereen die geen toegang heeft tot schoon drinkwater zijn er tal van oplossingen.”
Deze spraakmakende video was te zien op de eerste editie van het Nederlandse Food Film Festival in Amsterdam.
Totale controle over het drinkwater
Saillant detail: Nestlé is het grootste mineraalwaterbedrijf ter wereld.
Fractievoorzitter van FVD in Zeeland Martin Bos wijst erop dat het WEF verantwoordelijk is voor de uitvoer van de SDG’s. SDG 6 is overal schoon water en sanitair en om dat te bereiken is totale controle over het drinkwater nodig, aldus Bos. “Nederland moet uit het WEF en het WEF moet uit Nederland!”
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






De Jonge: iedereen moet booster halen om omikrongolf te voorkomen (maar ik weet niet hoe ziekmakend de mutant is)
Russische premier weet meer over buitenaardse wezens
Presidentskandidaat Santorum: “Amerika heeft IS-terroristen gecreëerd”
Vele tientallen miljoenen Amerikanen geloven in chemtrails. Deze peiling levert verrassende resultaten op
Kritiek op Kuipers omdat hij weigert coronapas te schrappen: ‘Je maakt jezelf belachelijk’
Duitse politie verbaasd over jongen die jaren in bos leefde
De opmerkelijke dubbelrol van Marion Koopmans tijdens de coronacrisis
Advocaat waarschuwt iedereen: ‘De coronaprik is nog maar het begin’
Er is nog maar één land in de wereld dat wegkomt met genocide. Dit is waarom