Geef jullie ‘democratisch gekozen’ overheden niet het voordeel van de twijfel, drukte Europarlementariër Christine Anderson (AfD) de toehoorders op het hart tijdens de International Covid Summit in het Europees Parlement. “Dat verdienen ze niet.”
“Ze hebben geen goede intenties,” zei Anderson over onze regeringen. “Nooit. Nog nooit in de geschiedenis is er een politieke elite geweest die zich bekommerde om het welzijn van gewone mensen. En dat is nu niet anders.”
“For god’s sake, stop complying. Start rebelling. They are out to get you if you do not resist.”
German MEP, Christine Anderson: The so-called “pandemic” was a beta test—conducted by unelected globalists—to see how easy it would be to seize totalitarian control, under the… pic.twitter.com/SSO3zZnDEO
— Wide Awake Media (@wideawake_media) January 31, 2024
(Video verwijderd? Klik hier...)
Gigantische alligator
Je kunt niet ontkomen aan tirannie door te gehoorzamen, benadrukte ze. “Dat is onmogelijk. Dan voeder je een gigantische alligator in de hoop dat jij als laatste wordt opgegeten. Maar je komt vroeg of laat aan de beurt. En dan zul jij degene zijn die verorberd wordt.”
Stop in godsnaam met luisteren
Anderson riep mensen ook op om niet langer te zwijgen. “Laat je horen! Stop in godsnaam met luisteren. Rebelleer. Ze zullen je te grazen nemen als je niet in verzet komt. Geef je stem niet aan mensen die je psychisch mishandelen en de spot met je drijven.”
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Kabinet mag WHO-pandemieverdrag niet ondertekenen voordat Kamer zich hierover heeft uitgesproken
“Erdogan haalde Russische straaljager neer als wraakactie voor verstoren oliehandel met IS”
‘Feitelijk is Brussel de hoofdstad van het Vierde Rijk en dat zie je in alles’
Mysterieuze UFO boven Amerikaans eiland leidt tot speculatie over aliens. Weet jij wat dit is?
‘Hallucinante’ plannen Von der Leyen gefileerd: ‘Wat deze waanzinnige Duitse dame voorstelt is pure roekeloosheid’
Sarkozy noemt Netanyahu ‘leugenaar’ tijdens G20-top
Een duizelingwekkende reis langs de belastingparadijzen (video)
Piloten zien twee UFO’s boven hoofdkwartier Scientology
Mayacultuur bevat sleutel tot ons heden