Arts en emeritus hoogleraar Jim Reekers heeft een verbijsterend boek geschreven over misstanden in de medische wereld: ‘De medische omerta’.
In gesprek met Marianne Zwagerman en Rick van Velthuysen lichtte hij de problemen toe: 30 procent van alle operaties is onnodig waardoor mensen zonder medische noodzaak worden verminkt, wetenschappelijke publicaties zijn eigenlijk reclamefolders van farmaceuten en toeleveranciers, en minister Kuipers is onderdeel van de verstoorde medische cultuur en hiermee geen oplossing voor de vastlopende zorg.
Ernst Kuipers deed als arts volop mee aan het poenschepcircus waarin prominente artsen, betaald door de farmaceuten, ‘wetenschappelijke onderzoeken’ publiceren om die tegen betaling op congressen op exotische plekken in de wereld te komen toelichten.https://t.co/tWpoUaQ6mC pic.twitter.com/cWstc2P42s
— Marianne Zwagerman (@mariannezw) August 31, 2023
(Video verwijderd? Klik hier...)
Deze man is zelf onderdeel van het probleem
“Kuipers deed als arts volop mee aan het poenschepcircus waarin prominente artsen, betaald door farmaceuten, ‘wetenschappelijke onderzoeken’ publiceren om die tegen betaling op congressen op exotische plekken in de wereld te komen toelichten,” schrijft Zwagerman.
“Hij is onderdeel van het probleem,” stelde Reekers. “Hij heeft jarenlang overal studies gedaan met de industrie en hij was ook altijd op alle congressen. Deze man is niet een oplossing, deze man is zelf onderdeel van het probleem.”
Dat is onmogelijk
Al die wetenschappelijke publicaties die er aan de lopende band verschijnen, zijn heel vaak geschreven door iemand die in dienst is van een farmaceut en dan wordt er even de naam opgeplakt van een prominente arts, die soms wel 100 van die studies per jaar ‘publiceert’ waar hij helemaal niet aan meegewerkt heeft, merkte Zwagerman op.
“Ernst Kuipers heeft jaren gehad van 100 publicaties, twee per week. Dat is niet alleen fysiek onmogelijk, het is überhaupt onmogelijk,” aldus Reekers.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Nederlands gezin daagt bankwezen uit, weigert hypotheek te betalen
Israëlische advocaat vergelijkt coronabeleid met de oorlog: ‘Dit is precies wat vroeger ook gebeurde’
Trump-adviseur Peter Thiel is nu het belangrijkste lid van de geheimzinnige Bilderberggroep
NASA gebruikt colloïdaal zilver als antibioticum in de ruimte
Kuipers: we moeten er rekening mee houden dat we niet definitief van de coronamaatregelen af zijn
Ouder dan Stonehenge: Mysterieuze steencirkels in Schotland uitgelijnd op de zon en de maan
RTL roept klokkenluiders op, laat je horen!
Het geheim van gedachtekracht – deel 3 – Het formuleren van woorden en zinnen
Buitenaards leven kan diep onder de grond bestaan