
Popster Rihanna is vandaag op bezoek in Senegal, maar religieuze groepen hebben gezegd dat ze niet welkom is omdat ze lid is van de Illuminati.
Vandaag komt de zangeres aan in hoofdstad Dakar om een conferentie bij te wonen die is georganiseerd door de Global Partnership for Education, waar ook de Franse president Macron en zijn Senegalese ambtsgenoot Macky Sall bij aanwezig zullen zijn.
Een coalitie van meer dan 30 religieuze groepen in Senegal heeft gezegd dat Rihanna’s bezoek een poging is om satanisme te verspreiden en de doelen van de Illuminati na te streven, meldt het magazine Jeune Afrique.
Vrijmetselarij
De Illuminati is een verzameling van wereldelites die volgens complottheoretici in het geheim over de wereld heersen.
In de videoclip van haar nummer S&M uit 2010 houdt ze een krant omhoog met daarop de kop ‘Prinses van de Illuminati’.
“Rihanna houdt het niet eens verborgen,” zei Sheikh Oumar Diagne, woordvoerder van de coalitie. “Ze is onderdeel van de Illuminati, een tak van de vrijmetselarij.”
Demonstreren
“We zullen demonstreren op het moment dat ze het vliegtuig verlaat,” waarschuwde hij. “En als het nodig is zullen we naar de minister van Binnenlandse Zaken of de president stappen.”
Het Senegalese ministerie van Binnenlandse Zaken heeft in een reactie gezegd dat het ‘de veiligheid van alle personen die zijn uitgenodigd voor de conferentie zal waarborgen’.
Foto: FlickreviewR 2 Wikimedia Commons
http://www.africanews.com/2018/01/29/grammys-honor-hugh-masekela-as-rihanna-dances-gwara-gwara/
https://thegrio.com/2018/01/30/rihanna-grammys-2018-performance/
https://www.thesouthafrican.com/rihanna-does-gwara-gwara-at-grammys-video/
http://atlantablackstar.com/2018/01/29/stanky-leg-gwara-gwara-south-africans-set-record-straight-rihanna-dance-move/
I beg to differ!
Ik krijg altijd de kriebels als ik dit ranzige mokkel zie of hoor.
De teloorgang van de wereld samengevat en vertegenwoordigd in een zichzelf “artiest” noemend kwelend mormel.
Precies, weg met de Illuminati en haar vertegenwoordigers. De Raël.organisatie moet ook niet langer een voorstander zijn van de Illuminati.
Kan nog véél erger. Bam recht in je gezicht: https://www.youtube.com/watch?v=bESGLojNYSo