Mens en Dier

Ab ‘Op1’ Osterhaus: een virus pakt iedereen die nog niet geprikt is

Help mee door dit artikel met iederen die je kent op je socials te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

Viroloog Ab Osterhaus vindt het te vroeg om universiteiten en hogescholen zonder anderhalvemeterregel te openen. “Een virus vraagt zich niet af of iemand bereid is zich te laten vaccineren. Een virus pakt al die mensen aan die nog niet gevaccineerd zijn,” zei hij in talkshow Op1.

“Als je dan 20 procent van de mensen hebt die niet meedoet aan vaccinatie om welke reden dan ook, of aan testen, sluit die dan uit,” voegde Osterhaus toe. “En dat geldt niet alleen voor het onderwijs.”

---Lees verder na dit advertentieblokje---

“Mijn grote zorg zal zijn dat als we straks – en dat geldt niet alleen voor covid – de situatie krijgen in de herfst dat er toch te veel patiënten komen, dat we daar bovenop nog een keer een griepepidemie krijgen,” zei hij.

98 procent heeft nauwelijks klachten

De viroloog krijgt veel kritiek op zijn uitspraken. Ex-verpleegkundige Marga Bult schrijft: “Het virus pakt iedereen die nog niet gevaccineerd is, zegt Ab O. bij Op1? Neen, Ab! 98 procent heeft nauwelijks klachten na besmetting.” Gezondheidswetenschapper Yvonne Simons voegt toe: “Gooi de man in de bak.”

Café Weltschmerz vraagt zich af: “Zouden ze bij NPO 1 weten wie Osterhaus is? Hebben ze daar een redactie? Kennen ze belangen? Zijn ze daar wakker bij de NPO? Of moeten ze dit van de minister?”

Werkt dat vaccin dan niet?

“Ab Osterhaus maakt zich zorgen om de mensen die zich niet laten vaccineren. Studenten kunnen zo meteen het virus weer overdragen, zegt hij. Maar hoe dan, als de massa wel gevaccineerd is? Werkt dat vaccin dan niet?” vraagt ondernemer Nicole.

En voor de mensen die zich afvragen waarom Osterhaus zo vaak aanschuift bij Op1: de makers van het programma hebben overwogen om hem minder vaak te laten aanschuiven. Daar is uiteindelijk niet voor gekozen omdat hij ‘een kijkcijferkanon’ zou zijn. Het draait dus niet om waarheidsvinding, maar om kijkcijfers.

Interessant

Vond je deze info belangrijk?
Deel het met anderen op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
4.7 95 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

233 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Lastige James
Lastige James
4 jaren geleden

Volgens mij heeft deze engnek te veel Whisky op. Net zo’n onzin als het virus zich houdt aan een avondklok.

Pietje
Pietje
4 jaren geleden

Ab Osterhuis heeft financieel belang waarschijnlijk net als in 2009

Clara
Clara
4 jaren geleden

Wat een gelul. Elk virus pakt ieder en alles. Maar een gezond immuunsysteem gaat daar goed mee om: inpakken en afvoeren.
Walgelijke bangmakerij!!

Jeff
Jeff
4 jaren geleden

De griep bestaat toch niet meer???????????? Nu ineens weer wel vanaf het najaar?

Arie N
Arie N
4 jaren geleden

Ab houd je bij je gevaccineerde dieren die je de pijp hebt uitgeholpen.
En houd je even dat goede vaccin uit 2009 tegen die Mexicaanse griep wat veel jonge slachtoffers heeft gemaakt.
98% van de mensen die de bloedbank bezoeken hebben antistoffen tegen C.
En dat verklooi je alleen maar door die vaccinaties.

Bamboe
Bamboe
4 jaren geleden

Ab Osterhaus, je bent zelf het virus man.

Geen schaap
Geen schaap
4 jaren geleden

Natuurlijk moet de show van leugens doorgaan, anders valt het kaartenhuis morgen in elkaar.

Waar kennen we Ab nog meer van ?

https://www.youtube.com/watch?v=OR8Mq2MasTo&t=101s&ab_channel=RobicaMedia

waterman
waterman
4 jaren geleden

Daar hebben we de ophitser weer de duivel.

Henry
Henry
4 jaren geleden

Stop die Ab oosterhaus toch in een inrichting die psychopaat.

Rob Bentvelzen
Rob Bentvelzen
4 jaren geleden

Virus pakt…….
Wat abje betreft kunnen we nu gelijk zo’n miljoen prikjes halen, voor elk virus één….
goed voor zijn lieve aandeeltjes.

Gea van den Brink
Gea van den Brink
4 jaren geleden

Wanneer pakken ze die man eens in met ducktape.
En wordt hij opgestuurd naar een onbewoond eiland

S7even
S7even
4 jaren geleden

Wat deze raspsychopaat over mij te vertellen zou hebben is mij een raadsel. Uberhaupt wat hij te vertellen heeft.

Annette
Annette
4 jaren geleden

ALS die Ab Osterhaus dan zo’n kijkcijferkanon is, dan kan je je afvragen wat het tegenwoordige intelligentieniveau van de gemiddelde kijker is. Dat moet dan wel bijzonder laag zijn.
Ik krijg de neiging om te gaan kotsen als ik die kerel weer zijn ouwehoer praatjes hoor verkondigen. Hij liegt alsof het gedrukt staat. En het ergste is, dat hij het ZELF nog gelooft ook. Wat een wanproduct.
Vanmiddag viel ik ook weer in een of ander programma, waar ze weer druk bezig waren om te vertellen, dat toch ECHT de mensen die nog niet geprikt waren, het grootste risico zouden lopen.
Nee….. de mensen die juist wel geprikt zijn, lopen het grootste risico om ziek te worden en misschien zelfs wel in het ziekenhuis te belanden.
Of moeten wij nu maar zeggen, dat ZIJ geen recht hebben op een ziekenhuisbed, omdat zij bewust met hun gezondheid hebben gespeeld. Er wordt toch al een tijdje gesuggereerd, dat je als niet geprikte geen recht zou hebben op een bed?
Om eerlijk te zijn zal ik alles op alles zetten om überhaupt helemaal niet meer in een ziekenhuis te belanden. Volgens mijn bescheiden mening word je daar eerder beroerder van dan beter. Uitzonderingen daargelaten natuurlijk.

Henk
Henk
4 jaren geleden

Het draait om Ab O. zijn portemonnee. Ab O. wil spuitjes verkopen. Daar draait het allemaal om.

Locke
Locke
4 jaren geleden

Rot op rat, tijd voor actie tegen deze ziekte kiem.

koddebeier
koddebeier
4 jaren geleden

Heb die rat nog niet genoeg gegraaid.

De Borre
De Borre
4 jaren geleden

Dan mag jij wel uitkijken ab

Joost
Joost
4 jaren geleden

De mensen willen dus bedrogen worden.

ron
ron
4 jaren geleden

Die Ab wat een fantast alles is al achterhaald Abje. Je staat gewoon voor lul net als de rest van het OMT en de regering.
Er vallen op dit moment zoveel doden door de vaccinaties en Ab lullo gaat het hier promoten. Het einde voor jullie is in zicht, zou zeggen inpakken en wegwezen. Of je moet wachten tot je word opgepakt samen met alle landverraders.

De wakkere
De wakkere
4 jaren geleden

Gestoorde gek.

Kasper
Kasper
4 jaren geleden

Griep terug van sabbatical ?. Is het gek dat ik dat maanden geleden al aan zag komen? Net als de komende lockdown, Co2 budget, vaccinatieplicht etc?

Pieternella
Pieternella
4 jaren geleden

Een krankzinnige die zorgt voor een kijkcijferkanon. Daaraan kun je goed zien hoe diep de media gezakt is.

Yvonne
Yvonne
4 jaren geleden

Die gangster moet gepakt en afgevoerd.
En vergeet niet om hem die zakflacon whiskey af te nemen 😉

Marc El
Marc El
4 jaren geleden

Hij mag dit hier in Zweden recht voor mijn smoel komen zeggen als hij durft

Bamboe
Bamboe
4 jaren geleden

appie is zelf het virus. ik zeg kom maar langs en dan zullen we zien of het virus mij pakt of ik het virus 🙂

Alice
Alice
4 jaren geleden

Er lopen (helaas) nog altijd meer gekken los dan dat er vast zitten. Brrrr. Wat een engerd.

Zorg dat iedereen Ivermectine tot zijn of haar beschiking heeft en het sprookje is snel uit.

salvar
salvar
4 jaren geleden

bovenop nog een keer een griepepidemie krijgen?
he gek de griep bestaat toch niet meer.

wordt ik ziek omdat ik de gifspuit niet neem, nou dan wordt ik maar ziek en ik hoef niet naar het ziekenhuis want dan kom ik er nooit meer uit.
wanneer neem jij de gifspuit , nooit dus zakkenwasser en vuller.

Ellis
Ellis
4 jaren geleden

Oppakken deze misdadiger

Kempy
Kempy
4 jaren geleden

Deze kwibus alias kattenmepper is gepromoveerd op het vermoorden van katten dmv gen technologie. Need i say more!

HollandaLibre
HollandaLibre
4 jaren geleden

Walgelijke stemmingmaker dat het is!!

deze
deze
4 jaren geleden

wat is de houdbaarheid van deze kampbeul ?

ron
ron
4 jaren geleden

Gaat het virus vragen ben je al geprikt, Ab wat ben jij toch een onnozelaar. jij geloof je eigen leugens en je bent de grootste clown.
Of zie je weer$$$$$$$$$$€€€€€€€€€€

Jacky
Jacky
4 jaren geleden

Ik word doodziek van die vaccindrammer Ab Osterhaus.
En Ab, by the way, ik sterf liever door een virus dan door een “vaccin”.
En in de wereld die jij en je handlangers creëren, die klimaat-vaccin-sekte, wil ik niet eens blijven leven.
Spuit dus die duivelsdrek lekker in je eigen familie en vrienden en laat mijn, door God gegeven, immuunsysteem het gevecht aangaan met het “virus”.

Frank
Frank
4 jaren geleden

Er is maar 1 iemand die opgepakt moet worden. Dat is meneer osterhaus. Npo support gestoorde mensen.

Tom
Tom
4 jaren geleden

Ab maakt zich grote zorgen dat zijn verdienmodel gevaar loopt.

jan
jan
4 jaren geleden

Nee Idiot myn schoonmoeder 91 jaar jong vraag hoe zo’n iemand nog vrij rond lope. Ab laat die whisky staan

Effe
Effe
4 jaren geleden

En dan? Wat ben je van plan dierendokter?

Stephan
Stephan
4 jaren geleden

Even serieus.. wie kijkt er nog naar de NPO??

Jolanda
Jolanda
4 jaren geleden

Waarom gaat op1 door met het uitnodigen van een moordenaar. Daar betalen we ook nog eens met z’n allen belasting voor ….afvoeren die Hufter

Bamboe
Bamboe
4 jaren geleden

https://www.youtube.com/watch?v=LFXSlg7zjeU&t=699s
Ab = Marc = beiden zieke idioten

Guus Velraeds
Guus Velraeds
4 jaren geleden

Wordt tijd voor een oorlogstribunaal. De bewijzen van opzet met kwade bedoelingen vliegen je om de oren.

Mar
Mar
4 jaren geleden

Nou ik luister nooit naar die man . De grootste zuiplap die hier rond loopt. Hij is zelf nog nooit geprikt, die gluipert. En hij is helemaal niet bezorgd om de jongeren, hij is alleen bezorgd dat hij geld misloopt.
O

Flup.
Flup.
4 jaren geleden

Ab was ook groots met de Mexicaanse griep in 2009. Na zijn bewezen connectie met Big Farma en het vullen van zijn zakken, is hij toen van het toneel verdwenen om zijn opwachting te maken met Covid. Wederom flink zijn zakken vullend is hij nu echter niet weg te rammen van de schijnwerpers deze keer. Verachtelijke man met een groot ego. Als deze keer het doek valt, denk ik dat de afloop heel anders gaat worden…

Mars
Mars
4 jaren geleden

Soort zoekt soort bij1, all ellende bij 1.
Aangezien de meeste mensen na de spuit ziek worden wil het stuk ellende wat Ab genaamd is graag nog meer zieke mensen en meer varianten.

Edward
Edward
4 jaren geleden

Ab’s verdienmodel komt in gevaar nu niemand de gifspuit meer neemt en steeds meer mensen het spelletje door krijgen. Deze zuiplap is een pure fascist, meer woorden wil ik aan deze parasiet niet vuilmaken.

Jan
Jan
4 jaren geleden

Ten eerste wie kijkt in luisterd nog naar deze staatszenders
Ten tweede wie neemt ab oosterhuis nog serieus die spreekt uit eigenbelang.die idioot ziet zijn aandelen kelderen daarom .moet hij die vaccins weer aanprijzen
Pak deze moordenaars inkl vertegenwoordiger hugo de jonge in rutte op in klaag ze aan voor moord of poging tot moord

Joop
Joop
4 jaren geleden

Die mafketel is een oplichter heeft die al vaker gedaan afvoeren en kaalplukken .

Unknown
Unknown
4 jaren geleden

Als ik zou zeggen wat ik denk dan krijg ik gegarandeerd een “ban” op deze site. Misschien dat Ab ook eens wat minder moet gaan zeggen wat hij denkt, zouden we allemaal mee gediend zijn.

Alex
Alex
4 jaren geleden

In Israël is 95% van de corona patiënten in de ziekenhuizen volledig gevaccineerd…

Spike
Spike
4 jaren geleden

Een echte pandemie heeft geen 24/7 propaganda nodig. Er is nooit een pandemie geweest. De pcr test is onbetrouwbaar en geeft griepgevallen ook aan als covid.
Oh ja, zelfs casave en meloenen testen positief.
Ab Osterhaus injecteer je gif maar in de meloenen. We zullen zien of het “virus” ook Ab pakt zonder zijn “vaccinatie”.

Jerrel
Jerrel
4 jaren geleden

Aldus de dierenarts die zo goed weet wat goed is voor mensen. Bij Op1 weten ze waarschijnlijk ook niet dat hij de eed van Hippocrates niet heeft afgelegd.

Nu houdt hij ineens wel rekening met de griep, die volgens de cijfers in de laatste twee seizoenen afwezig is geweest. Maar als de griep terugkomt, zou het logisch zijn dat Sars-Cov-2 dan verdwijnt.

Leo
Leo
4 jaren geleden

Het is onacceptabel dat het leugenachtige, satanische mannetje Osterhaus nog zoveel podium krijgt. Hij verspreidt louter leugens en bedrog en is uit op het decimeren van de bevolking.

Barbara v/d Bend
Barbara v/d Bend
4 jaren geleden

Ab hadden ze in 2009 al op moeten sluiten. Wie luistert nou naar zo’n idioot?

Lightpoint
Lightpoint
4 jaren geleden

Voor de kijkcijfers? Wat een gezwam. Waarom nodigen ze dan nooit bijv. een Theo Schetters uit? Of een Kees van der Pijl, Jan Bonte of noem maar op. En wanneer het puur om de hoeveelheid kijkers gaat, wat dacht je van Willem Engel?

Nee, die buldozer van een Ab Osterhaus. Natuurlijk weten ze wie dat is, ze staan vierkant achter zijn ideeën. Ze zijn heus niet achterlijk bij de publieke omroep.

Joop
Joop
4 jaren geleden

Osterhaus: een virus pakt iedereen die nog niet geprikt is..

Nou ga die gifspuit maar snel halen dan, het is tijd voor je dubbele dosis..

Deze prutser nog steeds aan het woord?, geloofd hij nou echt dat hij nog serieus word genomen.. bizarrrr.

Bart
Bart
4 jaren geleden

HA HA HA Wat denkt die experimenteer gestoorde klojo wel die stommen donder.

Raki
Raki
4 jaren geleden

Griep was toch verdwenen?

Caesar Lion Cachet
Caesar Lion Cachet
4 jaren geleden

LS…

Oppakken deze Satansdrol en doortrekken !

Marianna
Marianna
4 jaren geleden

als Ab een kijkcijferkanon is, denk ik dat er niet veel hoop meer is voor de mensheid
op enige ontwikkeling

Raymond
Raymond
4 jaren geleden

Kan me niet voorstellen dat Ab een kijkcijferkanon is. Ik doe gewoon mijn ding en ik heb nog niet een keer klachten. Ik ken ook geen mensen die klachten hebben gehad.

Liberte
Liberte
4 jaren geleden

Heeft al zo’n 5 miljoen euro verdient aan deze komende genocide.
Ik ben benieuwd waar hij heen vlucht zodra mensen bij bosjes om gaan vallen in de winter en dat heeft niks met griep te maken.
2 jaar lang is er geen griep te bekennen geweest en nu word het voor de eerste keer weer genoemd.

koddebeier
koddebeier
4 jaren geleden

Ja, Ab en ook iedereen die al 2x gevaccineerd zijn, wereldwijd behalve in Nederland, hier zit de deksel stijf op de doofpot met onze corrupte media …

pipo de clown
pipo de clown
4 jaren geleden

ze moeten wat ze komen in het nauw te zitten tja ze moeten toch lullen over hun spuit spullen doe je best appie

Bad
Bad
4 jaren geleden

Dankzij onze Ab ten tijde van de Mexicaanse griep, ben ik op tijd wakker geworden voor deze brute opdringing van die smerige spuiten van big pharma! Onbegrijpelijk dat hij opnieuw een podium heeft gekregen terwijl de publieke omroep hem eerder heeft verguisd en vernederd….. allemaal nog gewoon te zien op YouTube

Den tuut
Den tuut
4 jaren geleden

Door het zo op te dringen zit er meer in, heeft hij er financieel voordeel bij, ben er zeker van. Promotie voeren voor een wereldwijde genocide, hoe ziek kan je zijn.

Vlinder
Vlinder
4 jaren geleden

Waar heeft die man op school gezeten!

Jantje
Jantje
4 jaren geleden

Hij is wel omnipresent zoals hij van Ranst leerde. Hij zou zich eens door een mug moeten laten prikken. Jacques Brinkman baalde openlijk bij Oranjezomer dat de dierenarts zonder hippocrateseed Ab O. weer met z’n smoel op de buis moest. “Zeg eens een keer af”, zei hij tegen Ab O., want we willen hier over Olympische topsport praten.

H. Vaes
H. Vaes
4 jaren geleden

Het wordt hoogtijd dat wappie Osterhaus in een psychiatrische inrichting wordt opgenomen. Over complottheorie gesproken.
Juist deze wappies verspeiden complottheorieen.

Simon
Simon
4 jaren geleden

Het word tijd dat ongevaccineerden nergens meer naar binnen mogen. Dan zal na drie maanden blijken dat de gevaccineerden elkaar vrolijk aan het besmetten zijn. Ik ben benieuwd wat dat stuk verdriet dan gaat zeggen 😛

herman
herman
4 jaren geleden

De angst nog eens aanwakkeren tevergeefs. de mensen die geen vaccin nemen veranderen niet meer van mening hoe bang je ze ook probeert te maken Ab. Nu het einde v

Gre
Gre
4 jaren geleden

Ab Osterhaus is de duivel zelf….

Vriendelijke man.
Vriendelijke man.
4 jaren geleden

Dierenarts moet t bij de hamsters houden en verder zijn smoel houden

It's me
It's me
4 jaren geleden

Virus ? Griep ? Hahahahaahaha,,,,krijgen we toch allemaal en van de “gewone griep ” gaan jaarlijks tijdens De seizoensgriep, de griep die voorkomt in de winter, heeft jaarlijks wereldwijd tot 646.000 dodelijke slachtoffers tot gevolg. Nu ook iedereeen daar maar tegen inenten dan ? Gekkenhuis op 1!

Sizu_Sun
Sizu_Sun
4 jaren geleden

Ik heb een hele tijd voor corona al een viroloog op NPO Radio1 gehoord met woorden als: “Als mensen niet willen vaccineren dan laat het maar es lekker uit hand lopen (zo’n ziekte), leren ze het vanzelf”. Dus, dit is DE natte droom, ook van ome Ab.

Anne
Anne
4 jaren geleden

Ab moet meteen opgesloten worden. Hij denkt alleen maar aan geld. Hij blijft liegen en bedriegen. Hij pleegt met de rest genocide.
Vraag de dierenarts maar eens naar het bewijs dat het virus geïsoleerd is. Dat is er namelijk niet.
Op1 kijk ik nooit. En als ik hem zie dan zap ik meteen al.
Cijferkanon laat mij niet lachen.
Wat zullen de gevaccineerden straks woedend zijn.
90% vals positieve uitslag met die nep pcr test. Ab ????????????

AardeWerk
AardeWerk
4 jaren geleden

Wat een creepy kereltje is het toch

Geen variatie
Geen variatie
4 jaren geleden

https://youtu.be/5ANOVSjDUd4

De Belgische Ab, deze video zegt genoeg hoe deze viespeuken te werk gaan, viespeuk Ab zit ook in de zaal

Marja
Marja
4 jaren geleden

Ja Ab “op 1” Osterhaus. Natuurlijk. En jij denkt dat wij dat geliven!? Hahaha

Frits de Spreker
Frits de Spreker
4 jaren geleden

Boycot (massaal) de MSM
(geen kijkers, geen geld)

Voor ons thuis is het een verademing om al 1, 5 jaar niet gedrogeerd te worden met de propaganda.

Bovendien: Iedere hit op een zender is geld in het laadje en houdt de propaganda in stand.

Eric
Eric
4 jaren geleden

Niets is gevaarlijker dan grote gedachten in een leeg hoofd.

Paula
Paula
4 jaren geleden

Walgelijke man ?

Een moeder
Een moeder
4 jaren geleden

Ga je beroep uit oefenen dierenarts nog niet genoeg geld verdiend met je onzin verhaal usa zijn ze al bezig . De gene die dit heeft veroorzaakt op te pakken en de club bejaarden ook
Jij komt samen met de maffia den haag ook aan de beurd

Anja
Anja
4 jaren geleden

Hmmm zijn we de “ondeugendheden” van Osterhaus alweer vergeten tijdens de Mexicaanse griep…Oh ja, geheugensteuntje: zijn belangen in diverse farmaceutische bedrijven en een vaccin dat uiteindelijk de prullenbak in ging….

Manhar
Manhar
4 jaren geleden

Let op! Mr A. O. had ook al eea te zeggen over het Marburgvirus en de recente uitbraak daarvan in Afrika. Een echte lijkenpikker die A. O.

Krueger
Krueger
4 jaren geleden

Als er nog één mens met verstand in plaats van zaagsel in zijn hoofd heeft nog één woord wat dit misbaksel , en geldgeil gebroed uitkraamt is , dan zijn ze al verdoemd. Die zouden morgenochtend nog een snuif ricine nemen als hij zegt dat ze daardoor gered zouden zijn. De mensheid is verloren door deze kijkbuiskinderen.

Ina
Ina
4 jaren geleden

Mensen wordt wakker, want we leven in een Luciferiaans systeem!

Bij de geboorteaangifte van een kind bij de gemeente gaat het al mis, omdat niet het kind maar zijn nageboorte (de placenta) wordt geregisteerd waarop een geboortetrust wordt geopend op de naam van het kind in KAPITALEN, waarmee de schuld en schade creatie van de mens een feit is. De staat ziet u namelijk niet als levend mens, maar beschouwd u als dood en verloren op zee ofwel INSEAD (In Sea Dead) / DAS (Dead At Sea) en bent niet meer dan een ding waar handel mee kan worden gedreven, zoals bv. deze vaccinatie opdringing. Corrigeer a.u.b. uw INSEAD- / DAS-status en wordt AUTONOOM, zorg dat de staat géén grip meer op u en uw kinderen heeft en krijgt. Zie de website van de ‘Hoge Raad van de Kinderen.

deborah
deborah
4 jaren geleden

dat dat virus mij dan maar snel pakt,want wie wil er nu nog in deze maatschappij leven.

Piet
Piet
4 jaren geleden

Heeft Ab O. een vakkundige opleiding gehad als viroloog met diploma , controleer dat eerst maar eens. Zo niet, is het een oplichter die om andere reden $$$$ zijn verhaal doet. En dat hij te zien is op de staatszender is wel duidelijk, het is niet voor niets een staatszender. Ab O. heeft een ander vaccin gehad, het $$$ vaccin en het werkt nog steeds. Ab O. blijf in Duitsland, en kom Nederland niet meer in. We halen je wel als je voor het tribunaal moet verschijnen.

t de vries
t de vries
4 jaren geleden

Wie stopt deze zakkenvulende idioot .Ab OBERWAUS de veearts die elke keer weer zijn eigen belangen na streefd ,en te samen met die belg een uitgestippelde route wereldwijd uitrolde met angst propaganda om een ieder gevaccineerd te krijgen .Zelfs nu nog en dat terwijl juist de gevaccineerden in de ziekenhuizen belanden met corona elkaar besmetten .En ook hij geeft hier van de ongevaccineerden de schuld het eigen immunsysteem telt bij deze psychopaten niet meer .Wanneer houd men in de media eens op om deze en andere angstzaaiende zakkenvullers een podium te verstrekken OBERWAUS men moet jou en al die andere machtsgeile zakkenvullers voor de rechtbank dagen en minimaal een T B S veroordeling bezorgen Zij en onze regering hebben met hun beleid en zinloze raad geving ons en ons land veel schade berrokend het tuig

Jan
Jan
4 jaren geleden

Die man denkt dat ie de koning is en alles maar kan roepen. Zo hoog hebben ze hem ook op het podium gezet. Kijk niet naar die programma’s. Niet bang zijn. Dit is het leven. Als je een beetje goed voor jezelf zorgt loop je weinig risico. Zuiver water, rauwe melk, rauwe honing, verse groente gebruiken. Geen kant en klaar maaltijden in de magnetron. Variatie in groenten en fruit.

Jopie
Jopie
4 jaren geleden

Is die ab nu ook al herderziende geworden met zijn uitspraak dat het virus iedereen pakt die nog niet gevaccineerd is. Die ab kakelt als een kip zonder kop. Man , ga in je kippenhok bij jouw kippen op stok zitten.

Zeg de waarheid!
Zeg de waarheid!
4 jaren geleden

Zijn virussen infectieus, jij aartsleugenaar en geldwolf? Jij weet heel goed dat een virus dood materiaal is.

Jopie
Jopie
4 jaren geleden

Als die abje zelf die gifspuit heeft genomen, wat ik niet geloof, komt hij er op termijn wel achter wat er in zijn lijf gespoten is. Gif, gif, gif en nog eens gif. Die man moet worden opgehokt .

TAO Foundation
TAO Foundation
4 jaren geleden

Wanneer gaat deze pharma maffia vertegenwoordiger nu eens aantonen dat het virus ECHT bestaat !

Eleonora
Eleonora
4 jaren geleden

Stoppen met kijken naar de mainstreammedia, tenminste alle journaal- en praatprogramma’s zal wel duidelijk maken dat we genoeg hebben van het hersenspoelen, angstaanjagen en gemanipuleer

hesa
hesa
4 jaren geleden

Dat soort griezelige types zijn zelf vaak ook niet gevaccineerd. of wel, maar dan met een zoutoplossing ofzo.

Rakker
Rakker
4 jaren geleden

“dat we daar bovenop nog een keer een griepepidemie krijgen”

Heh? De griep was dit jaar na bijna 500 jaar toch plotseling helemaal verdwenen?

Onbeke
Onbeke
4 jaren geleden

En dit is de grootste leugenaar die er rond loopt

Ria
Ria
4 jaren geleden

Laat die man uit beeld verdwijnen met zijn angst aanjagende boodschap.

Ryan
Ryan
4 jaren geleden

Ab moesten ze allang hebben opgepakt,deze idioot behoort tot het spel dat gespeeld wordt, financiële middelen afpakken en in het potje voor schade vergoedingen stoppen ,de vuile rat het blijft een smeerlap die ze vroeger wel zeker vaak gepest hebben.

Grappig
Grappig
4 jaren geleden

Alcohol maakt meer kapot dan je lief is.

Moeder van 5
Moeder van 5
4 jaren geleden

Het is nooit te vroeg voor een fles whisky toch Ab

Jopie
Jopie
4 jaren geleden

De waarheid telt niet , het geld regeert !

Engelbracht
Engelbracht
4 jaren geleden

Dat is genieten, hoe appie op dit medium wordt afgebrand,die viespeuk verdiend niet beter.

Speelman.sr
Speelman.sr
4 jaren geleden

Gaat die Osterhaus weer iedereen gek maken, heeft hij nog niet genoeg verdient.

Piko
Piko
4 jaren geleden

Ab Oosterhuis…. Ab Normaal zul je bedoelen wat een droeftoeter deze man.
Heeft maar een belang dat is die van hemzelf.

Mars
Mars
4 jaren geleden

De spuit terreur kan zich gewoon openlijk op tv manifesteren om hun zieke plannen te promoten.
Dat er meer doden vallen van de spuit dan van de ziekte zelf is geen enkel probleem voor de zogenaamde wet.
Dat men het volk op basis van willekeur al dik anderhalf jaar naait met een test die niet kan testen wat het moet testen is ook geen enkel probleem voor de wet want oplichting en fraude is niet strafbaar voor deze oplichters en ziekteverspreiders.
Dat mensen medicatie word onthouden die gewoon werkt zonder bijverschijnselen waardoor mensen onnodig overlijden is uiteraard geen dood door schuld voor de wet.
De wet vind het prima dat ze mensen onnodig stuk maken met illegale spuiten aangezien er gewoon geneesmiddelen zijn. Meerdere werkende geneesmiddelen.
Maar het stuk maken van mensen en het demoniseren van iedereen die zich niet ziek wil laten spuiten geniet de voorkeur.
En geen wet die ze een strobreed in de weg legt en er is niemand verantwoordelijk te houden voor de slachtoffers.
Als de wet ook maar iets met de wet te maken zou hebben zouden ze allemaal al opgepakt zijn maar de wet is er om ze te beschermen tegen de slachtoffers die ze maken zodat men zoveel mogelijk slachtoffers kan maken.
De ziekenhuizen spuit men vol met volledig gevaccineerde mensen vandaar dat men iedereen aan de spuit wil omdat men blijkbaar alleen maar zieke mensen wil zodat men iedereen kan opsluiten voorgoed.

Robert
Robert
4 jaren geleden

Deze pleurisbak zal als eerste gepakt worden om voor het Neurenberg 2.0 tribunaal te verschijnen.Wat een vreselijk enge figuur is deze man!

Hugo moet weg
Hugo moet weg
4 jaren geleden

Ab OOsterhaus is geen wetenschapper meer maar een leugenaar. Dat wijf is ook erg zeg met haar manipulatiecampagne. Lijkt een race wie het gekste kan doen.

Kent u de spotjes nog: onder de 30 krijg je geen corona en kan je het ook niet verspreiden dus alle scholen kunnen open blijven, hogescholen ook. GGD en RIVM hadden het echt onderzocht!

Iedereen verspreidt het virus net zo, gevaccineerden ook en met evenveel virusdeeltjes zelfs.
Gevaccineerden voelen zich onaantastbaar, ook als ze ziekteverschijnselen hebben, dus zij zijn het gevaarlijkst.
Met vaccinatie heb je net zo veel kan sin het ziekenhuis te komen, maar als het langer geleden is sinds je vaccinatie hebben gevaccineerden MEER kans in het ziekenhuis te komen.
En de bijwerkingen?
Long-covid is elektrosensitiviteit, ziekte of chemische vaccins triggeren dat, maar je kan het ook zonder krijgen. Het komt door extra zendmasten, vooral 4G+ modulaties en 5G. Of een nieuwe Wifi router, extra tablet. Dus Ab moet niet liegen.

Oosterhaus opende de champagne toen varkensgriep vaccins gekocht werden, hij verdiende daaraan. Nu net zo met corona vaccins. Ab praat voor zijn eigen portemonnee. Negeert mediche feiten.

Zet dan een tegenpool tegenover Ab, de uitvinder van het mRna vaccin of een wetenschapper die serieus weet wat de bijwerkingen zijn. Manipulatie TV, dat is het.

En Ab krijgt 2 duizend euro per TV optreden.

Huubsch
Huubsch
4 jaren geleden

Waarom krijgt deze nietszeggende dief deze leugenachtige randdebiel het steeds weer voor elkaar in het nieuws te komen ? Laat hem gewoon alleen met zich zelf praten deze walg.

Marian Lamina
Marian Lamina
4 jaren geleden

Sven Hulleman organiseerde een bloedtest in Baarn met 10.000 mensen. 80% bleek al immuun te zijn, ook voor de varianten en dat levenslang. Dus deze corrupte kletskoek van ‘onze Ab’ slaat nergens op. Maar de kracht van de herhaling ’s avonds laat als menigeen al zit te dommelen mist kennelijk z’n uitwerking niet (of men probeert het althans).

Dingerydooo
Dingerydooo
4 jaren geleden

Kijkcijferkanon?

Bij mij zeker maar dan letterlijk. Ik schiet meteen naar een andere zender.

wappie
wappie
4 jaren geleden

De beste man is niet goed meer op de hoogte. Gevaccineerden kunnen superspreaders zijn. En dat zonder sypmtomen te hebben. Dat WEET dhr.Ab kennelijk niet. Sukkel.

HaaryN
HaaryN
4 jaren geleden

Fantastisch toch die onzin die onze veearts eruitkraamt. Het virus pakt alleen de ongevaccineerden!! Tja waar komen dan al die BREAKTHROUGH gevallen vandaan??
Het CDC in Amerika is gestopt met het tellen van doorbraak gevallen bij ong. 10000 gevallen want dat paste toch niet zo goed in het verhaal maar Bloomberg zette door en heeft info van 35 staten en komt tot de conclusie dat het er al meer dan 111000 zijn. Die Ab toch!!! natuurlijk zal er een virus zijn dat ons misschien zal besmetten bv een gewoon verkoudheidje!

Willy
Willy
4 jaren geleden

Raar dat iemand, die niks weet over gezondheid, toch allerlei onzin mag komen verkondigen op televisie.

FYI
FYI
4 jaren geleden

Kijkcijferkanon, haha.
Hij moet gewoon zo vaak mogelijk op de buis om iedereen de covid-nonsens propaganda door de strot te drukken. Net zo lang herhalen totdat iedereen aan zijn gezond verstand gaat twijfelen.

De enige wetenschap die erbij komt kijken is massapsychologie.

Fietje
Fietje
4 jaren geleden

Abbie maakt zich alleen zorgen om zijn portemonnee, echt niet om mensen.
En hele diepe put is nog niet goed genoeg voor hem, stel dat hij een ladder vind

Janszn
Janszn
4 jaren geleden

Ab is een kijkcijferkanon, vandaar.

Ergernis is de grootste vorm van entertainment, daarom Ab Oosterhout.
De man die zichzelf iedere keer weer voor schut zet.
Sommige TV-geilaards leren niets.

H.J.
H.J.
4 jaren geleden

Deze Osterhaus en consorten zijn een gevaar de Nederlandse samenleving en met 100% ondersteuning van de media maken zij Nederland kapot.
Wat klinkt zijn naam Duits, toeval.?

Shem64
Shem64
4 jaren geleden

Welk virus?

Opa
Opa
4 jaren geleden

Mijn kleinzoon zei, opa je kunt het kinderslot beter instellen op de staats televisiezenders, dan is het weer net als vroeger.
Zou dat kunnen?

Joost is anders
Joost is anders
4 jaren geleden

De zgn ‘ elite’ van deze wereld hebben zo’n beetje alles in handen, van je ontbijt tot het matras waar je aan het eind van de dag weer in beland, en letterlijk alles daartussen wat je gebruikt. Zo ook de media, televisie programma’s en nieuws verslaggeving. Op de npo, rivm who wef of de vn en de eu, allemaal gecorrumpeerd en opgezet om ons iets te laten geloven. Het verhaal wordt nu wel zo ridicuul dat ab en zijn kornuiten totaal onbetrouwbaar zijn, en zich op glad ijs begeven. Ab doet en zegt alles voor geld, goede gezondheid is echt niet belangrijk, zeker niet voor de big farma! Als ik ab tegenkom rij ik door, ik stop, en rij er nogmaals achteruit overheen, voor de zekerheid! Net zo’n idioot als Marc van ramst en vele anderen. Hoop dat ze voor hun misdaden tegen de menselijkheid snel en steriel veroordeeld worden en voor eeuwig branden in de hel! Wat een waanzinnige onbegrijpelijke en satanische bende! Just say NO!

Jean
Jean
4 jaren geleden

https://www.youtube.com/watch?v=C1UmniPJ7i4
En zo wordt het volk in de zeik genomen.

Boink
Boink
4 jaren geleden

De gevaccineerden gaan een probleem geven dankzij ab en zijn geldbeluste vriendjes en de fake-media.In mijn hele vriendenkring is er gelukkig maar één die zich heeft laten inspuiten met dat wat ze vaccinatie noemen.
Stoppen met testen mensen en er is geen draagvlak meer.
Kom maar met het bewijs dat ze Sarscov2 de stam hebben kunnen isoleren…….
Waarom dan maatregelen voor iets wat niet bestaat?????

Wim
Wim
4 jaren geleden

Haha heeft Ab weer te diep in het glaasje gekeken of heeft hij een lijntje gescoord bij Hugo. Wat een droeftoeter.

Boink
Boink
4 jaren geleden

Luister maar eens goed naar Arno Wellens, “shadow banking”
Dan wordt je het wel duidelijk!

Black Sun
Black Sun
4 jaren geleden

ab osterhaus heeft gigantisch veel financiele belangen bij vaccins, corona bestaat ook helemaal NIET, een burger uit Atlanta was een rechtzaak begonnen tegen de maatregelen, en hij won, omdat er geen ENKEL bewijs kon worden aangevoerd dat het virus daadwerkelijk bestaat. Niet het virus is het gevaar, maar de vaccins, van welke pharmaceutische fabrikant dan ook. Leugens, leugens, leugens. Maar goed nieuws, de aandelen van Moderna, Biontech(phizer) zijn met 18 % en 23 % gekelderd. Nu moeten we waakzaam zijn, want de vaccinatiegraad is gedaald tot 5 %. Maar het volgende doel is om medicijnen te gaan aanpassen. CRISPR, zoek het eens op

Hans
Hans
4 jaren geleden

Waarom worden de ongevaccineerden niet op grote schaal ziek van al die varianten?

Waarom gevaccineerde wel?

Waarom hoor je zoveel verlammingen, hart stilstaande, hartaanvallen, onvruchtbaarheid, miskramen? Ik hoorde daar niet van totdat men begon met vaccineren.

Odie
Odie
4 jaren geleden

Al mijn gevacineerde katten gingen eerder dood xus u bent gewaarschuwd
Was getekend
Ab osterhuis

Edwin
Edwin
4 jaren geleden

Hopen dat dit gebeurt dan is ieder e niet gevaccineerde immuun

Ikbenniietknettergek
Ikbenniietknettergek
4 jaren geleden

Griep? Wat is dat? Dat bestond toch niet meer. Of wel? Huh?
Net als alles wat ze steeds verdraaien, hier weer.

Cor
Cor
4 jaren geleden

Geachte redactie van 9news., kunt u dit organisme wat de naam draagt ab osterhous…een curses dan wel podcast aanbieden van de heer Geert van den Bossche…!!!

Begrijp niet dat het Nederlandse volk naar ab ostergeval luisterd, dit individu hoort in het programma …man bijt hond….of de stoel….

Bij voorbaat dank

Helga
Helga
4 jaren geleden

Met overbodige maatregelen wordt getracht het sprookje zolang mogelijk in stand te houden. Je kunt je afvragen….waarom? Er zit nl. altijd een reden achter… Is het omdat ze in tijdnood zitten, maken ze daarom haast, want door deze haast worden er aardig wat fouten . Of zit er wat anders aan te komen, waardoor de mensen de ogen geopend gaan worden, of is het om iets anders te verdoezelen…We moeten ons voorbereiden op barre tijden, zij doen dat al jaren…voedsel en water bv. warmte en onderdak….

John
John
4 jaren geleden

uiteraard vindt deze man dat iedereen geprikt moet worden; dat is immers kassa voor hem
de whiskey is immers weer wat duurder geworden

Marcel
Marcel
4 jaren geleden

)???

Open je ogen en niet je mond
Open je ogen en niet je mond
4 jaren geleden

Jij bent de virus,
Klaar punt uit.

René Strobos
René Strobos
4 jaren geleden

Dan is Ab snel aan de beurt vermoed ik …maar hij zal zijn maatregelen wel hebben genomen net als Trump.. Thierry.. De Jonge ..Rutte ..enz enz enz .. door dit te nemen ( Ivermectine Hydroxychloroquine ..en Doxycycline ..zink ..vitamine D3 en K2.. vitamine C ) enz .. enz enkele van de 40 nu bekende medicijnen die uitstekend werken tegen het griepvirus ..wat corona heet .DIE ZE VOOR ONS HEBBEN VERBODEN …F*ck the Cabal ..f*ck Soros.. Schwab ..Biden ..

Joost
Joost
4 jaren geleden

En de geprikten in Israel, Gibraltar, Seychellen dan?

Boud
Boud
4 jaren geleden

De man ziet er ook eng uit. Hij heeft het voorkomen een mafkees.

C.C.
C.C.
4 jaren geleden

Jonge mensen mogen van Ab niet eens meer hun immuunsysteem vertrouwen, hij zegt trouwens zelf dat ze er niet zo ziek van worden. Opoe is vast al geprikt of dood, ze gaan bij bosjes na de prik bij mij in de buurt, dus daar hoeven ze de prik ook niet voor. Wanneer houden ze er bij op1 eens mee op om die dronkenlap telkens uit te nodigen terwijl iedereen weet dat hij onzin uitkraamt. Heeft er wel eens iemand aan gedacht om een magneetje bij hem te houden, kan je gelijk zien of hij de prik al heeft gehad want dan ben je magnetisch.

Paul Souverein
Paul Souverein
4 jaren geleden

Straks komen we allemaal in een vaccination lager , want “vaccination macht Frei”.
We zullen in treinwagons worden afgevoerd en na een prettige douche voor het leven beschermd worden door de kampbewaarders.
Hugo Mengele zal op afstand genoegzaam in zijn handen wrijven en Mark Hitler liegt de rest van het land verder voor.

batman
batman
4 jaren geleden

Ab verdient miljarden op dit moment aan doodde Nederlanders..

Renate
Renate
4 jaren geleden

Die denkt alleen maar aan zakken vullen. Wat dit zogenaamde vaccin doet zal hem een worst wezen.

Edwin
Edwin
4 jaren geleden

Wat is Ab toch begaan met de mensheid. Misschien kan ie zijn bankrekening wat opschonen en doneren aan Unicef voor diverse projecten mbt hongersnood.

Marrob BE
Marrob BE
4 jaren geleden

Testen, testen, testen!!!
Vaccineren, vaccineren, vaccineren!!!
Wanneer laat hij zichzelf testen en vaccineren.
Hé Ab, wil jij mijn aandelen in Pfizer en Moderna hebben.
In ruil daarvoor mag je mijn prikken hebben.
Weet je nog, dat 70% een prik moest hebben om het virus te stoppen.
Je zit nu al op 100%.
Coronavirussen zijn al zo oud als de mensheid en zullen er altijd blijven.
Ik ben er intussen van overtuigt, dat je wat virussen betreft een grote, misschien wel de grootste, onbenul bent.
Blijf lekker in Duitsland en val ons in Nederland niet langer lastig met je gebazel.
Op1 is een programma dat ik financier van mijn belastinggeld.
Mag van mij van de buis gehaald worden, hoef ik minder belasting te betalen.
Gegroet nitwit.

Marlous de Haas
Marlous de Haas
4 jaren geleden

Dan zal het virus hem toch ook te pakken nemen want hij laat zich niet vaccineren! Zijn woorden: ik ben 72 en gezond dus waarom zou ik mij laten vaccineren!
En ondertussen groeit zijn vermogen door de aandelen in de vaccins! ?

Willy
Willy
4 jaren geleden

Osterhaus wil eigenlijk zeggen, iedereen die nog niet geprikt is, prikt in mijn geldbeugel !!!
Wat een idioot.

Catharina
Catharina
4 jaren geleden

Waarmee is deze heer geprikt?

Longrider
Longrider
4 jaren geleden

Dat is allemaal niet zomaar. Dat is de aankondiging van de volgende fase. In USA gaf nieuwslezer voor miljoenen publiek aan dat niet gevaccineerden uitgehongerd moeten worden om ze te dwingen. Er bestaan cdc documenten om niet gevaccineerden gedwongen te isoleren in kampen (zogenaamd om ze als risicogroep te beschermen) Ab lanceert dat hier in Nederland net zoals de nieuwslezer dat in USA heeft gedaan. Een ieder speelt zijn rol in deze enorme misdaad. These people are dead serious. Zouden wij ook veel meer moeten zijn dan nu het geval is. Veel meer.

Peter P. van Oosterum
Peter P. van Oosterum
4 jaren geleden

Ab Osterhaus is een belanghebbende crimineel. Ik ga er echter vanuit dat deze opmerking langzamerhand volledig overbodig is. Ik begrijp echter niet dat de man zelf niet in de gaten heeft dat hij met zijn geblaat ook zijn eigen totaal foute zaak geen goed doet.

semper amici
semper amici
4 jaren geleden

Toevallig dat Appie een dierenarts is en de corona virus bekend is bij dieren.. Maar stop er menselijke eiwitten aan toe, dan wordt het een ander verhaal. En Appie; Wanneer zijn de mensen volledig gevaccineerd?

Bart
Bart
4 jaren geleden

Die klojo is het beroep dierenarts nog niet waard!!!

Back to top button
233
0
We lezen graag je reactie!x