Binnenland

FVD’er uit kritiek op woke-agenda waarna groot deel raadsleden wegloopt: ‘Nooit eerder vertoond’

Help ons door dit artikel met iedereen op je social netwerk te delen!

FVD-raadslid Milan Schenk betoogde in de raadszaal van de gemeente Teylingen dat het programma van hoop, optimisme en herstel van FVD een uitweg biedt tegen het afbraakbeleid.

Toen hij zijn kritiek op de woke-agenda naar voren bracht, verliet een groot deel van de raadsleden de zaal. “Nooit eerder vertoond in de gemeente Teylingen,” aldus zijn partij. “Forum voor Democratie zal zich onverminderd blijven verzetten tegen de woke-propaganda.”

---Lees verder na dit advertentieblokje---

“We zien hier regelmatig een regenboogvlag, er is een regenboogtrap geopend en niemand hier lijkt moeite te hebben met de walgelijke seksuele indoctrinatie van onze kinderen op basisscholen. We mogen dan ook aannemen dat ook in deze gemeente de volstrekt tegen de biologie ingaande gedachte dat er meer dan twee geslachten zouden zijn, onderschreven wordt. Een totaal dwaze gedachte,” zei Schenk, waarna hij werd onderbroken door CDA-burgemeester Carla Breuer.

“Laten we niet beschadigend zijn naar mensen,” zei ze laatdunkend tegen hem.

Bekijk op 10:15 het moment waarop mevrouw Anja Schrage van GroenLinks het woord neemt:

(Video verwijderd? Klik hier...)

Time-out

“Geheel in lijn met SDG5: het pushen van de ontwrichtende genderideologie, het kapotmaken van het gezin als hoeksteen van onze samenleving,” vervolgde Schenk.

We moeten stoppen met mensen tot slachtoffer maken van hun eigen veronderstelde identiteit en gaan uit van wat ons bindt en van wat de wetenschap ons zegt: man en vrouw. En daar gaat geen enkele walgelijke regenbooglobby iets aan veranderen, zei het raadslid.

Onder meer PvdA, GroenLinks en D66 vielen over de uitspraken van Schenk en een aantal fractieleden nam een ‘time-out’ op de gang. Breuer schorste de vergadering.

Eerder maakte een FVD-raadslid uit de gemeente Arnhem GroenLinks en D66 aan het huilen toen hij de woke-agenda bekritiseerde.

Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.

Interessant

Vond je dit goed?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
4.8 147 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

121 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
koddebeier
koddebeier
2 jaren geleden

Het politieke tuig verliet de kamer, walgelijke onbeschofte lieden.

Joop
Joop
2 jaren geleden

Alleen man en vrouw meer dan genoeg en top

Jammer
Jammer
2 jaren geleden

Dit laat weer eens zien hoe verrot de huidige politiek is, de waarheid mag niet gezegd worden.

wolfje168
wolfje168
2 jaren geleden

Weglopen van de verkiezingen/ongeldig stemmen zou een mooi statement kunnen zijn. Als ze hun troep niet meer verkopen krijgen ze op hun donder van de baas. Maar ja …

Steven O
Steven O
2 jaren geleden

😂😂😂 politiek is alleen nog maar toneel voor kleuters. Terwijl ondertussen ons land beroofd wordt🫣

NICOLAS
NICOLAS
2 jaren geleden

Zij kunnen beter de vlag van de vrouwen gebruiken die nog haar rechters in de kinderschonen blijven hangen.

AIDLNZSDWAHW.
AIDLNZSDWAHW.
2 jaren geleden

“Laten we niet beschadigend zijn naar andere mensen???!!!”

Nee, muts!!!!!!!

Precies daarom gaat het ook!!!!!!!

Het gaat om de gruwelijke fysieke verminkingen bij kinderen die jullie als “woke” demonen voor ogen hebben!!!!!!!

Het is om woest van te worden!!!!!!!

Suus
Suus
2 jaren geleden

Gelukkig zijn er nog strijders als Milan. Petje af. Tegen de stroom oproeien vereist moed.

Paulien
Paulien
2 jaren geleden

Wie zijn die mensen???

Christien
Christien
2 jaren geleden

Wat is er met deze mensen gebeurt.
Ze zijn echt de weg kwijt, geen normen geen waarden.

Heeft het met geld te maken?

Ik ben grote voorstander van iedereen is anders en dat is oké.

Maar mijn eigen bestaansrecht te verliezen door de waanzin van dit moment gaat te ver.

Jeff
Jeff
2 jaren geleden

Nou ja, dat is toch precies wat er aan de hand is … ze willen het gewoon niet horen. Gewoon in de lijn der verwachting dus.

Rose
Rose
2 jaren geleden

De chaos betaalde kartel ontwrichten liever gezinnen en oorlog binnenshuis en buitenshuis overal in de wereld

roro 237
roro 237
2 jaren geleden

EUPOPA = FAILLIET

E. Schrieder
E. Schrieder
2 jaren geleden

Nederland is helemaal van het padje af. Al dat gedoe over klimaat, vega, transgender etc, bestaat er nog iets wat normaal is. Je wordt door alles geconfronteerd met deze idiotie, op radio, tv, winkel, krant zelfs in de sportwereld. Strontziek wordt je er van. Laat de mens met rust met deze dingen. En de politiek is ook doorgedraaid de enige die nog normaal zijn FVD, PVV, JA21, BVNL. HAGA. Dus lekker gaan stemmen ik weet op wie, maar de helft van Nederland zal wel op die pedo’s homo’s en transgenders stemmen of die volgevreten winkbül. Wat een kutland is dit geworden.

Antiislam
Antiislam
2 jaren geleden

Ik zou daar niet kunnen werken wat een kromme geesten en dan heb ik het natuurlijk niet over FVD-raadslid Milan Schenk

Arie N
Arie N
2 jaren geleden

Wat een stelletje slappelingen tegenwoordig zeg.
vijftig jaar geleden waren er nog echte strijders die zich uitdrukten eventueel met nadruk en stemverheffing.
Anno 2023 zijn het een stelletje mietjes en kinderen die gaan huilen en weglopen als ze hun zin niet krijgen en niet tegen kritiek kunnen.
Die regenboog trap en vlag zijn gewoon pure onzin en horen niet in onze samenleving die de jeugd de hersens spoelen.

Leon
Leon
2 jaren geleden

Meneer Anja Schrage is nu een vrouw? Zijn de chromosomen in elke cel nu ineens xx? Betwijfel ik. Wanneer Anja Schrage zich heeft laten opereren aan zijn geslachtsdeel is dat zijn keus. Ook als hij borsten heeft laten groeien met behulp van hormonen. Maarrr, hij blijft biologisch een man. Ondanks dat hij zich meer vrouw voelt. Dat is een geestelijke kwestie. Laten we elkaar geen mietje noemen.

Marcel
Marcel
2 jaren geleden

De tijd is aangebroken voor andere acties dan woorden. Ze willen niet horen, dan maar voelen. De tijd is er helemaal rijp voor.

FvD’er
FvD’er
2 jaren geleden

Milan je bent n topper!

Goed gesproken op de inhoud.

Gr en blijf zo doorgaan.

C.J van der Nagel
C.J van der Nagel
2 jaren geleden

FVD-raadslid Milan Schenk verdient een pluim ….top gedaan.

Sacha
Sacha
2 jaren geleden

Wok is een psycholigisch plan, opgezet door het WEF, je weet wel, die club die bepaald wat onze regering moet doen en zeggen.

Ezeltje prik je
Ezeltje prik je
2 jaren geleden

De onverdraagzame overheid verwijt andersdenkenden onverdraagzaamheid. Het einde van de democratie..

Edwin
Edwin
2 jaren geleden

Ja dat helpt zo’n speech. Even los van dat hij gelijk heeft. Je weet hoe de Fvd leden onder de achterban van andere partijen bekeken en verketterd worden. Als ik zeg dat ik standpunten deel wordt ik al voor van alles en nog wat uitgemaakt. Het is net alsof je een raad samenstelt uit voetbal supporters van Ajax en Feyenoord. Totaal zinloos en er gaat nooit iets uitkomen. Weglopen is een vorm van passieve agressie. Snappen mensen nu waarom ik niet in politiek geloof. Het is een mythe een droom en nu dus een nachtmerrie. Als je niet bereid bent op de inhoud te discussiëren en te vragen waarom iemand zo denkt krijg je dit. Doet me denken aan de twee monologen die ik ook vaak had met mijn oude vader met Asperger. Je zou kunnen denken dat er een gesprek gevoerd werd, maar van communicatie was geen sprake. Zolang je alleen maar roept en nog harder roept zonder inhoudelijke reactie ben je op weg naar een burgeroorlog. Dit land is in rap tempo in een gekkengesticht aan het veranderen. En waar twee ruzie hebben zijn twee schuld.

jonah
jonah
2 jaren geleden

vluchten voor de waarheid

apyr
apyr
2 jaren geleden

Mensen van FvD ga door met uw goede werk

Welder
Welder
2 jaren geleden

laat ze lekker weglopen, weet je gelijk wie de idioten zijn.

Cathja
Cathja
2 jaren geleden

Je mag ook bijna niks meer zeggen tegenwoordig. De tere zieltjes kunnen geen harde woorden meer verdragen.
Kom op zeg. Er zijn mannen en vrouwen geschapen, net zoals in het dierenrijk de mannelijke en vrouwelijke dieren, die samen voor nageslacht konden zorgen….
Wat is ‘de mens’ toch ver afgegleden richting zijn ondergang!

Marianna
Marianna
2 jaren geleden

de mensen zijn zichzelf volkomen kwijt geraakt.

Realistisch
Realistisch
2 jaren geleden

Allemaal poppenkast & toneelstuk , normaal kan zoiets helemaal niet ! 🤪😉😂

Hugo
Hugo
2 jaren geleden

Waar blijft in deze het gezonde verstand, of bestaat dit land alleen nog in van die halve gare WOKE Figuren. Ik zag net op deze regenachtige dag een regenboog, je krijg gewoon een hekel aan dat natuurverschijnsel. Wanneer komen in alle lagen van besturen weer mensen te zitten met een gezond stel hersens, hopelijk met een IQ vanboven de 30. Pffff

Archibald
Archibald
2 jaren geleden

Goed zo FvD! Maak de bende maar wakker!

Speelman .lj
Speelman .lj
2 jaren geleden

Zielig he om zo gauw het gaat over woke of transgenders er mensen de raadsvergadering uit lopen , hebben ze af gekeken van D66 in de 2 kamer , overgens heeft die Milan Schenk heel goed gesproken en de vinger op de juiste plek gelegd , en dat doet zeer bij een aantal gemeenteleden van SASSENHEIM.

Koddebeier
Koddebeier
2 jaren geleden

Gelijk korten op hun salaris/vergoeding, ze worden betaald om aanwezig te zijn !!

salvar
salvar
2 jaren geleden

gekkenhuis nederland.

Roze panter
Roze panter
2 jaren geleden

De meeste mensen stemmen straks voor hun /en onze eigen ondergang!!Een zieke wereld

joost
joost
2 jaren geleden

gemeente Teylingen is een school voorbeeld van de teneergang van de westerse civilisatie ! Als dat landelijk zo is weten we zeker dat we worden overgenomen door een buitenlandse mogendheid die nog echte mannen voort brengt. Geloof maar dat er dan andere regels worden opgesteld. Het is wel schokkend te moeten constateren hoe ver die mensen zijn gezonken en gehersenspoeld door de anti- human globalistische maffia,

mark
mark
2 jaren geleden

Als ze dan toch weglopen, laat ze dan naar de kloten lopen, net als de nsdap leden in de Reichstag vroeger..!

brioche
brioche
2 jaren geleden

Wat zijn er toch een hoop mensen in Nederland geestelijk gestoord. Tijd voor gezonde aanpak en genezing.

M. Busschers
M. Busschers
2 jaren geleden

Een voorzitter van CDA signatuur.
Formeel gaat deze partij nog steeds uit van Bijbelse principes, al merk je daar nauwelijks iets van.
God schiep man en vrouw, niets anders.
Het is toch onvoorstelbaar dat seculiere partijen, zoals FvD, dit helemaal terecht verdedigen en zich christelijk noemende partijen totaal zwijgen.

Jaap
Jaap
2 jaren geleden

Stemmen ??????????????????????
Tribunalen !!
Dit duurd niet lang meer !!!!

Hesa
Hesa
2 jaren geleden

Jumbo doet mee en gaat seksspeeltje verkopen…helemaal gestoord.

Grens
Grens
2 jaren geleden

Polarisatie truc van de globalisten om onrust en chaos te creëren onder het volk .
Iedere kwaadwillige truc staat voor omvolking en of ontvolking .

Dat kunnen die kompanen van Rutte zich wel herinneren als de waarheid uitgerold wordt en je staat schaakmat ,dan is het gewoon opstaan en weglopen,en er nadien ook niet meer op terugkomen.
Lafheid ten top maar ook tegelijkertijd zie je heel goed hoe kwaad eruitziet,
Wordt één lange rij bij het gerechts tribunaal ,

gercor
gercor
2 jaren geleden

Milan compliment, rustig doorgaan en blijven zeggen waar we voor staan.

Hans
Hans
2 jaren geleden

“Laten we niet beschadigend zijn naar mensen,” zegt deze burgemeester. Het wonderlijke is dat deze mensen niets anders doen dan iemand die het niet met eens is proberen te beschadigen.
Eindelijk democratie zoals het hoort. Woke-ballonnetjes en Woke-propaganda doorprikken. Want het is de redding van onze samenleving die al zo door de Woke-mensen beschadigd is.

Icksy Nixx
Icksy Nixx
2 jaren geleden

De weglopers zijn allemaal van die DEUG-MENSEN.

Het recht van de vrijheid van meningsuiting mag niet meer beoefend worden.

Op straffe van canseling.

De democratie, zo die in NL ooit bestaan heeft, is écht DOOD.

Tom Poes.
Tom Poes.
2 jaren geleden

De WOKE AGENDA, komt rechtstreeks uit de hel! Het is SATANISCH!

malion
malion
2 jaren geleden

Het Staats waterhoofd staat echt op ontploffen. Als het de waarheid is dan lopen ze weg, vooral bij de FVD, ook weer demoniseren terwijl ze het zelf zijn. Dat betekend dat ze schuldig zijn aan foute informatie te geven aan het volk. Ze liegen al zolang, maar als ze geconfronteerd worden mogen ze hun leugenachtige gezicht niet laten zien, want eerlijke mensen zien dit.
Wat is dat voor een super WEF voorzitter.

Sizu_Sun
Sizu_Sun
2 jaren geleden

Passief-agressieve figuren 🙂

Arwijn
Arwijn
2 jaren geleden

Goed zo! Opdonderen woke-idioten! En kom niet meer terug!

Mars
Mars
2 jaren geleden

Wat een zielige vertoning met die zogenaamd gekwetste zieltjes die anders geen moer nodig hebben met het beschadigen van de kinderzieltjes.
Iets waar ze allemaal om heen lullen omdat ze donder goed weten dat het kinderen kapot maakt maar ze dat geen bal interesseert.
Men lult er iedere keer smerig omheen en haalt er allerlei dingen bij waar het niet over gaat om de discussie dood te laten klappen en een nare sfeer te veroorzaken alsof ze persoonlijk aangevallen worden die schijnheilige bende.

Loek
Loek
2 jaren geleden

Smerig extreem links tuig van de richel dat heel Nederland aan het vernietgt met hun zieke totalitaire ideologie. Heel heel erg

Verzetskabouter
Verzetskabouter
2 jaren geleden

Dat linkse armzalige tuig heeft altijd voorgeprogrammeerde blaadjes voor hun neus die ze moeten of kunnen oplezen.(of op hun mobieltje krijgen doorgestuurd), om te reageren op te verwachten pleidooi van FvD.Smerige poppenkast burgemeester wethouders en dat een of ander gedrocht waarvan ik nu nog niet weet wat het is

Daan
Daan
2 jaren geleden

Kneuzen, de satan regeert!!

Dubito
Dubito
2 jaren geleden

Opgestaan, plaats vergaan. Onmiddellijk ontslag.

Leo the lion
Leo the lion
2 jaren geleden

die woke regenboog LHBTIQ genderisme mogen blij zijn met de FVD of PVV ondankst de PVV het er NOOIT hierover hebt heb ik mijn twijfel Over de PVV ?, !! denken ze nou werkelijk die LHBTIQ beweging dat zij vogelvrij worden verklaard door de islamieten, waarom denk je dat er zoveel islamieten naar west -europa gestuurd worden dit is het plan van de WEF /EU om zoveel mogelijk gektes te creeren zoals de BLM, antifas, en de regenboog LHBTIQ+ en de ideoliogiie islamitische sektebewegingen dit als rede om zo tegen ons normaaldenkende nederlanders of Europeanen op te zetten en daarna zijn zelf zelf het slachtoffer door de islamieten en de islamieten weer slachtoffer door het geheime leger van uit de Deep State dit is een voorbedacht spel van uit een geheimen genoodschap van de NWO!!

Julia
Julia
2 jaren geleden

Zodra dat politieke tuig met de waarheid wordt geconfronteerd lopen ze weg voorbeelden hebben wij al meegemaakt de club Kaag en De Jonge, Rutte keren de rug toe of zitten met de telefoon te spelen. Dat wordt betaalt met ons belastinggeld het is werkelijk zum kotzen. Het hele volk zou niet meer moeten weg lopen maar de barricaden op moeten gaan het wordt met de dag krankzinniger https://www.telegraaf.nl/financieel/388468835/asielzoekers-krijgen-visa-kaart Dat politieke schorem neemt continu het algehele volk in de maling dan wil ik er niet aan denken dat een asiellikker en klimaatgek Timmermans eventueel in het torentje komt want dan weten we dat wij gewoon nog als betaalslaven worden gebruikt om de algehele idioterie van oorlogen, de klimaathysterie en het desastreuze migratie wanbeleid te bekostigen.

Joop Visser
Joop Visser
2 jaren geleden

Edith leest voor. Had haar antwoord de vorige avond al voorbereid. Raar allemaal.

Hans
Hans
2 jaren geleden

De waarheid moet gezegd worden.
FvD all the way!!!!!

Willie
Willie
2 jaren geleden

Tenenkrommend hoe dom deze figuren zijn en tja, heel duidelijk zie je dat ze afgesproken hebben FVD continu belachelijk te maken en dwars te zitten. Adderengebroed 8n een vreselijk stinkende slangenkuil!

Thoughtful
Thoughtful
2 jaren geleden

Ik denk dat het woordje “woke” een nieuwe term is om psychisch gemankeerden niet te laten schrikken als de diagnose gesteld wordt?

Richard L.
Richard L.
2 jaren geleden

Wat een walgelijk irritante vooringenomen voorzitter, manipulerend en sussend, foei toch!

Equinox
Equinox
2 jaren geleden

Als ze je over 100 jaar opgraven kunnen ze maar alleen zien of je man of vrouw bent geweest. Lijkt mij duidelijk

johan
johan
2 jaren geleden

Die ‘jeukende en niet eerlijke’ “emo kaart” wordt constant ingezet bij voordrachten van FvD… Zelf denk ik dat de “emo kaart”-spelers volledig de weg kwijt zijn. Je bent hier op Aarde voor een missie. Dan kun je jezelf wel verbouwen of wat dan ook.. dat werkt niet mee aan het evolutieproces van de geest. Je bent wat je bent nu en hier en maak er wat van ipv surrogaat oplossingen.

Jack Schlangen
Jack Schlangen
2 jaren geleden

het deugburgertuig verlaat weer eens een vergadering als het hun te heet onder de voeten wordt. Trouwens, een burgemeester dient onpartijdig/objectief/onafhankelijk te zijn, hetgeen hier bepaald niet het geval is.

Johan Duinkerken
Johan Duinkerken
2 jaren geleden

Als je je afvraagt hoe het kon dat in de tijd 33-45 de NSDAP zo groot kon worden. Zie hier een praktijk voorbeeld.

Kijk naar deze raadsleden, wegkijken terwijl globalistische fascisten de hele samenleving slopen. Er komt een tijd dat wegkijken niet meer helpt omdat je zelf aan de beurt bent.

Jill
Jill
2 jaren geleden

Ze maakten iemand aan het huilen? Hahahahahaha. Heel die woke is om te huilen.

Ron
Ron
2 jaren geleden

Dan zou men kunnen kijken naar dat stukje, waarbij die non binaire journalist zijn verhaaltje vertelt en gegeven moment zegt : ik heb glitters op mijn oogleden. Baudet zegt dan: glitters?????? Dat moment bleef iedereen ernstig. Hier kregen we buikpijn van het lachen. Kan zo het theater in. Jislkafet is er niks bij.

Cocoskoek
Cocoskoek
2 jaren geleden

Deze “mensen” leiden gewoon aan schizofrenie.

Caatje
Caatje
2 jaren geleden

Waarom moet dat bij de mensen door de strot worden geduwd, zodat wij hun gaan accepteren..
Maar ze zijn zelf degene die zich zelf niet accepteren… Toch…

Ongepriktdekistin.
Ongepriktdekistin.
2 jaren geleden

Nooit eerder vertoond in de gemeente Teylingen, maar wel in den Haag. daar is dat gewoonte. Of ze zitten ongeïnteresseerd op hun smartphone te pielen.

Dewatergeus
Dewatergeus
2 jaren geleden

Waarom maakt deze FvD spreker het algemeen bekende teken van een bepaalde negatieve in onze en internationale samenleving?
Misschien heb ik mij vergist en weet ik teveel?

Inhetmeer
Inhetmeer
2 jaren geleden

Laffe jankertjes……maar dat wisten we al van de Partij Van De Achterlijken, DroL66 en Groezelig Link.

Bwerkh

Ciss
Ciss
2 jaren geleden

hahahaha OMG, het werkt echt op mijn lachspieren niet de spreker maar de rest,wat een trieste bende.hahahah

Janneman
Janneman
2 jaren geleden

Hij schiep de mens naar zijn beeld, naar Zijn beeld schiep Hij hen, man en vrouw schiep Hij hen.
En zei tot hen: Wees vruchtbaar en (zie vervolg)

Wereld op zn kop
Wereld op zn kop
2 jaren geleden

Gelukkig associëren de meeste kindjes regenboog met unicorns. Hahaha houden zo. Mama kijk overal regenboog kleuren. Ja mooi he voor de unicorns ;

Petra
Petra
2 jaren geleden

Wegstemmen die kartel partijen!

dwd
dwd
2 jaren geleden

Woke = cul sekte dit wordt met de dag duidelijker.

duivels
duivels
2 jaren geleden

De duivels verlieten de kamer

Roy
Roy
2 jaren geleden

Haha het is walgelijk WALGELIJK dat ze/hen steeds maar weglopen, je laat gewone mensen gewoon uitpraten en daar hoor je naar te luisteren.
Smerige propaganda geneuzel van uit Amerika met een verminking van kinderen is gewoon niet normaal meer

Liek
Liek
2 jaren geleden

Rot op met die SDG doelen *kots*

Liek
Liek
2 jaren geleden

Die Anja Schage is gewoon een vent in vrouwenkleding 😛

yvja
yvja
2 jaren geleden

Wij gaan niemand uitschelden maar vind het wel onbeschoft dat jij zomaar deze raadszaal ben gaan verlaten vanwege zijn rede!!!
Want gaat het dan ook niet hier om ieders recht?

Zonnebloem
Zonnebloem
2 jaren geleden

Dat komt van de middelbare school/universiteit dus….. wat een LAAG niveau. Ook al gevolg van infiltratie

Jochem en Misty
Jochem en Misty
2 jaren geleden

Wat een leeg geneuzel. Ze zijn heel druk op zoek om een stok te zoeken om fvd mee te kunnen slaan. En als iemand een twijgje heeft gevonden wordt dat toegejuicht door alle kleine kindertjes in de klas. Zo komt het tenminste op mij over. Een kleuterklas die met z’n allen proberen iemand kapot te maken. MAAR DE FVD IS STERK!!!

Back to top button
121
0
We lezen graag je reactie!x