De rechtmatige Roemeense president Calin Georgescu is aangeklaagd in een onderzoek naar ‘Russische inmenging’ in de verkiezingen van november. Rusland ontkent zich te hebben bemoeid met de verkiezingen in Roemenië.
Georgescu, die bij de eerste ronde van de verkiezingen onverwachts veruit de meeste stemmen kreeg, wordt verdacht van het handelen in strijd met de grondwet, het verspreiden van valse informatie en het geven van valse verklaringen over zijn uitgaven.
Het onderzoek draait ook om beschuldigingen over de vorming van een ‘antisemitische’ organisatie, en het promoten van oorlogsmisdadigers en fascistische organisaties.
???????????? EXCLUSIVE: ROMANIA’S RIGHTFUL* PRESIDENT ARRSTED!
Below is a video I just received from Calin Georgescu’s team showing him getting arrested, 2.5 hours before our second interview, and less than an hour after our call.
This comes after his supporters were all raided, less… https://t.co/2UBtfXp7Nt pic.twitter.com/mymxeV7K9f
— Mario Nawfal (@MarioNawfal) February 26, 2025
Het nieuwe Noord-Korea
De verkiezingen werden ongeldig verklaard door een rechter die banden heeft met het Soros-netwerk.
In Roemenië bouwt de NAVO een enorme militaire basis. Georgescu is tegen de NAVO.
Hij werd woensdag door de politie meegenomen om te worden ondervraagd. Toen hij onderweg was om opnieuw zijn kandidatuur in te dienen voor de verkiezingen werd zijn auto tegengehouden.
“Waar is de democratie nu?” vraagt Georgescu, die vindt dat Roemenië het nieuwe Noord-Korea is. Woensdag deed de politie in alle vroegte invallen bij mensen die hem steunen. “Ik strijd tegen het systeem dat ons tot slaaf wil maken. We leven onder communisme. Ik geef niet op!”
???????????? EXCLUSIVE: MORE FOOTAGE OF CALIN GEORGESCU GETTING ARRESTED
He won a Presidential election, so they cancel the election and now arrest him.
‘Democracy’ in action in EU and NATO member: Romania
See below tweets in the chain for the full story of what I woke up to this… https://t.co/0ZEBuyq9fj pic.twitter.com/WklqgPWkje
— Mario Nawfal (@MarioNawfal) February 26, 2025
Dit is gestoord
“Ze hebben zojuist de persoon gearresteerd die de meeste stemmen kreeg bij de Roemeense presidentsverkiezingen. Dit is gestoord,” stelt Elon Musk.
Hij is inmiddels weer op vrije voeten, maar mag niet meer in de media verschijnen en ook geen accounts aanmaken op sociale media.
Georgescu werd opgepakt vlak voordat hij een tweede interview had met Mario Nawfal, die op tijd weg kon komen. Hieronder het eerste interview:
???????????? INTERVIEW: RIGHTFUL* PRESIDENT SPEAKS OUT AS ROMANIA’S DEMOCRACY HANGS IN THE BALANCE
Romania’s Călin Georgescu stunned the establishment with a Trump-style upset.
The deep state panicked — And they erased the election overnight.
Now, authorities are trying to block him… https://t.co/QcHbqcDIiV pic.twitter.com/EpiPwK2idH
— Mario Nawfal (@MarioNawfal) February 19, 2025
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






“Boven de koning der Nederlanden staan de criminelen”
Beste UFO-beelden van de negentiger jaren (video)
Koning Willem-Alexander zei in Troonrede iets opmerkelijks over Oekraïne
Meisje (8) met epilepsie moet kiezen tussen legaal sterven of illegaal leven. Haar ouders zijn nu dit van plan
‘Alleen zeer oud spul beschadigd’: Aan slagkracht van Russische luchtmacht is na grote droneaanval ‘niets veranderd’
Curcumine: een natuurlijk alternatief voor antidepressiva
Hoe de bankierselite er alles aan doet om de waarheid verborgen te houden voor het volk
Over 3 weken staat een arts die weigerde te buigen voor de immense druk van de inspectie voor de rechter
We zijn verslaafd geraakt aan een constante prikkeling van onze zintuigen. Zo verbeter je eenvoudig je concentratie en focus